Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 178 Bölüm Özeti (24 Ocak Pazartesi) Rajkumar Hapisten Kaçar!

Can Yoldaşım 178 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 178 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 178 bölüm özeti
 • 24 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 178 Bölüm Fragmanı
 • 24 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 25 Ocak Salı Can Yoldaşım 179 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 24 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 178 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Rajkumar hapisten kaçmayı başarır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 25 Ocak Salı Can Yoldaşım 179 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 178 Bölüm Özeti

Zakir ile Sandiya’nın konuşması ile başlar. Sandiya Rajkumar’ın kaçacağını açıklar. Otoyol da bir gecede dinlenme tesisi yapan kişiyi yalnız bırakmamaları gerektiğini söyler. Zakir haklı olduğunu, bunun için cezaevi güvenlik kameralarını cep telefonuna yüklediği uygulama sayesinde, an ve an Rajkumar’ın ne yaptığını görebileceğini açıklar. Sandiya bunu duyunca bir nebze olsun rahatlar.

Prema dükkânda sarileri düzenler. Taburenin üzerine çıkıp sarileri yerleştirirken, Vikram ondan dikkatli olmasını, hamile olduğu için bebeğine zarar gelebileceğini, tabureden inmesini ister. Bu konuşmaları uzaktan Minakşi duyar ve canı sıkılır. Zira kendi hamileliğinde, Vikram’ın bunları asla yapmadığını düşünür.

Minakşi Vikram’a çay getirir. Vikram çay içmeyeceğini söyler. Minakşi Prema’nın yanına gidip, ona ısrarla çay içmesini ister. Prema’nın kolundan tutup dükkânın kapısının önüne kadar getirir. Elindeki bardağı ona uzatırken, bilerek Prema’nın koluna döker. Prema sıcak çayın etkisi ile canı çok yanar. Vikram hemen oraya gelir. Minakşi Prema’nın işlerini yapabileceğini, istemeden döküldüğünü söyler. Vikram da Minakşi’nin yerdeki bütün sarileri yerleştirmesini, bu sırada Prema’nın da hesap defterini kontrol etmesini ister.

Minakşi Prema’dan kurtulmak isterken, şimdi Vikram’a daha yakın ve oturduğu yerden para aldığını görünce, planının başarısız olduğunu anlar. Bir yolunu bulup, Prema’yı dükkândan göndermek ister.

Sandiya yolda Suraj’ı arar. Lakin telefona Disha çıkar. Disha yabancı biri gibi konuşur. Sandiya önce yanlış numarayı aradığını düşünüp özür diler. Lakin arka planda, Suraj’ın tatlı yaparken çıkardığı seslerden Suraj’ın telefonu olduğunu, bu şakayı da Disha’dan başkasının yapamayacağını düşünüp “Disha bana Suraj’ı ver! Onunla konuşmam lazım!” der. Disha kendisini tanıyan Sandiya’ya çok şaşırır.

Can Yoldaşım 178 Bölüm Özeti (24 Ocak Pazartesi) Suraj ile Sandiya'nın Evlilik Yıldönümleri Kutlanır

Mısri Rathi evinden çıkıp, kapının önünden geçen Daisa’ya “Babaanne!” diye çağırır. Daisa Mısri’yi görünce hemen ona sarılıp, hasret giderir. Vikram ile Minakşi hemen olay yerine gelince, Daisa arkasına bakmadan gider. Mısri iki göz iki çeşme ağlar.

Minakşi hemen Mısri’yi kucağına alıp onu sakinleştirmeye çalışsa da Mısri onu dinlemez. Vikram hemen Mısri’yi kucağına alıp yanında ki bakkala götürür. Orada bulunan satıcı ile mahalleli laf eder. Minakşi bebeği büyütmediği için Mısri onu dinlemediğini söyler. Vikram sinirlenir. Bu sırada Prema gelir. Mısri’yi kucağına alıp, onu güzelce susturur. Minakşi kendi susturamadığı bebeğini, Prema’nın susturduğunu görünce sinir olur. Hemen Mısri’yi de alıp uzaklaşır.

Santos Mısri’ye baktığını ama içeride Suraj ile Sandiya’nın evlilik yıldönümleri için hazırlık yaparken Mısri’nin kaçtığını söyler. Disha bunu duyunca yüksek sesle bir kez daha şöyle der.

“Ne! Suraj ile Sandiya’nın bugün evlilik yıldönümü mü?”

Deyince, Santos ondan sessiz olmasını, sürpriz parti yapacaklarını söyler. Disha da gelmek ister. Santos gece 12 de kutlayacaklarını dile getirir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj ailesinin onlara sürpriz yaptığından habersiz, Sandiya ile evlilik yıl dönümü için saati gece 12 olmadan 5 dakika geri alır. Zira ilk karşı tarafın kutlamasını ister. Suraj odadan çıkınca, aynı şeyi Sandiya da düşünüp saati 5 dakika geri alır. Saat 12’ye gelince, ikisi birden evlilik yıldönümlerini kutlar. Lakin saati 5 dakika geri aldıklarını ikisi de birbirine açıklar.

Bu sırada Arun gelir. İlaçlarını bulamadığı için yardım etmesini ister. Suraj Arun’un yanına gider. Sandiya da mutfağa gider. Arun ve Vikram, Suraj’ı bir odaya götürür. Ona kıyafet giydirip gözlerini bağlar. Emily ile Minakşi de aynı şeyi Sandiya için yapar.

Arun oğlunu süsledikleri salona gözleri bağlı bir şekilde getirir. Akabinde Minakşi ile Emily de Sandiya’yı aynı yere getirir.

Sandiya ve Suraj gözleri bağlı şekilde evin ortasında durur. Bu sırada ışıklar yanar. Suraj ve Sandiya gözlerini açar. Tam da bu sırada ikisinin başına gül yaprakları dökülür. Oldukça romantik bir anda tüm aile yanlarına gelir. Herkes evlilik yıldönümlerini kutlar.

Mohit, Sandiya ile Suraj için yaptığı resim kolajını ve herkesin kendi resminin altına bıraktığı mesajı gösterir. Sandiya Arun’un resminin altında ki mesajı okur. Suraj da Santos’un mesajını okur. Sırası ile herkesin mesajı böylelikle okunur. Tam da bu sırada içeri Disha gelir. Herkes gece yarısında tek başına geldiği için ona kızar. Zira geceleri bayanlar için çok tehlikeli bir yer olduğunu söyler. Disha da bir dahaki sefere dikkat edeceğini dile getirir.

Can Yoldaşım 178 Bölüm Özeti (24 Ocak Pazartesi) Rajkumar Hapisten Kaçar

Birkaç dakika sonra eve yaş pasta gelir. Herkes Zakir’in aldığını düşünür. Zakir ise almadığını açıklar. Rathi ailesi pastayı kesip yerken, Disha gizlice Sandiya ve Suraj’ın odasına gider. Orada Sandiya’nın telefonunu alır. Rajkumar’ın hapishanedeki görüntüsünü izlediği uygulamayı açar ve ayarlarını değiştirir.

Disha alt kata geldiğinde, Zakir’de de aynı uygulama olduğunu bildiği için Zakir’e meyve suyu verme bahanesi ile meyve suyunu Zakir’in üzerine döker. Hemen peçete getirir. Zakir bu sırada telefonunu yere bırakır. Zakir görmeden Disha Sandiya’nın telefonunu yaptığı ayarları Zakir’in telefonuna yapar. Artık ne Zakir ne de Sandiya, hapishanedeki anlık görüntüleri değil, eski görüntüleri izlemeye başlar.

Disha Sandiya ve Suraj’ın pastasında bir dilim gizlice alıp, folyoya sarar. Gizlice onu pencerede bekleyen bir adama teslim eder. Adam da gizlice pastayı hapishanedeki Rajkumar’a ulaştırır.

Can Yoldaşım 178. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

24 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rajkumar, Sandiya ve Suraj’ın evlilik yıldönümlerine ait olan pastayı, içeride hainlik yapan gardiyanın elinden alır. Bu sırada Suraj ile Sandiya da gece eve gelen pastayı birbirlerinin sipariş ettiğini düşünürler. Suraj Sandiya’ya, Sandiya da Suraj’a hediye verir.

Gecenin ilerleyen saatlerinde, Rajkumar’ın yan koğuşun da kalan yaşlı adam ölür. Doktor onu kontrol eder ve öldüğünü doğrular. Rajkumar ölen adamı önemsiyor gibi davranır. Adam hapishaneden çıkarılır. Rajkumar gardiyanlardan birinin cebinde sakız fark eder. Ondan bir tane vermesini ister. Gardiyan sakız kutusunu verir. Rajkumar bilerek sakız kutusunu yere düşürür. Bu sırada sakızın şeffaf jelatinini çıkartıp, gardiyana sakız kutusunu geri verir.

Rajkumar havalandırmaya çıkartılır. Hapishane müdürü Rajkumar’ın çok fazla havalandırmada yalnız kalmasını istemez. Hemen onu içeri geri gönderir. Rajkumar kendi koğuşuna girerken, sakız kutusunun şeffaf jelatinini kapının şifre yazılan kısmına çaktırmadan yapıştırır. Gardiyanlar bu jelatini fark etmeden şifreyi girer. Rajkumar tekrar jelatini çaktırmadan alır. Rajkumar artık kendi odasının şifresini öğrenmiştir.

24 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Rajkumar Gardiyan'ı Bayıltır

Rathi evinde gece eve kimin pasta sipariş ettiği mesele olur. Zira Suraj Sandiya’nın, Sandiya da Suraj’ın sipariş ettiğini düşünür. Lakin ikisi de sipariş etmediğini öğrenince Sandiya panik olur. Çünkü pasta üzerinde, Suraj ve Sandiya’nın kendi aralarında ki aşklarını ifade eden Çince bir yazı vardır.

Santos pastayı Mohit ile Emily’in sipariş etmiş olabileceğini söyler. Lakin Mohit, sipariş etmediklerini söyler. Sandiya Chavi’yi bile arar. Lakin sipariş etmediğini öğrenir. Sandiya pastanın faturasından onu sipariş eden kişinin telefonunu arar. Bu esnada kapının dışında telefon sesi duyulur. Sandiya bir kulağın da pastayı sipariş eden kişiyi ararken, diğer taraftan kapıyı açar. Sandiya kapıyı açtığında, tam karşısında Disha’yı fark eder. Sandiya pastayı sipariş edip etmediğini sorar. Disha da sipariş ettiğini açıklar.

“Peki Suraj ile benim aramdaki şifreyi nasıl biliyorsun? Pastanın üzerine yazdığın kelimeyi nereden biliyorsun?”

Diye sorar. Disha da Suraj’ın kaleme bu notu yazarken gördüğünü, önemli olduğunu düşünüp pastaya yazdırdığını açıklar.

Hapishane de rüşvet yiyen gardiyan Rajkumar’ın yanına gelir. 10 dakika boyunca sıkı güvenlik gevşeyeceğini, buradan ayrılmasını ister. Rajkumar da adamı yalandan boynunu tutar. Şifreyi zorla yazdırır gibi kameralara görüntü verir. Akabinde gardiyanı bir yumrukla bayıltıp, onun kıyafetlerini giyip hapishaneden kaçar.

Can Yoldaşım 178 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 179 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

24 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Rajkumar’ın söylediklerini Zakir’e anlatır
 • Zakir Sandiya’ya hapishanedeki güvenlik kameralarını telefondan görebileceğini söyler
 • Sandiya telefonuna uygulama yükler
 • Rathi evinde Sandiya ile Suraj’ın evlilik yıldönümleri kutlanır
 • Disha Sandiya’nın telefonundaki uygulamanın ayarlarını bozar
 • Daisa Zakir’in telefonunda ki uygulamayı bozar
 • Rajkumar hapishaneden kaçmak için plan yapar
 • Rajkumar gardiyanın birini bayıltır
 • Rajkumar gardiyanın kıyafetini giyip, hapisten kaçar

Can Yoldaşım 178 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 24 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 178. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 24 Ocak Can Yoldaşım 178 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 179 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 178 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 25 Ocak Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 179 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. Gercekten anlamıyorum neden dünyada iyiler olduğu kadar kotülerde var neden hep ömrümüzün sonuna kadar kötülerle savaşıcaz? Bir cana kıymak intikam almalı bu kadar kolay mı ? Bu dünyada hər şey bitər ama iyilerle kötûlerin savaşı asla bitməz 😰☹️ rahatsız etdiyim için kusura bakma filizcim detaylı bilgi verdiğin için teşekkürler sırf bizim için sabahdan akşama kadar özetleri yazıyorsun.cok teşekkürler filizcim ❤️ sana ve tüm türk halkına Azərbaycandan kucak dolusu selamlar ve sevgilər🇦🇿❤️🇹🇷

 2. Filizcim meraba nasilsiniz bas tacim diziyi izlemedimizmi giç saatlerinde izlemek çok zor eski saatinde eski diziyi yayinlamanin ne anlami var lutfen kanal 7 bunu iletirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu