Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 155 Bölüm Özeti (1 Ocak 2022 Cumartesi) Sandiya Hetal’i Yakalar!

Can Yoldaşım 155 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 1 Ocak 2022 Cumartesi Can Yoldaşım 155 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 155 bölüm özeti
 • 1 Ocak 2022 Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 155 Bölüm Fragmanı
 • 1 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 2 Ocak 2022 Pazar Can Yoldaşım 156 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 1 Ocak 2022 Can Yoldaşım 155 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya polis memuru olan Hetal’i yakalar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 2 Ocak 2022 Pazar Can Yoldaşım 156 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 155 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 155 Bölüm Özeti

Sandiya ve polis memurların hurdacı dükkanına baskın vermesi ile başlar. Hurdacı dükkanına içerinden eski mobilyaların olduğunu gören Sandiya şaşırır. İş yeri sahibi Sandiya’nın geldiğini görünce, hemen ona hürmet eder.

Sandiya iş yerini arayacaklarını bildirir. Adam iş yerinde hiçbir yasa dışı malın bulunmadığını açıklasa da Sandiya adamı dinlemez. Diğer polis memurlarına da iş yerini aramasını ister. Sandiya üst kata bakar. Orada duran büyük yangın söndürücü tüpleri görünce, bu iş yeri için çok fazla olduklarını, arkasında bir şeyler olabileceğini düşünür.

Sandiya aramalar sırasında ihbarda bahsedilen içkileri bulamaz. İş yeri sahibine deponun içerisinde ki malların ne kadar edeceğini sorar. Adam da “Belki 40.000 Rupi” der. Sandiya bunun üzerine adama 50.000 rupi çek yazar. Adam şok olur.

Can Yoldaşım 155 Bölüm Özeti (1 Ocak 2022 Cumartesi) Sandiya Kaçak İçkileri Yakalar

Sandiya artık mallarına kedisine ait olduğunu, yeni işyeri aldığı için puja yapacağını söyler. Adam Sandiya’nın ne yapmak istediğini önce anlayamaz. Sandiya mum yanan tepsiden yere bilerek ateşi düşürür. Adam alevlerin içki şişelerine gideceğini düşüp, panik olur.

İş yeri sahibi malların yanacağını söyleyip, Sandiya’yı durdurmaya çalışsa da başaramaz. Sandiya malları satın aldığını, yakıp yakmama iradesi kendisinde olduğunu söyler. Adam malların yanmasına dayanamaz ve içkilerin yerini söyler.

Rathi evinde Dilip evlendikten sonra ilk defa Rathi evine geleceği için Santos, Emily ve Minakşi’den en güzel yemekler yapmasını ister. Minakşi hiç itiraz etmeden yapacağını söylemesi Santos’u şüphelendir. Minakşi kendisine yıkılan yemekleri Laxman’ın yapacağını söyleyince, Santos Minakşi’ye kızar. Bu sırada Chavi de eşi Dilip’in ev yemeklerini değil, otel yemeklerini daha çok sevdiğini, onu otele götürmek istediğini açıklar. Santos ilk başta buna kızar. Suraj ise Chavi nerede istiyorsa, damadı orada ağırlayacaklarını açıklar. Santos da buna itiraz etmez.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya mobilya mağazasında ki içki şişelerine el koyar. İş yeri sahibine bunu neden yaptığını sorar. Adam da korkudan her şeyi itiraf eder.

“Bu içki şişeleri benim değil. Bu içkileri seçimde kullanmak için bay Purohit verdi. İçkilerin burada saklanması için az miktar para aldım. Lakin o çok güçlü biri. Ben bu içkileri ondan aldığımı kanıtlayamam!”

Sandiya adamı affeder ve içki şişelerini hemen yakmasını ister. Adam içkileri yakacağını söyler. Sandiya içkilerin yakılmasını beklemede oradan ayrılır. Kavita bu içki şişelerinin kendi partisine yarayacağını, arka planda Sandiya kendilerine yardım ettiğini kendi kendine söyler.

Rathi ailesi Dilip’i karşılar. Dilip Sandiya’yı tebrik eder. Okul birincisi olduğunu ve Puşkar’a atandığı için onu takdir eder. Chavi eşine Suraj’ın onları otele götüreceğini, orada yemek yiyeceklerini açıklar. Hep birlikte Rathi ailesi, Sandiya’nın aracına binip otele giderler.

Can Yoldaşım 155 Bölüm Özeti (1 Ocak 2022 Cumartesi) Sandiya Hetal'i Yakalar
Can Yoldaşım 155 Bölüm Özeti (1 Ocak 2022 Cumartesi) Sandiya Polis Hetal’i Yakalar

Otel girişinde, Mohit’in arkadaşı denk gelir. Ona uzun zamandır nerelerde olduğunu sorar. Mohit banka işi diyerek adamı geçiştirir. Ancak adam onun banka da çalışmadığını, istifa ettiğini bildiği için “Nasıl yani… Ne bankası? Sen…” derken Mohit adamı durdurur. Müsait zamanda onu telefonla arayacağını söyler.

Kavita, Sandiya’nın yakılmasını istediği içki şişelerini almak için mobilya dükkanına ulaşır.

Can Yoldaşım 155. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

1 Ocak 2022 Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rathi ailesi ve damatları Dilip masaya oturur. Suraj menüye bakar. Mohit menünü deki yemeklerin ne kadar para olduğunu görünce şok olur. Vikram da yemeklerin pahalı olduğunu görünce şaşırır. Suraj ve diğerleri yemekleri sipariş eder. Sandiya yemek siparişi verdikten sonra lavaboya gider. Orada şarap fıçılarını yakmasını istediği Hetal’i görür. Sandiya Hetal’in kiminle konuşacağını merak eder.

Rathi ailesi yemeği yer. Suraj hesabı ister. Hesap gelince, Suraj şok olur. Garsondan müdürünü çağırmasını ister. Müdür gelir. Suraj faturanın yanlış olduğunu söyler. Lakin müdür faturanın doğru olduğunu söyler. Bu sırada Santos yemeklerin çok para tuttuğunu düşünüp, panik olur.

1 Ocak 2022 Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Rathi Ailesi Otelde
1 Ocak 2022 Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Rathi Ailesi Otelde Yemek Yer

Müdür Puşkar’ın emanetinden sorumlu devlet görevlisi oteline gelmesinin şerefine hesap almayacaklarını açıklar. Suraj ne olursa olsun hesabı ödemek istese de otel sahibi hesabı almaz. Santos ve Vikram çok sevinir. Minakşi bedava olduğunu anlayınca, birkaç tatlı daha sipariş etmek ister. Santos sinirlenir.

“Gel ben sana evde tatlı vereceğim!”

Diyerek gelinine çaktırmadan kızar. Rathi hesap meseleni hallederken, Sandiya Hetal’in yanına gider. İçki şişeleri yakıp yakmadığını sorar. Yine yalan söyler. Kavita oraya gelir. Seçim zamanında kullanacağı içki meselesinin suya düşeceğini, Sandiya bütün planını mahvedeceğini düşünür.

Sandiya rüşvet alan Hetal’e kendisine kimin rüşvet verdiğini sorar. Hetal çocukları için yaptığını, çalıştığı maaşla çocuklarını iyi bir okulda okutamadığını, kendisine para veren sayesinde çocuklarını okutabildiğini söyler. Sandiya şaraplara yeniden el koyar ve onu daha güvenli bir yere götürmelerini ister.

Rathi ailesi hep birlikte otelden çıkıp eve gelirler. Minakşi eve girer girmez Sandiya’nın hizmetçisi olan Laxman’a şöyle der.

“Laxman Sandiya sayesinde otelde bedava yemekler yedik”

Deyince Santos ve Vikram, Minakşi’ye kızar. Evin içinde kasaları gören Rathi ailesi şaşırır. Laxman’a kasaların ne olduğunu sorar. Laxman da Sandiya kaçak işçi operasyonu yaptığını, kasaları güvenliği için eve getirdiğini söyler. Santos eve iş getirdiği için Sandiya’ya kızarken, Dilip Sandiya’nın çok iyi iş çıkardığını söyler. Arun da gelini ile gurur duyduğunu ifade eder. Santos bir sonraki gün kasaları başka bir yere götürmesini ister.

Can Yoldaşım 155 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 156 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

1 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya hurdacı dükkanına baskın verir
 • Sandiya dükkânda yangın tüplerini fark eder
 • Sandiya adamı oyuna getirir
 • Sandiya içki şişelerini tespit eder
 • İş yeri sahibi kendisine ait olmadığını söyler
 • Dilip Rathi evine geleceği netleşir
 • Chavi Dilip’in otel yemekleri sevdiğini söyler
 • Suraj Dilip’i otele götüreceklerini açıklar
 • Sandiya içkileri yok etmesini ister
 • Hetal içkileri Kavita’ye vermek için sözleşir
 • Rathi ailesi Dilip’i otele götürür
 • Sandiya otel de Hetal’i fark eder
 • Sandiya Hetal’i suçüstü yakalar

Can Yoldaşım 155 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 1 Ocak 2022 Cumartesi Can Yoldaşım 155. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 1 Ocak 2022 Can Yoldaşım 155 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 156 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 155 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 2 Ocak 2022 Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 156 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu