Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 158 Bölüm Özeti (4 Ocak Salı) Sandiya Suraj’ı Kıskanır!

Can Yoldaşım 158 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Ocak Salı Can Yoldaşım 158 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 158 bölüm özeti
 • 4 Ocak Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 158 Bölüm Fragmanı
 • 4 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 5 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 159 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 4 Ocak Salı Can Yoldaşım 158 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj ve Rathi erkekleri ünlü oyuncuyu görmeye giderler. Sandiya Suraj’ı görünce kıskanır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 5 Ocak 2022 Çarşamba Can Yoldaşım 159 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 158 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 158 Bölüm Özeti

Mohit’in gazetede iş bulmak için bakması ile başlar. Bu sırada Vikram gelir. Mohit hemen gazeteyi saklamaya çalışır. Vikram ona saklamasına gerek olmadığını, her şeyi bildiğini söyleyince Mohit korkar. Zira işsiz kaldığı için kimseye haber vermediği için Vikram’ın bunu nasıl öğrendiğini merak eder.

Vikram kardeşi Mohit’i de yanına alıp birlikte gitmekten bahseder. Mohit ne olduğunu anlayamadan Suraj gelir. Vikram nereye gittiklerini sorar. Vikram yalan söylemeye çalışsa da başaramaz. Suraj gerçeği duymak istediğini söyler. Bunun üzerine Vikram, Puşkar’a film yılsızı geleceğini, onunla görüşme fırsatı elde ettikleri için birlikte oraya gideceklerini söyler. Suraj da gelmek ister. Tam da bu sırada Arun gelir. Herkes hiçbir şeyden haberi yok gibi davranır. Arun her şeyi duyduğunu, kendisinin de geleceğini söyler. Vikram da abisi Suraj’a bakar. Suraj da mecburen götüreceğiz der.

Evin erkeleri olarak meşhur film yıldızını görmek için sözleştikleri sırada bir kıpırtı fark ederler. Arun Santos olduğunu düşünüp panik olur. Vikram onun Laxman olduğunu fark eder. Laxman’a bir şey duyup duymadığını sorar. Laxman da kulakları çok keskin olduğunu, konuştukları her şeyi ayrıntılı olarak duyduğunu söyler.

Laxman duyduktan sonra Sandiya’nın da kısa sürede meselden haberdar olacağını söyler. Lakin Laxman haber etmeyeceği konusunda söz verir. Ancak bir şartı olduğunda ekler. Laxman, film yıldızına bir gül vermesini, kimden olduğunu sorarsa Laxman’dan olduğunu söylemesini ister.

Can Yoldaşım 158 Bölüm Özeti (4 Ocak Salı) Rathi Erkekleri Plan Yapar

Arun yanında koruması olan yıldızı yaklaşamayacaklarını söyler. Laxman da Puşkar’ın güvenliğinden sorumlu Sandiya’nın akrabası olduğunu korumalara söylemeleri halinde, tüm kapıların açılacağını söyler. Herkes buna çok sevinir.

Santos Sandiya’yı arar. Laxman’dan duyduğunu, amiri tarafında fırça yediğini söyler. Sandiya da doğru olduğunu ifade edince, Santos o gece telsizin şarjını kendisi istemeden çıkarttığını açıklar. Sandiya bunu duyunca şok olur.

Santos, oğlu Suraj’ın başı ağrıdığı için kapatmak durumunda kaldığını açıklar. Sandiya kaynanasına onun hatası olmadığını söylerken, eve geç geleceğini açıklar. Film yıldızının korumalığını üstlendiğini, Suraj’a haber etmesi gerektiğini söyler. Santos da haber edeceğini söyler.

Rathi erkekleri güzel oyuncu ile tanışmak için bir fırsat olacağını düşünür. Arun saçlarını boyayacağını söylerken, Mohit yüz bakımı yapacağını, oyuncu kendisini gördüğünde, gözlerini üzerinden alamayacağını söyler. Herkes dağılır ve kendi başına bakım yapar. Santos Suraj’a Sandiya’nın korumalık görevi olduğu için gelemeyeceğini söyler. Suraj da neyi ve kimi koruduğunu bilmeden tamam der.

Chavi ile Dilip’in annesi rengi kaçan çamaşırlarla uğraşırken eve kargo gelir. Dilip’in annesi şaşırır. Chavi de internetten alışveriş yaptığını söyler. Chavi, kapıda ödemeli şekilde gelen kargoya parasını vermeye giderken, Dilip’in annesi Chavi’nin aldığı kıyafetin bedelinin 8.000 Rupi olduğunu görünce şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rathi erkekleri eşleri uyduktan sonra kaçmak için harekete geçerler. Vikram Minakşi’den kurtulmak için akla karayı seçer. Sonunda hepsi salonda buluşurlar. Hep birlikte ünlü oyuncunun geldiği yere giderler. Mohit, görevli memurlara Sandiya’nın ailesi olduklarını açıklayınca, memur onlara arka kapıdan girmelerini ister. Hepsi birlikte arka kapıdan girer. Bu sırada Sandiya da ünlü oyuncu ile birlikte içeri gire. Sandiya tüm kapıların kapatılması yönünde talimat verir.

Rathi erkeleri Sandiya sayesinde VIP muamelesi görür. Normal halkın giremeyeceği yere girerler. Ünlü oyunun yanına kadar yaklaşırlar. Arun hemen gidip tanışmak istese de Mohit yanlarına geleceğini söyler.

Minakşi Kahna’nın ağlaması ile uyanır. Uyandığında Vikram’ın olmadığını fark eder. Minakşi dışarı çıkar. Bu sırada Santos’u orada görür. Santos Arun’un lavabodan gelmesini beklediğini söyler. Minakşi lavaboda Vikram’ın olduğunu söyler. Santos ile Minakşi tartışırken Emily gelir ve Mohit’in olmadığını söyler. Hepsi şok olurlar. Hep birlikte Suraj’ın odasına gittiklerinde; odada Suraj’ın da olmadığını fark ederler.

Can Yoldaşım 158 Bölüm Özeti (4 Ocak Salı) Sandiya Suraj'ı Kıskanır

Emily hemen Sandiya’yı arar. Sandiya bu sırada güvenlik kameralarına bakar. Santos Emily’in telefonundan Sandiya ile konuşur. Erkeklerinin evde olmadığını haber verdiği sırada, Sandiya güvenlik kamerasında Rathi ereklerini görür. Sandiya hepsini gördüğünü, gelirken getireceğini söyler.

Ünlü oyuncu Rathi ailesinin yanına gelir. Hepsi ile sohbet eder. Virkam da Suraj’a şiiri verir ve onun okumasını ister. Suraj yok dese de sesi güzel olduğu için okumasını isterler. Suraj şiiri okurken Sandiya’yı fark eder ve dili tutulur. Oyuncu Suraj’ın çok tatlı olduğunu söyleyip oradan giderken, Rathi erkekleri neden durduğunu Suraj’a sorarlar. Suraj ise;

“Sandiya burada!”

Deyince, Sandiya buraya nasıl gelsin derler. Suraj diğerlerine Sandiya’yı gösterince, hepsi şok olur.

Can Yoldaşım 158. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

4 Ocak Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rathi erkekleri Sandiya’yı görünce şok olurlar. Suraj çok utanır. Sandiya onlara hanımları evde merak içinde beklediklerini söyler. Hepsini Rathi evine getirir.

Santos eli maşalı Arun’un yanına gider. Ona kızar. Arun oyuncunun nasıl dans ettiğini görmeye gittiğini söyler. “Gel ben sana nasıl dans edilir onu göstereyim!” deyip, Arun’u odasına götürüp dövmeye kalkar. Minakşi kocasını odaya sürükler. Emily de Mohit’e sinir olup odasına gider.

Suraj ile Sandiya kalır. Sandiya ona güzel şiir okuduğunu söyler. Suraj da şiir kendisine ait olmadığını, ondan okuması istenildiği için okuduğunu, neden oraya gittiğini tek tek anlatır. Sonrasına ondan özür diler. Sandiya onu affederken, diğer odalarda kavga sesleri yükselir.

4 Ocak Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Yaralıları Kurtarır

Ertesi gün Sabah Sandiya karakola gider. Sandiya personelin evde geçim sıkıntısı çektiğini fark eder. Sandiya personeline yardım edebileceğini söylese de personel Sandiya’dan rahatsız olur. Bu sırada Zakir Sandiya’yı ar. Bir konu hakkında Sandiya’dan yardım ister. Sandiya da yardım edeceğini söyler.

Mohit ile Emily’in birinci meselesi dükkanlarını yeniden faaliyete geçirmek. Emily Sandiya’nın halledeceğini söylese de Mohit Suraj’ın halledeceğini, Sandiya işi kurallarına göre yapacağı için işin daha da uzun süreceğini dile getirir.

Bir adam karakola gelir. Mahalle de iki adamın kavga ettiğini söyler. Sandiya da hemen personeline olay yerine gitmesini, merkezden de destek göndereceğini söyler. Polisler olay yerine geldiğinde; binada yangın çıktığını fark eder. Kadınlar çocukları için ağlarken, polisler içeri giremeyeceklerini bildirir.

Sandiya olay yerine gelir. Yanan alevlerin arasına atlayıp, binada mahsur kalan herkesi tek tek çıkartır. Günün sonunda yoğun düşen Sandiya, herkesi yangından kurtarır. Pawar ise Sandiya erke polislere nazaran daha cesur olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 158 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 159 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

4 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Rathi erkekleri ünlü oyuncuyu görmek için sözleşir
 • Arun da güzle oyuncuyu görmek için gizlice evden çıkar
 • Rathi erkeleri evden gizlice ayrılır
 • Minakşi Vikram’ın olmadığını fark eder
 • Santos Arun’un evde olmadığını anlar.
 • Emily Mohit’i bulamaz
 • Rathi kadınları eşlerini evde bulamayınca Sandiya’ya haber verir
 • Sandiya Rathi erkeklerini oyucunun yanında bulur
 • Sandiya oyuncunun yanında ki Suraj’ı görünce kıskanır
 • Karakola ihbar gelir
 • Sandiya olay yerine gider
 • Olay yerinden binanın yandığını görür
 • Sandiya binadaki herkesi kurtarır

Can Yoldaşım 158 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 4 Ocak Salı Can Yoldaşım 158. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 4 Ocak Can Yoldaşım 158 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 159 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 158 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 5 Ocak Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 159 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu