Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 181 Bölüm Özeti (27 Ocak Perşembe) Bomba Patlar!

Can Yoldaşım 181 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 27 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 181 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 181 bölüm özeti
 • 27 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 181 Bölüm Fragmanı
 • 27 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 28 Ocak Cuma Can Yoldaşım 182 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 27 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 181 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Rajkumar’ın emri ile Disha kalabalığın ortasında bomba patlatır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 28 Ocak Cuma Can Yoldaşım 182 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 181 Bölüm Özeti

Zakir dumanların arasında uyanmaya çalışır. Zakir kendisine tam olarak gelse de yerde yatan Sandiya’yı kaldırmaya çalışır. Sandiya da kendisine gelir. Sandiya’nın ilk dediği “Rajkumar nerede? O kaçtı mı?” der. Bu sırada Rajkumar, Disha’nın neler yapması gerektiğini söyleyip, yeniden eve gelir. Bayılma numarası yapar. Sandiya Rajkumar’ı yerde baygın halde görüp şok olur. Zira bütün bunların arkasında onun olduğunu düşünür. Bir anda çıkan dumanın nereden geldiğini fark edemedikleri için bunu Rajkumar’ın yaptığını düşünseler de Rajkumar’ın orada baygın bir halde durması, Sandiya’nın kafasını karıştırır.

Dini bayram için Arun bir plan yapar. Vikram dini bayramı Prema ile kutlamak ister. Minakşi’nin canı sıkılır. Hala Santos’un evde olmaması, dini bayram için evden gitmesi, Minakşi’nin evdeki geleceğini %100 etkilemektedir. Vikram Prema ile bayramı kutlamak istese de Prema gelmek istemez.

Arun Vikram’ın hal ve tavırlarını görünce, oğluna bir sürpriz yapar. Vikram ile Prema’nın rahat rahat bayram kutlaması için Minakşi’nin annesini çağırdığını herkese açıklar. Lakin Prema gelmeyeceğini ifade eder. Minakşi annesini neden çağırdığını sorar. Arun da onu evine götürmesi için çağırdığını söyleyince, Minakşi şok olur. Minakşi kendi evi, Rathi evi olduğunu, asla gitmeyeceğini söyler.

Can Yoldaşım 181 Bölüm Özeti (27 Ocak Perşembe) Rajkumar Geri Döner

Minakşi Arun’un sözlerinden sonra ağlamaya başlar. O sinirle hemen intihar etmeye gider. Rathi ailesi Minakşi’yi durdurmak istese de Minakşi Vikram olmadan asla yaşayamayacağını söyler. Sandiya Arun’dan bu işi ancak onun durdurabileceğini söyler. Lakin Arun oralı olmaz. Sandiya Minakşi’ye şöyle der.

“Bak Mısri senin için ağlıyor. Onu bu dünya da annesiz bırakma!”

Deyince Minakşi intihar etmekten vaz geçer. Hemen aşağıya gelip Mısri’ye sarılır. Dini bayram kutlamak için Rathi ailesi kutlama alanına gider. Minakşi orada Prema’yı görür. Gelmeyeceğini söylemesine rağmen orada olduğunu herkese söylese de kimse Prema’yı görmediğini, onu kötülemek için söylediğini ifade eder. Kısaca yalancı Minakşi’nin doğru sözüne de kimse inanmaz.

Sandiya Rajkumar’ın evden çıktığı anı hayal meyal hatırlar. Bu durumu Zakir’e anlatır. Zakir de Sandiya’ya şöyle der.

“Sandiya bu mantıken imkânsız. Zira birkaç gün sonra asılacak olan Rajkumar, dışarı çıkmayı başardığı anda kaçması lazım. Gelmesi için hiçbir nedeni yok!”

Deyince Sandiya gördüğü görüntüden emin olduğunu söyler. Bunun üzerine Zakir, Rajkumar’ı iyice inceler. Onun terliğinde ki zift izini fark eder. Zakir Sandiya’nın yanına gider. Rajkumar’ın gerçekten dışarı çıktığını ve geri döndüğüne %100 inandığını, 10 dakika içinde neler yaptığını bulmaları gerektiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya ve Zakir en yakında bulunan iki dükkâna gidip, Rajkumar’ı sorar. Adam da Rajkumar’ın gelip telefon ettiğini doğrular. Hemen telefon kayıtlarından o numaranın kime ait olduğu tespit edilir. O numarayı her ne kadar Disha kullansa da o numara Sandiya’nın babasının üzerine kayıtlıdır. Sandiya, Rajkumar’ın babası adına açılmış bir numara ile görüştüğünü öğrenince şok olur.

Zakir Sandiya’ya hattın sahibinin adını söyler. Sandiya “Arvind Kothari” adını duyunca şok olur. Zakir neden şaşırdığını sorar. Sandiya da babasının adı olduğunu, babasını bomba patlamasında öldüğünü açıklayınca, Zakir Rajkumar’ın büyük bir şey planladığını anlar.

Can Yoldaşım 181 Bölüm Özeti (27 Ocak Perşembe) Bomba Patlar

Minakşi herkese kutlama alanında Prema’yı gördüğünü söyler. Lakin kimse Minakşi’ye inanmaz. Mısri eline oyuncak bebeği alır. Suraj onu fark eder. Suraj o bebeğin kendilerine ait olmadığını anlar. Suraj o bebeği oradaki görevli polis memuruna verir. Polis memuru bebeğin arkasına monte edilmiş bomba olduğunu söyleyince, kalabalık bir anda panik yapar. Çok geçmeden bomba patlar. Sandiya ve Zakir telsizden kutlama alanında bomba patladığını duyar.

Disha ile Prema oraya gelir. Rajkumar istemediği sürece içerideki adamların bile birbirlerini tanımadığını, bugünkü plan için tanışmaları gerektiğini, sonraki planda Rajkumar ile birlikte Dubai’ye giden uçağı kaçıracaklarını, yanlarında Suraj’ı da alıp, Sandiya’nın Rajkumar’ı vermek için mecbur kalacaklarını kendi aralarında konuşurlar.

Can Yoldaşım 181. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

27 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya ve Zakir telsizden patlama sesini duyar duymaz hemen oraya gider. Oradaki polis memuru, Suraj’ın herkesin hayatını kurtardığını, erken davranmamış olsaydı kutlamaya gelenlerin ölebileceğini söyler. Sandiya Suraj’a bebeğin içindeki bomba hakkında sorular sorar.

Suraj bebeği Mısri’nin elinde gördüğünü ve ona ait olmadığını fark ettiğini, polise teslim etmeye geldiğinde bomba olduğunu anlayıp ondan kurtulduğunu açıklar. Suraj Mısri’nin de benzer bir bebeği olduğunu, o bebeği Disha’nın ona verdiğini söyleyince, Sandiya şüphelenir. Bu anlarda Prema onları gizlice dinler.

Sandiya hemen Zakir’den Disha’nın geçmişini araştırmasını ister. Sandiya hemen Disha’nın kaldığı otele gider. Disha kapıyı açar.

“Patlama alanında orada olduğunu görmüşler. İyi misin diye bakmak istedim. Bana bir bardak su verebilir misin?”

Deyip Disha’dan su ister. Disha su getirmeye gidince, Sandya içeri girer. Disha içerideki intikam panosunu Sandiya’nın gördüğünü düşünür. Disha oraya geldiğinde sıradan resimleri fark eder. Disha bunu kim yaptı diye düşünür. Tam da bu sırada Zakir arar. Disha’nın söylediği bilgileri teyit ettiğini ve doğru söylediğini açıklar.

Sandiya Disha’nın evinden ayrılır. Disha içeri bakınca orada gizlenen Prema’yı fark eder. Prema ona tokat atar. Dikkatsizliği yüzünden bütün planı mahvedeceğini dile getirir. Sandiya’nın ondan şüphelendiğini, açık vermemesini ister.

27 Ocak Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Minakşi Boşanma Kağıtlarını Yırtar

Santos eve gelir. Patlama sonrasında tüm çocuklarının sağlıklı olduğunu görünce çok mutlu olur. Lakin herkesin yüzünden düşen bin parça olduğu için sebebini sorar. Minakşi de Vikram’ın Prema ile evlenmek istediğini açıklayınca, Santos şok olur. Vikram da kararının kesin olduğunu açıklar.

Sandiya bomba patlama olayının arka planını merak ederken, halk da polisin yetersiz kaldığını bahane edip gösteri yapar. Yaşlı bir kadın polisi destekler. Bu sırada aramalarda yaşlı kadının çantasında bir CD çıkar. Yaşlı kadın hemen oradan kaçar. CD içerisinde Rajkumar’ın kurtulmasına dair tehditler vardır. Sandiya hemen olayı emniyet müdürüne anlatır. Emniyet müdürü planlarını öğrenmeleri gerektiğini söyler

Rathi evine avukat gelir. Avukat, Vikram ile Minakşi’nin boşanma kağıtlarını getirdiğini söyler. Minakşi şok olur. Santos oğlunun çok incindiğini, Minakşi hep yalan söylediğini artık Vikram ile evli kalmasına izin vermeyeceğini söyleyerek Vikram’ın yanında yer alır. Minakşi şok olur. Boşanma kağıtlarını yırtıp atar.

Can Yoldaşım 181 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 182 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

27 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Rajkumar Disha ile telefonda görüşür
 • Rajkumar tutulduğu eve geri döner
 • Baygın numarası yapar
 • Zakir ve Sandiya kendisine gelir
 • Sandiya Zakir’in bir şeyler planladığını düşünür
 • Sandiya Rajkumar’ın dışarı çıkıp geri geldiğini fark eder
 • Zakir Rajkumar’ın terliğinde dışarı çıktığını doğrular
 • Disha Rajkumar’ın emiri ile festival yerinde bomba patlatır
 • Suraj’ın dikkati sayesinde kimse yaralanmaz
 • Vikram Minakşi’den boişanmak ister

Can Yoldaşım 181 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 27 Ocak Perşembe Can Yoldaşım 181. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 27 Ocak Can Yoldaşım 181 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 182 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 181 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 28 Ocak Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 182 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu