Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 172 Bölüm Özeti (18 Ocak Salı) Sandiya Tapunun Peşinde!

Can Yoldaşım 172 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Ocak Salı Can Yoldaşım 172 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 172 bölüm özeti
 • 18 Ocak Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 172 Bölüm Fragmanı
 • 18 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 19 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 173 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 18 Ocak Salı Can Yoldaşım 172 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Kavita’nın elinde ki tapuları almaya karar verir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 19 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 173 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 172 Bölüm Özeti

Suraj’ın merdivenlerden kayıp düşmesi ile başlar. Doktor muayene eder ve dinlenmesini ister. Suraj ile Sandiya odalarına çıkar. Sandiya ona jelebi tatlısı yapmak ister. Suraj da tek eli ile jelebi yapabileceğini söyler. Lakin Sandiya kendisi yapmak istediğini söyler. Bunun üzerine Suraj malzemeleri söyler. Sandiya da tek tek malzemeleri yazar. İkisi gizlice evde jelebi yapar.

Chavi keyfince alışveriş yapar. Eve geldiğinde, kaynanası Pushpa ondan tapınaktan getirdiği tatlıyı ister. Dilip şaşırır. Dini bir bayram olmadığını, neden tapınaktan tatlı istediğini sorar. Chavi de tatlıyı vermek isterken, Pushpa Chavi’nin hala yalan söylediğini yüzüne vurur.

Önce düğünde yalan söylediğini, sonrasında hamile olduğu konusunda yalan söylediğini, şimdi ise dışarıda alışveriş yapıp keyfince gezerken tapınakta dua ettiğini söyleyerek kandırmaya çalıştığını açıklayınca, Dilip şok olur. Chavi de yakalandığı için şaşırır. Kıvrak zekâsı ile hemen durumu lehine çevirecek yeni bir yalan uydurur.

“Anneciğim sen beni yanlış anlamışsın. Ben ilk maaşımdan sizlere hediye almak için alışverişe gittim. Eve güzel bir hediye almak istedim. Lakin param ancak buna yetti. Bu kıyafeti sana aldım”

Deyince, Pushpa söylediklerinden utanırken, Dilip de annesine “Bak anne Chavi’yi boş yere suçlamışsın. O sana sürpriz yapmak istemiş” der. Chavi söylediği yalanla kocasının güvenini yeniden kazanırken, kocasının gözünde annesinin kıskanç ve kendisini çekemeyen biri gibi göstermeye çalışır.

Minakşi kendisine şantaj yapan ve 15.000 Rs para isteyen kişiye para vermek için evdeki para kasasından gizlice para alır. Emily de Minakşi’ye şantaj yapan kişinin yazdığı kâğıdı bulur. Emily kendisi dışında başka birilerinin de Minakşi’ye şantaj yaptığını anlar. Gizlice Minakşi’yi takip etmeye karar verir.

Can Yoldaşım 172 Bölüm Özeti (18 Ocak Salı) Sandiya ile Suraj Tatlı Yapar

Sandiya ve Suraj gizlice gece mutfakta jelebi yapar. Minakşi odadan çıkar. Emily de gizlice Minakşi’yi takip eder. Suraj ve Sandiya’nın mutfakta tatlı yaptığını görünce, saklanıp onların gitmesini bekler. Suraj ve Sandiya işlerini bitirince, evden çıkar. Emily de onu takip eder.

Minakşi şantajcının istediği parayı istediği adrese bırakır. Emily de bu sırada Minakşi’yi gözden kaybeder. Onu ararken Minakşi Emily’i görür. Kendisine şantaj yapan kişinin Emily olduğunu düşünür. Minakşi hemen Emily’i yakalar. Kendisine neden şantaj yaptığını sorar. Emily de şantaj yapmadığını, onu kurtarmaya geldiğini söyler.

Minakşi Emily’in sözlerine inanmaz. Bu sırada gerçek şantajcı, 15.000 Rs dolu parayı alıp, oradan uzaklaşır. Minakşi paranın olmadığını görünce şok olur. Emily de gerçekleri açıklar.

“Sen benim dükkanımı şikâyet ettirip kapattıran kişi olduğunu öğrendim. Senden intikam almak için sana belli bir süre oyun oynadım. Lakin sana asla şantaj yapmadım. Senden asla ama asla para istemedim.”

Deyince, Minakşi büyük sırrının henüz açığa çıkmadığını fark eder.

Sandiya ve Suraj sabah mahkemeye giderler. Santos da yanlarına gelir. Sandiya mahkeme salonuna girmeden önce bir kadın ile kocasının kavga ettiğini fark eder. Sandiya onları ayırmaya çalışırken, kadının elinde ki su, Sandiya’nın elindeki mahkemeye sunacağı evraklara dökülür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos ve Suraj evraklara su döküldüğünü görünce şok olur. Santos hemen evrakların bir yediğini almasını ister. Sandiya da evrakların yedeğini alamayacağını, ilgili personelin bugün il dışına çıktığını söyler. Sandiya göz yaşlarına boğulurken, Kavita onları görüp, pis pis güler.

Suraj, Santos ve Sandiya’ya üzülmemesini, daha akşam 17:00 ye kadar vakit olduğunu söyler. Santos bir ara ağzından diğer meseleyi düşünmesini Suraj’dan ister. Suraj hemen annesinin bu mesele hakkında konuşmasını yarıda keser. Sandiya dükkânı almak için ikinci bir yolun ne dolduğunu sorsa da Suraj annesine söylememesini ister.

Can Yoldaşım 172 Bölüm Özeti (18 Ocak Salı) Sandiya Tapunun Peşinde

Kavita gelir. Sandiya ile alay eder. Suraj’ın her zaman onun arkasında ve onun için fedakârlık yaptığını ama Sandiya’nın bunu asla yapamadığını söyler. Sandiya ne olduğunu anlayamaz. Kavita da iki gün önce bir teklifle Rathi evine geldiğini, kocasının dükkânı için ayaklarıma kapanırsa, dükkânın tapusunu vereceğini söyler.

Deyince Sandiya duyduklarına inanamaz. Suraj araya girer ve karsının saygısı ve saygınlığı her şeyden önemli olduğunu, ondan bun asla yapmasını istemeyeceğini söyler.

Sandiya ve Suraj eve gelir. Herkes neden üzgün olduklarını sorar. Mahkemeye gidemeden kağıtların üzerine su döküldüğünü öğrenirler. Sandiya Suraj ile konuşur. Ona güvenmesini ister. Sandiya Kavita’nın yanına gideceğini ve kağıtları alacağını söyler. Santos onunla geleceğini açıklar. Emily ile Minakşi de kendilerine şantaj yapan kişiyi ve aldığı paraları bulmak için yeni bir plan yaparlar.

Can Yoldaşım 172. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Ocak Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos ve Sandiya Kavita’nın evine gider. Kavita kapıda Sandiya ile dalga geçer. Sandiya dükkânın tapusunu almaya geldiğini açıklar. Kavita şartını yerine getirmesi halinde, tapuyu vereceğini açıklar. Sandiya sadece tapuyu almaya geldiğini ifade edince, Kavita evde tapuyu bulabilirse almasını ister. Sandiya ve Satos, Kavita’nın evinde tapu aramaya başlar. Kavita iki saat içinde tapuyu bulamadıkları zaman her şeyin sona ereceğini, dükkân %100 olarak ellerinden gideceğini açıklar.

Bir saat boyunca Santos bir taraftan, Sandiya bir taraftan Kavita’nın evinde tapuları arar. Lakin bulamazlar. Kavita onlarla bir kez daha dalga geçer. Bir saat sonra Balkışan’ın yeni dükkân açılışına davet edildiğini, son bir saatleri kaldığını söyler.

Emily ve Minakşi meselenin en başından itibaren düşünmeye başlar. Minakşi ilk şantajı yaptığı gün ona annesinin yadigâr yüzüğü verdiğini söyler. Çok geçmeden o yüzük, Emily’in annesinin parmağında da gördüğünü açıklar. Emily de annesinin altını satın aldığı dükkâna gidip, yüzüğü satan kişinin kim olduğunu öğrenmeleri gerektiğini ifade eder.

18 Ocak Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya ve Santos Kavita'nın Evine Gider

Emily ve Minakşi kuyumcuya giderler. Lakin kuyumcu onlarla bilgi paylaşmaz. Bu sırada Minakşi yüzüğü şantajcıya verdiği gün, Daisa ile bir akrabasının onunla konuştuğu o anı hatırlar. O adamı şimdi bir kez daha görünce şüphelenir. Emily’den eve gitmesini, bir işi çıktığını söyler. Minakşi adamı takip etmeye başlar.

Kavita Santos ve Sandiya’ya bir saat soran Balkışan dükkanını Suraj’ın dükkânı yerine açacağını, oraya davet edildiği için gitmesi gerektiğini söyler. Sandiya ve Santos, Kavita gittikten sonrada Kavita’nın evinde tapuları aramaya çalışırlar.

Emily Daisa’nın adamını takip eder. Adam kuyumcu dükkanına gider. Küçük bir mangalsutra alır. Minakşi adamın ne aldığını sorar. Kuyumcu da küçük bir mangalsutra aldığını söyleyince, Minakşi şaşırır.

Minakşi eve geldiğinde, Kahna’nın boynunda bu defa 50.000 RS para isteyen şantajcının mesajını alır. Emily kuyumcuya gidip bilgi almak istese de Minakşi işin içince başka bir iş olduğunu düşünür. Bundan dolayı kuyumcudan bilgi alamayacaklarını söyleyip, meseleyi şimdilik unutmasını ister.

Sandiya ve Santos Kavita’nın evinden tapuları aramaya devam eder. Kavita Suraj’ın dükkânını yanına gelir. Balkışan Suraj’ın dükkân ismini yere atar. Mohit ve Vikram adamı dövmek ister. Balkışan oraya kıyafet dükkânı açacağını gören Minakşi şok olur. Zira onun kazancını çok düşüreceğini anlar. Sandiya son 15 dakika kala Kavita’nın tapuları nerede sakladığını çok iyi bildiğini söyler.

Can Yoldaşım 172 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 173 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj ile Sandiya birlikte tatlı yapar
 • Emily Minakşi’ye başka birinin Şantaj yaptığını anlar
 • Minakşi kendisine Şantaj yapan kişiye 15.000 RS para vermek için evden çıkar
 • Emily Minakşi’yi takip eder
 • Minakşi parayı bırakır
 • Minakşi parayı bıraktığı yere yakın yerde Emily’i görür
 • Minakşi kendisine şantaj yapan kişinin Emily olduğunu zanneder
 • Emily ona gerçekler açıklar
 • Emily ona şantaj yapmadığını söyler
 • Minakşi2nin koyduğu 15.00 başka biri alır
 • Sandiya Kavita’nın elindeki tapuları almaya gider

Can Yoldaşım 172 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Ocak Salı Can Yoldaşım 172. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Ocak Can Yoldaşım 172 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 173 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 172 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 19 Ocak Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 173 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu