Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 156 Bölüm Özeti (2 Ocak 2022 Pazar) Chavi ile Mohit Kavga Eder!

Can Yoldaşım 156 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 2 Ocak 2022 Pazar Can Yoldaşım 156 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 156 bölüm özeti
 • 2 Ocak Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 156 Bölüm Fragmanı
 • 2 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 3 Ocak 2022 Pazartesi Can Yoldaşım 157 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 2 Ocak Pazar Can Yoldaşım 156 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Mohit güzellik merkezini şikayet eden kişinin cep telefonu numarasına ulaşır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 3 Ocak 2022 Pazartesi Can Yoldaşım 157 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 156 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 156 Bölüm Özeti

Sandiya’nın hizmetçisi Arun’a günlük gazetedeki haberleri okur. Arun hep kötü haberleri okuduğunu iyi haberleri neden okumadığını söyler. Bu sırada Sandiya Laxman’a neden kendisini yorduğunu sorar. Laxman da çalışmaktan mutluluk duyduğunu söyler.

Mohit arkadaşının vasıtası ile halk sağlığı merkezine kendilerini şikâyet eden kişinin telefon numarasını aldıklarını açıklar. Herkes bu hainin kim olduğu ortaya çıkacağını, böylelikle dükkânı yeniden açabileceklerini söyler.

Mohit hemen aldığı numarayı arar. Bu sırada Chavi’nin telefonu çalar. Herkes şok olur. Chavi neden Mohit’in kendisini aradığını sorar. Mohit gözlerine inanamaz. Telefonu kapatıp, arkadaşının verdiği numaraya bakıp yeniden o numarayı aradığında, Chavi’nin telefonu çalar. Rathi ailesi büyük şok yaşar.

Mohit Chavi’yi suçlamaya başlar. Chavi Mohit’in ne dediğini anlamaz. Mohit ise oyunu bırakmasını, gerçeği herkese açıklamasını ister. Chavi suçlamaları kabul etmez. Mohit Chavi’nin kıskanç biri olduğunu, il dışına gidecekleri sırada annesi Santos’a karşı söylediklerini hala hatırladığını, kıskançlığı yüzünden kendilerini şikâyet ettiğini itiraf etmesini ister.

Can Yoldaşım 156 Bölüm Özeti (2 Ocak 2022 Pazar) Mohit Şikayet Edeni Arar
Can Yoldaşım 156 Bölüm Özeti (2 Ocak 2022 Pazar) Mohit Güzellik Salonunu Şikayet Eden Kişiyi Arar

Chavi halkın parasını alırken tarihi geçmiş malzeme kullandığını, düşük gelirli biri olduğunu söyleyip, Mohit’i sinir eder. Zira Mohit ona kıskanç dediği için iki kardeş tartışmaya başlar. Suraj Dilip’in ailesine verilecek mango kasalarını getirir. Bu sırada Suraj, Emily’in güzellik merkezini şikayet eden kişinin Chavi olduğunu öğrenince, bu işte bir yanlışlık olabileceğini söyler.

Mohit kendisine hakaret eden ve az kazandığı için alay eden Chavi’ye tokat atmak isterken, Dilip gelir. Dilip karısının Mohit tarafından dövülmek üzere olduğunu görünce;

“Chavi hemen valizlerimizi hazırla. Buradan gidiyoruz!”

Suraj hemen araya girer. İki kardeşin her zamanki tartışması olduğunu, yarım saat sonra aynı tabaktan yemek yediklerini söyler. Dilip eşine saygı duyulmayan bir yerde kendisine de saygı duyulmayacağını söyler. Mohit adeta yangına ateşler gider.

Mohit davranışlarının yanlış olmadığını, onun yüzünden güzellik salonunun kapandığını dile getirir. Dilip de Mohit’in sözleri karşısında Rathi evinden ayrılır. Santos Chatturi’den Dilip’in ailesine verilmek üzere aldıkları mango kasasını getirmesini ister. Chatturi de yanlışlıkla içki kasasını verir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos evlatlarını bir arada tutmak isterken, bugün Chavi ve Mohit arasında ki çıkan kavgada ikisi de birbirlerini ömür boyu görmek istemediklerini açıkladıkları için Santos ağlar. Ailesini hep bir arada tutmaya çalışırken, şimdi ailesi yıkıldığını ifade eder.

Sandiya Santos’u sakinleştirmeye çalışır. Suraj da Mohit’in dükkanı kapatıldığı için ağzından öfkeyle sözler çıktığını, her ikisi de birbirlerine karşı iyi konuşmadığını ama biraz zaman geçtikten sonra her ikisi de sarf ettiği sözlerden pişman olacağını söyler.

Santos mesele Chavi ile Mohit arasında kalmadığını, Dilip’in ailesi bu meseleyi duyması halinde, nasıl cevap vereceklerini düşünürler. Minakşi de Emily’i kıskandığı için Chavi’nin telefonundan şikayet ettiği için işin sonunda kendisi çıkacağı için çok korkar. Şimdilik suçlu Chavi çıktığı için rahatlar.

Can Yoldaşım 156 Bölüm Özeti (2 Ocak 2022 Pazar) Chavi ile Mohit Kavga Eder
Can Yoldaşım 156 Bölüm Özeti (2 Ocak 2022 Pazar) Mohit Chavi’yi Suçlar

Sandiya karakola gider. Oraya bazı kadınlar gelir. Görevli memur kadınlara kötü davranır. Sandiya o memura kızar ve kadınları içeri alır. Kadınlar bölgelerinde bir bayan memurun olmasından dolayı çok mutlu olduklarını dile getirirler. Sandiya kadınların hayır ve duasını alır.

Emil kızı Pari’nin ihtiyaçları için paraya ihtiyacı olduğu için Minakşi’den para ister. Minakşi de kocası Mohit’den almasını söylese de Emily kocasının işte olduğunu söyler. Bu konuşmaları duyan Suraj, Emily’e para verir. Emily parayı alıp odasına gider. Odada Mohit saklanmaktadır.

“Artık bana daha ne kadar yalan söyleteceksin. Gerçekleri ailene açıkla ve git bir iş bul!”

Deyince Mohit Emily’e kızar. Ayak üstü Mohit ile Emily kavga ederler.

Dilip’in babası Suraj’ı arar. Dilip’in babası Suraj’a sitem eder. Böyle bir durum karşısında öfkesini dile getirir. Suraj da Chavi ile Mohit arasında ki meseleden bahsettiğini düşünüp, durumu açıklamaya çalışır. Adam da bu nasıl bir hediye deyince, Suraj şok olur.

Sandiya polise alenen rüşvet veren Pawar’ı mahkeme emri ile serbest bırakılır. Sandiya ona “Gözüm üzerinde!” der. Pawar ise aba altında sopa gösterip, Sandiya’yı tehdit eder.

Can Yoldaşım 156. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

2 Ocak Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Dilip’in babası böylesi bir hediyeyi asla kabul etmeyeceklerini söyler. Suraj şaşkınlık içinde annesinin istediği mango kasaları gönderdiğini ifade eder. Dilip’in babası da “Ne mangosu, bunlar şarap kasaları” deyince Suraj şok olur.

Dilip’in babası şaka yaptığını, Dilip Sandiya’nın yakaladığı içkilerden haberi olduğunu, bir yanlışlıkla mango kasaları yerine içki şişelerinin gönderdiğini söyleyip, kızmadığını sadece şaka yaptığını söyler. Bunu duyan Suraj da derin bir oh çeker.

Suraj hemen mango kasalarını göndereceklerini ifade eder. Dilip kaynanası Santos ile konuşmak ister. Dilip acele ile oradan çıktıkları için Santos’dan özür diler. Santos da Mohit’in hata yaptığını, asıl özür dilemesi gereken kendileri olduğunu söyler. Kısaca Dilip’in ailesi tepkisini iyi yönde ortaya koyar.

2 Ocak Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Adamı Durdurur
2 Ocak Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Sandiya Şüpheli Adamı durdurur

Santos Suraj’a Dilip ve ailesi ile olan telefon görüşmesini, Sandiya’ya anlatmasını ister. Suraj da hemen telefonla Sandiya‘yı arayıp anlatır. Sandiya Chavi adına sevindiğini söyler. Sruaj da dün gece fatura meselesini anlatır. Sandiya bir ara dışarı çıktığında, otel müdürü faturayı kabul etmediğini ve yediği yemeklerin parasını almadığını açıklar. Sandiya hemen onlara faturayı ödemeleri gerektiğini, kimseye karşı borçlu olmayacağını söyler. Suraj da Laxman ile parayı otel müdürüne göndereceğini sözlerine ekler.

Laxman Sanddiya için yemek getirir. Sandiya tek başına yemek yemeyeceğini, diğer personelle birlikte yemek yiyeceğini söyler. Alt sınıf memurlar, üstü düzey amirleri ile ilk defa yemek yiyecekleri için şaşkınlığını gizleyemezler. Hepsi Sandiya’nın diğer amirlerden farklı ve iyi kalpli olduğunu dile getirirken, Sandiya‘nın rüşvet alırken yakaladığı Hetal de Sandya’nın çok zeki bir memur olduğunu söyler.

Kavita Rathi evine gelir. Sandiya’nn gece çalışması hakkında konuşurlar. Kadınların gece çalışmasının çok riskli olduğunu, katillerin gece dışarıda olacağını için bir bayan için geceleri çalışmasının risklerini anlatır. Santos çok endişelenir.

Kavita gece planladığı işi yapabilmesi için Sandiya’nın gece görevine gitmemesi gerektiğini çok iyi biliyor. Bu sebeple Santos’a bayan polislerin gece çalışmasının çok riskli olduğunu anlatır. Santos Kavita’nın sözlerine inanır ve Sandiya’yı gece dışarı göndermeyeceğini söyler.

Kavita ayrıldıktan sonra Suraj’ın dükkanına gider. Ondan biraz şekerleme alır. Sandiya da karakolda seçimlerin yaklaştığını, her türlü eylemlere karşı gözlerini dört açmasını ister. Gece nöbetlere uyulması için kendisinin de gece nöbetine katılacağını açıklar. Bu sebeple işten erken çıkıp, gece nöbetine geleceğini söyler.

Sandiya Rathi evine gelir. Laxman tüm işleri yaptığını, Emily ile Minakşi’nin dinlendiğini görür. Santos gelinine çay ve yemek yapmak ister. Laxman ona hazırlayacağını söylese de Sandiya kaynanasına ve Laxman’a yemek hazırlatmaz. Kendi yemeği kendi hazırlar.

Santos gece nöbetine gitmemesini ister. Sandiya da gece her türlü olayların olduğunu, nöbeti olduğu için gitmesi gerektiğini söyler. Santos dışarıda ki kötü insanların varlığında bahseder. Sandiya da her türlü insanlarla uğraşabilecek eğitim aldığını, merak etmemesini ister.

Sandiya yemeğini yedikten sonra gece nöbetine gitmek için yola çıkar. Yol da kafasını kapatan bir adamla karşılaşır. Adama neden kafasını kapattığını sorar. Adam da karsını aradığını söyler. Sandiya karakola niçin şikâyete gitmediğini sorar. Adam kafasında ki örtüyü açınca, Sandiya şok olur.

Can Yoldaşım 156 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 157 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

2 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Mohit güzellik merkezini şikayet edenin numarasını bulur
 • Mohit şikayet edeni arar
 • Chavi’nin telefonu çalınca, herkes şok olur
 • Mohit Chavi’yi kıskanç olduğu için suçlar
 • Chavi suçlamaları kabul etmez
 • Chavi sinirlenir
 • Chavi Mohit’e az kazandığı için alay eder
 • Mohit Chavi’ye tokat atmak ister
 • Dilip her şeyi duyar
 • Dilip Rathi evini terk eder

Can Yoldaşım 156 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 2 Ocak 2022 Pazar Can Yoldaşım 156. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 2 Ocak 2022 Can Yoldaşım 156 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 157 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 156 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 3 Ocak 2022 Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 157 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu