Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 176 Bölüm Özeti (22 Ocak Cumartesi) Disha Rathi Evinde!

Can Yoldaşım 176 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 22 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 176 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 176 bölüm özeti
 • 22 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 176 Bölüm Fragmanı
 • 22 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 23 Ocak Pazar Can Yoldaşım 177 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 22 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 176 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Disha Rajkumar’ın intikamını almak için eve bomba yerleştirir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 23 Ocak Pazar Can Yoldaşım 177 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 176 Bölüm Özeti

Disha’nın Rajkumar’a tokat atması ile başlar. Zakir ve Sandiya, Disha’nın neden tokat attığını sorar. Disha da ailesini bombalı katliam da öldüren kişi olduğunu, cezaevine girip onu öldürmeyi çok istediğini söyler. Bunun üzerine Zakir hemen Rajkumar’ı tutuklunun bindiği araca götürür. Sandiya Disha’nın kim olduğunu Suraj’a sorar. Suraj da orada kendisine yardım ettiğini ve ona koordinatörlük yapacağını, Puşkar da hem resim çektirmek hem de yemek yapımı konusunda destek vereceğini söyler.

Sandiya ve Zakir, Rajkumar’ı Puşkar hapishanesine getirmeyi başarırlar. Rajkumar girişte bir dizi sağlık ve güvenlik kontrolünden geçer. Akabinde parmak izleri yeniden alınır. Sandiya gardiyanlara tutuklunun çok tehlikeli biri olduğunu, içeride 15 gün boyunca daha fazla güvenlik önlemi alınması gerektiğini söyler. Gardiyan da lazer korumalı hücreye atacaklarını, her yer de güvenlik kamerası olduğunu söyler. Sandiya yine de tedbiri elden bırakmamalarını dile getirir.

Can Yoldaşım 176 Bölüm Özeti (22 Ocak Cumartesi) Rajkumar Puşkar'a Gelir

Suraj ile Disha, Puşkar’a gelirler. İlk olarak tatlıcı dükkanına gelen Disha, Rajkumar’ın anlattığı hikaye gözünde canlanır. Orada bomba sakladığı anları bir bir düşünür. Akabinde Rathi evine gider. Herkesin farklı işlerle ilgilendiğini gören Disha, yakında herkesi mahvedeceğini, Rajkumar’ın da intikamını bu sayede alacağını düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Disha Rathi ailesini izler. Bu sırada Minakşi gelir. Vikram’ın artık dükkâna yeni bir eleman aldığını ve kendisini istemediğini söyler. Santos gelini Minakşi’ye şöyle der.

“Dua et seni boşamadı. Bu evden kovmadı. Sen buna katlanacaksın. Yaptığın yanlıştı ve onu çok üzdün!”

Diyerek Minakşi’nin buna katlanmasını ister. Bu sırada Mohit ile Emily de süsleme işi ile ilgilendiğini fark eden Minakşi, onlara ne yaptıklarını sorar. Mohit de Suraj ile Sandiya’nın evlilik yıldönümleri yaklaştığını, onlar için sürpriz bir kutlama hazırladığını söyler.

Mohit artık eşine karşı daha saygılı biri haline gelir. Mohit eşi Emly için internet sitesi yapar. Ona sürpriz yapıp, sitesini ve yaptığı çalışmayı hediye eder. Emily bu site sayesinde farklı yerlerden iş teklifi almaya başlar. Emily Mohit’in bunu yaptığını öğrenince, ona teşekkür eder.

Disha Rathi evinin resmini çekerken Suraj gelir. Disha’nın Rathi evinin resimlerini çektiğini görünce, ona şöyle der.

“O evin benim evim olduğunu nereden bildin? “

Disha bunu duyunca biraz panik olsa da durumu iyi idare eder. Suraj’ın çok ünlü biri olduğunu, sadece tahmin yürüttüğünü söyleyip, Suraj’ı inandırır. Suraj da bunun üzerine Disha’yi Rathi evine götürüp, ailesi ile tanıştırır.

Can Yoldaşım 176 Bölüm Özeti (22 Ocak Cumartesi) Disha Rathi Evinde

Zakir ile Sandiya, Rajkumar’ın 15 gün boyunca kalacağı hücresine götürürler. Sandiya hücreye önce kendisi girip kontrol eder. İçerisinin boş olduğunu anlayınca, Rajkumar’ı içeri kilitler. Bu sırada Rajkumar şöyle der.

“Sandiya ben Puşkar’dan asla gitmem!”

Diyerek kaçmayacağını kendince onlara inandırmaya çalışır. Lakin Sandiya işini şansa bırakmamak için her türlü tedbiri alır.

Chavi evde iş yaparken yanına bir hizmetçi alır. Pushpa sinir olsa da ilk gün yapacağı işi görüp ona göre maaş vereceğini söyler. Chavi kocasına da iyi gözükmek için işin belli bir kısmında hizmetçi ile birlikte yapar.

Can Yoldaşım 176. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

22 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandhya eve gelir. Sandiya evde Disha’yı görünce şaşırır. Zira Suraj Disha’nın otelde kalacağını, yoldaki görüşmelerinden söylediği için Disha’nın orada olması, Sandiya’yı hem şaşırtır. Hem de Rajkumar hakkında bilgi vermekten vaz geçer. Zira Disha’nın ailesini öldüren kişiyi Disha elleri ile öldüreceğini söylediği için Rajkumar’ın Puşkar da olduğundan haberinin olmamasını ister.

Sandiya ve Suraj odalarına gider. Sandiya kapıyı kapatır ve Suraj’a Rajkumar hakkında hiçbir kimseye bilgi vermemesini, zira Rajkumar’ın adının dahi evde anılması, korku ve tedirginlik yapacağını dile getirir. Suraj da söylemeyeceğini açıklar.

Santos ve Arun evde kutlama yapmak yerine, dışarıda kutlama yapmaları gerektiğini, bu sayede Kahna’yı da görebileceklerini söyler. Santos bu fikri beğenir. Arun torununun en sevdiği şekerleri alıp, onun gelmesini bekler.

Rajkumar kendisini yakalayan kişilerin hepsini yok edeceğini, çok yakında Suraj’ın ve Sandiya’nın patlama ile yok olacağını kendi kendisine söyler.

Disha, salıncağını yanına gelir. Çantasından bir şey çıkartır. Mohit Disha’nın yanına gelir ve salıncakla ne yaptığını sorar. Disha da Pari ile ilgilendiğini ifade eder. Aslında salıncağın altına zaman ayarlı bomba yerleştirmiştir. Suraj ve Sandiya salıncağa oturduğunda orayı patlatmayı planlar.

Minakşi salıncağa Vikram ile oturmak istese de aralarının bozuk olmasından dolayı, Minakşi salıncağa tek başına oturmak ister. Disha, planlarının boşa gideceğini düşünüp gerilir. Tam da bu sırada Santos, Suraj ile Sandiya’nın oraya oturacağını, onların büyük olduğunu söylemesi, Minakşi’nin salıncağa oturmasına engel olur. Disha hala planının işlediğini görünce mutlu olur.

22 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Disha Salıncağın Yanına Gelir

Suraj ile Sandiya kutlama öncesinde odalarında resim çektirirler. Bu sırada Sandiya’nın küpesi, Suraj’ın kıyafetine takılır. Romantik anlardan sonra Suraj alt kata gelir. Misafirler de yavaş yavaş gelmeye başladığını gören Minakşi, Vikram’ın yanına gider. Tej bayramı olduğu için karı kocanın bir arada kutlaması gereken bir bayram olduğunu söyler. Onu eve çağırır. Vikram Minakşi’yi görmezden gelir. Minakşi üzülerek eve döner.

Vikram’ın yeni aldığı işçisi Prema, Minakşi’nin kim olduğunu sorar. Vikram da karısı olduğunu dile getirince, Prema neden karısına kötü davrandığını sorar. Vikram’ı kendi kocasına benzetir. Vikram da karısını hiçbir zaman dövmediğini, her zaman iyi davrandığını ama yaptıklarından dolayı kalbinin kırıldığını açıklar. Prema da fiziksel şiddet dışın da duygusal şiddet de olduğunu, fiziksel şiddetin zamanla geçeceğini ama duygusal şiddetin kalıcı olduğunu ve devam ettiğini söylemesi üzerine, Vikram eve gider.

Disha Tej bayramı sıkıcı olduğunu bahane edip, patlama sırasında evde olmamak için Sandiya’ya gideceğini söyler. Sandiya buna şaşırsa da onu yolcu eder. Misafirler gelmeye başlar. Daisa da gelen misafirlerdendir. Lakin Kahna’nın gelmediğini gören Arun, cebinden şeker çıkartır.

“Daisa bu şekeri Kahna çok sever. Bunu ona verir misin?”

Daisa sinirlenir ve Arun’a kızar. Bu anları gören Rathi ailesinin canı çok sıkılır. Puja töreni başlar. Sandiya ve Suraj koltuğuna oturur. Rajkumar da planının başarılı olacağını düşünüp, kaldığı hücresinde şarkı söyleyip, eğlenir.

Can Yoldaşım 176 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 177 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

22 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Disha Rajkumar’a tokat atar
 • Disha Rajkumar’ın ailesini öldürdüğünü söyler
 • Disha’nın yalanına herkes inanır
 • Suraj Disha’yı Rathi evine getirir
 • Disha Rajkumar’ın intikamını almak için plan yapar
 • Suraj Disha ile ailesini tanıştırır
 • Sandiya eve geldiğinde Disha’yı görünce şaşırır
 • Sandiya Suraj’dan Rajkumar meselesini kimseye söylememesini ister
 • Mohit eşine internet sitesi yapar
 • Minakşi Vikram’ın yanına gider
 • Vikram Minakşi’yi görmezden gelir.
 • Prema duygusal şiddetin daha acı olduğunu Vikram’a söyler
 • Disha Suraj ve Sandiya’nın oturacağı koltuğa bomba koyar

Can Yoldaşım 176 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 22 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 176. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 22 Ocak Can Yoldaşım 176 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 177 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 176 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 23 Ocak Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 177 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu