Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 170 Bölüm Özeti (16 Ocak Pazar) Suraj’ın Dükkanı Kapanır!

Can Yoldaşım 170 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 16 Ocak Pazar Can Yoldaşım 170 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 170 bölüm özeti
 • 16 Ocak Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 170 Bölüm Fragmanı
 • 16 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 17 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 171 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 16 Ocak Pazar Can Yoldaşım 170 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj’ın dükkanı elinden gider. Eski mal sahibi tapunun olmadığını öne sürüp, Suraj’ın dükkanını elinden alır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 17 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 171 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 170 Bölüm Özeti

Kavita ile Müfettiş Singh’in konuşması ile başlar. Kavita ona baskı yaptığını, Sandiya’nın birinci olmasını istemediğini kabul eder. Bu sırada kapıda, elinde aarti tepsisi ile duran Santos şok olur. Elindeki tepsi düşer. Santos her şeyi duyar. Gürültüyü duyan herkes Santos’un yanına gider. Santos Kavita’ya neden kendisini kandırdığını sorar.

Herkes ne olup bittiğini anlayamaz. Santos açıkça Kavita’ya neden Sandiya’nın birinci olmasını istemediğini, bunu da Sandiya’nın amirine baskı yaparak engellemeye çalıştığını sorar. Kavita Sandiya’nın Puşkar da görev yapmasını istemediği için engellemeye çalıştığını açıklar. Santos ona güvendiğini ve kendisini aldattığını ifade eder. Kavita da Santos’a şöyle der. ” O senin hatan. Gelininin başarısına güvenmeyip, benden yardım istedin” diyerek, Santos ile Sandiya’nın arasını açmaya çalışır.

Suraj araya girer. Santos’un hatası, Kavita’ya güvenmek olduğunu söyler. Sandiya da kaynanası her zaman kendisine güvendiğini, oğlunu yanından ayırmak istemediği için ondan yardım istediğini, bu bir anne için maruz görülebilecek bir durum olduğunu söyler.

Kavita gerçeklerin ortaya çıktığını görünce, Sandiya’yı küçümser. Yakında seçim sonuçları açıklanacağını, kendisine saygı duyması gerekeceğini söyler. Suraj da eşi Sandiya’nın hiçbir zaman yalancılara saygı duymayacağını söyler.

Can Yoldaşım 170 Bölüm Özeti (16 Ocak Pazar) - Kavita'nın Gerçek Yüzü Ortaya Çıkar

Chavi yalan söyleyerek kurtulacağını düşünür. Lakin Pushpa, Chavi’nin sözlerine inanmaz. Ondan hastanede yapılan işlemlerle alakalı dosyasını ister. Chavi dosyanın olmadığını söyler. Doktorun adını sorar. Lakin cevap alamaz. Sonunda Chavi gerçeği itiraf eder. Hiç hamile olmadığını, işe gitmemek için böyle bir yalan uydurduğunu söyler. Pushpa bunu duyunca şok olur.

Pushpa oğlu Dilip’in bu olaydan haberi olup olmadığını sorar. Chavi de haberi olmadığını, gerçekten hamile zannettiğini söyler. Pushpa da oğlu Dilip için üzülür. Önce baba olacağı için çok sevindiğini, akabinde bebeğini kaybedince, çok üzüldüğünü söyledikten sonra şöyle der.

“Kendi düğününde gelinliğini saklayıp, eşinin ailesine yalan söyleyen gelinden başka ne beklenirdi ki zaten!”

Diyerek Chavi’ye kızar. Chavi bunun üzerine ağlar. Rathi evinde Kavita itiraflarına başlar. Sandiya kendisini iyi tanıdığını, gerçek yüzünü bildiği halde açıklamadığını söyler. Sandiya da görevi gereği açıklayamadığını söyler. Kavita seçim sonuçları açıklandığında, kanunen onun amiri olacağını söyler. Bu sırada seçim sonuçları açıklanır. Kavita seçimi kaybeder. Kavita şok olurken, Rathi ailesi bu duruma güler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos Kavita’yı evden kovar. Sandiya da artık gitmesi gerektiğini, Chotu’dan yolu göstermesini ister. Arun da dalga geçer. “Kavita başarısızlığın için seni tebrik ederim!” der. Kavita evden çıkar. Sandiya Müfettiş Singh’e teşekkür eder. Ailesi sonunda Kavita’nın gerçek yüzünü gördüğünü söyler. Onu yemeğe davet etse de Müfettiş Singh, başka zaman diyerek ayrılır.

Santos dualı tatlılar verir. Minakşi de kendi kızını görmek için Daisa’nın yanına gider. Daisa Minakşi’yi gördüğüne sevinmez. Minakşi Misri’ye tatlı yedirirken, kolyesini fark eder. Lakin araya Daisa girer ve onu azarlar.

Can Yoldaşım 170 Bölüm Özeti (16 Ocak Pazar) Suraj'ın Dükkanı Kapanır

Ertesi gün Suraj erkenden tatlı yapar. Müşterinin verdiği tatlı siparişlerini yetiştirir. Bu sırada dükkânın eski mal sahibinin oğlu Balkışan gelir. Santos ve Suraj adama iyi davranır. Adam da artık dükkanından çıkmalarını isteyince, Suraj şok olur. Suraj dükkanlarını satın aldıklarını söylerken, Santos adama şöyle der.

“Sen ne dersin be adam!”

Balkışan da babası ölmeden önce 12 Lakh değerindeki dükkânına 2 Lakh para verdiklerini, geriye kalan parayı ödemediğini, şimdiye kadar dükkanına verdiği 2 Lakh parayı kira bedeli olarak sayacağını söyler. Adam çevresine kalabalığı toplayıp, Rathi ailesinin hırsız olduğunu söyler. Adam Suraj’dan dükkanını boşaltmasını, aksi halde mahkemeye vereceğini söyler. Adam sinirle oradan ayrılır.

Can Yoldaşım 170. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

16 Ocak Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Balkışan oradan uzaklaşırken, Santos baygınlık geçirir. Herkes Santos’u kendisine getirmeye çalışırken, Balkışan Kavita’nın yanına gider. Rathi ailesini hırsız olarak gösterdiğini, orada olanları kaçırdığını söyler. Kavita yakında itibarlarını yerle bir edeceğini söyler.

Sandiya Santos’dan endişelenmemesini ister. Dükkanının mevcut tapusunu sorar. Santos birkaç yıl önce evlerinde yangın çıktığını, bu yangında tüm tapuları da yandığını söyler. Sandiya da tapunun bir kopyası, tapu dairesinde olacağını, gidip onu almaları gerektiğini söyler. Hep birlikte tapu dairesine giderler.

Suraj ve Sandiya tapu dairesinde bulunan görevliye tapularını sorar. Adam da kayıtların çok eski olduğunu, o zaman bilgisayar olmadığı için tozlu odanın derinliklerinde kaldığını, bulmanın neredeyse imkânsız olduğunu söyler. Suraj ve Sandiya kendileri depoda aramak ister.

Sandiya ve Suraj depoda her yeri arasalar da dosyanın fazla olması, yazıların okunamayacak kadar silinmiş olmasından dolayı depoda ki tapuyu bulamazlar. Sandiya ve Suraj meseleyi Santos’a anlatır. Suraj avukatla görüşeceğini, avukatın yanına giderken yanlarında o güne şahitlik eden kişilerin de gelmesini ister.

16 Ocak Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Balkışan Suraj'ın Dükkanı Alır

Emily, Minakşi’yi sıkıştırmak için bir not bırakır. Dediği adrese 500 RS para getirmesini ister. Minakşi de kendi kızı ile oğlunu değiştirdiğini bilen biri, kendisine bu notları yazdığını düşünüp panik olur.

Minakşi notta yazılanları okuyunca, birden hayal dünyasına dalar. Vikram’ın gerçekleri öğrendiğinde neler yapacağını, Santos’un onu evden nasıl atacağını hayal eder. Birden “Hayır hayır! Bunlar olmamalı. Bu altını verip, sırrımı saklayacağım!” der.

Chavi yanlış yaptığı için kaynanasından özür diler. Pushpa onu dikkate almaz. Chavi dinlenmek için söylediğini, bu yalanın çok yanlış olduğunu ama sonun da pişman olduğunu söyler. Pushpa meseleyi Santos’a söylemek ister. Chavi kaynanasına yalvarır. Ona engel olur. Pushpa kendi hatası olduğunu, gelinin kızı gibi görmenin çok yanlış olduğunu söyleyip, ona evdeki tüm işi Chavi’ye yıkar.

Santos kocası Arun ile Suraj’ın kapanan dükkânı hakkında konuşur. Suraj’ın 15 yaşında okulu bırakıp kardeşlerini okuttuğunu, o dükkân sayesinde kardeşlerini evlendirip, eşini polis memuru yaptığını, şimdi dükkânı elinden giderse yıkılacağını söyler. Sandiya, avukata gitmek için Daisa’ya haber verir. Bu sırada oraya eski mal sahibi Balkışan gelir. Mahkeme kâğıdı getirdiğini, avukata gitmeye gerek olmadığını söyler.

“Bak mahkeme ne demiş. Oku da herkes duysun!”

Sandiya mahkeme kararını okuyunca şok olur.

Can Yoldaşım 170 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 171 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

16 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Kavita’nın gerçek yüzünü görür
 • Santos Kavita’yı evden kovar
 • Kavita seçimi kaybeder
 • Kavita Rathi ailesinden intikam alacağına söz verir
 • Chavi hamile olmadığı Pushpa’ya söyler
 • Pushpa gelinine çok kızar
 • Chavi’nin kaynanası artık onu gelini olarak görmediğini söyler
 • Suraj’ın dükkanının eski mal sahibi gelir
 • Dükkanın tüm borcunu vermediğini söyleyip, dükkanı geri alır
 • Sandiya ve Suraj avukata gider
 • Balkışan mahkemen aldığı evrakı getirir

Can Yoldaşım 170 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 16 Ocak Pazar Can Yoldaşım 170. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 16 Ocak Can Yoldaşım 170 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 171 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 170 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 17 Ocak Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 171 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. Bas tacimda can yoldasimda çok iyi diziler izlemeyi istemeyenlere zorluk yok biz izleyorus

 2. Gerçekden güzel diziler ,teşşekkür Filizcim🖒🖒🖒🙏🙏

 3. Filizcim meraba sizden rica edyorus bac tacim dizinin saatini degistirseniz ozete gerek olmiyacak giç saatlerinde izlemek zor oluyor lutfen eski saatlerine yayinlarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu