Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 175 Bölüm Özeti (21 Ocak Cuma) Sandiya Rajkumar’ı Görür!

Can Yoldaşım 175 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 21 Ocak Cuma Can Yoldaşım 175 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 175 bölüm özeti
 • 21 Ocak Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 175 Bölüm Fragmanı
 • 21 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 22 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 176 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 21 Ocak Cuma Can Yoldaşım 175 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Rajkumar’ın Puskar’a sevk edilmesinde görevlendirilir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 22 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 176 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 175 Bölüm Özeti

Chavi’nin ranki bandı bağlaması ile başlar. Suraj ve Sandiya’nın koluna bağlayıp onlara aarti uygular. Daha sonra Vikram Minakşi’yi görmezden gelerek Chavi’nin karşısında oturur. Minakşi de utana sıkıla Chavi’nin karşısına oturur. Chavi her ikisine de aarti yapar. Vikram’ın koluna ranki bandı bağlar.

Chavi kız kardeşleri olarak görevini tamamladığını söyler. Dilip ailesi ile vakit geçiremediği için biraz daha kalmasına müsaade etse de Chavi kaynanasının misafirleri geleceğini, gelin olarak orada da vazifesi olduğunu söyler. Bunun üzerine Santos dünürlerine hediye paketi yapıp, Chavi ile gönderir.

Dilip ile Chavi kapıdan çıkar çıkmaz Suraj’a telefon gelir. Uluslararası yemek yarışmasında sunum yapmak üzere davet edildiğini, sunum saatini ve yerini bilgilendiren haberi alır. Santos kimin aradığını sorar. Suraj da geçen gün uluslararası yemek yarışmasına sunum yapmak üzere davet edildiğini, bugün de sunum yerini ve saatini bildirdiklerini açıklar.

Santos sunumu nerede yapacağını sorar. Suraj da Jaipur da sunum yapılacağını dile getirir. Santos sunum için Sandiya’nın yardım etmesini, birlikte Jaipur’a gitmesini ister. Sandiya ile Suraj hemen odalarına giderler. Sandiya sunum konusunda Suraj’a yardım ederken bilgisayarda Santos, Arun ve Kahna’nın resmini görünce duygulanırlar.

Minakşi’nin hata yaptığını ama anne sevgisi baskın geldiği için affedilmeyi halk ettiğini dile getirirler. Suraj ile Sandiya vefa ve aşk üzerine konuşurlar.

Can Yoldaşım 175 Bölüm Özeti (21 Ocak Cuma) Zakir Rathi Evine Gelir

Vikram odasına gider. Görmek istemediği Minakşi’yi odasın da görünce sinir olsa da sesini çıkartmaz. Zira odada Mısri de vardır. Mısri Vikram’ı görünce “Vikram Amca Geldi” der. Minakşi hemen araya girip “Hayır kızım o senin baban” der. Lakin Mısri bunu kabul etmez. Vikram’ın canı sıkılır. Odadan çıkmak ister. Bu sırada Minakşi Vikram’ın yanına gider. Çocuğa zaman tanımasını ister. Vikram cevap bile vermeden odadan çıkar.

Ertesi gün Suraj ve Sandiya, Jaipur’a gitmek için hazırlanırlar. Santos ve Arun’un hayır dualarını alırlar. Santos gelinine dua etmesini ister. Bu sırada zil çalar. Gelen Zakir’dir. Zakir’i gören Rathi ailesi de kötü bir şey olduğunu düşünüp kaygılanırlar. Santos kötü bir şey olup olmadığını sorar. Zakir de Sandiya için geldiğini, üst düzey Emniyet Müdürü Sandiya’yı Jaipur hastanesin de beklediklerini söyleyince, Sandiya şaşırır. Zira Emniyet müdürünün hastanede neden kendisini beklediğini anlayamaz

Zakir acil olarak Jaipur’a gitmesi gerektiğini söyler. Suraj’ın canı sıkılır. Zira sunum da ona yardım edeceği için şimdi tek başına gitmesi gerektiğini anlar.

Sandiya ve polis ekipleri Jaipur devlet hastanesine giderler. Biri uzaktan hem Sandiya’nın hem de Zakir’in resimlerini çeker. Suraj da tek başına uluslararası yemek yarışmasına sunum yapmak için Jaipur’a gelir. Taksiden inerken uzaktan birisi resimlerini çeker.

Suraj otele gelir. Bilgisayarını açar. Bu sırada ona bir telefon gelir. Telefonla konuştuktan sonra yeniden bilgisayarının yanına geldiğinde, onun çalışmadığını fark eder. Sunum dosyası bilgisayar da olduğu için panik olur. Suraj sunum için biraz daha zaman ister. Bilgisayarı çalışmadığını söyler. Bu sırada yanına bir kız gelir. Bilgisayarı Suraj’ın elinden alıp onu tamir eder. Suraj o kıza teşekkür eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Zakir ve Sandiya kendisini Jaipur Devlet hastanesine çağıran üst düzey emniyet müdürünü görmek için odasına gider. Ancak odada olmadığını görürler. Hastanede oturup onu beklerken, kapıdan içeri Müfettiş Agrima Singh girer. Zakir ve Sandiya şok olurlar. Müfettiş Singh çok tehlikeli bir suçluyu Jaipur’dan alıp, Puşkar’a sevk edileceğini, orada idam edileceğini, lakin suçlunun çevresi ve taraftarları olduğu için çok riskli bir görev olduğunu söyler. Sandiya ve Zakir’e görevi kabul edip etmediklerini sorar.

“Sen bize geri çekilmeyi öğretmedin Müdürüm!”

Deyince Müfettiş Singh “Aferin Sandiya” der. Zakir de görevi kabul eder. Sandiya suçlunun kim olduğunu sorar. Lakin Müfettiş Sing suçlunun kim olduğu, hangi dine inandığı gibi meselelerle polislerin ilgilenmediğini, önemli olan verilen görevi başarı ile yapmak olduğunu açıklar.

Can Yoldaşım 175 Bölüm Özeti (21 Ocak Cuma) Sandiya Rajkumar'ı Görür

Suraj ve Sandiya hastanenin her yerinde özel timin görevlendirildiğini görünce şaşırırlar. Buna istinaden suçlunun da ne kadar tehlikeli biri olduğunu düşünmeye başlarlar. Zakir ve Sandiya suçlunun kaldığı hastanedeki odaya girerler. Suçlu bu sırada arkası dönük, elleri yatağa kelepçeli bir şekilde yattığını görürler.

Müfettiş Singh doktorun yanına gider. Sandiya ile Zakir de suçlunun yanına gider. Suçlu önünü döndüğünde, Sandiya şok olur.

“Yenge hoş geldin. Suraj nasıl, Santos nasıl?”

Diye sorunca Zakir Sandiya’ya şaşkın şaşkın bakar. Sandiya bir anda karşısında Rajkumar’ı görünce, dili tutulur. Zira Suraj’ın öldürmek üzere yakaladığı anlar gözlerinin önüne gelir. Rajkumar’ın yakalanması Sandiya sayesinde olduğu için içten içe Rajkumar’ın Sandiya’ya karşı öfkesi vardır.

Rathi evinde Kahna’nın yokluğu hissedilir. Bu arada Kahna Rathi evinin kapısına kadar gelir. Vikram onu görünce koşarak yanına gider. Lakin Daisa ona engel olur. Kahna’yı da alıp uzaklaşır.

Suraj sunumu çok çok iyi şekilde tamamlar. Suraj, sunumda kendisine yardım eden ve bilgisayarını tamir eden bayana teşekkür eder. Adını sorar. Bayan da ona fotoğrafçı olduğunu ve adının Disha olduğunu söyler. Suraj da o kıza iyilik yapmak ister. Kız da Puskar ve çevresinin resmini çektiğini ama iyi yerlerin adresini bilmediğini söyler. Suraj da ona yardım edeceğini açıklar.

Sandiya hastanede Rajkumar’a sinirlenir. Zakir’den kelepçenin anahtarını alır. Zakir Sandiya’ya suçlunun kim olduğunu, nasıl bu kadar onu iyi tanıdığını sorar.

Can Yoldaşım 175. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

21 Ocak Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Rajkumar’ı hastaneden alıp hükümlünün sevk aracına bindirir. Yanın da da Zakir ve Sandiya biner. Yolda Suraj Sandiya’yı arar. Sunumunun çok iyi geçtiğini söyler. Puşkar’a doğru gittiğini bildirir. Sandiya çok fazla konuşmadan kapatır. Rajkumar Suraj’ın sesini duyunca Sandiya ile dalga geçer. Suraj ile konuşmak istediğini sesini özlediğini söyler. Zakir Rajkumar’a kızar.

Suraj da Disha’yi Puşkar’a götürür. Disha yolda çok acıktığını, yolda bir şeyler yemek istediğini söyler. Suraj Puşkar da yiyebileceklerini söylese de Disha ısrar eder. Suraj yolda dinlenme tesisinde durur.

Zakir ve Suraj da dikkat çekmeden hükümlüyü bir an evvel belirlenen adrese götürmek için yola çıkarlar. Yolda Zakir lavaboya gitmek ister. Sandiya yarı yolda durmanın riskli olduğunu söyler. Zakir dinlenme tesisinde durabileceklerini söyler. Zakir ileri de dinlenme tesisi fark eder. Şoför daha önce orada dinlenme tesisi olmadığını ama şimdi orada yeni bir tane yapıldığını söyler. Bunun üzerine Zakir orada durmasını ister. Suraj ve Disha da aynı dinlenme tesisinde yemek için dururlar.

21 Ocak Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Rajkumar'ı Puşkar'a Götürür

Suraj Disha için yemek getirir. Disha üzerine yemek dökünce lavaboya gider. Bu sırada lavaboda Rajkumar’ı görünce ona tokat atar. Suraj da hemen oraya gelir. Suraj ile Sandiya lavabonun önünde karşılaşır. Zakir Disha’ya neden tokat attığını sorar. Disha da ailesini öldüren katil Rajkumar’ı her zaman öldürmek istediğini, şimdi karşısında olduğunu dile getirir.

Zakir hemen Rajkumar’ı araca bindirirken, Disha da uzaktan Rajkumar’a bakar. İkisi birbirlerini uzaktan tanıdıkları için kaş göz işareti ile bir sonraki hamlelerini planlarlar. Aslında Disha Rajkumar’ın adamıdır. Lakin Sandiya ve Zakir henüz bunu bilmiyor.

Vikram yolda giderken bir bayanın eli yüzü kan içinde kaçtığını görür. Hemen o kadına yardım eder. Kadın kocasından kaçtığını, onu öldürmek istediğini açıklar. Vikram kadını saklar. Kadın kocası gittikten sonra kocasının onu kız bebek dünyaya getireceği için öldürmek istediği için ondan kaçtığını söyler. Vikram eğitimli olan bu kadını dükkanına getirir. Minakşi’nin yerine sari dükkanın da işe aldığını açıklayınca, Minakşi şok olur.

Can Yoldaşım 175 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 176 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

21 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Chavi Ranki bandını bağlar
 • Zakir Rathi evine gelir
 • Sandiya’yı Jaipur’a götürmeye geldiğini söyler
 • Suraj sunum yapmak için Jaipur’a yalnız gider
 • Sandiya Jaipur da Rajkumar ile karşılaşır
 • Müfettiş Singh Rajkumar’ın Puşkar’da asılacağını söyler
 • Zakri ve Sandiya görevi kabul eder
 • Yolda Zakir lavaboya gitmek ister
 • Sanidya yolda ki dinlenme tesisinde durur
 • Suraj ve Sandiya yolda karşılaşır

Can Yoldaşım 175 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 21 Ocak Cuma Can Yoldaşım 175. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 21 Ocak Can Yoldaşım 175 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 176 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 175 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 22 Ocak Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 176 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

 1. Gercekten sandiya ve suraj hep bir tehlikeyle acıyla yüzleşiyor bu rajkumar mutlaka onlara bir bela açıcak a bu arada teyzem oğlu askere gidiyor tüm iyi dualarınızı ondan esirkemeyin detaylı bilgi verdiyin için teşekkür ederim filizcim ❤️🥰🇹🇷🇦🇿🇹🇷

 2. Teşekkürler ablam.keşke Hasan kazansaydı:)♡☆Amma ben ikisinte tutuyordum baştan çok oldu dedigim; neyse iyi geceler Allah rahatlık versin♡♡

 3. merhabalar kanal 7 mizin can yoldaşı hem de can yoldaşı kanal 7 mizin hint aşkından vazgeçemiyor ilerleyemiyor bebekler gibi tutturmuş hint dizileri 17 hint dizisi 2015 ten bu yana ya neden diger kanallar kadar olamıyor
  yabancı başka diziler i demek dahi ideal olur
  japonya doktor dizileri.. koi wa tsuzuku yo dokomade mo ..şeytan ve kahrama nın aşkı türkçesi.. tokyo in love mischievous kiss
  2 sezoncuk doktor ve aşk dizileri.. kore dizilerimiz
  l have lovers.. you.rebeautiful… love rain.. nice guy..the heirs.. healer .. blood.. fated to love you.. emergency couple… doctor,s..
  the legend of theblue sea… the k2.. önümüzdeki bu diziler e deger verelimm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu