Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 169 Bölüm Özeti (15 Ocak Cumartesi) Mohit Kurtulur!

Can Yoldaşım 169 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 15 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 169 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 169 bölüm özeti
 • 15 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 169 Bölüm Fragmanı
 • 15 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 16 Ocak Pazar Can Yoldaşım 170 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 15 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 169 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya gerçek suçlu Vineet’i son anda yakalar. Mohit kurtulur.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 16 Ocak Pazar Can Yoldaşım 170 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 169 Bölüm Özeti

Suraj ve Zakir’in kılık değiştirmiş bir halde, Vineet’in tamirhanesine girmesi ile başlar. Vineet’in adamı alıcıların geldiğini söyler. Zakir patronlarının kim olduğunu sorar. Vineet yanlarına gelir. Kendisini “Mohit Rathi” olarak tanıtır. Sandiya deponun birkaç sokak ötresinde, Zakir’in üzerinde bulunan telsizden, Vineet’in kendi adını “Mohit Rathi” olarak tanıttığını duyunca, şok olurlar. Onun Vineet olduğunu anlarlar.

Vineet aynı gemide oldukları için artık çok daha rahat hareket eder. Suraj’ın elini sıkar. Bu sırada Suraj’ın dövmesinin boyasının çıktığını fark eder. Vineet hemen yaşananları yeniden süzgecinden geçirir. Suraj’ın yüzüne su döker ve yalancı olduklarını söyler.

Vineet Suraj’ın yüzüne yumruk atacağı sırada, Zakir Vineet’in elini tutar. Suraj ile Zakir, Vineet ve adamlarına karşı kavga etmeye başlar. Sandiya telsizden meseleyi anlayınca, hemen depoya gider. Bu sırada Vineet’in bir adamı, deponun kepenklerini indireceği sırada Sandiya kepenkleri kaldırır ve Vineet’in adamı döver.

Zakir ve Suraj de deponun içerisinde Vineet ve adamları ile kavga ederken, Sandiya da bir kapı geride diğer adamlarla kavga etmeye başlar. Suraj Vineet’in kaçacağını anlayıp, onu yakalar. Lakin Vineet yangın söndürme tüpünü kullanarak kaçar. Sandiya içeriden çıkan Vineet’in motosiklete binip kaçtığını fark eder. Hemen orada bulunan başka bir motosiklete binip peşine düşer.

Can Yoldaşım 169 Bölüm Özeti (15 Ocak Cumartesi) Sandiya Adamlarla Kavga Eder

Destek ekiplerinin gelmesi ile Zakir ve Suraj, Vineet’in adamlarını yakalamayı başarır. Zakir Vineet’in nereye gittiğini sorar. Dışarıda bulunan polis memuru da motosikletle kaçtığını, peşinden Sandiya’nın gittiğini söyler. Bunu duyan Zakir ve Suraj da polis aracı ile peşlerine düşer.

Sandiya yolda Vineet’i durdurmak için her yolu denese de Vineet belli bir süre kaçar. Yolun sonu uçuruma çıkınca, Vineet motosikletinden inmek zorunda kalır. Kendisini uçurumdan atmak ister. Lakin Sandiya elini silahına götürünce, Vineet vaz geçer. Ağır adımlarla uçurumdan aşığıya kendisini bırakır. Sandiya bir kaleci edası ile uçurumdan atlayan Vineet’i yakalar. Bu sırada Suraj ve Zakir gelir. Sandiya’nın Vineet’i yakaladığını görür. Zakir Vineet’i alıp karakola götürür.

Olayı haber alan Emniyet Müdürü karakola gelir. Zakir’in başarısından dolayı onu tebrik eder. Ona kariyeri için çok önemli olan başarı belgesi verileceğini söyler. Zakir de suçluları tek başına yakalamadığını, onları Sandiya ile yakaladığını söyleyince, Emniyet Müdürü şaşırır. Emniyet Müdürü sadece bir amire başarı belgesi verileceğini, iyi düşünmesini ister. Belgeyi kendisine mi? Yoksa Sandiya’ya mı? başarı belgesinin verilmesine onun karar vermesini ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya ve Suraj, Rathi evine gelir. Emily Mohit’i sorar. Santos da oğlu Mohit’in halen nezaretten neden çıkmadığını sorar. Sandiya da yasal işlemlerin zaman aldığını, Vineet’in birçok olayda Mohit’in adını verdiği için işlemlerin uzun sürdüğünü söyler. Çok geçmeden kapı çalar. Gelen Zakir’dir. Herkes Zakir’e bakar.

Zakir’in arkasında Mohit görünür. Emily koşarak eşinin yanına gider. Onu içeri davet eder. Lakin Mohit Rathi evine girmek istemez. Santos’un yüzüne bakar. Santos hemen oğlunun yanına gider ve onu affettiğini söyler. Bunu duyan Mohit içeri girip, Santos’un duasını alır.

Can Yoldaşım 169 Bölüm Özeti (15 Ocak Cumartesi) Mohit Kurtulur

Herkes tek tek Mohit’e sarılır. Santos da sonunda üç oğlunun yeniden bir araya gelmesinden duyduğu mutluluğu ifade eder. Zakir elindeki zarfı Sandiya’ya verir. Sandiya zarfı açınca, takdirname olduğunu görünce şaşırır. Zakir operasyon sonrasında Emniyet Müdürü’nün verdiğini söyler. Sandiya operasyonun başında Zakir’in olduğunu, bu belge Zakir’in hakkı olduğunu söylese de Zakir, Sandiya’nn canı pahasına Vineet’in peşinden gittiğini ve ödülü Sandiya’nın hak ettiğini söyler.

Mohit kısa sürede iyi bir iş bulacağını, o zamana kadar Suraj’ın dükkanında ne iş verirse onu yapacağını söyler. Santos buna çok sevinir.

“Abi tatlıcı dükkanında bana da iş ver mı?”

Diye sorunca, Suraj da “Kardeşim dükkân senin” diyerek onu işe aldığını söyler. Herkes mutlu bir aile tablosu çizer.

Can Yoldaşım 169. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

15 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos her şeyin yoluna girdiği için evinden puja töreni yapacağını, tüm komşularını bu pujaya davet edeceğini söyler. Minakşi en yakında ki komşuyu çağırma, hem de kızının görebilmek içi Daisa’nın evine gider. Daisa ile gelini bu sırada bebek kıyafetini katladığını görür. Minakşi içeri girince, kıyafetin Misri’ye ait olup olmadığını sorar. Daisa da evet diyerek onu geçiştirir. Minakşi Santos’un onları pujaya davet ettiğini söyler. Minakşi kapıdan çıkarken, Daisa gelinine şu sözler söyler.

“Gelin sakın meseleden Minakşi’ye bahsetme!”

Bu sözleri kapından gizlice duyan Minakşi, Daisa ile gelini ne işler çevirdiğini merak eder. Yakında kokusunun çıkacağını düşünür.

Santos puja için Sandiya’dan Suraj’ın dükkanına gidip tatlı getirmesini ister. Sandiya kılık değiştirir. Bir müşteri gibi Suraj’ın dükkanına gider. Suraj Sandiya’yı tanıyamaz. Ona tatlı verirken Sandiya yağ da kızaran tatlıları karıştırınca, Suraj onun Sandiya olduğunu anlar. Hemen yanına gidip sarılır.

“Beni nasıl tanıdın!”

Suraj da onun eline uygun bir iş olmadığını, çok uzaktan bile fark edildiğini söyleyip, dalga geçer.

Chavi hamileliğini annesinin evinde geçirmek istediği için valizini toparlar. Bu sırada Chavi’nin kaynanası Pushpa, gitmeden eve doktor çağırdığını, doktorun yabancı olmadığını, akrabaları olduğunu söyler. Chavi hemen bir yalan uydurur ve acele yetiştirmesi gereken bir dosya olduğunu söyleyip evden çıkar. Çok geçemeden Dilip ile Chavi eve gelir. Chavi’nin ağladığını gören Pushpa, ne olduğunu sorar. Dilip de Chavi’nin kayıp düştüğünü ve bebeğini kaybettiğini açıklayınca, Pushpa şok olur.

Puja için yavaş yavaş davetliler gelir. Davetliler arasında Kavita da var. Kavita seçim sonuçlarının yakında açıklanacağını, ülke için önemli bir siyasetçi olacağını söyleyip hava atar. Santos ona geldiği için teşekkür eder. Kavita puja başlayana kadar seçin sandıklarının açılmasını, TV’den izlemek istediğini söyler. Santos da Sandiya’dan Kavita’yı içerideki TV’ye götürmesini ister.

15 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Mohit Santos'dan Özür Diler

Minakşi’nin annesi ve kardeşi gelir. Minakşi onları kapıda karşılar. Minakşi’nin annesi Chavi’yi sorar. Santos da hamile olduğu için gelemeyebileceğini söyler. Bu sırada Chavi, evde Pushpa’nın yanındandır. Pushpa ona hizmet ederken, Chavi söylediği yalan sayesinde evde oturduğunu ve kaynanasının ona hizmet ettiğini düşünür.

Pushpa’nın evine bir bayan gelir. Pushpa’nın arkadaşı, Chavi’nin söylediği isimde bir hastanenin olmadığını söyler. Chavi hemen yeni bir yalan uydurur. Verdiği isim hastane adı değil, doktorun adı olduğunu söyler. Gelen bayan da doktoru çok iyi tanıdığını ama geçen yıl Jaipur’a taşıdığını söyleyince, Chavi tam olarak hatırlayamadığını bahane eder. Pushpa Chavi’nin söylediklerinden şüphelenir.

Suraj, Zakir’in gelip gelmeyeceğini Sandiya’ya sorar. Sandiya da davet ettiğini ama işleri yoğun olduğu için gelemeyebileceğini söyler. Bu sırada Zakir gelir ve arkadaşını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacağını söyler.

“Sandiya gelirken yalnız gelmedim. Polis okulunda tanıdığımız birini de yanımda getirdim!”

Sandiya’nın hemen aklına Rahul gelir. “Yoksa Rahul mü?” der. Zakir “Rahul değil, Müfettiş Agrima Singh“der. Agrima Singh içeri girer. Herkes onu kapıda karşılar. Sandiya evine geldiği için çok mutlu hissettiğini söyler. Santos puja töreni yapacaklarını söyler. Agrima Singh törene kadar diğer odada oturacağını söyler.

Agrima Singh, Kavita’nın TV’de seçim sonuçlarını izlediği odaya gider. Müfettiş Sing, Kavita’nın ses tonundan hemen onun siyasetçi olduğunu ve kendisine Sandiya’nın asla birincilik ödülünü almaması konusunda baskı yapan kişi olduğunu hatırlar.

“Siz siyasetçi Kavita mısınız? Beni tanıyor musunuz?”

Diye sorunca, Kavita gördüğü yüzü unutmadığını ama Müfettiş Singh’i tanımadığını söyler. Müfettiş Singh de kendisini tanıtır. Polis okulunda görevli olduğunu, Sandiya’nın birinci olmasını istemediği için kendisini aradığını ona hatırlatınca, Kavita gerilir. Sandiya’nın birinci olmasını istemediğini söyler. Bu sırada kapıda Santos her şeyi duyar.

Can Yoldaşım 169 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 170 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

15 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj ile Zakir Vineet’in yanına gider
 • Vineet Srauj’ın dövmesinin çıktığını fark eder
 • Adamları ile birlikte Suraj ve Zakir’i dövmek ister
 • Sandiya destek ekip olarak yetişir
 • Vineet tamirhaneden motosikletle kaçar
 • Sandiya motosikletle peşine düşer
 • Sandiya Vineet’i uçurumun kenarında sıkıştırır
 • Vineet polisten kaçabilmek için uçurumdan kendisini atar
 • Sandiya son anda onu yakalar
 • Zakir ve Suraj olay yerine gelir
 • Zakir Vineet’i gözaltına alır
 • Mohit nezaretten çıkar
 • Santos Mohit’ affeder
 • Evde puja töreni yapılır
 • Müfettiş Singh, Sandiya’yı ziyarete gelir
 • Santos Kavita’nın gerçek yüzünü görür

Can Yoldaşım 169 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 15 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 169. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 15 Ocak Can Yoldaşım 169 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 170 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 169 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 16 Ocak Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 170 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Filizcim lütfen bir şeyler yaparmısın artik sıkıldık ama bir qarip aşk aşk yakar sensiz olmaz zor Sevda yayınlansın bu diziler saçmalıkkk zaten baş rol oyunçuları finalde ölucek baş tacımda finalde archana ve manav ölüb cennetde kavuşucak can yoldaşımdaysa suraj ve sandiya canlarını feda edicek öffff😤😠😡😰☹️

  1. Aslında dizilerde verilen mesaj bu dünyada mutlu olunmayacağı, cennette mutlu olunacağı anlamı çıkıyor… ;) mutlu sonlar arasında Masum eklenebilir. Bir garip aşk çok güzeldi. Ben Ah kalbim dizisini de beğeniyordum. Şimdiler de dinini yeni bölümleri yayınlanıyor. Facebook da ah kalbim can yoldaşım grubu var. orada güncel videolar ve resimler paylaşılıyor.

   Soruna gelecek olursak bende eski dizilerin olmasını isterim: Lakin kanal herkesi yeniden ekrana kilitleyecek dizinin eşinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu