Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 177 Bölüm Özeti (23 Ocak Pazar) Rajkumar’ın Planı!

Can Yoldaşım 177 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Ocak Pazar Can Yoldaşım 177 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 177 bölüm özeti
 • 23 Ocak Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 177 Bölüm Fragmanı
 • 23 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 24 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 178 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 23 Ocak Pazar Can Yoldaşım 177 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Rajkumar’ın bir planı olduğunu fark eder.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 24 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 178 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 177 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya süslenmiş salıncağa oturması ile başlar. Santos şarkı söylemeye başlar. Aynı anda Rajkumar da hücresinde Santos’un söylediği şarkıyı söyler.

“Disha geçtiğimiz bölümde salıncağın altına bir şey yerleştirmişti. Bu sırada “Rathi Ailesini yok edeceğim!” dediği için bomba koyduğu tarafımızca düşünülmüştür. Lakin Disha oraya Suraj ile Rajkumar’ın beraber çektirdiği resmi koyduğu bu bölümde anlaşılacak.”

Suraj ile Sandiya salıncakta sallanırken, salıncağın altında bir resim düşer. Chatturi resmi fark eder. Hemen onu yerden aldığında şok olur. Gözlerine inanamaz. Santos ne oldu derken, Chatturi resmi Sandiya’ya gösterir. Sandiya ile Suraj da resme bakınca şok olur. Santos kimin resmi diye sorunca, Chatturi de Rajkumar’ın resmi olduğunu söyler.

Santos hemen eskiden Rajkumar’ın ailesine neler yaptığını, Suraj’ın ölümden döndüğünü, Sandiya bombayı insanlardan uzaklaştırmak için neler yaptığı gözlerinin önüne gelir. Santos bunun iyiye işaret olmadığını söyler. Chotu da bombayı üzerine bağladığı için korkmaya başlar. Suraj da “Merak etme Chotu, Rajkumar Puşkar da hapiste!” der. Santos ve Rathi ailesi, Suraj’ın Rajkumar hakkındaki ağızından kaçırdığı sözlerini duyunca, Santos şöyle der.

“Rajkumar Puşkarda mı?”

Diye Santos merak ve korku içerisinde sorar. Suraj da ağzından kaçırdığı bu bilginin tüm detaylarını anlatır. Sandiya’nın onu buraya getirdiğini bile söyler. Santos neden diye Sandiya’ya sorar. Sandiya da asılmak için geldiğini, güvenliğinden Zakir ile birlikte sorumlu olduğunu açıklar.

Can Yoldaşım 177 Bölüm Özeti (23 Ocak Pazar) Rajkumar'ın Resmi Rathi Ailesine Gelir

Rathi ailesinde bu andan itibaren korku ve kaygı başlar. Chatturi Rajkumar’ın bir şeytan olduğunu, Rathi evine gelmesinin an meselesi olduğunu söyler. Sandiya da merak etmemesini, sıkı güvenlik önlemleri içerisinde, hücrede kaldığını açıklar.

Dilip ve ailesi Tej bayramını kutlar. Chavi yüne Pushpa’ya bir oyun oynar. Kendi evinden bilezik takmak için herkesin içinde kaynanasından izin alır. Gelen misafirler Chavi’nin kendi evi olduğu için neden Pushpa’ya sorduğunu merak eder. Chavi de kaldıkları evin kaynanasına ait olduğunu ve kendisini de yeni geldiğini dile getirir. Gelen misafirler Chavi’nin iyi ahlaklı bir gelin olduğunu söylerken, Pushpa misafirler karşısında utanır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Rathi ailesine bir şey olmayacağına dair güvence verir. Lakin Santos ne olursa olsun, onun Rajkumar’ın yanına gitmesine izin vermediğini, ailesine zarar verebilecek eli kanlı bir katil, hatta terörist olduğunu söyler. Sandiya Santos’a merak etmemesini, birkaç gün içerisinde asılacağını dile getirir. Sandiya ile Suraj, Tej ritüellerini yerine getirdikten sonra sıra Vikram ve Emily’e gelir. Santos salıncağa oturup, ritüeli yapmalarını ister. Vikram yapmak istemediğini söyleyince, Minakşi şok olur. Santos oğlunun üzerine gitmez.

Mohit ile Emily, Tej ritüellerini yerine getirir. Vikram ise odasına gider. Minakşi odaya gidip, Vikram’a süt verir. Lakin Vikram Minakşi’nin sözlerine dahi cevap vermez. Bu sırada Mısri kapıdan içeri girer. Mısri oyuncak bebeği ile oynarken, Minakşi Mısri’ye eteğinde sakladığı çikolatayı gösterir. Ondan söylediklerini yapmasını ister.

Can Yoldaşım 177 Bölüm Özeti (23 Ocak Pazar) Rajkumar'ın Planı

Mısri Vikram’ın yanına gidip, onu öper. Akabinde ona baba deyince, Vikram’ın neşesi yerine gelir. Hatta Minakşi’nin getirdiği sütü bile içmek isterken, Mısri Minakşi’nin yanına gider ve der ki;

“Ona baba dedim. Hadi bana çikolatayı ver!”

Vikram şok olur. Yine Minakşi’nin oyununa ve yalanına maruz kaldığını anlar. Sinirle odadan çıkar. Minakşi ise evliliğini kurtaracak kişinin Mısri olduğunun farkına varır.

Akşam olduğunda Sandiya, Disha tarafından eline uygulanan kına yüzünden elleri kaşınmaya başlar. Kaşınmanın boyutu her geçen gün artar. Bu sırada Disha, Suraj’ telefonla arar. Suraj’a ellerinin yara içinde olduğunu, Sandiya’ya kına sürerken kendi elleri de mahvolduğunu, nedenini çok merak ettiğini söyler.

“Dishya kınaya bilerek elleri kanatan ve acıtan bir malzeme katmıştır!”

Suraj da Sandiya’nın da aynı durumda olduğunu, şimdi ellerine ilaç uyguladığını söyler. Ondan da ilaç kullanmasını ister. Suraj Sandiya’ya kınayı nereden aldığını sorar. Sandiya da yol üzerinden yeni açılan dinlenme tesisinden aldığını dile getirir. Suraj başkalarının da ellerine bir şey olmamasını ifade eder. Sandiya da bir sonraki gün oraya gidip, kınacıya hesap soracağını açıklar.

Mohit, Sandiya ve Suraj’ın evlilik yıldönümleri için resimden kolaj yapmıştır. Bunu Santos’a gösterip, Suraj ile Sandiya’nın evlilik yıldönümlerin de onlara sürpriz yapacağını söyler.

Can Yoldaşım 177. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Ocak Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rathi ailesi Sandiya ve Suraj’ın evlilik yıldönümleri için bir sürpriz yapmayı planlar. Arun da Sandiya ve Suraj’ın çok zorluklara katlandıklarını, onlar en iyisini hak ettiğini söyler. Bu sırada Suraj gelir. Herkes konuyu değiştirir. Suraj neden sustuklarını sorar. Mohit de Santos’un onları Dubai’ye göndermek istediğini açıklar. Suraj da Sandiya’nın işleri çok yoğun olduğunu, izin konusunda sıkıntı olacağını söyler.

Suraj Sandiya’nın eline uyguladığı kına yüzünden eli yara olduğunu açıklar. Santos gece haber vermediği için Suraj’a kızar. Sruaj da gerekli ilacı uyguladığını, Sandiya kınayı aldığı dinlenme tesisine gidip, bunun hesabını soracağını söyler.

Sandiya kınayı aldığı dinlenme tesisine gider. Lakin dinlenme tesisi ortadan kaybolduğunu görünce şok olur. Bir gecede nasıl ortadan kaybolur diye merak eder.

Sandiya hemen oradan geçen birine dinlenme tesisini sorar. Adam da bir gecede geldiklerini, bir gecede geri gittiklerini söyleyince, Sandiya Rajkumar’ı sevk edecekleri güzergahı son ana kadar sakladıklarını ve kimsenin bilmediğini ama Rajkumar bunu bilip, bir plan kurduğunu anlar.

23 Ocak Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Dinlenme Tesisinin Olmadığını Görür

Sandiya hemen hapishaneye gider. Zakir ve hapishane müdürü güvenlik kamerasından Rajkumar’ın hareketlerini izler. Sandiya oraya gelir. Zakir Sandiya’ya Rajkumar’ın din görevlisi istediğini söyler. Sandiya ise dine inanmayan Rajkumar’ın kesinlikle bir şey planladığını, bunu bir an evvel bulmaları gerektiğini söyler.

Sandiya Rajkumar’ın ne düşündüğünü bulmak için hemen onunla konuşmak ister. Zakir tehlikeli olabileceğini söylese de Sandiya Zakir’i dinlemez. Sandiya nezarete gider. Bu sırada din görevlisi Rajkumar’a dini hikayeler anlatır. Rajkumar Sandiya’nın geldiğini görünce din görevlisini gönderir.

Nezarethane görevlisi koşarak gelir. Nezarete silahla girilemeyeceğini hemen silahını imza karşılığında teslim etmesi gerektiğini söyler. Sandiya silahını çıkartırken çok zorlanır. Zira elindeki yaralar gittikçe kötüleşmiştir. Sandiya silahını kabından çıkartırken onu yere düşürür. Rajkumar Disha’nın işini çok iyi yaptığını düşünüp, planının %100 işlediğini anlar.

Sandiya silahını teslim ettikten sonra bütün bunları nasıl yaptığını sorar. Rajkumar bilmiyor gibi davranır. Sandiya dinlenme tesisi bir gecede ortadan kaybolduğunu, onun planı olduğunu bildiğini söyler. Bunun üzerine Rajkumar hapisten kaçacağını ve kimse onu durduramayacağını söyler. Sandiya da hapisten kaçamayacağını konusunda adeta bahse girer.

Can Yoldaşım 177 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 178 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ile Suraj salıncağa oturur
 • Salıncağın altından yere resim düşer
 • Resim de Rajkumar ile Suraj’ın yana yana olan resmini Rathi ailesi görür
 • Suraj Rajkumar’ın Puşkar da olduğunu ağzında kaçırır
 • Sandiya Rathi ailesine her şeyi açıklar
 • Disha Sandiya’nın eline kına uygular
 • Disha Sandiya’nın eline uyguladığı kınaya kimyasal katar
 • Sandiya gece eli kaşınmaya başlar
 • Sandiya ellerini kullanmayacak hale gelir
 • Sandiya Rajkumar’ı getirirken durdukları dinlenme tesisisin kaybolduğunu görür
 • Sandiya Rajkumar’a planını sorar
 • Rajkumar hapisten kaçacağını söyler

Can Yoldaşım 177 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Ocak Pazar Can Yoldaşım 177. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Ocak Can Yoldaşım 177 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 178 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 177 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 24 Ocak Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 178 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu