Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 17 Bölüm Özeti (16 Ağustos Pazartesi) Vikram ile Meenakshi’nin Planı

Can Yoldaşım 17 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 16 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 17 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 17 bölüm özeti
 • 16 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 17 Bölüm Fragmanı
 • 16 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 17 Ağustos Salı Can Yoldaşım 18 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 16 Ağustos Can Yoldaşım 17 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Vikram ile Meenakshi’nin planı  işe yarar” öne çıkacak. İşte detaylar.

KANAL 7 İLE UYUMLU OLMAK ADINA DAHA ÖNCE ANLATTIĞIM LAKİN 17. BÖLÜMDE YAYINLANACAK KISIMLARIN OLDUĞUNU FARK ETMEMİZ ÜZERİNE DAHA ÖNCE ANLATILAN KISIMLARI MAVİ RENKLE YAZACAĞIZ. YENİ OLAYLARI DA NORMAL SİYAH RENKLE YAZACAĞIZ. ÖZETLERİMİZİ TAKİP EDENLER SİYAH YAZILARI OKUYABİLİR.

=> 17 Ağustos Salı Can Yoldaşım 18 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 17 Bölüm Özeti

(Bu kısmı daha önce anlattığımız için 17 bölümde yayınlanacağı olmasından dolayı mavi renkle kısaca anlatacağız. Yazının devamında yeni olaylar anlatılacaktır. Yeni olayları okumak isteyen mavi yazıyı değil, siyah kısmı okuyabilir.)

Suraj, Sandiya’nın yemek yapmayı bilediğini öğrendikten sonra ona yardım etmeyi düşünür. Ancak daha önce helva meselesinde yardım ettiği için Sandiya “Bu beni sınavım. Kaybetmekte kazanmakta beni ilgilendirir” diyerek karşı çıkmıştı. Sandiya da aynı şekilde Suraj’dan yardım istemeyi düşünce de oy verme konusunda Suraj kendi başına hareket ettiği için Santos ile çok ciddi sıkıntı yaşaması, Sandiya’nın Suraj’dan yardım istemesini engeller.

Suraj yatağında yatarken duvarda ki resmi var eder. Yetimhanedeki çocuklar aklına gelir. Hemen Sandiya’yı uyandırır. Yarın sabah yetimhanedeki çocuklara yemek vermesi gerektiğini, gece birlikte yemek yapacağını, bu konuda yardım etmesi gerektiğini söyler. Sandiya yok dese de Suraj ısrar edince Sandiya ile Suraj gizlice evden çıkar.

Vikram ile Meenakshi’nin aklı fikri sari dükkanından kazandıkları paraları Santos’a kaptırmak istemiyorlar. Bunun için plan yaparlar. Gece gizlice Sari dükkanına gidip en pahalı sarileri dükkandan çalıp, gündüz de dükkanı yakmayı planlarlar. Hemen gece dükkana giderler. En pahalı sarileri tek tek seçerler.

Baş Tacım 17 Bölüm Özeti - Vikram ile Meenakshi'nin Planı
Baş Tacım 17 Bölüm Özeti – Vikram Yalandan ağlar

Suraj ile Sandiya tatlıcı dükkanına giderler. Dükkanda Suraj’ın çırağı Chotu yatmaktadır. (O da hem öksüz hem de yetim bir çocuk) Suraj sessiz olup Chotu’yu uyandırmadan içeri girip kapıyı yeniden kilitlerler. Sandiya hangi yemekleri yapacağını sorar.

Suraj gündüz misafire Sandiya’nın yapacağı yemekleri tek tek söyleyince, Sandiya şaşırır. Zira tarif defterini de kaybettiği için “Bu fırsatı çok iyi değerlendirmeliyim. Her şeyi not almalıyım” diye düşünmeye başlar.

 


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj ilk başta hangi yemeği yapmasını, tatlıyı ne zaman yapmasını açıkladıktan sonra Suraj önce nasıl yapılacağını en ince ayrıntısına kadar anlatır. Daha sonra Sandiya’nın yapmasını ister. Sandiya da Suraj’ın her söylediğini pür dikkat dinler.

Suraj’ın babası Arun gece çok fazla yemek yediği için midesi ağrır. Eşi Santos’a ilaç vermesini istese de Santos yataktan kalkmaz istemez. Gidip Sandiya’nın odasına ki ilaçlardan almasını ister. Adam sinirle yataktan kalkar. Kapıyı çatığında; Suraj ile Sandiya’nın odada olmadığını görünce şok olur. Lakin Arun Santos gibi deli birisi değil. “Bunu Santos’dan saklamam gerek. Öğrenirse çocukların hayatını zindan eder” der.

Arun Suraj ile Sandiya’nın odasının kapısını kapattıktan sonra Santos gelir. İlacı bulup bulamadığını sorar. Arun, Santoas’un içeri girmemesi için midesindeki ağrının geçtiğini, gece geçe olduğunu, kimseyi rahatsız etmemesini söyleyip, Santos2un kapıyı açmasına engel olur.

Baş Tacım 17 Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'nın Yemeklerini Alır
Baş Tacım 17 Bölüm Özeti – Suraj Sandiya’nın Yemeklerinin Tadına Bakar

Suraj ile Sandiya tatlı dükkanında ile yaparken bir ara kapıda bir çıtırtı duyulur. Suraj yakalandıklarını düşünür. Lakin gelen kedi olduğunu görünce derin bir nefes alırlar. Sandiya kediye yemek verir.

Sabaha karşı tüm yemekleri bitiren Suraj ile Sandiya hemen yetimhaneye gidip tüm çocuklara yemekleri verirler. Çocuklar muazzam sofrayı görünce çok sevinirler. Sandiya da çok iyi bir şey yaptıklarını anlar. Kimse uyanmadan yeniden eve gelirler.

Santos gelinine bir an evvel yemekleri yapmaya başlamasını, lafçı kadına karşı rezil olmak istemediğini söyler. Sandiya yemekleri yaparken akşam Suraj’ın söyledikleri bir bir aklına gelir. Suraj da dükkanda “Acaba Sandiya yemekleri kesiksiz ve lezzetli yapabilecek mi?” diye düşünmeye başlar. Merakı o kadar fazladır ki dükkanı Chotu’ya emanet edip eve gelir. Çaktırmadan su içiyor numarası ile Sandiya’nın yaptıklarına bakar. Sandiya tatlıya şeker koymayı unuttuğu için kaş göz işareti ile anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Bunun üzerine Suraj Santos’a şöyle der.

“Anneciğim, Daissa tatlı da şekerin çok olmasını çok seviyor değil mi?”

Deyince Santos “Evet oğlum. O çok şekerli sever” der. Sandiya Suraj’ın vermek istediği mesajı alır ve tatlıya şeker ekler.

Can Yoldaşım 17. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

16 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya yemekleri yapıp bitirse de onların lezzetini çok merak eder. Görünüş olarak harika gözükse de tıpkı çaydaki acı bir tat gibi olmasından korkar. Bu sırada yanına Chatturi gelir. ABD’den telefon geldiğini haber verir. Hemen salonda gider. Bu sırada Santos, Ankita’ya “Gelinim mutfakta yemek yapıyor.” der. Ankita panik olur.

Sabndiya yengesi Ankita ile telefonda konuşmaya başlar. sessizce şöyle der.

“Yenge senin verdiğin tarif defterini kaybettim. Ancak Suraj bana yardım etti!”

Deyince Ankita ne olursa olsun Suraj’a teşekkür etmesini, zira onun için Suraj’ın çabaladığını söyler. Telefonu kapattıktan sonra Sandiya mutfağa gider. Tüm yemeklerden tek tek koyar.

16 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Tüm Parasını Verir
16 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Sandiya Eğitim için Biriktirdiği Parayı verir

Suraj’ın çırağı eve gelince “Bunu ustana ver. İçinde not var onu okusun” der. Chotu ustasının yanına gidip “Hadi yine iyisin. Yeggem bak sana ne gönderdi” der. Suraj hemen tencerenin içini açıkça notu okur.

“Santos’un yüzünü kara çıkartmayacağım! Yemekler nasıl olmuş”

Yazılı notu okur. Suraj hemen yemeklerin tek tek lezzetine bakar. Hepsinin de harika olduğunu görünce Chotu’ya “Akşama kadar gelen müşterilere bir tana fazladan jelebi koy” deyip sevincini paylaşır.

Suraj elinde sefer tası ile Sandiya’nın odasına gider. Duygusuz ve tepkisiz bir şekilde sefer tasını Sandiya’ya verir. Sandiya “Yine mi kötü yaptım yemekleri” diye düşünüp sefer tasının içini açar. İçeri deki notta şöyle yazmaktadır.

“Yemekler çok harika olmuş”

bunu okuyan Snadiya çok mutlu olur. Misafirlere gelmeye başlar. Suraj ile Sandiya gelen bayanlara hizmet ederler. Bayanlar yemekleri çok sever. Vikram’dan Sandiya’ya para vermesini, harika yemekler yaptığını söylese de Vikrmam para değil, bu günün anısına en pahalı sariyi bizzat kendisi gidip almasını ister. Sandiya sari dükkanına gidince yangını fark eder. Herkesi yanına çağırır.

Vikram ile Meenakshi hiç bir şeyden haberi yok gibi ağlar. Meenakshi tüm mallarını kaybettiklerini, parasını aldıkları sarileri nasıl teslim edeceklerini söyleyip yalandan ağlar. Suraj elinde avucunda ne kadar para varsa verir. Meenakshi bunu görünce içten içe sok sevinir. Sandiya da ailesinin ona verdiği paranın belgesini getirir. Zor zamanlarda insanlar birebirlerine yardım ettiğini, kendisinin de bu kadar parası olduğunu söyleyince Suraj eşi ile gurur duyar.

Can Yoldaşım 17 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 18 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

16 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya yemekleri yapar
 • Sandiya Suraj’a teşekkür eder
 • Vikram bilerek kendi dükkânını yakar
 • Sandiya tüm parasını veri

Can Yoldaşım 17 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 16 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 17. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 16 Ağustos Can Yoldaşım 17 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 18 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 17 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 17 Ağustos Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 18 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. ah ah kanal 7 senin bu büyük hataların izleyicin hangi hint dizisini ister diyerek hiç vakit ayırma 20 dakika canlı yayın yap türk halkı çogunlukla hangi diziyi isterse o olsun kore dizileri satın almayı denesene yada başka ülkenin dizilerini demir attınız india ya kendini geliştiremiyorsun aynı yemeyi aynı türkü yü dinliyorsun kore dizilerinin tekrarlarını vermeyi denesen ya bu kadar mı aklın yok
  ,kanal 7 gibi bir kanal sahibinin india dan başka ülkeden dizi alamayacak cesaretimi yok parasımı yok yada 2 si birden mi yokmuş
  insanları şaşırtın 2018 de ki gibi tekrar başka ülkeye açılma yapın trt1 den dizi almak yerine biraz da dış dünyadaki ülkelerden dizi satın alma şansınız olsun cesaretlimisin kendine güvenin mi yok yada korkuyormusun yada 3 ü birden mi kore japonya tayland.. malezya seç beyen al rusya her ülkeden dizi alabilecek cesaret önemlidir

 2. merhabalar kanal 7 nin ne kadar sıkıcı diziler aldıgının farkında degil izleyiciler hint dizileri seviyor diyerek asıl istenilen dizileri veremiyor
  parasal sorunları var galiba gereksiz diziler alıp duruyor bakalım nasıl olacak
  gelelim istenilen
  HİNT RÜZGARI
  lshqbaaz.. tu sooraj main saanjh piyaji.. humsafars.. Tujhse Hai Raabta..Zindagi Ki Mehek.. Bawara Dil..Yehh Jadu Hai Jinn Ka
  Silsila Badalte Rishton Ka,, 2 sezon.. Pyaar Kii Ye Ek Kahaani..Ishq Subhan Allah.. Ek Bhram – Sarvagun Sampanna
  Bepannah..
  KORE ESİNTİSİ
  Mr. Queen: The Bamboo Forest.. Blood..You’re Beautiful.. Secret Garden.. That Winter, The Wind Blows.. Nice Guy
  Healer..She Was Pretty..Cheese In the Trap… Who Are You: School 2015… The K2..Strong Woman Do Bong-Soon…
  Descendants of the Sun.. The Legend of the Blue Sea…. Cinderella and Four Knights… Fight for My Way…
  NE KADAR ÖZEL GÜZEL DİZİLER VAR KANAL 7 BU DİZİLERİN ŞANSI YOK MU VAR

  .

 3. bence dogru soyluyorsun da……
  ama hint dizilerinde guzelleri var onlari verseler cok guzel olurdu.

 4. Bu dizilerde çok guzel ablajim siz bu yazdyklaryna uzulmeyin bize ozet yazmayi devam edersiniz çok sevinirim tešekkur ederim ablajim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu