Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 160 Bölüm Özeti (6 Ocak Perşembe) Kavita’nın Planı!

Can Yoldaşım 160 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 6 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 160 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 160 bölüm özeti
 • 6 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 160 Bölüm Fragmanı
 • 6 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 7 Ocak Cuma Can Yoldaşım 161 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 6 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 160 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Kavita, Sandiya ve Rathi ailesini kandırır. Sandiya gerçekleri Pawar’dan öğrenir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 7 Ocak Cuma Can Yoldaşım 161 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 160 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 160 Bölüm Özeti

Sandiya’nın konuşması ile başlar. Sandiya Daisa’nın bozuk öğütücüsünü tamir eder ve öğütücünün çalıştığını herkese gösterir. Rathi ailesi çok mutlu olur. Minakşi de öğütücüyü Daisa’ya teslim eder. Santos Sandiya’nın işe gitme vakti geldiğini söyler. Sandiya hazırlanmak için odasına çıkar. Sandiya odasın da hazırlanırken, Suraj yanına gelir.

Suraj Sandiya’ya hem Mohit meselesinde, neden yardım edemeyeceğini bir öğretmen edası ile açıkladığını hem de krizi iyi yönetmesinden dolayı ona teşekkür eder. Sandiya, Suraj’ın da gönlünü aldığı için mutlu olur. Santos, panik halde Sandiya ve Suraj’ı alt kata çağırır.

Suraj ile Sandiya hemen alt kata gider. Alt katta Kavita’nın üstü başı dağılmış bir halde orada olduğunu görünce şok olurlar. Sandiya Kavita’ya ne olduğunu sorar. Kavita da evinde tecavüze yeltenildiğini, zor kaçtığını söyler. Santos evinde kocası olup olmadığını sorar. Kavita kocası ve çocukları evde olmadığını, il dışına gittiğini açıklar. Sapıklar da bunu bilip evine geldiğini ifade eder.

“Kavita sana bunu kim yaptı?”

Kavita çekinerek Pawar’ın adını verir. Kavita seçimler de kendi partisi adına konuşurken başkalarını rahatsız ettiğini, kendi sesini kesmek adına, itibarını sıfırlamak adına, bu planı uyguladıklarını açıklar. Emily ve Santos kadınların daha güçlü olmasını, toplumda kadınların artık bir eşya gibi görülmemesi gerektiğini söyler. Kavita tüm kadınlara seslerini duyurmak için gösteri yapmayı teklif eder.

Can Yoldaşım 160 Bölüm Özeti (6 Ocak Perşembe) Kavita Rathi Evine Gelir

Emily ve Santos da iyi bir fikir olduğunu söylese de Kavita, Sandiya’nın son yangın olayından sonra miting yapmayı yasakladığını, yeniden miting için Sandiya’nın izin vermesi gerektiğini söyler. Sandiya bu konunda yardımcı olmayacağını açıklar.

Sandiya neden yardımcı olamayacağını açıklar. Miting kararını kendi başına veremeyeceğini, Emniyet müdüründen izin alması gerektiğini söyler. Sandiya emniyet müdürünü arar. Emniyet müdürü farkındalık oluşturmak için izin verse de siyasi meseleleri değinilmemesini ister. Sandiya miting ile bizzat ilgileneceğini açıklar.

Sandiya, Suraj ve Santos’dan Kavita’yı hastaneye götürmesini, Pawar’ı yakalamak için karakola gidip, hakkında yakalama kararı çıkartacağını söyler. Kavita gitmem dese de Sandiya gitmesi gerektiğini söyler. Suraj ve Santos, Kavita’yı hastaneye götürür.

Sandiya ve bir polis memuru Pawar’ı ararken bir telefon gelir. Söylediği adrese yalnız gelmesi halinde, Pawar’ı bulacağını söyler. Sandiya yanında ki polise miting alanına gitmesini ister. Sandiya gözleri bağlı şekilde söylenen adrese gelir. Sandiya gözlerini açtığında, karşısında eli silahlı Pawar’ın kendisine silah doğrulttuğunu görür. Pawar geçen sefer kendisini kandırdığını, şimdi onu kandırarak ayaklarına kadar getirdiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Pawar Sandiya’ya Kavita hakkında ki tüm gerçeği anlatır.

“Sandiya beni buraya tutuklamaya geldin. Ancak gerçek çok farklı. Kavita miting yapabilmek için seni kullanmak istedi. Bunun içinde benden yardım istedi. Tecavüz olayı tamamen Kavita’nın uydurması. Ben senin yangında insanları nasıl kurtardığını gördükten sonra yapamayacağını söyledim. Lakin Kavita, sen yapmazsan başkasını bulurum dedi. Akabinde benim paralarımı nasıl aldığını anlattı. Ben işi kabul etmiş gibi davrandım. Aslında Kavita, miting için seni kullandı!” Pawar

Deyince Sandiya şok olur. Pawar kendisini kanıtlamak için Kavita’nın bu zamana kadar yaptıklarını tek tek anlatır. İçkileri ne için kullanacağını, ambulans içindeki paranın Kavita’ya gideceğini, Hetal’den içkileri nasıl almaya çalıştığını tek tek anlatır.

“Bütün bunlar iddia. Bana bir kanıt göstermelisin!”

Deyince Pawar da Kavita’nın ambulans da para sevkiyatı yapmadan önce Santos’un yanına gittiğini, bayanların gece çalışmasının çok riskli olduğunu söylediğini, Santos’u korkutmaya çalıştığını açıklar.

Can Yoldaşım 160 Bölüm Özeti (6 Ocak Perşembe) Kavita'nın Planı

Sandiya hemen evi arar. Minakşi telefona çıkar. Minakşi’den Santos’u telefona istese de Santos evde olmadığını söyler. Sandiya Kavita’nın eve gelip, gece çalışmakla ilgili bir şey söyleyip söylemediğini sorar. Minakşi de geçen gece geldiğini, Santos’a bayanların gece çalışmasının çok riskli olduğunu söylediğini, kulakları ile duyduğunu açıklar.

Sandiya Pawar’ı tutuklamaya gelmesine rağmen onun masum, Kavita’nın sahtekâr olduğunu öğrenir. Sandiya Kavita’nın elinde kamera kaydı olduğunu, bu delile istinaden onu geçici olarak tutuklayacağını söyledikten sonra hemen Emniyet müdürünü arayıp, konu hakkında bilgi verir. Emniyet müdürü de kargaşa çıkmadan işi halletmesini ister.

Dilip’e bir telefon gelir. Dilip’i arayan banka görevlisidir. Hesabında nakit kalmadığı için müşteriye verdiği çekin karşılıksız çıktığını öğrenir. Dilip hesabında ki paranın nasıl bittiğini araştırınca, Chavi’nin harcama yaptığını öğrenir. Dilip Chavi’ye kızar.

Can Yoldaşım 160. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

6 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Emniyet Müdürü bir saat içerisinde meseleyi çözmesini ister. Sandiya da elinden geleni yapacağını söyler. Sandiya hastaneye gider. Kapı girişinde Suraj ile karşılaşır. Suraj ona ne olduğunu, Pawar’ı bulup bulamadıklarını sorar. Sandiya aradığını söylediği sırada Suraj, Sandiya’nın elindeki Pawar’ın resmini görünce şok olur. Zira birkaç dakika önce hastanede onu gördüğünü, Kavita’nın canı tehlikede olabileceğini söyler.

Pawar Kavita’nın karşısına çıkar. Kavita’nın onu kandırdığını, kendisine iftira attığı tarihte il dışında olduğuna dair delili gösterir. Kavita bunu görünce şok olur. Onu yırtmaya çalışır. Lakin Pawar elinde birçok kopyası olduğunu söyler.

Kavita ondan ne istediğini sorar. Pawar da kendisine yardım etmesini, aksi halde polise gidip her şeyi anlatacağını söyler. Birkaç dakika sonra Suraj ve Sandiya Kavita’nın yanına gelir. Ondan iyi olup olmadığını sorar. Kavita iyi olduğunu söyler. Sandiya, Kavita’yi evine bırakır. Kavita Sandiya’yı evine çay içmeye davet eder.

6 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Mitingi Durdurur

Kavita Sandiya’yı evine davet etse de Sandiya miting alanın da bazı düzenlemeler yapacağını söyleyip ayrılır. Sandiya Kavita’nın evinin deposuna giden aracı fark eder. Pawar’ın dediği gibi seçim de kullanılacak pankartlar olduğunu düşünür. Sandiya gizlice Kavita’nın garajına girer. Orada duran aracın içindeki pankartları fark eder. Orada Pawar ile buluşur. Pawar’ı da kurtardıktan sonra hemen garajdan gizlice çıkar.

Kavita toplanan kalabalığın arasına girer. Herkes Kavita’nın kadın hakları ile ilgili bir konuşma yapacağını düşündüğü sırada Sandiya, Kavita’nın konuşmasına başlamadan yetişir. Kavita’nın foyasını ortaya çıkarsa da Kavita kalabalığı dağıtamayacağını söyler. Sandiya da ona konuşma metni verir. Bu metinden başka bir şey söylemesi halinde, mitingi durduracağını söyler.

Kavita konuşmasına başlar. Lakin Sandiya’nın dediğini değil, kendi partisine oy verilmesi yönünde konuşma yaparken, Sandiya Kavita’nın konuşmasını yarıda keser. Güvenlik nedeniyle mitingin iptal edildiğini açıklar. Kavita ne olursa olsun seçimleri kazanmak için her şeyi yapacağını söyler.

Can Yoldaşım 160 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 161 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

6 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Daisa’nın öğütücüsünü tamir eder
 • Kavita Rathi evine gelir
 • Kavita serserilerin kendisine saldırdığını söyler
 • Snadiya Kavita’ya saldıran kişinin kim olduğunu sorar
 • Kavita Pawar’ın adını verir
 • Santos ve Emily kadın hakları için miting yapmak ister
 • Kavita Sandiya’nın mitingleri yasakladığını söyler
 • Sandiya kadın hakları için emniyet müdüründen özel isin alır
 • Sandiya Pawar’ı bulur
 • Pawar ona gerçekleri anlatır
 • Sandiya kendisini kullanmaya çalışan Kavita2nın planını bozar

Can Yoldaşım 160 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 6 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 160. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 6 Ocak Can Yoldaşım 160 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 161 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 160 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 7 Ocak Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 161 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. gel gelelim sıkı taraftarlar var ortada ama bomboş içi bile dolu olmayan kanallar var
  bunların başında kanal 7 geliyor kanal 7 kanal 7 geliyor
  can yoldaşımm nerde aşk yakar nerde kore dizileri nerde japon tayland dizileri kendini küçük gören bir kanal olmaktqansa seyircilerimi mutlkendini eden ilerlemeyi bile bir kanal olmalıyım demeli
  kanal 7 nasıl bir hayal kurmuş ise taşlar kayalar filler develer ee tapanların dizilerini seçiyor ihanet zoraki evl,ilik konulu asya dizilerini tercih ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu