Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 167 Bölüm Özeti (13 Ocak Perşembe) Mohit Tutuklanır!

Can Yoldaşım 167 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 13 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 167 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 167 bölüm özeti
 • 13 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 167 Bölüm Fragmanı
 • 13 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 14 Ocak Cuma Can Yoldaşım 168 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 13 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 167 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Mohit motosiklet çalma suçunda tutuklanır” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 14 Ocak Cuma Can Yoldaşım 168 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 167 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 167 Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj’ın Zakir’in evine girmesi ile başlar. Sandiya Zakir’e hediye verir. Zakir güzel yemekler yaptığını ama tam olarak hazır olmadığını, uluslararası ödül kazanmış aşçı Suraj’ın kendisine yemek yapımında yardım etmesini ister. Suraj da “zevkle” der.

Sandiya Suraj ve Zakir yemekleri yapmaya başlar. Zakir Sandiya’dan baharat öğütmesini ister. Sandiya Zakir’in söylediği baharatı anlamaz ve yanlış baharatı öğütür. Zakir bunu fark edip güler. Hep birlikte yemek yerler. Zakir telsizden ekiplere dikkatli olmaları konusunda talimat verir. Çok geçmeden Emniyet Müdürü Sandiya’yı telefondan arayıp, makama gelmesini ister.

Suraj ve Sandiya Zakir’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür edip, Emniyet binasına giderler. Emniyet Müdürü Sandiya’ya söylediği kötü sözlerden dolayı özür dileyip, kırılmayacak bir rekoru kırdığını, imkânsızı başardığını söyler. Ona takdir belgesi verir. Akabinde üç sınavın birincisini geçtiğini ve buna karşılık kendisine motosiklet tahsis edildiğini söyler. Bu habere Sandiya çok sevinir.

Can Yoldaşım 167 Bölüm Özeti (13 Ocak Perşembe) Mohit Yeni Motosikleti İle Hava Atar
Can Yoldaşım 167 Bölüm Özeti (13 Ocak Perşembe) Mohit Yeni Motosikletini Gösterir

Sandiya ile Suraj Rathi evine gelir. Sandiya Emniyet Müdürü ile görüşmesini anlatır. Santos hala Sandiya’nın korumasına ve aracına yeniden sahip olamadığı için canı sıkılır. Sandiya kaynanasına kafasında ki altın kolyeyi takmasını ister. Lakin Santos üç sınavı da başarı ile geçip, eski görevine geri geldikten sonra takacağını açıklar. Bu sırada içeri Vikram morali bozuk bir şekilde gelir. Herkes Vikram’a neden morali bozuk olduğunu sorar. Vikram yeni aldığı motosikletinin çalındığını söyler.

Herkes Vikram’ın başına toplanır. Sandiya olayın nasıl olduğunu sorar. Vikram da müşteri ile buluşmaya gittiğini, yol kenarına bıraktığı motosikletini geri geldiğinde bulamadığını, çevreye bakındığını ama göremediğini söyler. Herkesin canı sıkılır. Vikram 90.000 Rupiye aldığını ve borcunu bileme ödeyemeden motosikletinin çalındığını söyler. Sandiya’dan yardım ister. Sandiya, Suraj ve Vikram hemen karakola gider.

Zakir olanları dinledikten sonra son zamanlarda benzer hırsızlık haberleri aldığını ama failini bir türlü yakalayamadıklarını söyler. Zakir Vikram’dan gerekli bilgileri alır. Ekip personeline, motosikletin son görüldüğü yere ait kamera kaydına bakmalarını ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Zakir kısa sürede motosikleti bulacağını, merak etmemesini söyleyerek Vikram’a destek olur. Karakol çıkışında Mohit karşı gelir. Mohit yeni ailesinin ona aldığı motosikleti gösterir. İstediği her şeye sahip olduğunu söyler. Vikram kendi motosikletinin farklı renkte olduğunu görünce, bir kat daha üzülür. Zira yakın zamanda çalınan motosikleti aklına gelir.

Vikram, Sandiya ve Suraj eve gelir. Vikram borcunu nasıl ödeyeceğini düşünür. Suraj ona para vereceğini söylese de Vikram kabul etmez. Sandiya işe gider. Emniyet Müdürünün ona verdiği motosiklete binip devreye de gezerken, Vikram’ın tarif ettiği ama farklı renkteki motosikleti fark eder. Sandiya hemen o motosikletin peşine düşer. Onu durdurmak istese de motosikletli hızla uzaklaşır. Sandiya da peşine düşer.

“Sandiya geçen gece Suraj ile dışarında gelirken Vikram’ın motosikletine kendi sarisinin bir parçası takılmıştı.“

Sandiya yolda giderken o parçayı fark eder ve motosikletin kesinlikle Vikram’ın motosikleti olduğunu anlar. Sandiya yolda Zakir’i bilgilendirir. Verdiği adrese gelmesini ister.

Sandiya motosikletlinin peşinden gider. O durdurur. Hemen yanına gider ve kaskını çıkartmasını ister. Kaskı çıkarttığında, onun Mohit olduğunu görünce şok olur. Zakir de olay yerine gelir. Sandiya motosikletin plakalığının arkasına sıkışan kendi kıyafetinden bir parçayı gösterir. Mohit motosikletin kendisine ait olduğunu söyleyeme çalışır.

Can Yoldaşım 167 Bölüm Özeti (13 Ocak Perşembe) Mohit Tutuklanır
Can Yoldaşım 167 Bölüm Özeti (13 Ocak Perşembe) Mohit Motosiklet Çalma Suçundan Tutuklanır

Zakir silahını çıkartınca Mohit gerilir. Zakir motosikletin şase numarasına bakar. Çalınan motosikletin şase numarası olduğunu anlar. Zakir silahı ile motosikletin boyasını çizer. Boyanın yakında yapıldığını anlar. Zakir Mohit’i hırsızlık suçundan tutuklanır.

Sandiya yolda Suraj’ı arayıp bilgi verir. Suraj Mohit’in motosikleti çaldığını duyunca şok olur. Suraj hemen karakola gelir. Mohit hiçbir suçlamayı kabul etmez. Sandiya’nın kendisini kıskandığını bile söyler. Lakin Zakir, soruşturma gereği Mohit’i tutuklar.

Emily de Monakşi’nin en dar zamanında onunla dalga geçmek için gizlice mektup gönderir.

“Sırrını biliyorum!”

Yazan notu okuyan Minakşi gerilir. Zira o sır olarak, bebeğini hastanede değiştirdiği olayını zannedip, panik olur.

Can Yoldaşım 167. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

13 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Mohit çalıntı motosikletle yakalanmasına rağmen, Sandiya ve Suraj’ın kendisini kıskandığını, yeni ailesinin ona her şeyi aldığı için kendisi hakkında tuzak kurduklarını ileri sürer. Zakir olaya el koyar ve çalıntı motosikletle yakalandığını, soruşturmaya başlayacağını söyler.

Mohit motosikletin evrakları evde olduğunu açıklar. Mohit adresi verir. Zakir personeline adrese gitmesini ve delilleri toplamasını ister. Bu sırada Mohit, kendisine bu motosikleti veren ve “Kardeşim” dediği kişiyi telefonda arar. Karşıdaki kişi;

“Motosikleti dediğim adrese bıraktın mı?”

Diye sorar. Mohit yolda polis çevirdiğini, motosikletin evraklarını sorduğunu söyler. Adam da 10 dakikaya karakola getireceğini söyleyip telefonu kapatır. Lakin aradan bir saat geçer. Kimse karakola gelmez. Mohit bir kez daha aynı numarayı arasa da telefona ulaşamaz. Mohit defalarca arar. Lakin telefon kapalıdır.

Zakir Mohit ile dalga geçer. Kardeşinin gelmediğini söyler. Çok geçmeden Zakir’in görevlendirdiği polis memuru, Mohit’in eşyalarını ve yanlarında birkaç kişiyi de alıp getirir. Polisin getirdiği kişiler Mohit aleyhine ifade verir. Mohit ise motosikleti Vineet’den aldığını ve kendisine verdiği adrese bırakmasını istediğini söyler. Lakin gelen adamlar, Mohit’i Vineet’in yanında hiç görmediğini söyler. Mohit bunu duyunca şok olur.

Zakir Mohit’i demir parmaklıkların ardına atarken, Mohit bu defa yalvarmaya başlar. Birkaç saat önce Sandiya ve Suraj’ı suçlayan Mohit hırsız olmadığını, kendisini kurtarması için yalvarır. Sandiya kefaletle onu şimdilik kurtaracaklarını söylese de Zakir mahkemenin 2 gün kapalı olduğunu, bu süreç de kefalet baş vurusu yapılamayacağını açıklar.

13 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Oğlunun Hırsız Olup Olmadığını Sorar
13 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Santos Oğlunun Hırsız Olup Olmadığını Sandiya’ya Sorar

Suraj ile Sandiya Rathi evine gelir. Arun Suraj’ın neden moralinin bozuk olduğunu sorar. Suraj ağzında lafı geveler. Santos sinirlenir ve ona ne olduğunu söylemesini ister. Sandiya da Vikram’ın kayıp motosikleti bulunduğunu ama onu süren kişinin Mohit olarak yakalandığını açıklayınca, herkes şok olur.

Santos Mohit’in asla hırsızlık yapamayacağını söyler. Emily sinirden deliye döner. Santos’a ağzına geleni söyler. Evli bir adamı, işsiz bir adamı sokağa attığını, işsiz kalan bir kişinin de başının belaya girmesi çok doğal olduğunu söyler. Emily hemen karakola gider.

Suraj ve Sandiya da Santos’a moral verir. Emily sinirle söylediği lafları dikkate almamasını ister. Emily karakola gider. Mohit ile konuşur. Mohit ona gerçek suçluyu bulmasını ister. Aksi halde ömür boyu demir parmaklıklar ardında kalacağını söyler.

“Söyle bana gelin. Bir polis gözüyle olaya bak ve Mohit’im hırsız mı?”

Deyince Sandiya Mohit’in hırsızlık yapmadığını, hırsızlığı Vineet’in yaptığını, kanuna göre tüm deliller Mohit’i gösterse de yakında Vineet’i yakalayacaklarını açıklar. Bu sırada Zakir Sandiya’yı karakola çağırır.

Can Yoldaşım 167 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 168 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

13 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ile Suraj Zakir’in evine gider
 • Emniyet Müdürü Sandiya’yı yanına çağırır
 • Emniyet Müdürü Sandiya’yı tebrik eder
 • Emniyet Müdürü Sandiya’ya motosiklet tahsis eder
 • Vikram motosikletinin çalındığını söyler
 • Sandya karakola gidip çalıntı baş vurusu yapar
 • Sandiya yolda giderken Vikram’ın çalınan motosikletini fark eder
 • Sandiya motosikletin peşine düşer
 • Sanditya hırsızın kaskını çıkartmasını ister
 • Sandiya Mohit’i görünce şok olur
 • Zakir Mohit’i motosiklet çalma suçundan tutuklar

Can Yoldaşım 167 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 13 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 167. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 13 Ocak Can Yoldaşım 167 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 168 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 167 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 14 Ocak Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 168 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu