Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 166 Bölüm Özeti (12 Ocak Çarşamba) Rathi Ailesinin Başarısı!

Can Yoldaşım 166 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 12 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 166 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 166 bölüm özeti
 • 12 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 166 Bölüm Fragmanı
 • 12 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 13 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 167 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 12 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 166 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya bir hafta sonucunda trafik kurallarının sıfıra inmesini sağlar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 13 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 167 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 166 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 166 Bölüm Özeti

Kavita ile Sandiya’nın konuşması ile başlar. Kavita Sandiya’yı azarlar. 45 dakika boyunca adeta gözaltında olacakları için kızar. Buna hakkı olmadığını söyler. Sandiya’ya siyasetçi olduğunu, kendisine VIP olarak davranmasını ister. Sandiya halkın daha önemli olduğunu söyleyip, Kavita’nın sözlerine aldırış etmez. Kavita da intikam alacağını kendi kendisine söyler.

Sandiya ile Santos yolda giderken Mohit ile karşılaşır. Mohit ile Santos konuşur. Mohit annesini motosikleti ile eve bırakabileceğini söylese de Santos Sandiya’nın taksi çağırmasını ister.

Emniyet Müdürü Sandiya’yı yanına çağırır. Sandiya videonun işe yaradığını düşünerek yanına gider. Lakin Emniyet Müdürü halkın video sayesinden polisten nefret ettiğini, ona verilen şansı kullanamadığını söyler.

Sandiya Emniyet Müdürünün söylediklerini duyunca şok olur. Emniyet Müdürür video yüzünden polisin itibarı yerle bir olduğunu, bir gün içinde bu rezilliğe son vermesini, ona verilen bir haftalık sürenin de yarın son günü olduğunu hala kural ihlallerin devam ettiğini söyler.

Minakşi ile Vikram yolda giderken orada bazı insanların videodan bahsettiğini fark eder. Vikram ve Minakşi insanların kendileri ile alakalı resim çektireceğini zannederken, insanlar Vikram’ı tanır ve onun yüzünden değerli zamanlarından olduğunu söyleyip, tartışmaya başlar.

Can Yoldaşım 166 Bölüm Özeti (12 Ocak Çarşamba) Emniyet Müdürü Sandiya'ya Kızar
Emniyet Müdürü Sandiya’ya Kızar – Can Yoldaşım 166 Bölüm Özeti (12 Ocak Çarşamba)

Suraj da tartışmaya dahil olur. Polisin insanlara zorla bir şey yaptırmadığını, geri dönülmez bir hatadan insanları kurtarmak için bu yola baş vurduğunu, kaza yaptıklarında ve sakat kaldıklarında yaptıklarından pişman olacaklarını, bu pişmanlık olmadan polisin onları ikaz etmeye çalıştığını söyler. Orada bulunan insanlar Suraj’ın sözleri karşısında sessiz kalır.

Sandiya Emniyet Müdürü ile konuşmasından sonra eve gelir. Onun sözleri kulaklarında çınlar. Kendisine verilen sürenin yarın son günü olduğu için canı çok ama çok sıkılır.

Sandiya dalgın bir şekilde odasına gider. Minakşi hemen Sandiya’nın yüzünden düşen bin parça olduğunu anlar. Santos Sandiya’nın odasına gider ve ne olduğunu sorar. Sandiya Santos’un kendi kendisini suçlamaması için Emniyet Müdürü ile olan konuşmasından bahsetmek istemese de Santos ısrar eder. Sandiya da Emniyet Müdürü ile konuşmasını anlatır. Santos ona yılmamasını, gelini olarak her zaman başarmak için çabaladığını, şimdide aynısını yapmasını ister.

Sandiya Santos’un kararlı duruşundan etkilenir. Santos odadan çıktıktan sonra Minakşi gelir. Suraj’ın mektup gönderdiğini, kırmızı elbise giymesini ve tatlıcı dükkanına gitmesini söyler. Sandiya bir önceki gün yanıldığını, Suraj başka bir şey isterken Minakşi’nin yanlış anladığını söyler. Bunun üzerine Suraj oraya gelir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


 

Sandiya’dan kırmızı elbise giymesini ve yanına gelmesini bizzat kendisi ister. Sandiya kırmızı elbise giyer. Birlikte akşam vakit geçirmek istediğini söyler. Motosiklete binerler. Lakin motosiklet çalışmaz. Suraj motosikletine şöyle der.

“Tam da işe yarayacağın zamandı. Hadi beni de yarı yolda bırakma!”

Dediği sırada motosikleti çalışır. Akabinde Çisil Çisil yağmur başlar. Sandiya ile Suraj yağmurun altında motosiklet yolculuğu yaparlar.

Suraj ile Sandiya’nın dışarı çıktığını gören Minakşi kıskanır ve Vikram’ın yanına gider. Eşi Vikram’a şöyle der.

“Herif herif abin hanımını alıp dışları çıkarttı. Motosikletle onu gezdiriyor. Sen de yeni motosikletinle beni gezdirsene”

Deyince Vikram sinir olur. Minaklşi’yi evin ortasında duran motosikletin üzerine bindirir. Yelpaze ile hava verir ve Puşkar gezisi yaptırdığını söyler. Minakşi sinir olur ve ona abisi gibi romantik olamadığını söyler.

Can Yoldaşım 166 Bölüm Özeti (12 Ocak Çarşamba) Rathi Ailesinin Başarısı
Can Yoldaşım 166 Bölüm Özeti (12 Ocak Çarşamba) Sandiya Başarır

Sandiya ile Suraj eve gelir. Puşkar gezisi Sandiya’ya iyi gelmiştir. Suraj Sandiya’nın yeniden güldüğünü görünce sevinir.

Chavi iş yerinden çıkmak için hamile olduğu konusunda yalan söyler. Dilip’in annesi yani Chavi’nin kaynanası Pushpa, Chavi’nin hamile olduğunu duyunca çok sevinir.

Pushpa hemen Santos’u arayıp ona Chavi’nin hamile olduğunun müjdesini verir. Yarın bunu kutlamak için evine davet eder. Santos Sandiya’nın da gelmesini ister. Sandiya Emniyet Müdürünü arayıp yarım gün izin ister. Emniyet Müdürü Sandiya ile dalga geçer ve “İstersen yarın hiç gelme!” der. Sandiya sadece yarım gün izin istediğini söyler.

Rathi ailesi, Chavi’nin evine gider. Chavi herkesi karşılar. Chavi’nin kaynanası Pushpa, Mohit’in neden gelmediğini sorar. Zira o Mohit’in evden kovulduğundan haberi olmadığı için hayırlı olsun ziyaretinde Mohit’i göremediği için merak eder.

Can Yoldaşım 166. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

12 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Pushpa Mohit’i sorunca, Santos Mohit’in işte olduğunu söyleyip, durumu geçiştirir. Sandiya saate bakar. Çok fazla zamanı olmadığını söyler. Santos ritüellere hemen başlaması gerektiğini söyler. Bu sırada Zakir Sandiya’yı arar. Trafik kuralları ile ilgili rakamların geldiğini söyler. Sandiya ailevi bir ziyaret için iş yerinde olmadığını, rakamları şimdi öğrenmek istemediğini söyler. Zakir şaşırır. Santos ve Arun neden rakamları öğrenmediğini sorar. Sandiya da güzel ortamı bozmak istemediğini sözlerine ekler.

Chavi’nin hamilelik ritüelleri yapılır. Chavi annesinin evinde birkaç gün kalmak ister. Pushpa Chavi’nin iş yeri annesinin evine uzak olduğunu söyler. Chavi hamile olduğu halde işe gidip gitmeyeceğini sorar. Pushpa da Minakşi ile Emily’in son ana kadar çalıştığını, çalışmak daha sağlıklı olduğunu söyler.

Sandiya da Pushpa‘yı destekler. Chavi iş yerinden kurtulmak için hamilelik yalanı söylemesine rağmen, ondan kurtulamadığını görünce canı sıkılır. Chavi son bir ümit çok yorulduğunu söyleyince, kaynanası Pushpa onu yakın akrabaları olan kadın doğum uzmanına götüreceğini söyler. Chavi yalanı ortaya çıkacak diye çok korkar.

12 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Chavi Hamile Olduğunu Söyler
12 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Chavi Hamile Olduğunu Konusunda Yalan Söyler

Sandiya vakit geldiğini söyler ve oradan işe gitmek için izin ister. Lakin Rathi ailesi rakamları görmek için Sandiya ile birlikte iş yerine giderler. Sandiya Zakir’in yanında ki rakamları görünce şok olur. Zira kural ihlalleri eskisine nazaran daha fazla arttığını görünce canı sıkılır. Lakin Zakir onlara şaka yapmıştır. Zakir gerçek rakamları gösterince Sandiya gerçekten şok olur.

Hindistan tarihinden bir ilk yaşandığını ve akşama kadar hiçbir kural hatası yapılmadığını söyler. Lakin Emniyet Müdürünün belirlediği zamanın geçmesine sadece 15 dakika kaldığını söyler. Vikram bu sevinçle motosiklete biner. Yolda motosikletin freni tutmaz. Vikram kendisini kırmızı ışıktan geçtiğini zanneder.

15 dakikalık süre bitiminde, Vikram’ın kural hatası yaptığı zannedilir. Herkesin morali bozulsa da trafik polisi Vikram son anda geçerken ışıkların yeşile döndüğünü söyler. Herkes sevinç çığlıkları atar.

Zakir, Sandiya ile Suraj’ı akşam yemeğe davet eder. Suraj ile Zakir akşam Zakir’in evine yemeğe giderler.

Can Yoldaşım 166 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 167 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

12 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Kavita’ya ayrıcalık tanımaz
 • Kavita intikam alacağını söyler
 • Emniyet Müdürü Sandiya’yı yanına çağırır
 • Sandiya’nın video olayına kızar
 • İnsanların polisten nefret ettirdiğini söyler
 • Sandiya buna çok üzülür
 • Santos Sandiya’nn neden üzüldüğünü sorar
 • Sandiya ona gerçekleri anlatır
 • Santos Sandiya’nın kendisine gelmesini ister
 • Chavi hamile olduğu konusunda yalan söyler
 • Chavi’nin kaynanası Rathi ailesini evine davet eder
 • Zakir sonuçları öğrenir
 • Rathi ailesi, sonuçları öğrenmeye gider
 • Sandiya ‘nın video olayı işe yaramıştır

Can Yoldaşım 166 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 12 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 166. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 12 Ocak Can Yoldaşım 166 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 167 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 166 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 13 Ocak Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 167 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu