Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 164 Bölüm Özeti (10 Ocak Pazartesi) Her Şey Sandiya İçin!

Can Yoldaşım 164 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 10 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 164 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 164 bölüm özeti
 • 10 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 164 Bölüm Fragmanı
 • 10 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 11 Ocak Salı Can Yoldaşım 165 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 10 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 164 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya’nın yeniden eski görevine dönmesi için Rathi ailesi el ele verir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 11 Ocak Salı Can Yoldaşım 165 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 164 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 164 Bölüm Özeti

Zakir’in karakola gelmesi ile başlar. Zakir masada duran “Sandiya Rathi” yazısını görünce duygulanır. Hetal Sandiya ilk geldiğinde onunla anlaşamadıklarını ama donanımlı ve dürüst bir amir olduğu için onun masasında ki isimliği alır.

Sandiya görev yaparken bir adamın kask takmadığını görür. Ona cezai işlem uygulan polise “Kes cezanı” dediğini duyan Sandiya, insanlara ceza yazmaya gelmediklerini, önemli olan farkındalık oluşturmak olduğunu, bunu nasıl yapacaklarını düşünmeye başlar.

Emily bir miktar para bulur. Mohit’in şu an parasız ve aç olabileceğini düşünür. Hazır evde Santos da yokken ona yemek ve para vermek ister. Yemeği hazırlayıp tam dışarı çıkacağı sırada Minakşi, onu yakalar. Çantanın içindeki yemeği ve parayı görünce, Santos’un unu evden bile atabileceğini, onun kararlarına karşı gelmemesini ister. Bu sırada içeri Santos girer. Kafasında ki altın kolyenin olmadığını gören Minakşi ve Emily şok olur. Santos morali bozuk bir şekilde içeri girer. Çevresinde olup bitene karşı duyarsız bir hali vardır.

Suraj Sandiya’nın yanında ayrılır ve karakola gelir. Sandiya ile geçirdiği anıları hatırlar. Bu sırada Zakir Suraj’ı fark eder. Onu içeri davet eder. Suraj Sandiya’nın yeniden eski görevine gelmesini istediğini, onun için ne yapabileceğini sorar. Zakir de ona fikir verir. Üst makamlarda bulunan amirleri ile zaman zaman görüştüklerini, onlara mektup yazması halinde onu vereceğini söyler.

Suraj mektup yazarken karakola Sandiya’nın sürgüne gönderildiğini öğrenen bayanlar gelir. Onlar da Sandiya’nın geri gelmesi adına mektup yazar. Suraj Sandiya’nın kısa zaman içerisinde sevilen bir amir olduğunu görünce duygulanır.

Can Yoldaşım 164 Bölüm Özeti (10 Ocak Pazartesi) Zakir Suraj'a Fikir Verir

Sandiya sıcağın altında trafiği yönetirken Kavita aracı ile gelir. Sandiya’yı sıcağın altında terlemiş bir halde görünce, onunla dalga geçer. Kocasının aptallığı yüzenden bu hale düştüğünü söyler. Sandiya ise kocası ile her zaman gurur duyduğunu ifade eder.

Santos eve gelir gelmez dua eder. Kimse ile konuşmaz. Ev halkı da ona ne olduğunu sormaya bile çekinir. Santos uzun uzun dua ederken içeri Zakir gelir. Suraj hemen onu karşılar. Zakir iyi haberlerle geldiğini söyler. Santos iyi haberi merak eder.

“Bana verdiğiniz mektupları amirlerime ilettim. Onlarla uzun uzun meseleyi konuştuk. Sonunda bir karar vardılar. Sandiya Puşkar için üç adet iyi iş yaparsa, eski görevine geri dönebileceklerini söylediler.”

Santos bu habere çok sevinir. Zira Sandiya’nın ne kadar çalışkan biri olduğunu çok iyi bilir. Vikram da Sandiya’yı iyi tanıyor. “Siz ondan üç isteyin. O size 30 iyi iş yapar” diyerek yengesini över. Zakir, Sandiya’ya güvendiğini söyleyip evden çıkar.

Sandiya Santos’un yanına gelir. Ona kafasında ki kolyeyi takmasını ister. Santos da görevine döndüğünde, onu elleri ile giydirmesini isteyeceğini söyleyip, şimdilik takmayı reddeder.

Suraj tatlıcı dükkanında iş yaparken kırmızı kumaş lazım olur. Suraj Chotu’ya bir kağıt verir. Kâğıtta kırmızı kumaşın nerede olduğunu ve ne kadar gerektiğini yazar. Chotu mektubu Minakşi’ye verir. Minakşi olayı yanlış anlar. Suraj’ın Sandiya’ya sürpriz yaptığını, Sandiya’nın da kırmızı elbise giymesi gerektiğini zannedip, Sandiya’ya yanlış aksettirir. Sandiya hazırlanıp Suraj’ın dükkanına gider. Suraj onu süslenmiş bir halde görünce şaşırır. Gerçek çok geçmeden anlaşılır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj da Sandiya’nın bu kadar süslenmesine karşın, onu sinemaya götürmek ister. Suraj dükkânı kapatırken, Sandiya çöp kutusunda Suraj’ın ehliyetini fark eder. Suraj’ın kendisine karşı güvenini yitirdiğini düşünür. Lakin çevresine gülücükler saçarak içindeki acıyı kimselere göstermediğini fark eder.

Suraj ile Sandiya yolda giderken, bir araba yol da serseri tavırlarla kullanıp, trafiği tehlikeye atar. Sandiya hemen durup adamı yakalar. Ona cezai işlem uygular. Chavi Dilip’in bulduğu işten kovulmak için patronunu söylediği çeki bilerek yatırmaz. Bir gün sonra patronu çeki sorar. Chavi de yatırmadığını söyler. Patronu Chavi’yi tebrik eder. Bankayı kurtardığını söyleyince, Chavi şok olur.

Zakir, Sandiya’nın çalıştığı yere gelir. Sandiya Zakir’i sivil kıyafetlerle görünce şaşırır. Neden resmi kıyafet giymediğini sorar. Zakir de onun arkadaşı olarak geldiğini, polis memuru olarak gelmediğini söyler. Sandiya ile Zakir, Suraj’ın ehliyetini çöpe atması, Santos’un kafasında ki kolyeyi çıkarması gibi konulardan konuşurlar.

Can Yoldaşım 164 Bölüm Özeti (10 Ocak Pazartesi) Her Şey Sandiya İçin

Suraj Vikram ile Sandiya’nın eski görevine gelmesi hakkında konuşurlar Vikram yakında Sandiya’yı eski görevinden göreceğini söyleyip, ona güvence verir. Suraj Mohit’i merak eder. Onu görmek ister. Zira aklında Mohit kendi ayakları üzerinde durana kadar maddi olarak ona yardım etme fikri vardır. Vikram ile Suraj motosikletle giderken, yolda Mohit ile karşılaşır. Mohit’in motosiklet sürdüğünü gören Vikram, onu nereden aldığını sorar. Mohit de artık yeni bir ailesi olduğunu, yeni bir anne, yeni bir baba ve yeni kardeşleri olduğunu, devamlı ona çalış demeyen aileye sahip olduğunu söyler.

Sandiya insanların kurallara uyması için kartondan polis resmi koymanın faydalı olabileceği fikrini personeli ile paylaşır. Personeli de bu fikri çok beğenir. Zakir’e bir telefon gelir. Sandiya’nın başarılı olması için Puşkar da bir hafta boyuna bir tane bile trafik kuralı ihlali olmaması gerektiği haberini öğrenir. Hemen bunu Rathi ailesi ve Sandiya’ya anlatır. Suraj’ın canı sıkılır. Puşkar gibi büyük bir yer de her an kural ihlali yapılırken, bunu sıfıra indirmek neredeyse imkansız diye düşünür.

Can Yoldaşım 164. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

10 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Minakşi altın yüzüğünü kaybeder. Her yerde arasa da bulamaz. Emily’in kızı pahalı oyuncaklarla oynadığını gören Minaşki, Emily’in hırsız olduğunu, yüzüğü satıp çocuğa pahalı oyuncaklar aldığını söyleyip ona iftira atar. Chatturi Minakşi’nin yüzüğünü getirir. Minakşi özür bile dilemeden oradan ayrılır. Bu olanları Laxman görür. Emily’in yanına gider.

“Minakşi önce sana hırsız dedi. Ardından yüzüğü bulduğu halde senden özür bile dilemedi. Neden ona karşı çıkmadın?”

Diye sorunca, Emily düşenin dostu olmadığını, asıl suçlu kendi olduğunu, iş yerinin kapatılmasında Mohit’e karşı durmadığını söyler. Laxman iş yeri mevzusu açılında, Minakşi’nin telefonda konuştuğunu kulakları ile duyduğunu, halk sağlığı merkezini Minakşi’nin aradığını açıklar. Emily şok olur.

Emily o sinirle Minakşi’nin yanına gider. Bu sırada Minakşi, Mohit ile Emily’in bir araya gelmesini, Emily’in yeniden müşterilerinin olmasını ister. Emely, Minakşi’nin gerçek yüzünü gördüğü için Minakşi’yi herkesin içinde rezil etmek için plan yapmaya karar verir.

Sandiya ailesi ile Puşkar da trafik kurallarını ihlal edenlerin sayısını nasıl sıfıra indireceğini düşünür. Herkes bir öneri sunar. Santos da doğru fikri verene altın kolye hediye edeceğini söyler. Minakşi altın kolye lafını duyunca, sivri zekası ile düşünmeye başlar.

10 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Arun ve Santos Broşür Dağıtır

Sandiya işe gider. Personeli ile kuralları ihlal edeni nasıl sıfırlayabilecekleri hakkında konuşurlar. Suraj ve Santo oraya gelir. Bir fikir bulduklarını söyler. Sandiya ne fikri der. Suraj da broşür yaptırdıklarını, içerisinde trafik kurallarına uyulması ile alakalı bilgilerin olduğunu, Chotu da Puşkar da o broşürleri dağıtmaya başladığını haber verir. Sandiya bu habere çok sevinir. Suraj ile Santos eve giderken Mohit meselesini açar. Suraj ona Mohit’in yeni bir aile bulduğunu söyleyince Santos şok olur.

Santos Mohit istediği yerde kalabileceğini, kendi evine gelmesi halinde işi olması gerektiğini söyleyip, onunla ilgilenmemesini ister. Suraj da annesine tamam der.

“Sen beni yaktın. Dükkanımı kapattırdın. Eşim senin yüzünden işsiz kaldı. Şimdi evinden de oldu. Ben senden intikam aldığım gün, bunu kutlayacağım”

Emily kendi kendine söz verir. Minakşi Emily’in dükkanına gelip onunla dalga geçer. “İşin fazlaysa sana yardım edeyim” der. Emily da gerek olmadığını söyler.

Santos eve dönerken yaptırdıkları broşürlerin yerlere atıldığını görür. Suraj da tatlı dağıtmaya giderken yaptırdıkları broşürleri hep yerlerde görür. Fikirlerinin işe yaramadığını düşünür. Suraj Sandiya için fikir ürettiklerini, ona destek olmaya devam edeceklerini söyler. Sandiya halkın desteği gerektiğini, onların desteği olmadan yapamayacaklarını söyler.

Santos bir taraftan, Arun bir taraftan broşür dağıtıp, farkındalık oluşturmaya çalışırlar. Minakşi ise pazara gidip, sebze alır. Bir satıcıdaki malları beğenir. Kahna’yı oraya koyup sebze alırken, Kahna kaybolur.

Can Yoldaşım 164 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 165 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

10 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya için üzülür
 • Suraj Zakir ile konuşur
 • Zakir Suraj’a fikir verir
 • Suraj Emniyet müdürüne mektup yazar
 • Zakir Mektubu Emniyet müdürüne iletir
 • Emniyet müdürü Sandiya Puşkar için üç iyi iş yapmasını ister
 • Emniyet müdürü Sandiya’nın ilk görevini veriri
 • Puşkar da bir tane bile trafik kuralı olmamasını ister
 • Rathi ailesi Her şey Sandiya için el ele verip çalışır
 • Emily, Minakşi’nin gerçek yüzünü görür

Can Yoldaşım 164 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 10 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 164. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 10 Ocak Can Yoldaşım 164 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 165 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 164 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 11 Ocak Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 165 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Filizcim bas tacim ne zaman final yapiyor hiç bišey anlamadyk biz sizden yeni bolumleri yazmanizi rica etdik siz bize final bolumini yazmašsiniz

  1. yeni bölümleri yazabilmem için benim hinçe izlemem lazım şu an hiçbir yer vermemiş. Can yoldaşımı hintçe izlediğim yer de bırakmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu