Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 154 Bölüm Özeti (31 Aralık Cuma) Sandiya’nın İlk İş Günü!

Can Yoldaşım 154 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 31 Aralık Cuma Can Yoldaşım 154 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 154 bölüm özeti
 • 31 Aralık Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 154 Bölüm Fragmanı
 • 31 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 1 Ocak 2022 Cumartesi Can Yoldaşım 155 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 31 Aralık Can Yoldaşım 154 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya ilk iş günü için karakola gider.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 1 Ocak 2022 Cumartesi Can Yoldaşım 155 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 154 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 154 Bölüm Özeti

Santos’un Sandiya’ya kızması ile başlar. Santos ona iyi çay yapamadığı için kızar. Minakşi de bu fırsatı değerlendirip, 11 boyunca Sandiya’nın bidelerini unutmuş olabileceğini söyler. Suraj, Santos’un her ne kadar kızdığını görse de Sandiya’ya karşı sevgisinin azalmayacağını düşünür.

Arun gazetede Sandiya’nın okul birincisi olduğunu e Puşkar Humman Gali de göreve başladığını yazan haberi okur. Rathi ailesinin adının geçtiğini söyler. Santos bundan memnun olurken, Minakşi kendi adının yazıp yazmadığını sorar.

“Yenge hayırdır gazeteye çıkabilecek bir şey yaptın mı?”

Diyerek dalga geçer. Minakşi Mohit’e sinir olur. Mohit gazetedeki haberi duyunca, yengesini bir kez daha tebrik eder.

Emily dükkânı yeniden açmak için karşı bildirim de bulunmak için devlet dairesine gideceği için Minakşi panik olur. Zira Sandiya da evde olmayacağı için evdeki tüm işler, kendisine kalacağını düşünür. Santos’dan izin koparıp dükkâna kaçmak istese de başaramaz.

Chatturi evdeki işlerle tek başına ilgilenirken, Minakşi ile tartışır. Minakşi Chattuıri’nin yaşlandığını, gazeteye ilan verip, yeni bir görevli alabileceklerini söyleyip dalga geçer. Santos Minakşi’ye kızar. Minakşi dışarı çıkar. Bu sırada kapıda duran bir adamı fark eder. Adam içeri girmek istese de Minakşi dilenci olduğunu düşünüp içeri almaz.

Can Yoldaşım 154 Bölüm Özeti (31 Aralık Cuma) Sandiya'nın Hizmetçisi Gelir
Can Yoldaşım 154 Bölüm Özeti (31 Aralık Cuma) Laxman Gelir

Sandiya iş yerinden ilk günü olduğu için artık hazırlanmaya geçmesi gerektiğini söyler. Santos da gidebileceğini ifade eder. Minakşi evde tek başına kaldığı için yakınır. Sandiya devlet kendisine bir personel gönderdiğini, evdeki işler de yardım edeceğini söyler.

Santos yabancı birini evinde istemediğini söylese de Minakşi’nin baskısı ile adamın gelmesine izin verilir. Sandiya gelecek görevlinin adını söyleyince Minakşi şaşırır. Biraz önce kapıya gelen adam olduğunu anlar. Herkese az önce kapıya gelen adamı anlatır ve kovduğunu söyler.

Minakşi hemen kapıya gider. Devlet tarafında gönderilen Laxman’ı görünce hemen onu içeri alır. Laxman kendisini tanıtır. Sandiya Rathi için geldiğini söyler. Sandiya ila tanışır. Sandiya onun ne yapıp yapmayacağına Santos’un karar vereceğini söyler. Santos adamı sorguya çeker.

Santos, yeni çalışanın bekar olduğunu duyunca, Santos’un hoşuna gitmez. Evde kalmasını istemse de Minakşi ve diğerlerinin baskısı ile adam ilk gün işine başlar. Hemen Sandiya’nın gömleğini Chatturi’nin elinden alıp ütüler. Sandiya’nın ayakkabılarını da güzelce parlatır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Minakşi Laxman’ın çalışkanlığını görünce şaşırır. Sandiya odasına gidip hazırlanır. Suraj’ın verdiği kolyeyi geri Sruaj’a iade eder. Bu sırada Minakşi kapıda ki silahlı polisi görünce korkar. Laxman, silahlı polis, Sandiya’nın koruması olduğunu açıklar.

Rathi ailesi Sandiya’yı ilk iş gününe uğurlamak için kapıya kadar gelirler. Daisa ve diğer mahalleli de kapıda ki silahlı polisi görünce hemen oraya gelir. Daisa Sandiya’yı över. Bu Santos’un hoşuna gider. Sandiya herkesin duasını alıp, ilk iş günü için karakolun yolunu tutar. Çok geçmeden karakola ulaşır. Lakin karakolun kapısının kilitli olduğunu görünce Sandiya şok olur.

Sandiya karakolun kapısının kilitli olduğunu görünce şok olur. Yanında ki korumasına neden kapının kilitli olduğunu sorar. Polis memuru diğerlerini bulacağını söyler. Bu sırada Sındıya karakolun karşısında, polislerin çay içtiğini görür. Hemen oraya gider. Oradaki polisler Sandiya’yı dikkate almaz. Hatta kadın olduğu için dalga geçmek isterler.

Sandiya karakolun kapsımın nende kilitli olduğunu sorar. Polisler de Someshwar Pawar’ı anlatırlar. Bir önceki komiserin zor kaçtığını söyleyip, Sandiya’nın gözünü korkuturlar. Sandiya çay ocağının arka tarafına geçer. Polisler onu fark etmez.

Can Yoldaşım 154 Bölüm Özeti (31 Aralık Cuma) Sandiya'nın İlk İş Günü

Polisler kendi arasında yediği rüşveti konuşurken, Sandiya ses kaydı yapar. Çok geçmeden Someshwar motosikleti ile gelir. Karakolun kapısını açar. Bu civarda polislerden daha etkin olduğunu ima eder. Polisler el pençe durur. Sandiya adamın karşısına geçer. Someshwar Sandiya’nın kadın olmasından ve boyu kısa olmasından dolayı dalga geçer. Sandiya yanında ki polis memurunda kelepçe ister. O kelepçeyi Someshwar’ın koluna takar.

Someshwar neden kendisini tutukladığını sorar. Sandiya da polislere rüşvet verdiğini söyleyince, diğer polisler şok olur.

Rathi evinde polis memurları eve birkaç sandık getirir. Sandiya’nın devlet lojmanına taşınması için gerekeli olduğunu duyunca, Santos sinirlenir. Sandiya’nın devlet lojmanında değil, yanında kalacağını söyler.

Can Yoldaşım 154. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

31 Aralık Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Pawar suç işlemediğini söylese de Sandiya polise rüşvet vermenin suç olduğunu söyler. Pawar onu kanıtlayamayacağını iddia edince, Sandiya telefonunda ki ses kaydını çıkarıp dinletir. Pawar şok olur. Sandiya diğer polise Pawar’ı tutuklamasını ister. Pawar nezarethaneye girer. Sandiya’ya sinir olur.

Santos, Suraj ve Arun, Rathi evinde bir odada konuşurlar. Minakşi’nin odadan çıkmasını ister. Minakşi, odana çıkıp, pencereden dinlemeye başlar. Santos Sandiya’nın nerede kalacağını sorar. Suraj da Rathi evinde kalacağını söylese de Santos ona inanmaz. Polis memurları sandık getirdiğini söyler. Suraj yanlış anlaşılma olduğunu açıklar. Hemen kapıda ki görevlilere, Sandiya Rathi evinden kalacağını saçıklar. Santos hala Sandiya’nın çekip gideceği konusunda şüpheleri var.

Pawar mahallede kimse ona karşı gelemediğini, önceki komiserler gibi Sandiya’nın da gideceğini ama kendisini nezarete attığı için cezasını da çekeceğini içten içe düşünür.

Sandiya odasına gider. Masada duran kalemi görünce, babasının ona aldığı kalemi düşünür. Sonrasında her bir personel için dilekçe hazırlar. Tüm karakol personelini yanına çağırır. Dilekçeleri dağıtır. Polis memurları dilekçeleri görünce şok olurlar. Sandiya yozlaşmış polisler için istifa dilekçesi hazırlamıştır.

31 Aralık Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Pawar ile Tanışır

Sandiya polislikten istifa edip, Pawar’ın çalışanı olması gerektiğini söyler. Polisler hepsi birden yalvar yakar bir şans daha isterler. Sandiya da polis olurken ettikleri yemine bağlı kalmaları halinden bir şans daha vereceğini söyler. Polisler Sandiya’ya teşekkür edip dışarı çıkar.

Santos ile Arun, Sandiya’nın işi hakkında konuşur. Evdeki işlerle Sandiya’nın başını ağrıtmaması gerektiğini, Puşkar’ın güvenliğinden Sandiya’nın sorumlu olduğunu, onun işlerini yapamayacakları için en azından ona destek olmaları gerektiği konusunda konuşurlar.

Kavita Sandiya’nın görevli olduğu karakola gelir. Sandiya ile sohbet eder. Kavita onu tebrik ettikten sonra bölgesel yasa dışı satılan içki hakkında bilgi verir. Oranın bu pislikte temizlenmesini ister. Sandiya hemen karakolda ki memurları da alıp Kavita’nın verdiği adrese gider.

Sandiya hurdalık da yasa dışı içki imalathanesini ararken, diğer polisler hala Sandiya’ya karşı laf ederler.

Can Yoldaşım 154 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 155 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

31 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Sandiya kötü çay yaptığı için kızar
 • Sandiya ilk iş gününe gitmek için hazırlanır
 • Minakşi kapıya gelen adamı kovar
 • Sandiya devletin kendisine hizmetçi görevlendirdiğini açıklar
 • Minakşi kapıdan kovduğu adamın hizmetçi olduğunu anlar
 • Santos hizmetçi, istemediğini söyler
 • Minakşi’nin baskısı ile Laxman göreve başlar
 • Sandiya ilk iş günü için karakola gider
 • Karakolun kapısının kilitli olduğunu görünce şok olur
 • Sandiya ilk düşmanı Pawar ile tanışır
 • Sandiya polislere rüşvet veren Pawar’ı tutuklar

Can Yoldaşım 154 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 31 Aralık Cuma Can Yoldaşım 154. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 31 Aralık Can Yoldaşım 154 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 155 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 154 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 1 Ocak 2022 Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 155 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu