Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 165 Bölüm Özeti (11 Ocak Salı) Seneryo Gereği!

Can Yoldaşım 165 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 11 Ocak Salı Can Yoldaşım 165 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 165 bölüm özeti
 • 11 Ocak Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 165 Bölüm Fragmanı
 • 11 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 12 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 166 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 11 Ocak Salı Can Yoldaşım 165 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Sandiya için bir fikir bulur. tüm Rathi ailesi rol yapar!.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 12 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 166 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 165 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 165 Bölüm Özeti

Minakşi ile pazarcının kavgası ile başlar. Minakşi oğlu Kahna’nın nerde olduğunu sorar. Adam da görmediğini dile getirir. Bu sırada pazarcının büyük oğlu, kucağında Kahna’yı getirir. Minakşi “İşte benim çocuğum” der. Pazarcı Minakşi’nin yalan söylediğini, onun adı Kahna olmadığını, kendi oğlu olduğunu söyler. Pazardaki kadınlar da Kahna’yı pazarcının ten rengine yakın bulur. Minakşi’nin yalan söylediğini söyler.

Minakşi ağlayarak Rathi evine gelir. Santos ne olduğunu sorar. Minakşi pazarda olanları anlatır. Suraj, Santos ve Minakşi yeniden pazara giderler. Santos pazarcıya, Kahna’yı sorar. Adam da iyi olduğunu, dışarıda oynadığını söyler. Santos adama bunu neden yaptığını sorar. Adam da Minakşi her geldiğinde malından çaldığını, defalarca ikaz ettiğini ama dinlemediğini, bu durumu anlaması için yaptığını söyler.

Adam Kahna’yı verir. Minakşi adamdan özür diler. Yaptıklarından pişman olduğunu söyler. Bu sırada Suraj’ın aklına bir fikir gelir. İnsanlar ailelerini kaybetme korkusu ile kurallara uyduğunu fark eder.

Suraj hemen Sandiya’nın yanına gider. Ona Minakşi’nin başından geçenleri anlatır. İnsanların kuralara uymasına teşvik etmek için ailelerine bir daha kavuşamayacakları bir senaryodan bahseder. Sandiya bu fikri beğenir.

Can Yoldaşım 165 Bölüm Özeti (11 Ocak Salı) Pazarcı Kahna'yı Verir

Chavi iş yerinde ve patronu ona çok güvendiği için birçok iş verir. Bu sırada bir çalışanın izin aldığını fark eder. 9 ay boyunca gelmeyeceğini söyleyince, Chavi neden diye sorar. Çalışan da hamile olduğunu söyler. Chavi’nin aklına bir fikir gelir.

Emily, Minakşi’nin yaptıklarını gizemli bir kişi olarak bildiğine dair bir mektup yazar. Lakin bu mektubu kimin yazdığını bilmemesi için sol eli ile yazar. Emily’in dükkanını kapattırdığını bildiğini, yakında intikam alacağını yazan mektubu, yeni yıkanan çamaşırların arasına saklar.

Minakşi Suraj’a fikir verdiği için Santos’u söz verdiği altın kolyeyi verip vermeyeceğini sorar. Santos Minakşi’nin fikri vermediğini, o fikri Suraj’ın bulduğunu söyler. Santos Kahna’yı oraya bırakıp hırsızlık yaptığı için ayrıca onu azarlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos Kahna’nın elbisesinin kirlenmiş olduğunu görünce, Minakşi’den yeni elbise getirmesini ister. Minakşi de yıkanmış elbiselerden almak için üst kata çıkar. Bu sırada Emily gizlenir ve Minakşi’nin o notu okumasını bekler. Minakşi önce Emily’in yıkanmış elbiselerini yere atıp üzerine basar. Daha sonra orada duran notu fark eder. Notu okuduktan sonra Vikram’ın kendisine şaka yaptığını düşünüp, notu önemsemez. Emily neden dikkate almadığını merak eder.

Rathi ailesi akşam bir araya gelir. Santos, Sandiya’ya Suraj’ın verdiği fikri sorar. Sandiya da denemeleri gerektiğini söyler. Senaryo gereği herkes bir rol üstlenir. Kameramanlık işi de Zakir’e kalır. Zakir Sandiya’nın yeniden eksi konumuna erişmesi için onlara yardım eder.

Can Yoldaşım 165 Bölüm Özeti (11 Ocak Salı) Seneryo Gereği

Zakir hikâyenin ana kahramanlarından olan polisin nerede olduğunu sorar. Sandiya da polis rolünü kaynanası Santos’un oynayacağını söyler. Lakin Santos alt kata gelmeyince, Sandiya onun yanına gider. Sandiya Santos’un odasına gider. Santos çok utandığını söyler. Sandiya ona kendi şapkasını verir. Hep birlikte alt kata gelirler. Herkes Santos’un kıyafetini beğenir. Zakir artık her şeyin hazır olduğunu, çekim alanına gitmeleri gerektiğini söyler.

Rathi ailesi çekim alanına giderler. Vikram maket arabada, Laxman da motosikletin üzerinde kayıt başlar. Vikram kural hatası yapar. Laxman da motosikleti ile hızlı sürüyor gibi rol keser. Santos polis memuru olarak gelir ve her ikisine de ceza yazar. Vikram ve Laxman cezayı ödedikten sonra yine kural hatası yapmaya devam ederler. Sonunda ikisi de kaza yapıp, senaryo gereği orada ölürler.

Can Yoldaşım 165. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

11 Ocak Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sahne değişir. Vikram ve Laxman trafik kulları çiğnediği için ne kadar pişman olduğu gösterilir. Akabinde kayıt tamamlanır. Sandiya her şeyin harika olduğunu söyler. Herkes birbirini tebrik eder.

Sandiya personelinin yanına gider. Bugün kural hatası yapanları bilgisayar odasına getirmesini ister. Polis memurları kural hatası yapan vatandaşların araçlarını geçici süreyle el koyup, hepsini bir yerde toplar. Sandiya kural hatası yapan vatandaşları sakinleştirip, bilgisayar başına oturmalarını ister.

Kural hatası yapan sürücüler acelesi olduğunu, cezayı yazıp kendilerini bırakmalarını istese de Sandiya araçlarının anahtarları ellerinde olduğunu, videoyu izlemeden bırakmayacağını söyler. İçerinden biri polisin zorla video izletemeyeceğini söyler. Sandiya da onlara şöyle der.

“Aileleriniz ile bir ömür mutlu geçirmek için bu videoyu izleyemez misin?”

Deyince adamlar bilgisayar başına oturup izler. Yarım sat sonra hepsi oradan ayrılır. Grup grup kural hatası yapan sürücüler videoları izler. Rathi evindekiler de yakında meşhur olacaklarını söyleyip, havalara girerler. Santos Sandiya’nın başarılı olmasını temenni eder.

11 Ocak Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Vikram İle Laxman Rol Yapar

Minaşki ile Vikram odalarında mektup meselesi açılır. Vikram mektuptan haberinin olmadığını söyleyince Minakşi çok şaşırır.

Kavita’nın şoförü kural hatası yapar. Polis memuru onu durdurup aracına el koyar. Kavita Sandiya’nın yaptığı video olayından haberinin olduğunu, cezayı ödeyip videoyu izlemeden gitmek ister. Sandiya Kavita’yı karşılar. Tüm vatandaşların kanun önünde eşit olduğunu, bu yüzden videoyu izlemesi gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 165 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 166 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

11 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Minakşi pazarcıdan Kahna’yı alamaz
 • Minakşi eve gelip olanları anlatır
 • Santos ve Suraj pazarcıya Kahna’yı vermesini ister
 • Pazarcı da Minakşi’nin hırsızlığında bıktığını, bunun için yaptığını söyler
 • Suraj’ın aklına bir fikir gelir
 • Suraj Sandiya’nın yanına gider
 • Suraj Sandiya’ya aklına gelen fikri söyler
 • Sandiya Suraj’ın fikrini beğenir
 • Rathi ailesi Suraj’ın fikrini benimser
 • Tüm Rathi ailesi Trafik kurallarının önemini anlatan filim çeker

Can Yoldaşım 165 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 11 Ocak Salı Can Yoldaşım 165. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 11 Ocak Can Yoldaşım 165 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 166 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 165 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 12 Ocak Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 166 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu