Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 171 Bölüm Özeti (17 Ocak Pazartesi) Kavita’nın Şantajı!

Can Yoldaşım 171 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 171 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 171 bölüm özeti
 • 17 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 171 Bölüm Fragmanı
 • 17 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 18 Ocak Salı Can Yoldaşım 172 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 17 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 171 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Kavita dükkanı geri vermek için Sandiya’nın kendisine yalvarmasını ister.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 18 Ocak Salı Can Yoldaşım 172 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 171 Bölüm Özeti

Minakşi tapınağa gitmek istemesi ile başlar. Vikram nereye gittiğini sorar. Minakşi de tapınağa gidip dua edeceğini söyler. Oysa gerçek amacı kendisinden 5000 Rs para isteyen kişiye nakit parası olmadığı için şantaj yapan kişiye para yerine altın vermek üzere tapınağa gitmek ister. Vikram da gelmek isteyince, Minakşi gerilir. Minakşi Suraj’ın yanında yer almasını, ona destek olmasını istese de Vikram onun yanında durarak destek olduğunu, şimdide onun için tapınak da dua edeceğini söyler. Kısaca Vikram ile Minakşi birlikte tapınağa gider.

Sandiya ve beraberindeki avukatlar Suraj’ın dükkanına gelir. Suraj Sandiya’nın avukat getirdiğini düşünse de avukatlar, mahkeme kararı getirdiğini söyler. Bu sırada Balkışan kalabalığın arasında çıkıp gelir. Sandiya’nın görevini yapmasını ve dükkân için mahkemeden aldırdığı kararı, karşı taraf olan Suraj’a okumasını ister. Sandiya görevini üzülerek yapar. Mahkeme Suraj’ın kullandığı ve borcunu ödemediği bahane edilerek, dükkânın mülkiyetinin Balkışana geçtiğini içeren mahkeme kararını okur. Herkes şok olur. Balkışan dükkânı boşaltmasını ister. Suraj çok üzülür.

Kavita oraya gelir. Suraj’a dükkân hediye etmek istediğini söyler. Lakin Suraj bu hediyeyi kabul etmez. Kavita, Sandiya’nın iyi bir eş olmadığını, görevini yaparken kocasını işsiz bıraktığını söyleyip, Suraj ile Sandiya arasını açmaya çalışır.

Can Yoldaşım 171 Bölüm Özeti (17 Ocak Pazartesi) - Kavita Dalga Geçer

Kavtia Suraj’ın dükkânını kapatıldığı için seyyar bir dükkân almasını isteyip, onun dalga geçer. Evde erkeklerin yattığını, kadınların da çalıştığını, Mohit nasıl evde yatıyor ve eşi Emily’in kazancı ile yaşıyorsa, Suraj da onun gibi olacağını, Sandiya’nın getirdiği para ile yaşayacağını söyler. Santos sinir olur. Suraj araya girer ve Kavita’nın gitmesini ister.

Rathi ailesi hep birlikte eve giderler. Emily Suraj ile konulur. Sandiya’nın dükkânı kilitlemesi iyi olmadığını söyler. Suraj sadece Sandiya’nın görevini yaptığını, başka bir sebep aranmaması gerektiğini söyler. Sandiya bu konuşmaları kapıda duyar. Sandiya Suraj’ın yanına gelir. Her şeyi çok daha iyi anladığını söyler. Kavita, kendisine hakaret edildiği için bunun intikamını Balkılşan ile almaya çalıştığını, Balkışan Kavia’nın emri ile hareket ettiğini açıklar.

“Balkışan’ı kendi tarafımıza çekeceğiz.”

Emily bunu nasıl yapacaklarını sorar. Snadiya da bir plan yaptığını, yakında Balkışan kendisi gelip dükkânı devretmek isteyeceğini söyler.

Chavi evde heyecanla Dilip’in gelmesini bekler. Zira gerçeği kaynanası Pushpa’nın söylemesi, Dilip ile arasını açacağını bildiği için kendisi söylemeye karar verir. Dilip eve gelir. Chavi rol yapar. Hasta numarası ile Dilip’i ilk başta kandırır. Sonrasıda hiç hamile olmadığını, hepsinin yalan olduğunu açıklayınca, Dilip şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Balkışan dükkânın yanına gelir. Suraj da “Tam zamanında dükkânı elimizden gitti. Yoksa bu vergi borcunu nasıl ödeyecektik biz!” der. Balkışan konuşmaları duyar. Ne vergisi diye sorar. Suraj da ona dükkânın 6 Lakh borcu olduğunu, kısa üre içerisinde ödenmesi gereken evrakı gösterince, Balkışan gözlerine inanamaz.

Minakşi kendisine şantaj yapan kişiye altın yüzük vermek isterken, mango sepeti içinde altın kaybolur. Bir sonraki gün Emily’in parmağında ki altın yüzüğü görünce, Minaşki şok olur. Kendisine şantaj yapan kişinin Emily olduğunu düşünür. Lakin emin de olamaz.

Suraj dükkânı kapatıldığı için çok üzülür. Santos bunu fark eder. Sandiya’dan izin almasını, birkaç gün işe gitmemesini ister. Sandiya da Suraj’ın kafasını dağıtması için bilgisayar verir. Suraj onu kullanmayı bilmediğini söyler. Mohit ona öğreteceğini söylerken, Vikram da bilgisayar kullanmayı öğrenmek ister.

Can Yoldaşım 171 Bölüm Özeti (17 Ocak Pazartesi) - Kavita'nın Şantajı

Chavi, çamaşırları elde yıkayıp, kaynanası Pushpa’nın gözüne girmeye çalışır. Lakin Pushpa evde Chavi yok gibi davranır. Dilip işe geç kaldığını, hemen annesinden çay hazırlanmasını ister. Chavi kendisinden çay istemediği için canı sıkılır. Dilip akşam geç geleceğini, arkadaşının düğünü olduğunu haber verir. Chavi onunla geleceğini söyler.

“Anne Chavi bu tarz yerleri hiç sevmiyor. Ben arkadaşlarımla gideceğim!”

Sözleri ile Dilip yanında Cahvi’nin gelmesini istemez. Chavi işlerin kontrolden çıktığını, söylediği yalan yüzünden herkesin güvenin yitirdiğini fark eder.

Sandiya mahkeme kararını yeniden hakimle görüşmek ister. Lakin gittiği yerde yetkili ile görüşemez. Sandiya durumu Santos ile paylaşır.

Minakşi iş yaparken yine bir not gelir. Bu sırada Emily’in iş yaptığını fark edince, işin arkasında ki kişinin Emily olmadığını, başka biri olduğunu düşünür.

Suraj dükkânı mühürlendiği için evde sıkılır. Dükkân da kullandığı tabakları yıkar. Bu sırada yanına Sandiya gelir. Onu bu halde görünce çok üzülür.

Can Yoldaşım 171. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya işleri yasal yoldan çözmek için vergi memuru ile görüşmeye gider. Vergi memuru da oraya polis olarak mı? Yoksa kocasını kurtarmak için mi gelip gelmediğini sorar. Sandiya da kocası için geldiğini ama doğrunun yanında yer almak için geldiğini söyler.

Adam, Suraj’ın dükkânı için Santos’un 13 yıldır vergi ödediğini, buna istinaden kişinin mal sahibi olduğu kanıtlanabileceğini söyler. Adam herkese eşit yerde olduğunu, her iki tarafın hakkını koruyacağını söyler.

Chavi evde istenmediğini düşünür. Lakin Santos’un evine de gitmek istemez. Bunu için bir oyun planlar. Valizini toplar. Dilip bunu görünce ne yaptığını sorar. Chavi de büyük bir hata yaptığını, aradaki güveni kırdığını için ayrılmak istediğini söyler. Dilip bir anda modu değişir. Yaptığı hatanın çok büyük olduğunu, zamanla her şey yoluna gireceğini söyler. Chavi kurduğu planla Dilip’in öfkesini yener.

Emily ile Minakşi sonunda yüzleşir. Kendisine oyun oynayan kişinin Emily olduğunu anlayınca onunla tartışır. Emily de sandığında çok şey bildiğini söyler. Bu sırada Santos gelince, aralarında ki kavgayı Santos duymasın diye bitirirler.

17 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Chavi Dilip'e Gerçekleri Söyler

Kavita Rathi evine gelir. Sandiya’nın iyi bir gelin olmadığını söyleyip dalga geçtikten sonra Sandiya ayaklarına kapanıp, kendisinden özür dilemesi halinde dükkânın anahtarını vereceğini söyler.

Suraj prensiplerine karşı gelmeyeceğini, Sandiya da görevine bağlı biri olduğu için meseleden Sandiya’ya haber vermemesini ister. Santos Kavita’nın şantajının kötü olduğunu ama başka çareleri olmadığını söyler. Suraj kesin bir dille reddeder.

Minakşi kendisine şantaj yapan kişiye para vermek için bankadaki paradan çekmek için bankaya gider. Orda Daisa ile karşılaşır.

Chavi söylediği yalanla kurtulduğunu düşünür. Dışarı çıkar. Pushpa Chavi’yi arayıp nerede olduğunu sorar. Chavi de alışveriş merkezindeyken Pushpa’nın aradığını görür. Pusha’nın neredesin sorusuna tapınak da olduğunu söyler. Pushpa uzaktan Chavi’nin alışveriş merkezinde olduğunu görünce, hala yaptıklarından pişman olmadığını, yine yalan söylediğini, kendi gözleri ile görür.

Sandiya eve gelir. Herkes bir anda sessiz kalır. Sandiya kendisinden ne sakladıklarını sorar. Lakin kimse bir şey demez. Sandiya vergi dairesine gittiğini, dükkânın 13 yıldır vergisini verdiklerine dair evrakı aldığını, mahkemede büyük bir delil olarak kullanılacağını söyler.

Can Yoldaşım 171 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 172 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Minakşi Vikram ile tapınağa gider
 • Minakşi kendisine şantaj yapar göremez
 • Emily Minakşi’nin vermek istediği altını alır
 • Sandiya görevli memur olarka Suraj’ın dükkanına gelir
 • Sandiya Balkışan’ın mahkemeden aldığı kararı açıklar
 • Balkına dükkanın mülkiyetini alır
 • Kavita oraya gelir ve dalga geçer
 • Sandiya bu işlerin arkasında Kavita olduğunu anlar
 • Sandiya plan yapar
 • Kavita Sandiya’nın kendisine yalvarması halinde, dükkanı geri vereceğini söyler

Can Yoldaşım 171 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 171. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Ocak Can Yoldaşım 171 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 172 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 171 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 18 Ocak Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 172 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

 1. Lütfen filiz bir şeyler yaparmısın artik sıkıldık ama başroller zaten ölücek baş tacımda finalde archana ve manav ölüb cennetde kavuşucak can yoldaşımdaysa suraj ve sandhya final bölümünde ölücek lütfen yeni diziler öffff

   1. Geri bildirimin için teşekkür ederim filizcim ❤️🥰bu arada Azerbaycandan selamlar🇦🇿🇹🇷

 2. Iki diziyide finale kadar izliyeces lutfen bac tacimin saatini degistirmenizi sizden rica edyorus

 3. Filizcim dizileri ekrandan kaldirmayimi dusunyorsunuz soyledim ya izlemek istemeyenler izlemesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu