Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 161 Bölüm Özeti (7 Ocak Cuma) Sandiya Gerçekleri Öğrenir

Can Yoldaşım 161 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 7 Ocak Cuma Can Yoldaşım 161 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 161 bölüm özeti
 • 7 Ocak Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 161 Bölüm Fragmanı
 • 7 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 8 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 162 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 7 Ocak Cuma Can Yoldaşım 161 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Santos’un Kavita’dan yardım aldığını öğrenir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 8 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 162 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 161 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 161 Bölüm Özeti

Sandiya ile Kavita’nın konuşması ile başlar. Sandiya meselenin ne kadar karmaşık olursa olsun sonunda gerçeğin galip geleceğini söylerken, Kavita aşkta ve savaşta kazanmak için her şeyi yapmanın mubah olduğunu söyler. Sandiya da inandığı din de gerçeğin her zaman galip geleceğini ifade eder. Kavita oradan ayrılır.

Chavi eşinden habersiz harcama yaptığı için eşi ile tartışmış, Chavi bilerek yemek yemez. Dilip’in annesi Chavi’nin üç oğlandan sonra olduğunu ve sevgiye alışık biri olduğu için eşi ile daha dikkatli konuşmasını ister. Chavi akşam yemeğini yemediği için mutfaktan gizlice mango alıp yer. Dilip Chavi’nin odasına gelir. Chavi’ye yemek getirir. Chavi aç olmadığını söyler. Dilip de evlenirken ettiği yedi yemini çiğnemek istemediğini söyler. Chavi’nin bir anda modu değişir ve Dilip ile barışırlar.

Rathi ailesi eve gelir. Herkes Kavita’nın iyi bir siyasetçi olduğundan bahseder. Sandiya, Kavita’nın asıl amacını, emniyet müdürünün “Sakın kimseye söyleme” dediği için açıklayamaz. Suraj bile Kavita’nın iyi bir siyasetçi olduğunu söyler.

Sandiya, Rathi ailesin de Kavita’yı övüldüğünü görünce, gerçekleri açıklamak istese de görevi gereği açıklayamaz. Bu sırada emniyet müdürü Sandiya’yı çağırır. Sandiya Emniyet müdürünün yanına gider. Emniyet müdürü, Sandiya’nın dikkati sayesinde polis teşkilatını kurtardığı için ona teşekkür eder. Sandiya meselenin aslını ailesine söyleyemediğini, hala saklamaya devam edip etmeyeceğini sorar. Emniyet müdürü de saklamaya devam etmesini, Kavita’yı kesinlikle alt etmesini emreder. Sandiya da gereğini yapacağını dile getirir.

Can Yoldaşım 161 Bölüm Özeti (7 Ocak Cuma) Sandiya Bildiklerini Saklar

Sandiya Emniyet müdürünün yanında ayrıldıktan sonra Kavita ile karşılaşır. Kavita Rathi ailesini meşhur ettiğini, TV de kendisini en önde destekleyen kişilerden olduğunu söyleyince, Sandiya neden Rathi ailesi ile ilgilendiğini sorar. Kavita onların sevdiğini söyleyerek dalga geçer.

Dilip, Chavi’ni kazandığı kadar harcaması için ona kendi iş yerine yarı zamanlı iş teklif eder. Chavi kaynanasının ona izin vermeyeceğini söylese de Dilip o işi halledeceğini söyler. Bunun üzerine Chavi, Dilip ile çalışmayı kabul eder.

Ertesi gün Rathi ailesi oy vermek için erkenden kalkar. Herkes Kavita’nın partisine oy vereceklerini söyler. Sandiya’nın da oy vermeye gelmesini ister. Lakin Sandiya işi olduğunu söyler. Sandiya seçim görevi için evden ayrılırken, Santos da Kavita hakkında konuşur. Mohit gizlice Santos’u dinler. Kavita’nın kendilerine ve Sandiya’ya nasıl yardım ettiğini, Sandiya’nın okul birincisi olmasında siyasi baskı kurduğunu dile getirir. Bu konuşmayı Mohit duyar.

Oylama başlar. Sandiya’nın aldığı tedbirleri Emniyet müdürü çok beğenir. Seçimlerin vukuatız geçmesini ister. Sandiya eve geldiğinde, herkesin çok mutlu olduğunu görür. Sandiya nedenini sorar. Suraj da Emily’in dükkanlarının açılacağını söyler.

“Dükkânın açılması için yasal sürenin henüz tamamlanmadan nasıl açılabilir?”

Diye sorunca, Suraj da Kavita’nın yardım ettiğini, onun sayesinden dükkânın kısa süre içinde açılacağını söyler. Sandiya Kavita hakkında ki gerçeği açıklayamadığı için ailelerinden olmayan birinden yardım almalarının iyi olmadığını, karşılıksız asla bir şey yapmayacağını söyler. Sandiya hemen Kavita’yı arayıp yardımı geri çekmek ister. Emily Sandiya’ya tepki gösterir. Sadece dükkanını açılmasını istediğini, neden engel olduğunu söyler. Bu sırada lafa Mohit girer.

“Sen Kavita’dan yardım alırken bir şey yok. Biz alırken mi sorun oldu. Senin okul birincisi olmanı Kavita ayarladı!”

Sandiya bunu duyunca şok olur. Suraj bile kızar. Mohit de Santos’un ağzından duyduğunu, kendisine inanmıyorsa, Santos’a sormasını ister. Sandiya kaynanasına “Böyle bir şey yaptın mı?” der. Santos da utana sıkıla evet der. Sandiya başta olmak üzere ev halkı şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Santos’a gerçekten bunu yapıp yapmadığını bir kez daha sora. Santos da ona detaylıca açıklar

“Sen bisiklet yarışında 11. Olduğunu duydum. Lakin oğlum için ben eş istedim. Sen ise hayallerinin peşinden gittiğin için ikimizin de istediğini gerçekleştirmek adına, senin birinci olman gerekiyordu. Bu sebeple Kavita’dan yardım istedim. Şimdi ben oğlumu düşünmem hata mı?”

Diyerek kendisini savunur. Sandiya göz yaşları içinde kalır. Sandiya odasına gider. Polis okulunda yaşadığı anılarını ve kupayı aldığı günü hatırlayıp duygulanır. Suraj yanına gelir. Ona kupayı alın teri ile ve emekleri ile aldığını, siyasi basılarla almadığını çok iyi bildiğini söyleyerek, Sandiya’ya destek olur.

Can Yoldaşım 161 Bölüm Özeti (7 Ocak Cuma) Sandiya Gerçekleri Öğrenir

Arun, Sandiya’ya güvenmedikleri ortaya çıktığı için Sandiya’nın moralinin bozuk olacağını söylerken, Santos sinirlenir. Sandiya kaynanasının tek amacı ailesini bir arada tutmak olduğunu, kupayı da emekleri ile aldığını bildiği için Santos ile arasını düzelteceğini söyler. Bu sırada Daisa eve gelir. Dışarıda ki olaydan haberlerinin olup olmadığını sorar. Herkes şaşırır ve hep birlikte dışarı çıkarlar.

Can Yoldaşım 161. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

7 Ocak Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rathi ailesi ile mahalleli dışarı çıkarlar. Adam kapalı kutunun içinde ne olduğunu onlardan tahmin etmesini ister. Minakşi kutunun büyüklüğünü görünce, kutu içinde inek olduğunu söyler. Herkes Minakşi’ye güler. Adam kutuyu açar ve öğütücü makinası olduğunu söyler. Adam hemen biraz buğday alır ve kısa sürede un haline getirince, herkes hayran kalır. Santos bile makinenin güzle olduğunu düşünür.

Adam makinenin 9.000 RS değerinde olduğunu ama burada bulunan bir kişiye bedava vereceğini söyler. Çekiliş yapar. İki kişinin ismini çeker. Kazanan kişinin adını açıklar ve kazanan Daisa olur. Daisa çok mutlu olurken, son ikiye kalan ve kaybeden kişinin de Santos olduğunu söyler. Rathi ailesi çok üzülür.

Chavi, Dilip’in kendisini iş de çalıştırmak istediğini ama gelin olarak evde işleri olduğunu söyler. Dilip’in annesi de gelinlerinin hepsi işte çalıştığını ve kendi ekonomik özgürlüğüne kavuştuğunu, Chavi’nin de aynı şekilde ekonomik özgürlüğüne kavuşmasını ister. Chavi şok olur. Zira o evde oturup vakit geçirmek isterken, bir anda iş hayatına atılmak zorunda kalır. Dilip, Chavi’ye bir bankada yarı zamanlı iş bulduğunu, gidip görüşmesini ister.

7 Ocak Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Santos'a Hediye Alır

Rathi ailesi bir paket gelir. Mohit paketin içindekini sorar. Adamlar paketi açınca, gündüz reklamı yapılan ve Daisa’nın kazandığı öğütücü makinasını görünce şok olurlar.

Santos paketi getiren kargo görevlisine yanlış adrese getirdiklerini, öğütücüyü Dasia’nın kazandığını söyler. Kargo görevlisi de Santos Rathi adına fatura olduğunu söyleyince, herkes şaşırır.

Santos oğlu Vikram’a bunu alıp almadığını sorar. Vikram almadığını söyler. Sonrasında Mohit’e sorar. Mohit de almadığını söyler.

Suraj araba kullanabilmek için herkesten habersiz ehliyet sınavına girer ve ehliyet sınavını geçer. Suraj Rathi evine gelince “Bize sürpriz mi yaptın?” deyince, Suraj ehliyet meselesini öğrendiklerini düşünür. Lakin gerçeği çok geçmende anlar ve öğütücü makinesini almadığını söyler.

Sandiya eve gelir. Herkes ona öğütücü makinesini alıp almadığını sorar. Sandiya da ilk maaşını aldığını ve Santos’un makineyi çok sevdiğini görünce, ona hediye almak istediğini açıklar. Santos gelinine teşekkür eder. Sandiya ilk maaşından herkese hediye alır. Onlara hediyelerini verir. Minakşi işi abartır ve ikinci maaşında, eve buzdolabı almasını ister.

Suraj ile Sandiya odalarına çıkar. Suraj, Sandiya’nın herkese hediye aldığını ama kendisine neden almadığını sorar. Sandiya da unuttuğunu söyler. Suraj’ın canı sıkılır. Sandiya şaka yaptığını söyler ve ona motosikleti için anahtarlık aldığını söyler.

Chavi Dilip’in söylediği iş için bankaya gider. Orada mülakata girer. Mülakattan çıkar çıkmaz, soluğu Rathi evinde alır. Bu sırada Santos Sandiya’nın aldığı öğütücü makinasını kullanırken şöyle der.

“Üç oğlum kendi parasını kazanır. Üç gelinim de kendi paralarını kazanıyor. Ne mutlu benim için”

Dediği anda Chavi gelir ve üç gelini para kazandığını ama buna karşın sadece iki oğlu para kazanabildiğini söyleyince, herkes şok olur.

Can Yoldaşım 161 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 162 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

7 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Mitingi sonlandırır
 • Sandiya Kavita hakkında ki gerçeği açıklayamaz
 • Seçimleri sorunsuz yapılır
 • Emiy ve Mohit’in dükkanı açılması için Kavita’dan yardım istenir
 • Sandiya bunu öğrenince karşı çıkar
 • Mohit okul birincisi Kavita sayesinde olduğunu söyler
 • Santos gerçekleri açıklar
 • Sandiya duydukları karşısında şok olur
 •  Chavi Mohit’in işten atıldığını öğrenir
 • Suraj ehliyet alır
 • Sandiya Santos’a öğütücü makinesi hediye eder

Can Yoldaşım 161 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 7 Ocak Cuma Can Yoldaşım 161. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 7 Ocak Can Yoldaşım 161 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 162 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 161 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 8 Ocak Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 162 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. kanal 7 mize tesüflerimi sonsuz isteklerimi bildiririm ama istekler kabul görmez sebebi kendilerinin arzu ve istekleriyle sınırlı bambaşka ülkeler e açılış yapamıyorlar yapmalılar mesela tayland dizileri oyuncusu theeradej wongpuapan dizileri
  majurat see nam pueng… ra rerng fai… sawan biang..
  kore rüzgarı doktor dizisi emergency couple.. vip.. fated to love you.. Marriage Not Dating.. Hotel del Luna.. The Heirs..
  That Winter, The Wind Blows.. The Legend of the Blue Sea… Descendants of the Sun.Blood. Pinocchio.Healer … haftanın 7 günü yerine haftanın 5 günü akla daha yatkın haftanın 5 günü verilmeli,,, japon serimiz japonya aşkı japonya dizilerimiz
  doktor dizisi koi wa tsuzuku yo dokomade mo.. [mischievous kiss 2 sezon love in tokyo 1 sezon]

 2. -MİDAS.. Spy… Emergency Couple … You’re Beautiful… love rain…Fated to Love You.. Goblin …. My Secret Romance… healer
  Its okay to not be okay… Radio romance…School 2021.. School 2015…School 2017.. School 2013,,,Hwarang… the k2.. the heirs
  she would never know … Doctors… Mad Dog…: cinderella and four knights…. kanal 7 kore dizilerine 2018 deki kadar şans tanımanız muhteşem ötesi diziler yapabiliyorlar kore dizilerinin uyarlamasını türk oyuncuları çekiyor kanal kanal izliyoruz bizler kore orjinalini sizlerden istiyoruz
  birazda eski kore dizilerini tekrar yayınlamanızı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu