Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 180 Bölüm Özeti (26 Ocak Çarşamba) Rajkumar Yine Kaçar!

Can Yoldaşım 180 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 26 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 180 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 180 bölüm özeti
 • 26 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 180 Bölüm Fragmanı
 • 26 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 27 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 181 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 26 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 180 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Rajkumar Sandiya’yı atlatıp, kaçmayı başarır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 27 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 181 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 180 Bölüm Özeti

Zakir ile Sandiya, Rajkumar’ın asılana kadar kalacağı yeni evini, dalga geçerek gösterir. Rajkumar ilk başta kalacağı karanlık odayı görünce şok olur. Oradan bir yolunu bulup kaçacağını söylerken, Sandiya da hodri meydan der. Artık ona yardım eden hiçbir kimsenin olmadığını, adamları ile arasına set kurduklarını söyler.

Disha Suraj’ın yanın da geceye kadar bekler. Suraj da onun neden bu kadar çok beklediğini anlam veremez. Disha Sandiya’nın neden geç kaldığını Suraj’a sorar. Suraj da Sandiya’yı arayacağı sırada Sandiya sivil kıyafetlerle gelir. Disha şaşırır. Görevde olup olmadığını sorar. Sandiya da artık gelin olarak görevde olduğunu söyler. Disha’nın kafası karışır. Sandiya daha fazla geç olmadan gitmesini ister. Disha sinir olur.

Ertesi gün Sandiya ve Suraj işe gitmek için hazırlanır. Sabah erkenden Prema dükkânın anahtarını ister. Vikram’ın verdiği kıyafeti giyip geldiğini gören Minakşi sinir olur. Kocasını elinden almak istediğini düşünüp, Prema’ya bir ders vereceğini söyler.

Chavi hizmetçisi ile konuşur. Hizmetçisi yeni bir ev aldığını söyler. Chhavi de hizmetçi olduğu halde nasıl ev alabildiğini sorgular. Hizmetçisi de kendi kaynanasının paralarını çalıp aldığını açıklayınca, Chavi’nin aklına bir plan gelir.

Can Yoldaşım 180 Bölüm Özeti (26 Ocak Çarşamba) Vikram'ın Dükkanında Yangın Çıkar

Sandiya işe gitmek için evden çıkar. Disha Sandiya’yı takip etmeye başlar. Zira Rajkumar’ın yerini ancak bu şekilde öğreneceğini düşünür.

Prema dükkânda ki işlerini yaparken Minakşi onun yanına gelir. Bilerek evden getirdiği sıcak kandilli oraya bırakır. Prema kandili eline alınca, kulpunun sıcaklığında onu yere düşürür. Bir anda dükkân alev alır.

Sari dükkanı bir anda yanmaya başlar. Minakşi dükkân yanmasın diye hemen koşup yangını hep birlikte söndürürler. Suraj ve Vikram da oraya gelir. Santos yangının nasıl çıktığını sorar. Vikram da kandil buna sebep olduğunu söyler. Vikran kandile bakınca, onun Rathi evine ait olan bir kandil olduğunu fark eder. Hemen aklına bu işin arkasında ki kişinin Minakşi olduğunu anlar. Vikram herkesin içinde Sandiya’ya tokat atar.

Santos ve Minakşi Rathi evine gider. Suraj ve Vikram da oraya gelir. Santos gelinine bunu kasten yapıp yapmadığını sorar. Minakşi kıskançlıktan yaptığını, Prema kocasını elinden almaya çalıştığını söyler. Vikram da sinirle Prema’yı kuma olarak olacağını söyler. Tam da bu sırada Prema içeri girer ve konuşulanları duyunca şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya resmi kıyafetle evden çıkar. Bir dükkâna girip üzerini değiştirir. Disha onu bulamaz. Laxman ile karşılaşır. Sandiya’nın gittiği adresi Laxman’dan öğrenir. Disha Laxman’dan aldığı adrese gelse de Sandiya’yı bulamaz. Bu esnada Sandiya Rajkumar’ın tutulduğu eve gelir.

Disha çevrede araştırma yaparken, Rajkumar pencereden onu fark eder. El kol işareti yapsa da onu göremez. Ses çıkartıp onun duymasını sağlar. Sandiya ve Zakir Rajkumar’ın yanına gelir. Neden bağırdığı sorar. Rajkumar da karnı ağrıdığını söyler. Sandiya şüphelenir.

Disha orada gezse de Rakjkumar’ı bulamaz. Sandiya’dan intikam almak için daha önce ayarladığı oyuncak bebeğin içine yerleştirdiği bombayı Rathi evine götürür. Misrı bebekle oynamaya başlar. Disha artık tüm Rathi ailesinin öleceğini söyler.

Can Yoldaşım 180 Bölüm Özeti (26 Ocak Çarşamba) Rajkumar Yine Kaçar

Rajkumar evden nasıl kaçacağını düşünürken, orada bir fare görür. Kaçmak için deliğin uygun olup olmadığına bakar. Bir plan yapar. Sandiya’nın mesaisi biter ve eve gider.

Minaki rol yapmak için kendisini bir odaya kilitler. Herkes Minakşi’den kapıyı açmasını ister. Minakşi Vikram gelmeden açmayacağını söyler. Vikram gelse de kapıyı açmasını istemez. Suraj ve diğerleri kapıyı zorla açar. Arun Mohit’den Prema’yı eve çağırmasını ister. Vikram meseleyi onunla karıştırmamasını istese de Arun artık olaya el koyduğunu söyler.

Arun Prema’nın yanında Vikram’ın kararını sorar. Herkes. Vikram’ın ne diyeceğini dört gözle bekler. Virkam artık Minakşi’yi sevmediğini, hatta nefret ettiğini, Prema ile evlenmek istediğini söyler. Bunu duyan herkes şok olur.

Can Yoldaşım 180. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

26 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Arun Vikram’ın net kararını görünce ona destek olmak adına şöyle der.

“Ben oğlum Vikram’ın kararının yanındayım!”

Deyince Minakşi ve Sandiya ikinci bir şok geçirirler. Minakşi sitem dolu sözler eder. Babası gibi gördüğü Arun’un arkasında vurduğunu, kocasında ayırmaya çalıştığını söyler. Arun ise gelini Minakşi’ye şöyle der.

“Bu eve geldiğimden beri yalan dolan dilinde. Santos’u yalan ve dolanla hapiste attırdın. Suçu Sandiya’nın üzerine attın. Emily’in dükkanını ihbar ettin. Az önce kendi dükkanını yakmak için oyun kurdun. Kahna ile Mısri’yi değiştirdin! Daha sayayım mı? Bir gün dürüst oldun mu? İşte bu sebeple Vikam’ın yanındayım!”

Deyince Minakşi bu zaman kadar yaptığı hataları bir bir sayan Arun’a nefret dolu gözlerle bakar. Sandiya da büyüklerin affetmesi gerektiğini, Santos’un dışarıdan gelince karar vermesini istese de Vikram babasından aldığı güçle Minakşi’yi odasında kovar. Sandiya Minakşi’yi odasına alır.

26 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Rajkumar Tuzak Kurar

Sandiya ile Minakşi odasında Arun’un neden böyle yaptığını düşünürler. Minakşi hep kötü yanlarını gördüğünü, oysa Mısri’yi evlendirecekleri zaman onu kurtardığını, evde köle gibi çalıştığını ama hiçbir kıymeti olmadığını söyler.

Sandiya işe gider. Rajkumar’ın odasına bulunan farelerin öldüğünü gören Sandiya şüphelenir. Detaylı bir arama yaparken, Rajkumar sabundan bir kimyasal elde eder. O kimyasal ile Zakir’i bayıltır. Sandiya mücadele etmek istese de çıkan gazdan etkilenir. Rajklumar tutulduğu odadan kaçmayı başarır.

Rajkumar dışarı çıkar çıkmaz, Disha’yı arayıp Rathi evindeki bebeği geri almasını ister. Disha Mısri’nin elinden bebeği alır. Zakir yarı baygın bir halde uyanır. Diğerlerini uyandırmaya çalışır.

Can Yoldaşım 180 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 181 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

26 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Rajkumar kaldığı yerden kaçmak için plan yapar
 • Disha ertesi gün Sandiya’yı takip eder
 • Sandiya kılı değiştirince, Disha onu gözden kaçırır
 • Disha Sandiya’nın gittiği adrese gelse de onu bulamaz
 • Rajkumar pencereden onu fark eder
 • Rajkumar ses geçirmez camdan Disha’ya seslenir.
 • Disha Rajkumar’ı fark edemez
 • Rajkumar fareler için sabundan kimyasal yapar
 • Zakir ve Sandiya’yı kimyasal ile bayıltır
 • Rajkumar Sandiya’nın elinden kaçar

Can Yoldaşım 180 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 26 Ocak Çarşamba Can Yoldaşım 180. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 26 Ocak Can Yoldaşım 180 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 181 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 180 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 27 Ocak Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 181 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu