Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 173 Bölüm Özeti (19 Ocak Çarşamba) Minakşi’nin Sırrı!

Can Yoldaşım 173 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 19 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 173 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 173 bölüm özeti
 • 19 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 173 Bölüm Fragmanı
 • 19 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 20 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 174 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 19 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 173 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Minakşi’nin sırrı açığa çıkar. Vikram Misrı’nin babası olduğunu öğrenir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 20 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 174 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 173 Bölüm Özeti

Mohit ile Balkışan tartışması ile başlar. Kavita hemen asistanına polis aramasını, Rathi ailesi tatsızlık çıkartmak istediğini polislere söylemesini ve buraya davet etmesi ister. Kavita’nın asistanı Suraj’ın dükkanına polisleri çağırır.

Kavita artık dükkânı açma zamanı geldiğini, din görevlisinden pujaya başlamasını ister. Din görevlisi Balkışan’ın dükkânı için dua ederken, Rathi ailesinin gözü, Sandiya’nın gelmesindedir. Minakşi Sandiya’nın nerede kaldığını merak ederken, Suraj son umut olarak Sandiya’nın gelmesini bekler.

Kavita kendisine hakaret eden Santos ve Rathi ailesini rezil ettiğini, dükkânı açarak iyice itibarlarını yok edeceğini düşünür. Sandiya ve Santos da arabaya binip eve doğru yola çıkar. Santos ne kadar süre kaldığını sorar. Sandiya 10 dakikaları kaldığını söyleyince, Santos taksi şoföründen biraz daha hızlı gitmesini ister.

Kavita din görevlisinin duasını tamamladıktan sonra kurdeleyi kesmek için makası eline alır. Tam da bu sırada Sandiya gelir ve Kavita’yı durdurur. Herkes Sandiya’yı görünce çok sevinir. Sandiya tapu ellerinde olduğunu, kendilerine ait olan dükkânı alamayacaklarını söyler. Kavita Sandiya’nın gösterdiği tapunun sahte olduğunu söyleyince, Sandiya nasıl bu kadar iyi bilebildiğini sorgular. Sandiya Kavitan’nın koluna yapıştırdığı tapuları bulup çıkartır. Herkes bu ana şahit olur.

Can Yoldaşım 173 Bölüm Özeti (19 Ocak Çarşamba) Sandiya Dükkanı Kavita'nın Elinden Alır
Can Yoldaşım 173 Bölüm Özeti (19 Ocak Çarşamba) Sandiya Suraj’ın Dükkanını Kurtarır

Olay yerine Kavita’nın asistanı tarafından çağrılan polisler gelir. Başlarında Zakir vardır. Zakir Kavita’nın haksız bir şekilde mala el koyduğu için kanunlar gereği tutuklandığını söyler. Bu sırada Kavita’nın adamı Balkışan kaçmak ister. Lakin Mohit onu yakalayıp polise teslim eder.

Zakiri, Kavita ve Balkışan’ı oradan götürür. Santos, Sandiya’yı tebrik eder. Suraj herkese tatlı yapıp dağıtacağını söyler.

Rathi ailesi eve gider. Minakşi kızını merak eder. Dasia’dan Misri’nin nerede olduğunu sorar. Dasi da annesi ile dışarıda olduğunu söyleyince, Minakşi merak eder.

Minakşi eve gelir. Herkes torundan bahsettiğini duyar. Mohit ilk torun olarak Kahna’nın ön planda olduğunu söyler. Santos tüm torunlarını eşit sevdiğini, hiçbirini ayırt etmediğini söyler. Minakşi bu konuşmaları duyunca, Rathi ailesi gerçeği öğrenmesi halinde, kendisine neler yapacağını düşünüp panik olur. Hemen odasına gider ve şantajcının istediği 50.000 Rupi’yi nereden bulacağını düşünmeye başlar. Aklına altınları gelir. Vikram’ın evlenirken kendisine verdiği altın zinciri vermeyi düşünür.

Minakşi bu olayı kimseye anlatamaz. Emily’in bile bu bebek meselesinde, Kahna ile Misri’yi değiştirdiğini öğrenmemesi için bir plan yapar. Şantajcıya para yerine altın vermeyi düşünür. Suraj herkese tatlı yapar. Minakşi bir tatlının içine altın zinciri koyar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rathi evine bir posta gelir. Gelen mektup, uluslararası yemek yarışmasına Suraj’ı davet etmektedir. Lakin Yarışma Jaipur da değil, Dubai de olduğunu okur. Santos ve Arun Suraj’ın gitmesini ister. Suraj ise yine kararsızdır. Mohit giderken yengesi Minakşi’nin kesinlikle Suraj ve Sandiya’nın yanın da gideceğini, Duabi de altın çok olduğu içi Minakşi orada kalıp, geri dönmeyeceğini söyleyerek, yengesi ile dalga geçer.

Vikram eşi ile artık aralarında bir sır olmasını istemez. Bundan dolayı artık Suraj gibi romantik bir erkek olacağını, öncesinde karı koca arasında yalan olmaması için son defa karısına şöyle der.

“Minakşi artık romantik bir erkek olacağım. Lakin öncesinde benden sakladığın bir sır var mı?”

Diye sorunca Minakşi, Kahna ile Mısri’yi değiştirdiğini söylemek ister.

Minakşi gerçekleri açıklamaya en baştan itibaren başlar. Kahna’nın doğumu ve hastane de yaşadıklarını anlatırken, bu sırada Vikram’ın telefonu çalar. Vikram dışarı çıktığında, Minakşi’nin iç sesi ona şöyle der.

“Kızım akıllı ol. Şimdi sana sevgi ile bakan kocan, gerçeği duyduğunda seni kapı dışarı eder!”

Deyince, Minakşi söylemekten vaz geçer. Vikram telefon konuşmasını bitirdikten sonra gelir. Lakin Minakşi uykusu olduğunu söyleyip yatar.

Can Yoldaşım 173 Bölüm Özeti (19 Ocak Çarşamba) Minakşi'nin Sırrı
Can Yoldaşım 173 Bölüm Özeti (19 Ocak Çarşamba) Vikram Gerçekleri Öğrenir

Minakşi bu şantajcıyı def etmek için son altın zincirini ona vermek için evden çıkar. Yolda Dasia ve akrabasını fark eder. Onları takip etmeye karar verir. Minakşi evden gizlice çıkıp gitmiştir. Sandiya ve Emily yerde bir not kâğıdı bulur. Not kağıdında, Minakşi’ye şantaj yapan kişinin ona yazdıkları vardır. Emily Sandiya’ya her şeyi anlatır.

Emily kendi dükkanını kapatan kişinin Minakşi olduğunu öğrendiğini, ondan intikam almak için burnunu sürttüğünü ama bu arada başka biri Minakşi’ye şantaj yapıp parasını aldığını, hangi sırrına karşılık şantaj yaptığını sorduğunda, Minakşi’nin söylemediğin anlatır. Sandiya hem sırrı hem de bu şantajı yapanları bulmaları gerektiğini söyler.

Minakşi Daisa’yı takip eder. Bir düğün salonuna gelir. Düğün kimin diye bakınırken, gelin koltuğunda Mısri’nin oturduğunu görünce şok olur.

Can Yoldaşım 173. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

19 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Minakşi gelin olarak kendi kızının olduğunu ve henüz bebek olduğu için bir şey yapması gerektiğini düşünür. Yanında telefon olmadığı için hemen birisinin telefonunu çalıp Sandiya’yı aramayı düşünür.

Sandiya Minakşi’nin gitmesi gereken yere Emily’in gitmesi gerektiğini, Minakşi gibi giyinip şantajcıyı tuzağa düşüreceklerini söyler. Emily Sandiya’nın dediğini gibi yapar. Notta yazan adrese gider. Vikram da onu takip eder.

Minakşi Daisa’nın telefonunu alıp Sandiya’yı arasa da ulaşamaz. Sonra aklına Suraj gelir. Suraj’ı arayıp Misri’yi evlendirdiklerini, gelip onu kurtarmasını ister. Suraj kanunen yasak olduğunu, Sandiya’yı da alıp geleceğini söyler. Suraj Sandiya’ya ulaşmayınca, meseleyi Zakir’e anlatır. Minakşi düğün salonunu adresini verir.

Emily Sandiya’nın dediğini yapar. Notta yazan adrese altın zinciri bırakır. Bir kadın o zinciri almaya gelir. Sandiya hemen kadını yakalar. Kadının başında ki çarşafı açtığında şok olurlar.

Sandiya çarşafın altında kim var diye bakınca şok olur. Zira o Minakşi’nin küçük kardeşi Sudha’dır. Sandiya neden ablasına şantaj yaptığını sorar. Vikram da sinirlenir. Sudha da ablasına yakın zamanda biri ona şantaj yaptığını, kendisi de yakın zamanla nişanlandığını, erkek tarafı altın istediği için bu durumu kullanmak zorunda kaldığını söyler.

Vikram ablasına karşı şantaj yapacak kadar gözü döndüğü için Sudha’ya kızarken, Sandiya Sudha’nın gerçeği söylemesini ister. Zira basit bir olay için Minakşi altınlarını ve parasını asla vermeyeceğini söyler. Sudha gerilir ve bir şey bilmediğini söyler.

19 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Daisa Mısri'yi Evlendirmeye Kalkar
19 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Daisa torunu Mısri’yi Evlendirmeye Kalkar

Minakşi düğünün olmasına engel olmak için Dasia’nın karşısına çıkar. Bebeklerin evlendirilmesi suç olduğunu, torununa nasıl kıyacağını sorar. Daisa onu davet etmediği için düğünü terk etmesini ister. Erkek tarafının adamları Minakşi’nin başına sopa vurup bayıltır.

Sandiya Sudha’ın bir şey sakladığını fark eder. Sudha’yı korkutur ve gerçeği söylememesi halinde, onu tutuklayacağını söyler. Bunun üzerine Sudha şöyle der.

“Ablam doğum sırasında kız bebek dünyaya getirdi. Ancak miras meselesinden dolayı onu erkek bebekle değiştirdi. Aslında ablam Mısri’yi dünyaya getirdi. Lakin Kahna ile değiştirdi!”

Deyince Viram şok olur. Sandiya ve Emily ağlar. Bu arada Minakşi kendisine gelir. Lakin başında erkek tarafının adamları olduğunu görür. Misri’nin evlenmesine engel olacağını söyler.

Can Yoldaşım 173 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 174 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

19 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Kavita Balkışan’ın dükkanını açmak ister
 • Sandiya son anda yetişi
 • Ona tapuyu gösterir
 • Kavita sahte olduğunu söyler
 • Sandiya Kavita’nın koluna sakladığı tapuyu bulur
 • Zakir Kavita’yı tutuklar
 • Minakşi Şantajcıya altın zincir vermek ister
 • Emily ve Sandiya şantajcıyı öğrenir
 • Sandiya Şantajcıya tuzak kurar
 • Sandiya şantajcının Sudha olduğunu öğrenir
 • Minakşi Mısri’nin evlendirildiği görür

Can Yoldaşım 173 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 19 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 173. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 19 Ocak Can Yoldaşım 173 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 174 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 173 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 20 Ocak Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 174 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Zavallı vikram nasılda acı çekiyordur karısına olan güvəni paramparça oldu ama aslında minakşi diğər kötü karakterler gibi değil detaylı yazdığın için teşekkürler filizcim uyanir uyanmaz hemen bu siteye girip can yoldaşım dizi özetlerini okuyorum bu kadar eziyetine karşılık sana sadece teşekkür ede bilirim filizcim sabah akşam dizinin özetlerini yaziyorsun sırf bizim için çok teşekkürler canım ❤️🥰🇹🇷🇦🇿🇹🇷

  1. düşüncen için teşekkür ederim. Özeti hazırlamak en az 2,5 saat ama sizler tarafında tüketilmesi 2 dk :)

 2. Tešekkur ederis Filiz abla ne zaman bas tacim dizinin saatini degištiriceksiniz lutfen!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu