Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 157 Bölüm Özeti (3 Ocak Pazartesi) Sandiya’nın Cezası!

Can Yoldaşım 157 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 3 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 157 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 157 bölüm özeti
 • 3 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 157 Bölüm Fragmanı
 • 3 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 4 Ocak Salı Can Yoldaşım 158 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 3 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 157 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Emniyet Müdürü Sandiya’nın ihmalkar davranışında dolayı, Sandiya’nın personeline ceza verir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 4 Ocak 2022 Salı Can Yoldaşım 158 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 157 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 157 Bölüm Özeti

Sandiya’nın başı kapalı adamla konuşması ile başlar. Adam karısını aramaya geldiğini söyler. Sandiya karakola gidip ifade vermesini, polisler karısını bulacağını söyler. Bu sırada adam kafasında ki örtüyü kaldırınca, Sandiya şok olur. Zira o Suraj’dır. “Karıma çay getirdim!” der. Sandiya çok mutlu olur. Sruaj’ın getirdiği çayı polisler içer.

Sandiya Suraj’ın yanın da işini yapmaya devam eder. Bir ambulansın gidişinden şüphelenip onu takip ederler. Sandiya Suraj’ın geç olmadan eve gitmesini ister. Suraj da eve giderken, Sandiya’nın telefona ihtiyacı olabileceği aklına gelir. Motosikleti ile Sandiya’yı takip eder.

Suraj yolda Sandiya’nın acil olarak hastaneye giden ambulanstan bile şüphe ettiğini, biraz fazla abarttığını düşünür. Sandiya ambulans durunca, onu kontrol eder. Ambulansın içinde hasta olmadığını gören Sandiya, ambulansı arar. İçeride çok fazla para bulunca şok olur. Bu esna da Suraj da gelir. Ambulansın içinde hasta yerine para olduğunu görünce çok şaşırır.

Sandiya Suraj’ı tekrardan görünce neden geldiğini sorar. Suraj da gece telefona ihtiyacı olabileceğini düşündüğü için geldiğini söyler. Sandiya’yı takdir eder. İlk başta ambulanstan bile şüphe ettiğini görünce işini abarttığını düşündüğünü ama gerçeği görünce, işini hakkı ile yaptığını şaşırdığını söyleyip, Sandiya’yı taktir eder.

Ambulans şoförü hiçbir şeyden haberi olmadığını söyler. Sandiya ambulansı karakol otoparkına götürmesini, paralara el konulmasını ister. Şoförün de ifadesi alınması için gözaltına alınması talimatı verir. Suraj oradan ayrılıp, Rathi evine döner.

Can Yoldaşım 157 Bölüm Özeti (3 Ocak Pazartesi) Sandiya Paraları Bulur
Can Yoldaşım 157 Bölüm Özeti (3 Ocak Pazartesi) Sandiya Ambulansın İçindeki Paraları Bulur

Kavita’ya bir telefon gelir. Sandiya paralara el koyduğunu duyunca sinirlenir. Sandiya’ya asla kaybetmeyeceğini söyler. Hemen Pawar’ı arar. Onun yardımına ihtiyacı olduğunu, Sandiya’dan intikam almak için ellerine bir fırsat geçtiğini söyler. Pawar planı dinler. Yolda Pawar ve adamları Sandiya’yı durdurur.

Pawar ve adamlarının fazla olduğunu gören Sandiya, ele geçirdiği parayı Pawar’a kaptırmak istemez. Sandiya Pawar ile bir anlaşma yapmak ister. Pawar da ne anlaşması der. Sandiya Pawar’ paranın %80’ini vereceğini, %20’sini de kendisi alacağını söyler. Bunu duyan Pawar şok olur. Zira geldiği gün rüşvet yiyen polislere ne yaptığını, kendisini verdiği rüşvetten dolayı nezarete attığını bildiği için şaşırır.

Sandiya geldiği ilk gün memurlara korku salmak adına yaptığını, polis maaşı ile geçinmek mümkün olmadığını söyler. Pawar anlaşmayı kabul eder. Sandiya Pawar’ın adamına parayı verirken, çaktırmadan Pawar’ın adamına Pawar’ın az para verdiğini, elindeki para çantasın da paranın %50’si olduğunu, parayı kendi aralarında %50 olarak paylaşabileceklerini söyler.

Pawar’ın adamı Sandiya ile anlaşmayı kabul eder. Sandiya ayak üstü Pawar’ın diğer adamı ile anlaşma yapar. Pawar’ın adamı çantayı alıp kaçmaya başlar. Pawar hemen adamının peşine düşerken, Sandiya da hemen oradan paralarla birlikte uzaklaşır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Uzun koşuşturmacadan sonra Pawar adamını yakalar. Pawar adamının elindeki para çantasını alır. İçinin boş olduğunu görür. Pawar bir kez daha Sandiya tarafından kandırıldığı için sinir olur. Kavita, Pawar’ın işi halledemediğini öğrenince sinir küplerine biner.

Laxman evde daha güzel bir odada uyumak için Chatturi’nin evden gitmesi için plan yapar. Chatturi’ye çok az para aldığı yönünde konuşur. Chatturi de buna inanır. Santos Chatturi’den çay ister. Chatturi de yapmayacağını söyler. Santos şok olur. Chatturi de kendisini başka ailelerin istediğini daha fazla para ile çalışacağını söyler. Evden gider gibi yapar. Santos da

“Bırakın gitsin!”

Deyince Chatturi tekrar eve döner. Santos, Suraj ile Sandiya geçen hafta Chatturi’nin maaşına zam yapılması için karar verdiğini söyler. Chatturi çok mutlu olurken, Laxman amacına ulaşamaz.

Laxman gece Sandiya’nın azılı katillerle karşı karşıya kaldığını, büyük miktar da ki paraya el koyduğunu anlatır. Santos gelini Sandiya için endişelenir.

Santos Sandiya’nın silahlı adamlarla uğraştığını öğrenince onu ikaz eder. Canına dikkat etmesini ister. Sandiya da polis olarak işini yaptığını, o sayede birçok aile huzur içinde uyuduğunu söyler. Santos yine de gelini için endişelenir. Arun araya girip, gelini Sandiya iyi bir polis der.

Can Yoldaşım 157 Bölüm Özeti (3 Ocak Pazartesi) Sandiya'nın Cezası
Can Yoldaşım 157 Bölüm Özeti (3 Ocak Pazartesi) Sandiya Müdürden Ceza Alır

Chavi zengin bir aileye gelin gitmiştir. Çamaşırları hep çamaşır makinesinde yıkamaktadır. Dilip’in annesi evdeki hizmetçinin izinli olduğunu, renkli çamaşırları makine de yıkamamasını, elde yıkamasını ister. Chavi de elde yıkayacağını söylese de dilip’in annesi gittikten sonra hemen renkli çamaşırları makineye atar.

Sandiya yakın koruması ve şoförünün işi olduğu için onu almaya gelemez. Sandiya da Suraj’ın motosikleti ile işe giderler. Sandiya Rathi evinden ayrıldıktan sonra Daisa gelir. Teras da ki karga ve maymunlardan şikâyet eder. Minakşi Emily’den kargaları ve maymunları kovalamasını istese de kimse yapamayacağını söyler.

Laxman meseleyi duyar. Sandiya’nın koruması eve geldiğini görünce aklına bir fikir gelir. Santos’a anlatır. Santos da Sandiya’nın korumasına, çatıya çıkıp havaya ateş etmesini ister. Adam edemeyeceğini söyler. Santos Sandiya’nın kaynanası olarak yapmasını, Sandiya geldiğinde ona söyleyeceğini dile getirir. Polis memuru çatıya çıkıp havaya ateş edince, karga ve maymunlar korkarak kaçar.

Silah sesini duyan mahalleli Rathi evine gelir. Daisa Santos’u suçlarken, bir anda tüm mahalleli karga ve maymunlardan kurtulmuştur. Santos herkesin önünde hava atar.

Sandiya Suraj’ın dükkanına gelir. Suraj’ın işe aldığı çırak kısa sürede işi kapmış ve çok iyi çalışmaktadır. Sandiya bunu nasıl başardığını sorar. Sandiya karakola gider. Karakolda polis memurları iş yapmak yerine oturduklarını görünce, aklına Suraj’ın verdiği fikir gelir.

Can Yoldaşım 157. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

3 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya karakola gelince tüm personelin gevşek davrandığını görür. Suraj’ın ona verdiği fikri uygulamak ister. Tüm personeli odasına çağırır. Hepsi ile tek tek konuşur. Arkadaş olmaya çalışır. Sandiya memurları tebrik eder. Gece 20.000 Lakh para ele geçirdiklerini söyler. Polis memuru Hetal, memurların olay yerinde olmadığını, işi sadece kendisi yaptığını söyler. Sandiya ise memur Koli ona yardım ettiğini, ekip olarak takdiri hak ettiklerini söyler.

Sandiya personeli ile arkadaş gibi konuşur. Memur Koli’den ambulans şoförünün ağzından laf almasını ister. Koli de deneyeceğini söyler. Bu sırada telefon gelir. Arayan Sandiya’nın amiridir. Bir sonraki gün merkeze gelmesi gerektiğini söyler.

Chavi çamaşır makinesinden çamaşırları çıkartır. Hepsinin renklerinin bozulduğunu görünce şok olur. Kaynanası görmeden onları kuru temizlemeye vermek istese de Dilip’in annesi gelir. Çamaşırların renginin solduğunu görünce, Chavi’ye hiçbir şey demeden oradan ayrılır. Chavi de Dilip’in aklına girip kendisine karşı kışkırtacağını düşünür.

Akşam Sandiya Suraj’ın başına masaj yapar. Bu sırada içeri Santos gelir. Santos oğlunun başı için Sandiya’nın ilaç ve süt getirmesini ister. Odanın içindeki telsiz sesinin çok fazla olduğunu fark eder. Sandiya mutfağa gidince, Santos telsizi şarjdan çıkartır. Gecenin ilerleyen saatlerinde Sandiya’nın hem telefonun şarjı hem de telsizin şarjı biter.

Ertesi gün Sandiya hemen amiri ile buluşmaya gider. Amiri ona kızar. Telefonuna ve telsizine ulaşılamadığını söylerken, Sandiya şarjlarının bittiğini açıklar. Amiri Sandiya’nın disiplinsiz bir memur olduğunu söyleyince, Sandiya şok olur. Zira ondan övgü beklerken, fırça yemiştir.

3 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Laxman Sandiya'nın Ceza Aldığını Söyler
3 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Laxman Santos’a Sandiya’nın Ceza Aldığını Söyler

Sandiya’nın amiri büyük bir hata yaptığı için onun cezasız kalmayacağını söyler. Sandiya da hatasını anladığını, vereceği cezaya razı olduğunu söyler. Emniyet müdürü Sandiya’yı değil, onun personelinin iki günlük maaşının kesileceğini açıklar. Sandiya şok olur. Hatayı kendisi yaptığını, cezayı da kendisi alması gerektiğini söylese de emniyet müdürü kararının kati olduğunu söyler.

Sandiya emniyet müdürü ile görüşmesinden sonra karakola gelir. Personel görüşmenin nasıl geçtiğini sorar. Sandiya da onlara gerçeği anlatır. Telsiz yüzünden personelin iki günlük maaş kesim cezası aldığını açıklar. Tüm personel şok olur. Polis memuru Hetal;

“Ama hatayı biz yapmadık. Neden biz cezalandırılıyoruz?”

Diyerek tepki gösterir. Bu sırada Laxman gelir. Sandiya ve personele yemek getirdiğini söyler. Herkesin moralinin bozluk olmasından dolayı, polisler Sandiya ile yemek yemeği istemez. Laxman da getirdiği yemeği geri götürmek zorunda kalır. Laxman karakol da olan biteni Rathi evinde Santos’a anlatır. Santos Sandiya’nın telsizini kapattığı için amirinden hem fırça yediğini hem de personelinin ceza aldığını duyunca şok olur.

Suraj Sandiya’yı sabahları işe götürmek için araba sürmeyi öğrenir. Chavi de Dilip’in en sevdiği gömleğinin rengini değiştirdiği için Dilip ile tartışır. Dilip’in annesi Chavi’nin yanına gelir. Chavi hata yaptığını söyler. Dilip’in annesi de gençlik yıllarında kendisi de çok hata yaptığını, zamanla alışacağını söyleyip ona destek olur.

Sandiya polis okulunda ki arkadaşları Rahul ve Zakir ile telefonda konuşur. Sandiya Emniyet müdürü ile yaşadığı olayı anlatır. Zakir ona ne yapması gerektiği hakkında fikir verir.

Can Yoldaşım 157 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 158 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

3 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya kendisini gizleyen adamı durdurur
 • Adam başında ki örtüyü açınca Sandiya şok olur
 • O adam Suraj olduğu ortaya çıkar
 • Sandiya neden geldiğini sorar
 • Suraj da eşi olarak ona çay getirdiğini söyler
 • Sandiya denetimler sırasında ambulanstan şüphelenir
 • Sandiya ambulansı takip eder
 • Ambulansın hasta taşımadığını anlar
 • Ambulansın arkasında paralara el koyar
 • Kavita partinin paralarını alan Sandiya’yı durdurmak için Pawar ile anlaşır
 • Pazar Sandiya’yı durdursa da Sandiya Pawar’ı kandırır
 • Santos Sandiya’nın telsizini kapatır
 • Emniyet müdürü Sandiya’ya telsizden ulaşamaz
 • Emniyet Müdürü Sandiya’ya ceza verir

Can Yoldaşım 157 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 3 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 157. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 3 Ocak Can Yoldaşım 157 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 158 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 157 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 4 Ocak Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 158 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu