Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 174 Bölüm Özeti (20 Ocak Perşembe) Santos Gerçekleri Öğrenir!

Can Yoldaşım 174 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 20 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 174 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 174 bölüm özeti
 • 20 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 174 Bölüm Fragmanı
 • 20 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 21 Ocak Cuma Can Yoldaşım 175 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 20 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 174 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos Kahna’nın kendi torunu olmadığını öğrenir. Buna rağmen Kahna’yı Daisa’ya vermek istemez..” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 21 Ocak Cuma Can Yoldaşım 175 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 174 Bölüm Özeti

Minakşi’nin din görevlisini tehdit etmesi ile başlar. Din görevlisi işini yaptığını, mesele ile alakasının olmadığını söyler. Bu sırada erkek tarafının adamları Minakşi’nin kafasına sopa vuracağı sırada, Zakir olay yerine gelir. Herkes düğün salonunda polisi görünce şok olur. Erkek tarafı kaçmak istese de Zakir izin vermez.

Minakşi Zakir’e çocuk evliliği yapıldığını söyler. Daisa sinirlenir ve torunu olduğu için kimsenin karışmamasını ister. Minakşi “O benim çocuğum. Onu ben doğurdum!” der. Herkes şok olur. Lakin herkes Minakşi bunu Mısri’yi kurtarmak için söylediğini düşünür.

Suraj Minakşi’ye korkmamasını, olay yerine polis geldiği için artık yalan söylemesine gerek olmadığını söyler. Lakin Minakşi gerçekten Mısri’nin annesi olduğunu söyleyince, Daisa şok olur. Minakşi’nin yalancı olduğunu, torununu kimselere vermeyeceğini söyler.

Minakşi hastanede Kahna ile Mısri’yi değiştirdiğini, her türlü DNA testine de hazır olduğunu, hastane kayıtlarında bile rahatlıkla görülebileceğini söyler. Suraj yengesine sakin olmasını, çocuk değiştirmenin bir suç olduğunu bilip bilmediğini sorar. Minakşi sonu ne olursa olsun gerçeği söylemek istediğini ifade eder.

Can Yoldaşım 174 Bölüm Özeti (20 Ocak Perşembe) Minakşi Mısri'nin Annesi Olduğunu Söyler

Bu sırada Vikram da Sudha’yı sorgular. Neden Minakşi Kahna ile Mısri’yi değiştirdiğini sorar. Sudha da mirastan erkek torunun pay alabildiğini ama kız çocuk dünyaya getirdiğinde alamadığı için değiştirdiğini açıklar. Vikram bir kez daha eşi Minakşi’den nefret eder.

Zakir, Minakşi’nin sözlerini suç duyurusu olarak kabul eder. Bebek değiştirme konusu için ayrı bir soruşturma açılacağını haber verir. Suraj ve Minakşi olay yerinden Mısri’yi de alıp Rathi evine doğru yola çıkarlar.

Suraj ile Minakşi, yanlarında Mısri ile Rathi evine gelir. Bu sırada Arun ve Santos, Kahna ile ilgilenir. Arun Kahna’nın kendisine benzediğini, çok yaramaz bir çocuk olacağını söyler. Minakşi’nin geldiğini gören Santos, kafasında ki yara izini görünce şok olur. Hemen yanına gider ve başında ki yaranın sebebini sorar. Minakşi iyi olduğunu söyler. Suraj Minakşi’nin bir gerçeği açıklayacağını söyler. Minakşi’nin ağzından itiraf bir türlü çıkmaz. Bu sırada Sandiya, Emily ve Vikram gelir.

Vikram’ın geldiğini gören Mısri yanına gider ve onun elini tutar. Akabinde Kahna da “Baba geldi” deyip, Vikram’ın elini tutar. Vikram bir tarafta gerçek evladı, diğer tarafta ise komşunun oğlunu kendi evladı zannettiği Kahna vardır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Emily çocukları alıp yan tarafa götürür. Minakşi bu sırada şantajcıya vereceği altın kolyeyi, Vikram’ın elinde görünce şok olur. Sandiya Minakşi’ye şöyle der.

“Sana şantaj yapan kişiyi yakaladık. O kişi senin kardeşin Sudha! Sudha tüm gerçeği bizlere itiraf etti!”

Deyince Minakşi şok üstüne şok yaşar. Minakşi hemen Vikram’ın yanına gider ve ona gerçekleri açıklamak istediğini ama korktuğunu ifade eder. Lakin Vikram Minakşi’ye cevap bile vermeden yan tarafa gidip oturur.

Santos olayı anlayamaz. “Biri ne olduğunu anlatsın!” der. Santos Vikram’a gider. Ne olduğunu söylemesini ister. Vikram konuşamaz. Suraj’ın yanına gider. Suraj da Minakşi’nin açıklayacağını söyler. Santos Minakşi’nin yanına gider ve gerçeği söylemesini ister.

“Anne şey… Anne Kahna sizin değil, Daisa’nın torunu. Mısri benim kızım. Sizin de torununuz. Ben hastanede senin gözüne girmek için bebekleri değiştirdim!”

Minakşi’nin bu itirafı karşısında Santos buz kesilir. Arun inanamaz. Kahna’yı alıp “Bize şaka yapma gelin. Bak Kahna bana nasıl benziyor!” der. Lakin Sandiya hastane kayıtlarından kontrol ettiklerini ve Minakşi’nin doğru söylediğini açıklar.

Can Yoldaşım 174 Bölüm Özeti (20 Ocak Perşembe) Santos Gerçekleri Öğrenir

Santos ne diyeceğini bilemez. Kısa süreli bir şok yaşar. Minakşi onu dövmesini, kızmasını ama böyle durmamasını ister.

Minakşi eline bir sopa alır ve Santos’dan kendisine vurmasını ister. Santos sopayı yere atar. Hiçbir anne bunu yapamayacağını söyler. Bunu yaparken vicdanı nasıl el verdiğini sorar. Santos gerçekleri çocuklara nasıl açıklayacaklarını sinirle sorar. Mısri annesine gitmek isterken, Santos ne yapacağını bilemez.

Santos Kahna’yı sevdiklerini ve kimseye bırakmayacaklarını söyler. Santos Kahna’yı Arun’un kucağına verir ve onun torunu olduğunu söyler. Mısri’yi de elinden tutar. Santos bir tarafta torunu olarak sevdiği ama Daisa’nın torunu olduğunu öğrendiği Kahna, diğer tarafta kendi canından ve kanından olan Mısri’ye bakıp üzülür.

Zil çalar ve gelen Zakir’dir. Şikâyet üzerine geldiğini söyler. Herkes kimin kimi şikâyet ettiğini sorar. Zakir Vikram’ın Minakşi’yi şikâyet ettiğini açıklayınca, Rathi ailesi bir şok daha geçirir.

“Evet ben şikâyet ettim. Onunla evlendiğim güne lanet olsun! Ben onunla evlenerek suç işledim. Annem bana Minakşi’yi bularak suç işledi. Ailem Minakşi’yi severek suç işledi!”

Diyerek tepkisini dile getirir. Minakşi Vikram’dan defalarca özür diler. Bu arada bayan polis Minakşi’ye gelip onu karakola götürmek ister.

Can Yoldaşım 174. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

20 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Polisler Minakşi’yi evden götürürken, Kahna ağlar. Santos Kahna’yı sakinleştirir. Minakşi karakola gider. Sandiya ve Suraj, Minakşi büyük bir hata yaptığını ama bu hatasına karşılık çocuk evliliğine engel olup, Mısri’nin hayatını kurtardığını, onu affetmeleri gerektiğini söyler. Lakin Vikram hiçbir şekilde Minakşi’yi affetmeyeceğini ifade eder.

Ertesi gün Suraj avukatla görüşür. Minakşi’ye kefalet verip serbest bırakabileceklerini söyler. Santos da Minakşi ailesini parçaladığını söyleyip, kefaletin verilmesini istemez. Zakir karakolda Minakşi’nin devlete yardım ettiğini, suçluları yakalamasın da büyük payı olduğu için Zakir yetkisini kullanıp, Minakşi’nin kefaletini verir.

Daisa ve diğerleri de ifadeleri alınır. Daisa’nın oğlu tüm suçu üstlenir. Daisa da serbest kalmak ister. Lakin Zakir kefalet ödenmesi halinde serbest kalabileceklerini söyler. Daisa kendisi için belirlenen miktarı ödeyip kefaleti alır.

“Torunumu Santos’a bırakmayacağım! “

Minakşi Daisa’nın sözlerini duyunca çok gerilir. Zira Santos hem Mısri’yi hem de Kahna’yı bırakmak istemediğini için şimdi büyük bir kavganın çıkacağını düşünür.

20 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Minakşi ve Daisa Tutuklanır

Daisa karakoldan hışımla çıkar. Bu sırada Rathi evinde Ranki töreni yapılır. Kahna, Pari ve Mısri ile kardeş olduğunu için koluna ranki bandı bağlayacakları sırada Daisa gelir ve buna engel olur. Kahna’nın akrabası olmadığı için koluna ip bağlayamayacaklarını söyler.

Santos Daisa’dan sakin olmasını ister. Lakin Daisa Minakşi’nin hırsızlık yaptığını, şimdi adaleti sağlamaya geldiğini söyler. Daisa torununu götürmek ister. Sandiya çocukların gerçeği şimdi anlayamayacaklarını, büyüdüklerinde ancak anlayabilecekleri için bunu daha sonra yapmasını ister. Lakin Daisa hiçbir şekilde torununu Rathi evinde bırakmayacağını söyler.

Daisa Kahna’yı da alıp çıkarken Vikram gelir. Vikram Daisa’ya yalvarsa da Daisa torununu alıp evine götürür. Rathi evinden adeta cenaze çıkmış gibi olur. Herkesin morali bozulur. Sandiya bu sırada Emily’in çocuğu Pari ile Mısri’nin iyi anlaştığını fark eder. Bu durumu Santos’a gösterir. Santos hala içinin yandığını ama Mısrı’nin çabuk alıştığını görünce içine su serpildiğini söyler.

Can Yoldaşım 174 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 175 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

20 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Minakşi Mısri’nin evlenmesine engel olur
 • Zakir çocuk evliliği yapanları yakalar
 • Minakşi herkesin içinde Mısri’nin annesi olduğunu açıklar
 • Suraj duyduklarına inanamaz
 • Vikram Sudha’yı sorgular
 • Vikram Minakşi’nin bunu neden yaptığını Sudha’ya sorar
 • Sudha da Mirastan pay almak için yaptığını söyler
 • Minakşi Rathi evine gelir
 • Minakşi gerçekleri Santos’a açıklar
 • Santos gerçekleri öğrenince şok olur
 • Vikram Minakşi’yi şikayet eder
 • Minakşi tutuklanır
 • Suraj Minakşi’nin kefaletle dışarı çıkmasını sağlar
 • Daisa Kahna’yı alır

Can Yoldaşım 174 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 20 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 174. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 20 Ocak Can Yoldaşım 174 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 175 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 174 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 21 Ocak Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 175 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu