Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 18 Bölüm Özeti (17 Ağustos Salı) Sandiya İz Peşinde!

Can Yoldaşım 18 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Ağustos Salı Can Yoldaşım 18 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 18 bölüm özeti
 • 17 Ağustos Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 18 Bölüm Fragmanı
 • 17 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 18 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 19 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 17 Ağustos Can Yoldaşım 18 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya iz peşinde yangını çıkaranları araması” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 18 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 19 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 18 Bölüm Özeti

Bölüm Meenakshi ile Vikram’ın konuşması ile başlar. Hepsini kandırıp hem kendi paralarını Santos’dan geri aldıklarını hem de Suraj ve karısından para kopardıklarını söyler. Yaptıkları plan, beklentilerinden daha fazla işe yaradığını düşünür. Suraj da kardeşi Vikram’ın yeniden Sari dükkanı açabilmesi için her zamankinden daha fazla çalışmaya söz vermiştir. Sandiya uzaktan eşini izler. Suraj yoğunluktan kendisine dikkat etmez ve elini kızgın yağ yakar. Pencerede onu izleyen Sandiya’nın canı yanar.

Meenakshi para peşinden koştukları için yemek yiyemediklerini, millete rol yapacaklarını için yemeden içmeden kesilirler. Zira herkes çok acısı var gibi düşünmesini sağlamak için. Meenakshi yemek konusunda bir planı olduğunu söyler. Hemen Santos’un yanına gidip Vikram kaç gündür ağzına bir lokma koymadı. Şimdi de başı ağrıyor der. Santos hemen oğluna ilaç getirmesi için Chatturi’ye emir verir. Ayrıca yemek getirip yemesini ister.

Sandiya evdeki Vikram ile Meenakshi’den pek hoşlanmaz. O sebeple çay yapıp Suraj’a götürür. Suraj da Sandiya’nın çay getirdiğini görünce çok mutlu olur. Evdeki durumu merak eder. Zira yakın zamanda çıkan yangınla her şeyini kaybettiğini düşündüğü Vikram ile Meenakshi’nin moralini sorar. Sandiya da herkesin iyi olduğunu söyledikten sonra Sandiya Suraj’ın elini yaktığını, ona krem getirdiğini söyleyince Suraj çok şaşırır.

Can Yoldaşım 18 Bölüm Özeti (17 Ağustos Salı) Sandiya Sari Dükkanında İncelemede Bulunur

Suraj iş yerinde tatlılara krem bulaşabileceğini, akşam eve geldiğinden sürmesini ister. Ancak Sandiya inatçı bir kızdır. Ona krem sürerken tatlı kutularına da bulaşır. İkisi tebessüm eder. Kısaca Suraj ile Sandiya artık birbirlerini hem daha iyi tanıyor hem de birbirilerine karşı bir şeyler hissetmeye başladılar.

Sandiya, Chatturu sari dükkanını temizlemeye başlar. Bir an evvel dükkandaki yangın izlerini silip tekrardan gösterişli bir iş yeri olması için kollarını sıvarlar. Sandiya dükkanda tuhaf bir koku hisseder. Elektrik kontağında çıktığı iddia edilen yangının izlerini temizlemeden araştırmaya başlar. Sandiya Chatturi’den elektrik kontağının yerini sorar. Sandiya elektrik panosuna bakınca onun çıkarıldığını fark eder. Daha sonra odada tek tek külleri incelerken kibrit bulur.

Meenakshi evde rol yapmaya devam eder. Santos da gelinine artık her şeyin geride kaldığını, yemek yiyip artık başlarına gelen olayı unutmasını ister. Bu sırada içeri Suraj girer. Satışların arttığınıu, yüklü miktarda sipariş aldıklarını söyler. Bu konuşma sırasında Sandiya içeri girer.

“Anne yangın elektrik kontağından çıkmamış. İçeride kağıt ve kibrit buldum. Ayrıca elektrik kontağı kapalıydı. Bu yangılını bilerek çıkartmışlar. Hemen polisi aramamız lazım!”

Deyince Meenakshi şok olur. Panik halde ne polis mi der. Vikram da karısına sakin olmasını ister. Meenakshi polis gelse de benim yanan sarilerimi polis mi verecek der. Sandiya da polis gelip araştırma yaparsa suçluları bulacaklarını, bunu yapandan tazminat alıp sarilerin parasını kurtaracaklarını söyler.

Santos gerçekten bilerek yangın çıkarıldıysa onu yakaladığında parçalayacağını söyler. Meenakshi her geçen dakika daha da korkmaya başlar. Zira Santos’un ne kadar acımasız biri olduğunu çok iyi biliyor.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya delilleri bir araya getirdiklerinde aileye karşı bilerek yapılmış bir sabotaj olduğunu, bunu kimin yaptığını Meenakshi’ye sorar. Meenakshi kekeleyip bilmediğini söyler.

Akşam Suraj yaptığı tatlıları adreslere teslim etmek için motosikletine tatlıları bağlarken hepsi kayar. Tam düşeceği sırada Sandiya tutar. Sandiya beraber tatlıları teslim edebileceklerini söyler. Suraj çok sevinir. Birlikte tatlıları teslim ederler.

Vikram ile Meenakshi’nin odasında “Sandiya iz peşinde. Her an bu yangını bizim çıkardığımızı öğrenecek. Buna engel olmamız lazım” diye konuşurlar.

Suraj tatlıları dağıttıktan sonra düğün sahibinin isteği ile hem tatlı yem de yemek yapma işi alır. Sandiya ile birlikte düğün salonuna gider. Suraj yemekleri ve tatlıları yapar.

Sandiya yardım edeyim dese de Suraj gerek olmadığını söyler. Sandiya’nın canı sıkılır. Zira Suraj geçen sefer kendisine yardım ettiğini, şimdide kendisi yardım etmesi gerektiğini düşünür. Suraj Sandiya’nın moralinin bozulduğunu anlar. Ona yardıma ihtiyacım var. Deyip helva yaparken karıştırmasını ister.

Can Yoldaşım 18 Bölüm Özeti (17 Ağustos Salı) Sandiya İz Peşinde

Davete gelenlerden biri de Sandiya’nın en yakın arkadaşı Riti’dir. Riti tatlılara konulmasını istediği fıstığı getirir. Suraj’a verir. Suraj da tatlıları eşim süslüyor. Ona verebilirsiniz deyip dışarı çıkar. Riti yerde bulaşık yıkayan arkası dönük Sandiya’ya fıstık getirdiğini söyleyince, Sandiya ayağa kalkar ve Sandiya karşısında en yakın arkadaşını görünce şok olur. Riti de en yakın arkadaşını bir tatlıcı ile evlenmesini duyunca şok olur. Neden diye sorar. Sandiya da başından geçenleri anlatır.

Sandiya ile Riti konuşurken Suraj elinde yağ tenekesi ile gelir. Sandiya ile Riti’nin el ele tutuştuğunu görünce birbirlerini tanıdıklarını anlar. Yanlarına gelir.

“Siz daha önce tanışıyor musunuz?”

Diye sorar. Riti de eve daha önce tanıştıklarını, okul arkadaşı olduklarını söyler. Bunun üzerine Suraj da Sandiya yediye kadar okuduğunu ama okul arkadaşları ile kopmadığını söyleyince, Riti Sandiya’nın yalan söylediğini hemen fark eder.

Suraj telefonlarını alıp birebirleri ile konuşmasını ister. Suraj Riti’den telefonunu ve ev adresini yazmasını ister. Riti İngilizce yazarken, bir anda meseleyi öğrendiği için hemen yazıları Hintçe yazmaya başlar. Suraj da “Ben yazabilirim. Verin kalemi de yazayım” der. Riti adresi verince oradan uzaklaşır.

Can Yoldaşım 18. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Ağustos Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya çamaşırları asarken Suraj Sandiya’nın yanında geçer. Bu sırada Sandiya’nın çamaşırların üzerindeki suyu çırptığı sırada Suraj’ın her tarafı ıslanır. Sandiya önce utanır. Daha sonra güler. Bu esnada Chatturi yanan odanın küllerini boşattığını fark eder. Ona polis inceleyip incelemediğini sorar.

Chatturi Santos’un emri ile yaptığını söyler. Bu sırada sudan ayağı kayan Chatturi kova içindeki küller yere dökülür. Küller suyun üzerine çıktığını fark eden Sandiya, kumaşın su yüzüne çıkmaması gerektiğini düşünür. Hemen mutfağa gidip önce kağıt yakıp suya atar. Daha sonra kumaş yakıp suya atar. Kağıt külleri su yüzüne çıkarken, kumaş külü suya batınca yangında sarilerin orada olmadığını anlar.

17 Ağustos Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Meenakshi2yi Suçüstü Yakalar

Sandiya salona geldiğinden telefon çalar. Arayan sari satın alan firmadır. Sarileri bugün teslim edeceklerini, dün konuştuklarını ama hala sariler ellerine ulaşmadığını söyleyip telefonu kapatır. Sandiya hemen Meenakshi yangından sonra sari sattığını anlar.

Chatturi Meenakshi’ye su götürdüğünü ama acil işi çıktığını, onun götürmesini rica eder. Sandiya Meenakshi’ye su götürmek için odasına yaklaştığında, Meenakshi yatağın altına sarileri sakladığını gizlice fark eder. Hemen onu gizlce takip eder. Meenakshi önce delilleri yok etmek için yanan sari dükkanına gidip el izlerini siler. Bu sırada Sandiya Meemakshi’yi suçüstü basar.

Can Yoldaşım 18 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 19 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya yangının elektrik kontağında çıkmadığını anlar
 • Sandiya polis aramalarını söyler
 • Meenakshi polisi işlerine karıştırmamasını, itibarlarını zedeleyeceğini söyler
 • Sandiya yangında hiç sari yanmadığını fark eder
 • Sandiya, Meenakshi’nin yangın sormasında sipariş aldığını öğrenin
 • Meenakshi delilleri yok ederken Sandiya suçüstü yakalar

Can Yoldaşım 18 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Ağustos Salı Can Yoldaşım 18. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Ağustos Can Yoldaşım 18 Bölüm fragmanı..

 

Can Yoldaşım 19 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 18 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 18 Ağustos Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 19 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

  1. hayır değil! yarın yayınlanacak bölüm. Lütfen takip ediniz. Hiç bir şey bilmiyorsanız youtube de fragman var. Konu içerisine eklendiğimiz. Onlara bakım dün mü bugün mü olduğunu rahatlıkla görürsünüz.

    1. arkadaşlar bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz. Ben 5 yıldır özet yazıyorum. Sizlere çoğu zaman öncen hatta 5 ay önden bile özet verdim. Bir özeti çıkartması en az 2,5 saat sürüyor. Bu kadar emek verdiğin içeriğe “Bu özet dünkü yayınlanan bölüm” diyerek olayı bu kadar basite indirgemesi hiç da masum bir yorum değil. Ben özeti saat 14:00 da yazmışım. Bölüm 19:00 da yayınlandı. Ancka arkt niyetli yapılan yorumlar beni ziyadesiyle üzdü.

     BU ARADA DAHA DÜN ÖZET YAZMAYA BAŞLAYAN YENİ YETME SİTELERİN ADINI YAZMASI BENİ ÇİLEDNE ÇIKARDI.

  1. lütfen fragmana bakıp yorum yazın. Bir amaç için yaptığını çok belli. youtuber arkadaşlar size benden özet yok!

    1. youtuber arakdaşlar bizden özet alıp kendi kanalalrında yayınlıyor. öncen gitmem konusudna şu sıralar baskı kuruyorlar. Muhtemelen onlanda bişri oldğunu düşündüm. Ben özeti 14:00 da yayınladım. bölüğm ise bugün saat 19:00 da yayınlandı. Ancak ona rağmen benim yazdığım özete laf edip “Bu dünkğü bölüm değil mi” diye saçma sapan yorum yapıp 2,5 özet çıkartmaya çalıştığım emeğimi görmzeden gelenlere karşı tahammülüm yok.

     1. özür dileriz sizden filiz hanım yutupcular sizden alıyor diye biz özetsiz kaldık anladım şimdi peki ama büylemi devam edeçeksiniz emeklerinize teşekkur ederım ama bıraz daha onden anlatsanız bence guzel olacak yinede madem yorucu oluyor siz bilirsiniz. hayırlı akşamlar

     2. elbette böyle olmayacak. Şimdi Baş tacım için yeni bir bölüm daha yazdım. Olaylarla alakası olmayan kişilerden özür dilerim. Ancak arada gerçekten kötü niyetli kişiler var.

 1. selam arkadashlar nasilsiniz iyi gunler dilerim hepinize Filiz abla nasilsiniz iyi gunler sizede Filiz abla sorum cevapsiz kaldi gunlerdir bilmek istedim UMUT abi buraya hala geliyomu ve digerleri Gunay ice Ecem Gizem Hayat okyanus Aynur Gokhan Aleyna bunlary arayorum malisef bulamiyorum.yardimci olun lutfen.

 2. Janym ablajim uzulmeyin ben sizin ozetlernizi begenyorum sabyrsyzlykla bekliyorum yeni bolum Ucn çok tešekkur ederim elleriñize emegnize saglyk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu