Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 168 Bölüm Özeti (14 Ocak Cuma) Suraj ve Zakir İz Peşinde!

Can Yoldaşım 168 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 14 Ocak Cuma Can Yoldaşım 168 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 168 bölüm özeti
 • 14 Ocak Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 168 Bölüm Fragmanı
 • 14 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 15 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 169 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 14 Ocak Cuma Can Yoldaşım 168 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Zakir ve Suraj Mohit’in suçsuzluğunu kanıtlamak için kılık değiştirler” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 15 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 169 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 168 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 168 Bölüm Özeti

Sandiya ile Santos’un konuşması ile başlar. Bu sırada Zakir Sandiya’yı arar. Emily’in karakola geldiğini, Mohit’i nezaretten çıkartmadan asla gitmeyeceği yönünde açıklamalarda bulunduğunu, işlerini engellediğini, onu alıp götürmesini ister.

Sandiya meseleyi Suraj’a anlatır. Suraj ile Sandiya karakola gider. Emily’i orada ağlarken bulur. Sandiya Emily’i Rathi evine götürmek ister. Emily Mohit’i almadan gitmeyeceğini söyler. Sandiya Zakir’in iyi bir amir olduğunu, yakında gerçek suçluları bulacağını söyler.

Suraj karakoldan ayrılmamak için ısrar eden Emily’e, Pari’nin evde yalnız ve annesini istediğini ama Mohit’in yanında Sandiya’nın, Zakir’in olduğunu, Emily’in gidip Pari’nin yanında olması gerektiğini söyler. Bunun üzerine Emily gitmeyi kabul eder.

Minakşi Vikram’dan özür diler. Parayı vermemek için işi yokuşa sürerek görünüşte hata yaptığını ama bunun sayesinde parayı vermekten kurtulduklarını, şimdi motosikletin bulunduğunu, hırsız Mıohit’in çaldığını söylese de Vikram Mohit’in alsa hırsız olmadığını söyler.

Can Yoldaşım 168 Bölüm Özeti (14 Ocak Cuma) Sandiya ve Zakir Delil Arar
Can Yoldaşım 168 Bölüm Özeti (14 Ocak Cuma) Polisler Delil Arar

Sandiya Mohit ile konuşur. Onu kandıran Vineet ile ilgili bir şey bilip bilmediğini sorar. Mohit kendisine hep iyi davrandığını, yanlış bir davranışı sezmediğini söylese de sonradan aklına bir adres gelir. Sandiya ve Zakir o adrese gizlice giderler. Bahse konu adreste bir kuyu bulurlar. Polis memuru kuyuya girip delil arar.

Polis memuru gizlice girdiği adreste, montaja hazır motosiklet parçaları bulur. Sandiya ve Zakir diğer adamlara gözükmeden hemen oradan ayrılmaları gerektiğini söyler. Sandiya karakolda plan yapar. Vineet’i yakalayabilmek için motosikleti alacak müşteri gibi Vineet’in karşısına çıkmaları gerektiğini açıklar. Zakir planı beğenir. Lakin Sandiya Puşkar da oldukça ünlü birisi olduğu için adamların karşısına çıkmasının mümkün olmadığını söyler.

Zakir Puşkar’a geleli çok olmadığını, kimsenin onu tanımayacağını söyler. Lakin yanında yardımcıya da ihtiyacı olduğunu söyleyince, Suraj gönüllü olur. Sandiya buna karşı çıkar. Zakir Sandiya’ya güvence verir. Suraj’ın başına bir şey gelmesine engel olacağını söyleyip, Sandiya’yı ikna ederler.

Rathi evinde Santos, Emily’e yemek getirir. Lakin Emily yemek yemeği kabul etmez. Zira Mohit’in karakolda ne yediğini ne içtiğini bilmediğini söyleyip ağlar.

Ertesi gün Zakir ve Suraj hazırlanır. Sandiya herkese planlarından bahseder. Suraj anne ve babasının hayır ve duasını alıp, Mohit’i kurtarmak için Zakir ile birlikte evden çıkarlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj ile Zakir şüpheli gördükleri tamircilere tek tek uğrarlar. Zakir yabancı biri gibi davranırken, Suraj da Zakir’in dört adet motosiklete ihtiyacı olduğunu, paralarını peşin ödeyeceğini, lakin motosikletin yasal bir kaydının olmamasını ister. Kimi tamirciler ellerinde böylesine motosikletin olmadığını söylerken, kimisinin dikkatini çeker. Suraj ve Zakir her gittikleri tamirciye, telefon numarası bırakırlar.

Zakir ile Suraj en son bir tamirciye giderler. Vikram da orada arkadaşından aldığı ve Mohit’in binerken yakalandığı motosiklete bakım yaptırmaya gelir. Kılık değiştiren Suraj ve Zakir’in hırsızlık malı motosiklet istediğini duyunca, onlarla kavga eder. Suraj ve Zakir’i tamirhaneden dışarıya sürükler. Bu sırada Suraj gerçek kimliklerini gösterince, Vikram şok olur. Zakir ve Suraj’dan özür diler.

Can Yoldaşım 168 Bölüm Özeti (14 Ocak Cuma) Suraj ve Zakir İz Peşinde
Can Yoldaşım 168 Bölüm Özeti (14 Ocak Cuma) Suraj ve Zakir Kılık Değiştirirler

Dilip’in bir müşterisi, Dilip’e iki adet sinema bileti hediye eder. Chavi bunu görünce sevinir. Dilip patronundan yarım gün izin almasını, öğleden sonra sinemaya gideceklerini söyler.

“Gelin sen patronundan tam gün izin al. Öğleden önce doktora gideriz!”

Chavi bunu duyunca şok olur. Patronu ile izin alıyor gibi konuşup, numara yapar. Chavi patronunun izin vermediğini söyleyip, şimdilik yırtar.

Vikram, Zakir ve Suraj eve döner. Motosiklet hırsızlarının onları aramasını bekler. Bu sırada Vineet’in adamı, Vineet’in yanına gider. Ona yabancıların motosiklet istediğini söyler. Vineet uyanık biridir.

“Mohit polisin elinde olduğu için bu motosiklet isteyen kişilerin polis olup olmadığı konusunda emin olmalıyız!”

Diyerek adamlarına tedbirli davranmasını ister. Vineet’in adamı Zakir’i arar ve bir saat içinde Ajmer yakınlarında söylediği adrese gelmesini ister.

Can Yoldaşım 168. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

14 Ocak Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj ile Zakir adamın dediği adrese giderler. Uzun süre beklemelerine rağmen, kimse gelmez. Bu sırada bir polis gelir ve onların pasaportunu sorar. Zakir hemen pasaportunu gösterir. Akabinde polis ayrılır. Suraj neden polise yalan söylediğini sorar. Zakir de gelen polisin sahte polis olduğunu, uzaktan izlendiklerini açıklar. Çok geçmeden Vineet’in adamı gelir.

Vinet’in ilk testini geçtiklerini söyler. İkinci test ise Zakir’in kaldığı yerin adresini sorar. Zakir de bir otel adresi ve numarası verir. Vineet’in adamı adresi alır almaz bilgiyi hemen Vineet’e iletir. Vineet orayı arar ve gerçekten Zakir’in o otel de kaldığını öğrenir.

14 Ocak Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Vineet İle Karşılaşır
14 Ocak Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Suraj Vineet’in Dükkanına gider

Vineet’in adamı ikinci testi de geçtiklerini söyler. Son olarak onlara yasaklı madde kullanmalarını ister. Suraj hemen kokusundan onun yasaklı madde olmadığını söyler. Vineet son testi de geçtiklerini adamına mesajla bildirir. Vineet’in adamı dört motosikletin parasını alır. Motosikletleri bir sonraki gün teslim edeceklerini söyleyip gider.

Sandiya ve beraberindeki polis memurları motosiklet parçalarının olduğu yerde pusuya yatar. Oraya birkaç adam gelir ve kuyudan motosiklet parçalarını çıkartmaya başlar. Bu sırada Suraj ve Zakir de Sandiya’ya katılır.

Sandiya motosiklet parçalarını çıkartmaya başladıklarını, Vineet’in çetesinden kişiler olduğunu söyler. Bu sırada Santos, Suraj’ı merak edip telefonla arar. Suraj’ın telefonu çalınca adamlar şüphelenir. Suraj saklandığı yerden telefonunu hemen kapatır.

Ertesi gün Vineet’in adamı Zakir’i arar ve çok ıssız bir yerin adresin verir. Paranın geri kalanını getirmesini, istediği dört motosikletin hazır olduğunu söyler. Suraj ve Zakir söylenen adrese giderler. Orada motosiklet alırken patronu ile tanışmak isterler. Zakir ve Suraj sonunda Vineet’in yanına gider. Vinet, Suraj ve Zakir’den şüphelenir. Onları dikkatle inceler.

Can Yoldaşım 168 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 169 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

14 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Emily karakola gider
 • Zakir Snadiya’yı karakola çağırır
 • Sandiya karakola gelir
 • Sandiya Emily’i karakoldan eve götürür
 • Mohit önemli bilgi verir
 • Mohit’in verdiği adrese polisler gider
 • Polisler orada motosiklet parçaları bulurlar
 • Sandiya plan yapar
 • Zakir ve Suraj kılık değiştirir
 • Vineet’i tuzağa düşürmeye çalışırlar

Can Yoldaşım 168 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 14 Ocak Cuma Can Yoldaşım 168. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 14 Ocak Can Yoldaşım 168 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 169 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 168 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 15 Ocak Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 169 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Hintçe izleyebileceğim bir yer yok! Can yoldaşı izlediğim yer video vermeyi durdurdu!

  1. her gün bir tane veriyoruz. düzenli özet giriyoruz. Bu yorumu anlamadım! 1 gün yazıp beş gün yazmıyor gibi konuşmuşsun. ya da ben öyle anladım!

 1. Hayir Filiz yanliş anlamişsin yukarida can uoldaşim izledigim yer vidio vermeyi durdurdu demişsinde ondan sordum can yoldaşim in sonuda baş tacim givi olmaz dimi devam ediceksiniz dimi diye sordum ben
  Ayrica yorumuma cevap verdigin içinde saol

  1. Baş tacım dizisinin yapımcısı bir çok konuda yayıncıları zorluyor. Buna karşın Kanal 7 diziyi tanıtılamadan y6ayın saatini değiştirince tutmadı. Bir ara bitmesi bile gündeme geldi. Gelişmelerden haberdar olduğumuz için ona göre şekil alıyoruz. Yapım şu an Can yoldaşım dizisinden memnun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu