Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 163 Bölüm Özeti (9 Ocak Pazar) Sandiya Sürgün Edilir!

Can Yoldaşım 163 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 9 Ocak Pazar Can Yoldaşım 163 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 163 bölüm özeti
 • 9 Ocak Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 163 Bölüm Fragmanı
 • 9 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 10 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 164 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 9 Ocak Pazar Can Yoldaşım 163 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya karakoldan trafik şubeye sürgün edilir!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 10 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 164 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 163 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 163 Bölüm Özeti

Santos’un konuşması ile başlar. Santos oğluna karşı konuşan haber spikerine kızar. Bu sırada Minakşi gelir. Dışarıdaki komşuların kendileri hakkında laf ettiğini söyler. Santos ve diğerleri hemen dışarı çıkar. Daisa da dahil olmak üzere, tüm komşular Suraj’ın yaptığı hatadan bahsederler.

Sandiya iş yerinden eve yürüyerek gelir. Santos’un olanlardan haberinin olmadığını düşünür. Suraj’ı sorduğunda ne diyeceğini bilemez. Sandiya mahallesine gelir. Daisa Sandiya ile alay eder. Suraj ile evlenerek kariyerine zarar verdiğini söyler.

Can Yoldaşım 163 Bölüm Özeti (9 Ocak Pazar) Santos Sandiya'ya Kızar

Sandiya eve girer. Santos ona Suraj’ı sorar. Sandiya bilmediğini söyler. Santos sinirlenir ve olanlardan haberinin olduğunu söyleyip Sandiya’ya kızar. Sandiya’nın yetkisini kullanıp, basına müdahale etmemesine sinir olur. Sandiya da açık açık şöyle der.

“Bana tahsis edilen araç, benim görevim sırasında kullanabileceğim bir arabadır. Suraj onu izinsiz alıp kaza yapması doğru değil!”

Deyinc Santos sinirlenir. Basının bu şekilde oğlunun itibarını yerle bir etmesine hakkı olmadığını, oğlu bir suç işlediyse, cehennem de hesabını vereceğini söyler. Santos Sandiya’ya kızıp oradan uzaklaşır. Santos’un Sandiya’ya karşı hakarete varan söylemleri, Sandiya’nın zoruna gider.

Sandiya Suraj’ı telefonla arayıp yerini öğrenir. Yanına gider. Suraj ondan özür diler. Sürpriz yapmak isterken her şeyi mahvettiğini söyler. Sandiya herkesin onu evde beklediğini söyler. Suraj ile Sandiya eve gelir. Santos yine Sandiya’ya karşı konuşmak ister. Suraj kendi hatası olduğunu, Sandiya’nın haberinin bile olmadığını söylese de Santos’a anlatamaz.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rathi evine bir adam gelir. Adam Suraj’a emanet ettiği mangoları ve mango kasalarının nerede olduğunu sorar. Suraj da dükkânda olduğunu söyler. Adam dükkânda bulamadığını söylediği sırada evde ki mango kasasını fark eder. Adam hemen kasaya bakar ve kendisine ait olduğunu, lakin içindeki mangoların olmadığını görünce sinirlenir.

“Size emanet edilen malzemeyi neden kullanıyorsunuz?”

Deyince Suraj adamdan özür diler. Yarın yeni alıp ona vereceği konusunda garanti verir. Minakşi dükkânda durduğunu görünce alıp eve getirdiğini, ev için alındığını düşünerek eve getirdiğini söyler. Santos Minakşi’ye kızar. Suraj hemen aklına Sandiya’nın meselesi gelir.

“Bak anne Minakşi benden habersiz emanet mangoları alıp kullandı. Minakşi’nin bu hatası yüzünden adama karşı ben mahçup oldum. Tıpkı Sandiya gibi. Ben de Sandiya’dan habersiz aracı alıp kullandım. O araba ile bir de kaza yaptım. Benim yüzümden Sandiya mahcup oldu!”

Deyince Santos Sandiya’ya karşı tepkisinin çok yanlış olduğunu anlar. Ertesi gün Sandiya evde kimseyi bulamaz. Kahna’nın elinden özür mektubunu görünce şaşırır. Sonrasında ev halkı gelir ve hep birlikte Sandiya’dan özür diler. Sandiya meseleyi unuttuğunu söyler. Tam da bu sırada resmi kıyafeti ile Zakir gelir.

Can Yoldaşım 163 Bölüm Özeti (9 Ocak Pazar) Sandiya Sürgün Edilir

Santos Zakir’i tanır. Sandiya, Zakir’in bu ilde görev yapmadığını bildiği için şaşırır. Zakir ona Puşkar’a atandığını söyleyince, Sandiya şok olur. Zira aynı konumda kendisi olduğu için ne diyeceğini bilemez. Zakir ona atama belgesini verir.

“Sandiya tayin edildin. Yeni yerin trafik şube!”

Sandiya Zakir’in sözlerinden sonra adeta yıkılır. Yıllarca suçluları yakalamak için okuduğunu ama kendi yapmadığı bir hatadan dolayı trafik şubesine tayin edilmesine canı sıkılır. Santos karşı çıkar. Gelininin hatası olmadığını, bu hatanın sebebi kendileri olduğunu söylese de Zakir Emniyet müdürü ile konuştuğunu ama sonucu değiştiremediğini söyler.

Can Yoldaşım 163. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

9 Ocak Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya üzülmemiş numarası yapar. Zira üzüldüğünü, Santos ya da Sruaj görürse kendilerini asla affetmeyeceklerini çok iyi bilir.

Zakir Sandiya’nın yerini aldığı için özür dilerken, Sandiya onu yeni görevinde tebrik eder. Zakir polis arabasının anahtarını ister. Konuşmaları sırasında Zakir anahtarı unutur. Zakir dışarı çıkarken Sandiya arkasından koşar ve anahtarı ona teslim eder. Zakir ailesine trafik şubesinin çok farklı olduğunu, zor bir yer olduğunu söylemesi gerektiğini dile getirir. Lakin Sandiya ailesine bu gerçeği söylemesi halinde, kendilerini bir daha asla affetmeyeceğini söyler.

Sandiya kendisini çalıştığı sürece korumalığını yapan ve aracına şoförlük yapan polis memuru ile Zakir’i tanıştırır. Sandiya işe gitmek için hazırlanır. Lakin içi kan ağlasa da çevresine gülücükler saçmaya devam eder. Sandiya hazırlanıp evden çıkarken, kimsenin kendisi ile gelmemesini ister. Zira Sandiya yaptığı işi gören olursa çok üzüleceğini düşünür.

Suraj Sandiya’yı yeni karakoluna götürmek için motosiklete binerler. Sandiya karakola yaklaştığını, personelin davranışlarını biraz uzaktan izleyip, daha sonra onlarla tanışmaya gideceği için karakola gelmeden motosikletten iner. Sandiya nasıl bir ortamda çalıştığını Suraj görmesin diye böyle bir yalan uydurur.

9 Ocak Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti Suraj ile Santos Sandiya'yı Görür

Sandiya trafik personeli ile tanışır. Trafik personelinden kıdemli olan Sandiya’ya bilgi verir. Sandiya daha sonra personele görev taksimi yapar. Sandiya bir kulübede sıcağın altında kalır.

Laxman Sandiya’ya tereyağlı süt götüreceğini söyler. Santos Laxman’ın elinden sütü alıp, kendisi götüreceğini söyler. Suraj’ın motosikleti yolda arızalanır. Suraj motosikletini tamir eder. Bu sırada Santos ile karşılaşır. Santos Sandiya’ya süt götürdüğünü söyler. Suraj da beraber gidebileceklerini söyler.

Sandiya, Suraj ile Santos’un kendi yanına geldiğinden habersiz personele neler yapması gerektiğini anlattıktan sonra tüm personeli görev yerlerine gönderir. Santos ve Suraj bunu fark eder. Sandiya birkaç kişinin sığabileceği küçük kulübesine girer. Santos ve Suraj kulübeye gelince Sandiya şaşırır. Suraj ve Santos da Sandiya’nın görev yaptığı döküntü yeri görünce şok olur. Suraj, Sandiya’nın daha önceki odasını düşünür.

Santos ve Suraj, Sandiya’ya gerçekleri söylemesini, ona ceza verilip verilmediğini sorar. Sandiya da gerçekleri açıklar.

“Beni buraya sürgüne gönderdiler. Ancak ben hiç üzülmüyorum.”

Santos çok üzülür. O kadar üzülür ki kafasında ki kolyeyi çıkartır. Sandiya’ya karşı haksızlık ettiğini, her aynaya baktığında onu hatırlamak istediğini söyleyip, kolyesini Sandiya’ya verir. Sandiya bu anlar da göz yaşlarına hâkim olamaz.

Can Yoldaşım 163 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 164 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

9 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos haber spikerine sinir olur
 • Minakşi mahalleli kendileri hakkında konuştuğunu söyler
 • Sandiya yürüyerek eve tek başına gelir
 • Santos Suraj’ı sorar
 • Sandiya meselden haberi olmadığını düşünüp Suraj’ın nerede olduğunu bilmediğini söyler
 • Santos oğlunu basına karşı koruyamadığı için Sandiya’ya kızar
 • Suraj emanet adlığı mangoları Minakşi kullanır
 • Suraj adama karşı mahcup olur
 • Suraj annesine Sandiya da aynı şekilde amirine karşı mahcup olduğunu açıklar
 • Santos hata yaptığını anlar
 • Rathi evine Zakir gelir
 • Zakir Puşkar’ın yeni amiri olduğunu söyler
 • Sandiya’nın tayin edildiğini söyler
 • Sandiya sürgün edildiğini anlar

Can Yoldaşım 163 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 9 Ocak Pazar Can Yoldaşım 163. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 9 Ocak Can Yoldaşım 163 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 164 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 163 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 10 Ocak Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 164 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. kore dizilerine aşıkmıyız bagımlı şekilde kanal 7 kanal 7 fanatigiyiz kore bdizilerine hintlilerin taşlarına duvarlarına ineklerine fillerine kedisine köpegine tapan dizileri istemiyoruz biraz kore aşkı olsun kore dizilerini sizlerden istiyoruz mesela bunları
  Doctors..vip.. black.. Extraordinary You…My id is gangnam beauty… The King Eternal Monarch .. Romantic Doctor, Teacher Kim 2
  True Beauty..I’m a not a robot…fated to love you.. cinderella and four knights
  kanal 7 sahibi kore aşıgıyız sana yakışanı yap kanalına ve seyircine güven ve saygı duy bu 2 sine önce kendine tabi başarabilirsin

  1. Hint dizileri kore diziler hayır. Belki sil baştan ve aşka yolculuk ola bilir ama en önəmlisi bir qarip aşk yaralı kalbim sensiz olmaz zor Sevda ve aşk yakar gelsin 😣😰

 2. Lütfen artik baş tacim yayından kalksın gercekten çok sikıldık 3 4 ay sürəcək merak bırakıcak diziler gelsin bir qarip aşk yaralı kalbim sensiz olmaz zor Sevda zaten baktimiz dizilerde can yoldaşım ve bas tacimda baş roller finalde ölucek aşk yakarin fragmanları verildi fakat başlaması sikıldık artik 😩😰😣

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu