Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 179 Bölüm Özeti (25 Ocak Salı) Rajkumar Yakalanır!

Can Yoldaşım 179 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 25 Ocak Salı Can Yoldaşım 179 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 179 bölüm özeti
 • 25 Ocak Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 179 Bölüm Fragmanı
 • 25 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 26 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 180 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 25 Ocak Salı Can Yoldaşım 179 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Rajkumar’ı Yakalar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 26 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 180 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 179 Bölüm Özeti

Rajkumar’ın hücresinden çıkması ile başlar. Sırası ile bütün kapıları tek tek geçer. Tam dışarı çıkacağı sırada cezaevi müdürünü fark eder. Hemen yolunu değiştirir. Müdür gittikten sonra 3 numaralı kapıya yönelir. Bu sırada Zakir ile Sandiya cezaevine doğru gelmektedir. Zakir telefonundaki uygulamadan Rajkumar’ın ne yaptığına bakar. Zakir, Rajkumar’ın kıpramadan durması kafasını karıştırır. Bunun normal olmadığını söyler.

Bir önceki gün Rajkumar’ın yan tarafında kalan, şeker hastası yaşlı adam ölmüştür. Ailesi cezaevinin önüne gelir. Tabut getirdiklerini, cenazeyi almak istediklerini söyler. Kapıdaki polis memuru cenazenin hastanede adli tıp da olduğunu, cezaevinde olmadığını söyler. Ölen adamın yakınları ile polisler arasında tartışma çıkar. Rajkumar bu tartışmadan faydalanıp, gelen tabutun içine girer.

Zakir ile Sandiya cezaevine gelir. Kapıdaki tabutu görünce şaşırırlar. Hemen ne olduğunu öğrenirler. Cezaevi müdürü ölen adamın yakınlarını hastaneye gönderir. Sandiya giden tabuta dikkatlice bakar.

Sandiya ve Zakir Rajkumar’ın kaldığı hücreye gelirler. Rajkumar’a defalarca seslense de Rajkumar zannettikleri kişinin kıpramadığını fark ederler. Sandiya hemen hücrenin kilidini açar. İçeri girer. Battaniyeyi kaldırınca onun Rajkumar değil, gardiyan olduğunu anlayınca şok olur.

Can Yoldaşım 179 Bölüm Özeti (25 Ocak Salı) Sandiya ve Zakir Rajkumar'ın Nasıl Kaçtığını İzler

Zakir tüm personele talimat verir. Tüm kapıların kapatılmasını ister. Zakir hemen gardiyana Rajkumar’ın nerede olduğunu sorar. Garidyan da yoklama alırken demir parmaklıklar arkasından kendisini yakalayıp bayılttığını, sonrasında hiçbir şey hatırlamadığını söyler. Bu sırada Sandiya cep telefonundaki güvenlik kamerasına baktığı uygulamayı açınca şok olur. Zira kayıtta hala Rajkumar’ın içeride yattığı ana ait görüntüleri görür. Hemen bunu Zakir’e söyler. Zakir de aynı uygulamayı kendi telefonundan açınca, onunda yanlış görüntüleri gösterdiğini fark eder.

Minakşi Prema’yı dükkândan kovmak istese de bir türlü fırsatını bulamaz. Prema’nın yanına gidip, Sandiya’nın önemli biri olduğunu, kocası ile arasında ki sorunu çözeceğini söyler. Lakin kadın kocasına gitmek istemediğini, Vikram sayesinde yeni bir hayata başlayacağını söyler. Minakşi Prema’yı dışarı ki işleri yapması için gönderir. Hemen Prema’nın çantasından onun kaldığı yerin adresini almayı başarır.

Chavi Dilip’in kıyafetlerinin olduğu yere bilerek satılık ev fiyatları ile ilgili broşürü koyar. Dilip broşürü görünce nedenini Chavi’ye sorar. Chavi de yatırım için ev almaları gerektiğini, kazandığı hemen harcandığını söyler. Dilip meseleyi düşünmek için zaman ister.

Suraj ile Zakir hemen güvenlik kameralarından Rajkumar’ın nasıl kaçtığını tespit ederler. Sandiya ile Zakir’in cep telefonlarının haklendiğini, bu nedenle eski görüntüleri tekrar tekrar gösterdiğini söyler. Rajkumar’ın 3 nolu kapıdan çıktığı tespit edilince, Sandiya ve Zakir gelen misafirlerin listesine bakar. Orada içeri giren tabutu fark ederler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Rajkumar‘ın tabutla cezaevinden çıktığını söyler. Gardiyanlar nasıl buna emin olabileceğini sorar. Sandiya da Rajkumar ‘ı çok iyi tanıdığını, ölen adamın akrabaları diye gelenlerin bile Rajkumar‘ın adamı olabileceğini söyler.

Zakir ve Sandiya hemen mezarlığı doğru yola çıkarlar. Bu sırada Sandiya telsizden tüm trafik personeline şüpheli şahıs hakkında bilgi verip, gelen araçlar da bu kişiyi aramasını ister.

Minakşi Prema’nın ev adresini alıp oraya gizlice gider. Bir eve gelir. Evin çok lüks olduğunu fark eder. Sinirli bir adam gelir.

“Kadın burada ne yapıyorsun?”

Deyince Minakşi kendisini Puşkar Emniyet müdürü Sandiya’nın akrabası olduğunu, Prema’yı tanıyıp tanımadığını sorar. Adam da karısı olduğunu söyleyince, Minakşi kanunlara göre karısını terk edemeyeceğini, karısı Prema’yı Puşkar da verdiği adres de olduğunu, onu alıp götürmesini iste. Adam da gün içerisinde gelip alacağını söyler.

Sandiya ve Zakir mezarlığa ulaşırlar. Cezaevinde şeker hastalığından ölen adamın gömüldüğünü duyunca sinir olur. Sandiya hemen mezarı yeninden kazdırır. Tabutu açar. Lakin karşısında ölen adamın cesedini görür. Sandiya’nın morali bozulur. Gardiyanlar ve polisler de cesedi yerine koyup, tekrar üzerine toprak atarken başka bir cenaze gelir. Sandiya gelen tabutun havalandırma deliğini fark eder.

Tabutların iki kat olduğunu anlayan Sandiya yeniden mezarı kazdırır. Ölen yaşlı adamı tabuttan çıkarttıktan sonra alt kısımda gizli bir bölme fark eder. Sandiya o bölmeyi açıkça, Zakir’in oksijen tüpü ile orada beklediğini gören Zakir şok olur. Sandiya’nın zekasını bir kez daha takdir eder.

Zakir ve diğer polisler hemen tabutun içinden Rajkumar’ı çıkartırlar. Rajkumar yakalandığı halde morali bozulmaz. Sandiya da buna sinir olur. Rajkumar polis aracına, elleri kelepçeli bir şekilde bindirirler. Sandiya onu tabutun içerisinden çıkaracak biri olması gerektiğini, Rajkumar‘ın adamlarının yakınlarda olabileceğini söyler. Zakir birkaç metre ilerde birilerini fark eder. Sandiya ve Zakir silahını çıkarıp, çalıların arkasına giderler.

Can Yoldaşım 179 Bölüm Özeti (25 Ocak Salı) Rajkumar Yakalanır

Sandiya çalıların arkasında, Disha ile Suraj’ın alovera topladığını görünce şok olur. Suraj’a ne yaptığını sorar. Suraj da aloevera topladığını söyler. Rajumar bunu fark edip, şöyle der.

” Suraj Sandiya yengeme bir su ya da şeker falan ver. Beni kovalamaktan yorgun düştü!”

Suraj sesin tanıdık olduğunu fark eder. Çalıların arkasında çıkıp dışarı bakınca, Rajkumar ‘ı görür ve şok olur. Rajkumar hapisten kaçmak için durmayacağını, her defasında yeniden deneyeceğini söyler. Sandiya Suraj’ın eve gitmesini ister.

Polisler Rajkumar ‘ı yeninden cezaevine götürür. Sandiya Zakir ile konuşur. Rajkumar‘ın devamlı olarak kaçmayı deneyeceğini, içeride onca güvenlik önlemlerine rağmen Rajkumar bir şekilde onları ya satın aldığını ya da oyuna getirdiğini, başka bir yol bulmaları gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 179. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

25 Ocak Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Minakşi Prema’yı evden kovmak için Santos ile tapınağa gelmemek için mutfakta ayağı burkulmuş numarası yapar. Rathi ailesi hemen Minakşi’ye yardım eder. Santos oğlu Vikram’dan onun ayağına krem sürmesini ister. Vikram istemese de ayağına krem sürer. Minakşi tapınağa gidemeyeceğini açıklar. Santos da Suraj ve Sadiya’nın gelmesini ister. Virkam da banka da işi olduğunu söyleyip, Rathi evinden ayrılır

Sandiya ve Suraj, Santos ile birlikte tapınağa gider. Tapınak da Suraj derdini Sandiya’ya anlatır. Rajkumar’ın yüksek güvenlikli hapishaneden kaçtığını, ailesi adına koktuğunu söyler. Sandiya korkmasına gerek olmadığını, onun ailesine yaklaşmasına asla izin vermeyeceğini söyler. Bu sırada Zakir arar. Sandiya’nın acil gelmesini ister. Sandiya hemen tapınaktan ayrılır.

Rathi evinin önüne Prema’nın kocası gelir. Onu zorla götürmeye kalkar. Prema kocasına gelmeyeceğini söyleyince, adam karısını herkesin içinde dövmeye kalkar. Bu sırada çevredekiler adama kızar. Vikram bankadan gelir. Prema’nın kocasını fark eder. Hemen Prema’yı kurtarır. Kocası ile kavga eder. Suraj kavgayı fark edip onları aralaştırır. Adam da karısını almaya geldiğini söyler. Suraj da adama kızıp, karısı isterse geleceğini, aksi halde polisi çağıracaklarını söyler.

“Beni buraya Minakşi çağırdı. Karımı alabileceğimi söylemişti!”

Deyince herkes şok olur. Minakşi’nin bir foyası daha ortaya çıkar. Adam sinirlenip, tek başına oradan ayrılır.

25 Ocak Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Vikram Prema'ya Sari Hediye Eder

Sandiya ve Zakir emniyet müdürün yanına gider. Sandiya Rajkumar’ın çevresi çok geniş olduğunu, onun asılana kadar gizli bir yer de saklamayı teklif eder. Emniyet müdür bunu kabul eder.

Vikram Minakşi’nin yaptıklarını duyunca sinirden deliye döner. Annesi Santos’a artık Minakşi’yi istemediğini, onu evden kovması gerektiğini söyler. Minakşi yalvarmaya başlar. Vikram sinirle evi terk eder.

Sandiya ve Zakir ile birlikte 10 kadar özel eğitimli polis, Rajkumar’ı gözleri bağlı bir eve götürürler. Zakir havasının değiştiğini söyleyip dalga geçerken, Zakir mermileri gösterip her gün bu mermilerden yiyeceğini söyler. Rajkumar karşısında odaklanmış Zakir’i görünce şok olur.

Disha’ya mesaj gelir. Rajkumar‘ın başka bir yere sevk edildiği öğrenir. Lakin nerede olması gerektiğini Sandiya’dan bir şekilde öğrenmesi istenir. Disha Siandiya’nın planını merak eder.

Vikram, Minakşi’nin yaptıklarından dolayı Prema’dan özür diler. Hatta ona sari bile hediye eder. Minakşi bunu uzaktan fark eder. Yakında Vikram ile Prema’ın evlenebileceğini bile düşünmeye başlar.

Can Yoldaşım 179 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 180 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

25 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Rajkumar hapisten kaçar
 • Sandiya ve Zakir Rajkumar’ın kaçtığını tespit eder
 • Sandiya cezaevinden tabutla kaçtığını anlar
 • Sandiya tabutun peşine düşer
 • Sandiya mezarlığa gider
 • Mezarlıkta gizlenen Rajkumar’ı kıskıvrak yakalar
 • Minakşi Prema’nın kocasının yanına gider
 • Minakşi Prema’nın yerini kocasına söyler
 • Kocası Prema’yı almaya gelir
 • Prema’ın kocası Prema’yı döver
 • Vikram adamı döver
 • Adam Minakşi’nin çağırdığını söyler
 • Vikram Santos’dan Minakşi’yi evden kovmasını ister

Can Yoldaşım 179 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 25 Ocak Salı Can Yoldaşım 179. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 25 Ocak Can Yoldaşım 179 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 180 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 179 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 26 Ocak Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 180 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Özetler için teşekkürler filizcim ❤️ 🥰😘 a bu arada arkadaşlar survivora bakıyormusunuz bilmem oraya bizim ülkeden yani Azerbaycandan oyuncumuz gelicek belki de geçen sezonlarda görmüşsünüzdür ismi Perviz Abdullayev tam 6 kez boks üzre dünya şampiyonu həyecanla bekliyorum teşekkürler filizcim ❤️🥰😘

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu