Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 182 Bölüm Özeti (28 Ocak Cuma) Sandiya Vuruldu!

Can Yoldaşım 182 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 28 Ocak Cuma Can Yoldaşım 182 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 182 bölüm özeti
 • 28 Ocak Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 182 Bölüm Fragmanı
 • 28 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 29 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 183 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 28 Ocak Cuma Can Yoldaşım 182 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Rajkumar’ın adamı Sandiya’yı vurdu!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 29 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 183 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 182 Bölüm Özeti

Sandiya ile Zakir’in konuşması ile başlar. Sandiya büyük bir eylem için büyük bir bütçe gerektiğini, bunun içinde herkesin denetime tabi tutulmasını, dolayısı ile orada büyük miktar da para taşıyanı bulmaları halinde, eylemi gerçekleştirecek kişiyi ya da finansmanı da yakalayacaklarını söyler. Zakir Sandiya’nın bu fikrini çok beğenir.

Prema Disha’dan parayı alıp çantasına koyar. Lakin Prema aramalar da yakalanmamak için oradan geçen bir cenaze konvoyuna katılır. Polisler onu aramadan geçer. Prema kendi evine gelir. Parayı çantasına yerleştirir. Tam da bu sırada kapı çalar. Gelen Vikram ile Santos’dur. Prema neden geldiklerini sorar. Santos da onu gelini olarak kabul ettiğini, tek başına kalmasına müsaade etmeyeceğini, dolayısı ile kendisinin yanında, Rathi evinden kalmasını ister.

Prema toplumda dikkat çekmemek için Vikram ile evlenmeyi kabul etse de Vikram’ın bu kadar ileri gideceğini düşünmediği için Prema, Santos ve Vikram’ı başında göndermek için “Evdeki herkes beni kabul etmeden oraya gelemem!” der. Lakin Santos gelini olacağı için gelmesi için baskı yapar.

Chavi hizmetçinin dediklerini düşünür. Evdeki altınları çalıp, herkesten habersiz ev alma fikrini iyiden iyiye benimser. Bu sırada Pushpa Chavi’nin yanına gelir. Chavi panik olur.

Vikram, Santos ve Prema, Rathi evine gelir. Suraj Prema’nın hangi sıfatla oraya geldiğini Santos’a sorar. Santos da yakında oğlu Vikram ile evlendireceğini, Minakşi boşanmadığı için evde kalmasına müsaade ettiğini, lakin Vikram’ın mutlu olmasına kimsenin mani olmayacağını söyler. Santos dini ritüelleri yapar. Prema’ya aarti töreni yapar. Minakşi de uzaktan o anları gözleri yaşlar içinde izlemekle yetinir.

Prema kendi çantasını Santos dolabına koyup kilitlemiştir. Prema oradan parayı almak ister. Nasıl alacağını düşünürken, Rathi evine Disha gelir. Disha karşısında Prema’yı Rathi evinde görünce şaşırır. Prema’nın bir planı olduğunu düşünüp, Disha Prema’yı över.

Can Yoldaşım 182 Bölüm Özeti (28 Ocak Cuma) Prema Rol Yapar

Disha Prema’yı yalnız yakaladığı bir anda planlarından bahseder. Bir sonraki gün eylem de kullanacakları malzeme için parayı hazırlamasını ister. Prema da hazırlayacağını söyler. Disha Suraj’ın dükkanına giderken, Prema da parasını Santos’un dolabından nasıl alacağını düşünmeye başlar.

Zakir ile Sandiya plan yapar. Zakir Rajkumar’ın yanına gider ve şöyle der.

“Hepsi buraya kadar. Senin bir adamını yakaladık. Bize bütün planlarınızdan bahsetti. Şimdi buna ne diyeceksin?”

Deyince, Rajkumar önce Zakir ve Sandiya’ya inanmaz. Zakir telefon hattı aldığı kişinin onların adamı olduğunu söyleyip, detay verince, Rajkumar da “Benim üç adamım daha…” derken konuşmasını durdurur. Ağzından laf almaya çalıştığını söyleyip, konuşmak istemez. Sandiya ve Zakir Rajkumar’ın yanına çıkar. Ona bağlı üç adamı olduğunu öğrendiklerini, şimdi onları bulmaları gerektiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj Sandiya’nın iş çıkışına gelir. Santos’un Prema’yı gelin olarak kabul ettiğini, bunu durdurmak için bir planı olduğunu söyler. Suraj ona planından bahseder. Her ikisi de motosiklete binerler. Eve gelirken Chotu, Suraj ve Sandiya’nın geldiğini söyler. Sandiya ve Suraj motosikletten düşerler. Suraj Sandiya’ya kızarken, Sandiya da ona çocuğu kurtarmak için düşmek zorunda kaldığını söyler. Santos oraya gelir ve şöyle der.

“Boşuna çabalamayın. Planınızı anladım. Minakşi ile Vikram meselesinde, beni caydırmak için oyun oynuyorsunuz.”

Deyince, Suraj ve Sandiya’nın canı sıkılır. Planları boşa gider. Gece Prema Santos’un kaldığı odaya gidip, kendi para çantasını almaya çalışır. Lakin Santos’un elinden anahtarı bir türlü alamayınca, Vikram’ın aşkını kullanarak onu kandırmayı düşünür.

Can Yoldaşım 182 Bölüm Özeti (28 Ocak Cuma) Sandiya Vuruldu

Minakşi korkunç bir rüya görür ve o korku ile kalkar. Prema Santos’un dolabının anahtarını alamayınca odadan çıkar. Minakşi ile Prema Santos’un kapısının önğünde karşılaşır. Minakşi ona ne yaptığını sorar. Prema’nın aklına hemen bir plan gelir.

“Ben kimsenin yuvasını yıkmaya gelmedim. Kocamdan ayrıldım ve dul halimde zor da olsa Vikram’ın yanında iş buldum. Bu işi de kaybetmemek için Virkam’ın evlilik teklifini kabul ettim. Ancak senin gibi iyi kalpli birisinin yuvasını yıkmak istemiyorum. Çantamı Santos’un dolabından alıp, gitmek istiyorum. Lakin çantaları alamadım!”

Deyince Minakşi hemen ona iyi davranır. Santos’un dolabının anahtarı kendisinde de olduğunu söyler. Hemen gizlice Santos’un dolabını açıp, Prema’nın çantasını alır. Prema’yı kapıdan yolcu eder. Tam arkasını döndüğünde Sruaj’ı görür. Suraj ona ne yaptığını sorar. Minakşi de kapıyı kilitlediğini söyleyip, Suraj’ı kandırır.

Sabah erkenden Santos uyanır. Prema’yı sorar. Lakin kimde onu görmediğini öğrenince şok olur. Evin her tarafını arasa da bulamaz. Santos Minakşi’ye Prema’yı sorar. Minakşi görmediğini söyler. Tam da bu sırada Daisa Prema’yı alıp eve getirir. Tapınak da geceden beri beklediğini açıklar.

Santos neden gittiğini sorar. Prema da Minakşi kendisini kovduğunu, o sebeple ayrılmak durumunda kaldığını söyler. Santos kendi dolabında bulunan çantasını nasıl aldığını söyler. Prema da aynı anahtardan Minakşi’nin elinde de olduğunu, çantasını dolaptan alıp onun verdiğini açıklar. Minakşi Prema’nın açıklamaları ile şok olur. Evin içindeki ve Vikram’ın gözündeki itibarı yerle bir olur.

Zakir Rajkumar’ın adamı olan telefoncunun bir yere gittiğini, sivil kıyafetlerle onu takibe başladığını Sandiya’ya haber verir. Sandiya da hızlıca Rathi evinden ayrılıp, adamı takip eden ekibe dahil olur.

Can Yoldaşım 182. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

28 Ocak Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Prema artık Rathi evinde kalmayacağını, aile meselesine karışmak istemediğini söyler. Vikram gitmesine asla müsaade etmeyeceğini ifade eder. Santos da Prema’yı kendi odasında yatıracağını dile getirir. Vikram Minakşi’ye sinirle bakıp gider. Minakşi Prema’nın gitmek istediğini, sadece ona yardımcı olduğunu, kızı Mısri’nin üstüne yemin eder. Suraj bunun üzerine Santos’a karşı Minakşi’yi savunur. Minakşi de Santos’dan onu affetmesini ister.

“Seni bir şartla affederim. Vikram ile boşanacaksın. Bu kağıtları imzala!”

Deyince Minakşi Santos’un kendini bu kadar sevmediğini fark eder. Çok üzülür.

Sandiya ve Zakir telefoncuyu takip eder. Bir köye gelirler. Orada bir kadınla (Disha) görürler. Kadının üstü başı kapalı olduğu için kimliğini teşhis edemezler. Sandiya merkezden sivil ekip talep eder. Sivil ekip çok geçmeden olay yerine gelir. Sandiya telefoncu ve yanında ki kadının yanına gidip, onlara silahını doğrultur. Teslim olmalarını ister. Disha karşılıda Sandiya’yı görünce şok olur. Kendisini tanımadan oradan nasıl kaçabileceğini düşünür.

Sandiya ve Zakir ile birlikte sivil polisler, Disha ile telefoncuyu yakalar. Lakin Disha oradaki köylülerden yardım ister. Köylüler Sandiya ve Zakir’i taşlar. Bu kargaşadan Disha ve telefoncu kaçar. Zakir ve Sandiya peşlerinden gider.

28 Ocak Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Yaralandı

Santos Minakşi’den kâğıtları güzellikle imzalamasını, aksi halde onu mahkeme verip, bebekleri değiştirdiği için şikâyetçi olacağını, buradan çıkacak sonuçla iyi bir eş olmadığını kanıtlayacağını söyler.

Minakşi bebeği Mısri’den ayrılmak istemediği için ağlaya ağlaya belgeleri imzalamak durumunda kalır. Suraj Vikram’dan imzalamamasını ister. Lakin Virkam uzun uzun düşündükten sonra, boşanma kâğıtlarını imzalar.

Suraj sinirle orayı terk eder. Arun ve Santos, Suraj’ın yanına gelir. Suraj artık evde yaşamak istmediğini, akrabalarını ve ailesini görmek istemediğini söyler. Santos ve Arun ona en baştan beri oyun oynadıklarını, Vikram ile Minakşi’nin aklını başına getirmek istediklerini açıklar. Suraj bunu duyunca şok olur.

Sandiya ve Zakir Rajkumar’ın adamlarının peşinden koşarlar. Sandiya çarşaf giyen kadını (Disha) yakalayacağı sırada, Rajkumar’ın diğer adamı Maya Sandiya’ya silahla ateş eder. Sandiya kolundan vurulur. Disha bunu görür görmez hemen oradan kaçarken, Sandiya yere düşer.

Can Yoldaşım 182 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 183 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

28 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Rajkumar’ın Planını öğrenmek için plan yapar
 • Prema Disha’dan para alır
 • Santos e Vikram Prema’nın evine gelir
 • Snatos Prema’yı Rathi evine götürür
 • Prema eylemde kullanılacak çantayı almak ister
 • Minakşi Prema’ya yardım eder
 • Zakir ve Sandiya Rajkumar’ın iş yaptığı telefoncuyu takip eder
 • Telefoncu bir köye gelir
 • Köyde çarşaflı bir kadınla görüşür
 • Sandiya ve Zakir onları yakalamak ister
 • Sandiya çarşaflı kadını yakalayacağı sırada Rajkumar’ın diğer adamı tarafından vurulur

Can Yoldaşım 182 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 28 Ocak Cuma Can Yoldaşım 182. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 28 Ocak Can Yoldaşım 182 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 183 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 182 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 29 Ocak Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 183 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu