Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 159 Bölüm Özeti (5 Ocak Çarşamba) Sandiya Yardım Etmez!

Can Yoldaşım 159 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 5 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 159 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 159 bölüm özeti
 • 5 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 159 Bölüm Fragmanı
 • 5 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 6 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 160 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 5 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 159 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Emily ve Mohit’in dükkanı için yetkilerini kullanmak istemez” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 6 Ocak 2022 Perşembe Can Yoldaşım 160 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 159 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 159 Bölüm Özeti

Suraj ile Mohit’in konuşması ile başlar. Mohit dükkanlarını yeniden faaliyete geçirmesi için Suraj’dan Sandiya ile konuşmasını, halk sağlığı merkezini Sandiya’nın arayıp, mührü kaldırmasını ister. Suraj da Sandiya ile konuşup halledeceğini söyler. Tam da bu sırada içeri Sandiya gelir. Herkes Sandiya’nın kapkara üstünü görünce şok olurlar.

Rathi ailesi hemen Sandiya’nın yanına giderler. Suraj Sandiya’nın elinin yandığını fark eder. Suraj nasıl oldu diye sorar. Sandiya’nın polis koruması, yanan binaya girip insanları kurtardığını, bu sırada kendi canını hiçe saydığını açıklar.

Santos hemen doktor çağırmak iştese de koruma polisi doktor kontrol edip ilaç verdiğini, birkaç gün dinlenmesini istediğini söyler. Sandiya’yı hemen odasına götürürler. Suraj onun başında durur. Santos Sandiya’ya kızar. Canını riske attığını söyler. Sandiya da yangında kalanları kurtarmamış olmasaydı onların öleceğini açıklar. Santos hem kızar hem de Sandiya’yı takdir eder.

Chavi’nin kaynanası hem Chavi’yi görmek hem de kaynanası ile sohbet etmek için geleceklerini bildirir. Dilip’in annesi de Chavi’ye arkadaşlarının geleceğini açıklar. Onlara atıştırmalık bir şeyler yapmasını ister. Chavi bir sürü iş yükü olacağını düşünüp yalan söyler.

Can Yoldaşım 159 Bölüm Özeti (5 Ocak Çarşamba) Suraj'ın Yüzündeki Ruj İzi

Dilip’in yakın arkadaşının eşini hastaneye kaldırıldığını, onu ziyarete gideceğini söyler. Bunun üzerinde kaynanası arkadaşlarının gelmemesini siyeceğini açıklar. Lakin Chavi çok uyanık. Planını hiç bozmamasını, arkadaşları ile vakit geçirmesin, bu sırada kendisi de hastanede olacağını söyler.

Ertesi sabah Sandiya işe erkenden gitmek için hazırlanır. Bu sırada Suraj’ın uyuduğunu gören Sandiya, Suraj’ın yüzünden öper. Ruj izi çıkar. Sandiya onu silmez. Sandiya karakola gider. Suraj uyanıp aşağıya inince, herkes ona güler. Suraj ne için güldüklerini sorduğu sırada Santos tapınaktan gelir. Herkese dualı tatlı ikrama ederken, Suraj’ın yüzündeki ruj izini görünce şok olur.

Santos Suraj’ın yüzündeki ruj izini görünce şaşırır. Lakin bir şey demez. Herkese tek tek dualı tatlı verir. Ev halkı Suraj ile dalga geçmeye devam eder.

“Senden bana bakıp gülüyorsunuz?”

Vikram Suraj’dan aynaya bakmasını ister. Suraj aynaya baktığında, yanağında ki Ruj izini görünce şok olur. Hemen onu siler ve ailesinden çok utanır.

Santos Sandiya’yı sorar. Suraj da seçim zamanı olduğu için erken çıktığını söyler. Santos da bunun üzerine ona kahvaltı götürmesini ister. Mohit hemen araya girer ve yengesi ile güzellik salonu hakkında konuşmasını, halk sağlığı merkezine tavsiye mektubu yazmasını konusunda konuşmasını ister. Suraj da onun için gideceğini söyler

Emily Sandiya için kahvaltı hazırlar. Suraj da o kahvaltıyı alıp karakola götürür. Sandiya ile görüşebilmek için ziyaretçi defterine kayıt olur. Sırası geldiğinde de Sandiya ile görüşür. Sandiya’yı makamında ziyaret eden Suraj, onu görünce gururlanır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj, Mohit ile Emily’in güzellik salonunun açılması için halk sağlığı merkezine tavsiye mektubu yazıp yazamayacağını sorar. Sandiya Mohit ile Emily’e yardım edemeyeceğini söyleyince, Suraj şok olur. Bu sırada Sandiya’yı merkezden çağırırlar. Sandiya acele ile çıkar. Suraj da Rathi evine döner. Herkes Suraj’dan Sandiya’nın ne dediğini sorar.

Herke Suraj’a Sandiya ne dedi diye sorsa da Suraj yalan söyler.

“Sandiya ile konuşma fırsatım olmadı. Acil olarak merkezden çağırdılar”

Diyerek durumu geçici olarak kurtarır. Akşam geldiğinden Sandiya herkse açıklamasının daha doğru olacağını düşünür. Bu sırada Santos da Emily ve Mohit’e güvence verir. Sandiya her zaman yanlarında olduğunu, yakında güzellik merkezlerinin açılacağını söyler.

Chavi kaynanasına yalan söyleyip alışveriş merkezine gider. Bu sırada kaynanası arar. Chavi de hastaneye yeni geldiğini söyler. Chavi alışveriş sırasında yaşlı bir kadınla aynı çantayı almak için kavga eder.

Can Yoldaşım 159 Bölüm Özeti (5 Ocak Çarşamba) Sandiya Yardım Etmez

Chavi eve bilerek geç gider. Misafirlerin gittiğini düşünse de Dilip’in annesi, arkadaşlarının onu beklediğini haber verir. Chavi misafirlerin yanına girdiğinde, alışveriş merkezinde tartıştığı kadını görünce şok olur.

Sandiya akşam eve gelir. Herkes Sandiya’dan Güzellik merkezi için aracı olmasını ve halk sağlığı merkezini arasını ister. Sandiya yetkilerini bu şekilde kullanmayacağını açıklayınca, herkes şok olur. Emily üzülür. Mohit yengesine yalvarır. Santos sinirlenir.

“Ne yalvartıyorsun Sandiya’ya yardım etmek istemiyor!”

Diyerek Santos tepkisini ortaya koyar. Suraj da akşam herkse mutlu bir haber verebilme fırsatı varken, onları üzmeyi seçtiğini söyler. Bu duruma en çok Minakşi sevinir. Zira Emily güzellik merkezine çalışmaya gidince, evde Laxman ile yalnız kalacağını ve bütün iş kendi başına kalacağını düşündüğü için Emily’in güzellik merkezinde çalışmasını hiç mi hiç istemez.

Can Yoldaşım 159. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

5 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya’nın yardım etmeyeceğini anlayan Rathi ailesinde Snadiya’ya karşı bir öfke oluşur. Suraj bile Sandiya’nın haksız yere dükkanları kapanan Emly’e yardım etmek istemesine canı sıkılır.

Sandiya’nın bu kararı, Minakşi’nin işine geldiği için “Polis dediğin böyle olur.” Diyerek Sandiya’ya gaz verir.

Minakşi ev işlerini Laxman’a yıkar. Santos bunu fark eder. Minakşi’den ev işlerine yardım etmesini istese de Minakşi yapmayınca, Santos sinirlenir.

Sandiya, Suraj’ın moralinin bozuk olduğunu görünce, ailesinin iyiliği ile yetkilerinin kötüye kullanımı arasında kalır.

Santos Daisa’nın öğütücüsünü almaması için Minakşi’yi uyarsa da Minakşi onu alıp kısa sürede geri vermek istese de o öğütücüyü bozar. Santos da bunu fark eder. Daisa öğütücüsünü almaya gelir. Herkes panik olur.

5 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Daisa'nın Öğütücüsü Bozulur

Minakşi usta çağırır. Suraj öğütücüyü kontrol ettiğinde, motorunun yandığını fark eder. Daisa kendi öğütücüsünü Rathi ailesinin bozuğunu duyunca kıyametleri koparır. Santos ona yeni öğütücü alacağını söylese de Daisa annesinden hediye olduğunu, kendi öğütücünü istediğini söyler. Vikram öğütücü için yeni motor alacaklarını söyler.

Sandiya neden Mohit ile Emily’e yardım edemediğini açıklar.

“Anne benim elimde ki imkânı kullanırsam, yarın ricada bulunduğum kişi ya da kişiler benden yasa dışı bir istek de bulunabilir. Kimseye muhtaç olmak istemiyorum. Bu sebeple yasal yollardan dükkânı açtırmak için elimden geleni yapacağım!”

Deyince, Santos Sandiya’ya hak verir.

Can Yoldaşım 159 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 160 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

5 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya eve gelir
 • Herkes Sandiya’nın kapkara halini görünce panik 0lur
 • Suraj Snadiya’nı başında bekler
 • Santos Sandiya’ya kızar
 • Mohit Suraj’dan yardım ister
 • Mohit, Sandiya’nın kendilerine torpil yapıp dükkânlarını açtırmasını ister
 • Suraj Sandiya ile görüşmeye karakola gider
 • Sandiya torpil yaptırmayacağını söyler
 • Suraj eve gelir
 • Sandiya’nın kararını açıklayamaz
 • Akşam Sandiya Mohit ve Emily’e yardım edemeyeceğini açıklar

Can Yoldaşım 159 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 5 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 159. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 5 Ocak Can Yoldaşım 159 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 160 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 159 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 6 Ocak Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 160 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu