Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 162 Bölüm Özeti (8 Ocak Cumartesi) Santos Mohit’i Kovar!

Can Yoldaşım 162 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 8 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 162 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 162 bölüm özeti
 • 8 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 162 Bölüm Fragmanı
 • 8 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 9 Ocak Pazar Can Yoldaşım 163 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 8 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 162 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos Mohit’in işsiz kaldığını öğrenecek!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 9 Ocak Pazar Can Yoldaşım 163 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 162 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 162 Bölüm Özeti

Chavi’nin Rathi evine gelmesi ile başlar. Üç oğlundan sadece ikisinin çalıştığını söyler. Herkes şaşırır. Suraj ve Santos, Chavi’yi karşılar. Mohit Chavi’nin yalan söylediğini söyleyip, durumu geçiştirmek ister. Minakşi meseleyi aydınlığa çıkarmak adına, Chavi’ye ne dediğini bir kez daha sorar.

Chavi de Mohit’in bankada iki aydır çalışmadığını açıklayınca, herkes şok olur. Santos Mohit ile Chavi’nin kavga etmesinden dolayı, Chavi’nin iftira atma ihtimalini düşünür. Chavi Mohit’e sormasını ister. Mohit de hemen yalana baş vurur. Yıllık izinde olduğunu söyler.

Chavi de bankaya gittiğini, Mohit’in yakın arkadaşı ona tüm gerçeği anlattığını, Mohit Emily ile il dışına gidebilmek için iş yerinin ikazına rağmen bankadan ayrıldığını, buna istinaden bankada Mohit’in dosyasına olumsuz rapor eklediği için Mohit bu rapordan dolayı hiçbir yerde iş bulamadığını açıklar.

Chavi bu kadar detay verince, herkes Chavi’nin dediklerinin doğru olduğunu fark eder. Minakşi Emily’e kızar. Neden gerçeği sakladığını sorar. Emily göz yaşlarına boğulur. Sandiya da Emily’e destek olur.

Can Yoldaşım 162 Bölüm Özeti (8 Ocak Cumartesi) Chavi Gerçeği Söyler

Chavi Santos’u suçlar. Her olayda oğlu Mohit’i kayırdığını, bu olayda bile oğlunu kayırmaya çalıştığını söyleyip ona tepki gösterir. Suraj Chavi’den sakinleşmesini, Santos’u boş yere suçlamasını ister. Santos Chavi’nin haklı olduğunu söyler.

“Merak etme anne! Yakın zamanda iyi bir iş bulacağım. İş bulamasam bile eşim güzellik dükkân da çalışacak.”

Deyince Santos sinirlenir. Mohit’e tokat atar. Herkes şok olur. Mohit eşinin parasını yemenin ne kadar kötü bir şey olduğunu ama utanmadan bunu açıkça söylediği için Mohit’i evden kovar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos kendinse yalan söylediği için Mohit’i evden kovar. Mohit hemen ağlamaklı olup, Santos’un vicdan yapmasını istese de Santos sinirlenir ve evden zorla yaka paça atılmamak istemiyorsa kıyafetlerini toplayıp, evden çıkmasını ister.

Mohit odasına gider. Eşyalarını toparlarken Emily de gelmek ister. Mohit de evde durmasını, Santos’u geri gelmesi için ikna etmeye çalışmasını ister. Mohit eşyalarını toplar. Emily ona son parasını verir. Mohit Rathi evinden ayrılır.

Emiy Santos’dan Mohit’i affetmesini ister. Lakin Santos, eşinin parasını yiyen bir evlat istemediğini, çocuklarına sahip çıkabilecek, ekonomik özgürlüğü elde edip evine öyle gelmesi için bunun gerekli olduğunu söyler. Ev halkı Santos’u haklı bulur.

Can Yoldaşım 162 Bölüm Özeti (8 Ocak Cumartesi) Santos Mohit'i Kovar

Ertesi gün sabah Suraj tatlıcı dükkanında Sandiya ile konuşur. Sandiya Santos’un doğru karar verdiğini söyler. Suraj da Santos’un kararını doğru bulur. Bu sırada Suraj’a bir telefon gelir. Suraj aldığı habere çok sevinir. Lakin Sandiya’ya gerçeği söylemez. Suraj akşam söyleyeceğini dile getirir. Suraj ehliyetini hazır olduğunu öğrenmiştir.

Sandiya karakola gider. Karakola da bir bayan taksi şoförlerin oraya gelen turistlere karşı çok kötü davrandığını söyler. Sandiya gerekeni yapacağını söylerken, diğer polis memuru bu konuya girmemesini tavsiye eder. Lakin Sandiya, halkın huzur ve güveni için çalışan biri olduğu için memurun söylediklerini dikkate almaz.

Can Yoldaşım 162. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

8 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Polis memuru Lohya, taksiciler derneği çok etkin olduğunu, haklıyken haksız duruma düşebileceklerini söyler. Lakin Sandiya turistlere karşı kötü davranan ve onların parasını gasp eden şoförü tutuklayacağını söyler.

Suraj ehliyetini alır. Suraj Sandiya’ya sürpriz yapmak için Sandiya’ya devlet tarafında verilen arabayı alır. Sandiya da bu sırada taksicilerden suç işleyeni tutuklar. Basın konuyu hemen haber yapar. Sandiya da basına bilgi verir. Turistleri kandırıp paralarını aldığını söyler. Bu sırada Suraj Sandiya’yı araba ile almaya gelir.

Vikram Mohit’in bir arkadaşında kaldığını öğrenir. Hemen Santos’a söyler. Santos da hiçbir arkadaş sonsuza kadar ona bakamayacağını, elinde sonunda kendi ayakları üzerinde duracağını söyler. Emily dükkanına hiç müşteri gelmez. Zira halkı kötü imajdan dolayı Emily’in tarihi geçmiş kremler kullanacağını düşündüğü için kimse dükkâna gelmez.

Santos’un komşusu gelir Onu düğüne davet eder. Santos Emily’in gelin kızı hazırlayabileceğini söylese de bayan kızının yüzünü riske atmayacağını söyleyince, herkes şok olur. En yakında kiler bile Emily’e güvenmeyi bırakmıştır.

8 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti Suraj Polis Arabası ile Kaza Yapar

Şoförler derneği kendi üyelerini haksız yere suçlayan Sandiya’ya iftira atarlar. Sandiya kendilerinden rüşvet istediğini ama vermediklerini, bunun üzerine tutuklama yaptığını söyler. Sandiya da delili basına gösterir. Video kaydında, taksi şoförlerinin nasıl kötü davrandığını ve turistlerin parasını nasıl aldıklarını gösteren videoyu izleyen basında Sandiya’ya hak verir. Sendika, Sandiya’nın delili karşısında şok olur.

Suraj Sandiya’yı almak için karakola gelir. Lakin frenleri kontrol edemez ve Sandiya basın açıklaması yaparken Suraj ağaca çarpar. Polis arabasının içinde sivil birinin olduğunu gören basın da hemen bunu haber yapar. Sandiya’nın eşi, polis arasını özel işleri için kullandığını basın hemen haber yapar.

Sandiya hemen Suraj’ı arabadan çıkartır. Sandiya ona arabayı kullanmadığını bilmediğini, neden araca bindiğini söyler. Suraj da uzun süredir eğitim gördüğünü ve ehliyeti aldığını söyler. Sandiya hemen elni alıp karakola girerler. Haberi duyan emniyet müdürü karakola gelir. Sandiya’ya kızar. Suraj da Sandiya’nın suçu olmadığını, ondan habersiz sürpriz yapmak istediğini söyler.

Rathi ailesi basında olayı öğrenirler. Kimisi Suraj’ın haklı olduğunu düşünürken, Kimisi Sandiya’nın hata yaptığını düşünür.

Can Yoldaşım 162 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 163 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

8 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Chavi Mohit hakkında ki gerçeği söyleyecek
 • Mohit gerçeği inkar edecek
 • Chavi Mohit’in arkadaşının söylediklerini açıklayacak
 • Santos Mohit’e kızacak
 • Mohit yakında iş bulacağını söyleyecek
 • Mohit iş bulamasa bile Emily’in çalıştığını söyleyecek
 • Santos oğluna tokat atacak
 • Santos Mohit’i evden kovacak
 • Suraj polis arabası ile karakola giderken kaza yapacak

Can Yoldaşım 162 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 8 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 162. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 8 Ocak Can Yoldaşım 162 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 163 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 162 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 9 Ocak Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 163 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. Abla size mutlu yillar diliyorus yeni yilda bize surpris ve hediye olarak bac tacim ozetlerini yazarsaniz çok çok sevinirdik

  1. tam 5 saattir izliyorum ve hiçbir şey anlamadım. Benim bıraktığımda Arçana’nın çocuğu bile yoktu. Boyunca çocukları bile olmuş.

 2. Filiz canim size mutlu yillar diliyorus valla çok sevindik dizi ozetlerini yazacaksiniz can yoldašym kaç bolum ileri beryorsun ya onu biraz sikištirsaniz olurdu lutfen heyecanla bekliyorus

  1. kusura bakmayın ben beş saattir izledim olaylar çok karışmış. Kim kimin nesi anlayamadı. Arçana’nın purvi diye kızı var. Purvi anne diyor. Partorunua Arçana’dan teyze diye bahsediyor.

  2. Mana ile Arçana gizli saklı yaşıyor. Mana 6 ay birlikte yaşamak zorunda olduklarını söylüyor. Neden birlikte yaşamak zorunda bana anlatabilir misiniz?

 3. Makeme onlary bošanmaya izin vermadi onlara 6ay sure verdi siz 156bolumden yazabilirmisiniz

  1. bende hinçe izlmeme lazım ki yazabileyim. Can yoldaşı izlediğim yer de vermiyor hinçe olarak

  1. canım arkadaşlarım ben can yoldaşımı Hintçe izliyorum. oradan yazıyorum. O sebeple ben size 2,5 saat özet yazması sürüyor dedim. Baş tacım özetini yazarken de o siteden Hintçe izleyip yazıyordum. O site baş tacım videolarını kaldırmış. yakında eklenecek diye yazıyor. Olmayan bölümümü nasıl izleyebilirim. Siz de bana hak verin. Yoksa size söz verdim. Sözümü yememek adına en azından final özeti yazdım. O biler 100 kişi okumadı. o da ayrı bir konu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu