Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 183 Bölüm Özeti (29 Ocak Cumartesi) Sandiya İz Peşinde!

Can Yoldaşım 183 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 29 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 183 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 183 bölüm özeti
 • 29 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 183 Bölüm Fragmanı
 • 29 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 30 Ocak Pazar Can Yoldaşım 184 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 29 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 183 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Rajkumar’ın adamları Zakir’in aracına koydukları mermileri Sandiya bulacak!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 30 Ocak Pazar Can Yoldaşım 184 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 183 Bölüm Özeti

Sandiya’nın yere düşmesi ile başlar. Zakir silah sesini duyar duymaz Sandiya’nın yanına gelir. Bu sırada Maya ve Disha hemen oradan kaçar. Sandiya ayağa kalkmak istese de başaramaz. Zakir yanına gelir. Sandiya’nın vurulduğunu görünce şok olur. Hemen onu hastaneye göçtürürken, Sandiya kaçan kadının düşürdüğü not kağıdını yerden alır.

Sandiya hastaneye kaldırılır. Doktorlar müdahale eder. Sandiya’nın kolunda ki ufak sıyrığı tedavi ettikten sonra Zakir yanına gelir. Zakir suçluları kaçırdıklarını söyler. Sandiya ise elleri boş olmadığını söyleyip, ona yerden aldığı kâğıdı verir. Büyük bir eylem için silah almaya geldiklerini doğrulayan silah listesini aldıklarını gösterir. Zakir artık daha dikkatli olacaklarını söyleyip, hastaneden ayrılır.

Suraj Sandiya’nın yaralandığını duyar duymaz hastaneye gelir. Sandiya korkmasına gerek olmadığını, ufak bir sıyrık olduğunu, şimdi gerçek bir polis olduğunu söyler. Suraj yaptığı mesleğin şaka olmadığını, kendisine dikkat etmesi gerektiğini söyler.

Chavi hizmetçisinden aldığı akılla, evdeki altınları çalar. Dilip de Chavi’yi sinemaya götürmek için bilet alır. Dilip’in annesi Pushpa Chavi’nin de altınlarını alıp, kuyumcuda parlatmak istediğini söyler. Dilip de dolabın içerisinde olduğunu, oradan alabileceğini söyler. Chavi bunu duyunca gerilir.

Can Yoldaşım 183 Bölüm Özeti (29 Ocak Cumartesi) Zakir Arama Yapar

Suraj ile Sandiya Rathi evine gelir. Sandiya yaralandığını kaynanasına söylemek istemez. Ufak bir kaza diyerek durumu geçiştirirler. Sandiya kolunun acını kaynanasına hissettirmemek için elinden geleni yapar.

Sandiya kaynanasına teşekkür eder. Minakşi meselesinde çok büyük oyun oynadığını, asıl amacını anlayamadıklarını söyler. Santos da oğlu Suraj’ın ağzında bakla ıslanmadığını söyleyip, güle. Santos polislerin son olaylardaki başarısını kutlamak hem de dini bayramı polisler bir arada kutlayabilmek için emniyet müdürünün de katılacağı partiyi hatırlatır. Sandiya da hep birlikte kutlayacaklarını ifade eder.

Maya, Prema ve Disha başka bir yerde bir araya gelirler. Başlarında ki kişiye silah listesini polisin ele geçtiğini haber verirler. Başlarında ki kişi de yeni bir plan yapar. Polislerin kendi aralarında ki kutlamalarını avantaja çevireceklerini dile getirir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj Sandiya’dan ilaçlarını almasını ister. Sandiya acı olduğunu için içmek istemese de Suraj zorla ona içirir.

Pushpa dolabı açar. Lakin altınları bulamayınca şok olur. Dilip hemen oraya gelir. Pushpa altınların çalındığını, eve kendi ailesinden ve hizmetçiden başka kimsenin girmediğini söyler. Pushpa geç olmadan polisi aramak isteyince, Chavi gerilir. Hemen dolabın altına altınları koyar. Chavi uzaktan dolabın altında bir şeylerin parladığını söyler. Puspha da oraya bakar. Chavi altınları gösterince, Pushpa derin bir nefes alır.

Can Yoldaşım 183 Bölüm Özeti (29 Ocak Cumartesi) Sandiya İz Peşinde

Rathi ailesi eşleri için oruç tutacaklarını dini bayramı polis departmanı ile kutlamak için parti düzenlenir. Bu partiden Rajkumar’ın adamlarının da haberi olur. Sandiya ve Zakir, Rajkumar’ın yanına gider. Onu gaza getirip, ağzından laf almak için konuşturmak isteseler de Rajkumar şöyle der.

“Benden önce Rathi ailelinden birisi asılacak!”

Zakir ve Sandiya sinir olup oradan çıkarken, Sandiya Rajkumar’ın neden kendi ailesini öne sürdüğünü düşünmeye başlar.

Sandiya parti için hazırlıklara başlarken, Rajkumar’ın adamlarında silahları Puşkar’a girdirmek için Zakir’i kullanırlar. Zakir Puşkar dışına emniyet müdürünün parti için istediği malzemeleri almaya gider. Maya kılık değiştirip, ona silahların olduğu malzemeleri Zakir’in aracına yükler. Maya hemen Puşkar da onları alacak kişiye haber verir.

Can Yoldaşım 183. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

29 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Zakir ile telefonla konuşur. Zakir Emniyet müdürünün istediklerini almak için Puşkar dışına geldiğini, yakında kendisi için de bir tepsi alacağını şaka ile söyler. (Kısaca evlenmek istediğini ima eder.)

Maya çaktırmadan Zakir’in aracına gizlice eylem de kullanacakları mermileri koyar. Disha Zakir’in Puşkar’a girdiğini uzaktan izler. Planları adım adım işlediğini, yakında silahları ele geçireceklerini düşünür.

Santos hala gerçeği Minakşi ve Vikram’a söylemediği için oyuna devam eder. Prema’nın tarafını tutmaya devam eder. Dini bayram da Prema’nın Vikram için oruç tutmasını, oğlu Vikram ile ilk dini bayram olduğunu söyler. Prema oruç tutacağını söyler. Minakşi bu anları görünce çok üzülür.

Akşam Santos, Vikram’ın gerçek niyetini anlamak için Minakşi’nin evlenirken giydiği kıyafeti Prema’ya giydirir. Parti de Prema’nın bu kıyafeti giymesini istediğini söyler. Vikram Minakşi’nin giydiği kıyafeti, Prema’nın üzerinden görünce canı sıkılır. Minakşi ile olan anıları bir bir gözünün önüne gelir. Prema’dan kıyafeti çıkartmasını ister. Santos ona nedenini sorar. Vikram da Minakşi ile bağlantılı hiçbir kıyafeti, Prema’nın giymesini istemediğini bahane eder.

29 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Prema Küpün İçinde Mermi Olmadığını Anlar

Minakşi ve Vikram oradan ayrılınca, Suraj ve Santos mesele hakkında konuşur. Vikram’ın asla Minakşi’yi bırakmayacağı konusundan ki düşüncesi daha da pekiştiğini söyler. Suraj da mesele hakkında ona güvendiğini dile getirir.

Emniyet personelinin katıldığı dini bayrama davetliler sınırlı sayıda katılır. Sadece dışarıdan dans grubu dahil edilir. Maya da dans grubu ile birlikte içeri girmeyi başarır. Minakşi Vikram’ın yanında olmak ve orucunu Vikram’ın açmasını istemek için parti alanına gelir. Polisler ona izin vermez. Minakşi Sandiya’nın akrabası olduğunu söyler. Sandiya Minakşi’yi görür ve ona izin vermelerini ister.

Parti başlar. Sandiya bu sırada bir telefon alır. Dışarıda konuşur. Rajkumar’ın özel yemek istediğini öğrenince, Sandiya Rajkumar’ın bir şeyler planladığını anlar. Bu sırada yanına Zakir gelir. Zakir’e Rajkumar’ın özel yemek istediğini, bunun bir işaret bile olabileceğini söylediği anda, Sandiya Zakir’in adacına ki malzemelerin ıslak olduğunu fark eder.

Zakir ıslanmaması gerektiğini, nasıl ıslak olduğunu bilmediğini söyler. Sandiya Zakir’in aracındaki kutulara bakınca, içlerinden mermileri ve silahları görünce şok olur. Zakir orada ki bir kadında parti için gerekli malzemeleri aldığını söyler. Kadının yüzüne bakmadığını, Rajkumar’ın adamını ellerinden kaçırdığını söyler. Zakir hemen Emniyet müdürüne durumu bildirir. Emniyet müdürü onlardan birileri hala içeride olduğunu, onları tespit edip yakalamaları gerektiğini söyler.

Zakir kutuların içini boşaltıp, oraya gizli kamera yerleştirir. Sandiya bir taraftan, Zakir bir taraftan içeri giren yabancılara bakarken, Prema silahları almaya aracın yanına gelir. Minakşi onu görüp peşinden ayrılmaz. Zakir dansçılarla gelen bir kadın olduğunu, gerçek dansçılardan öğrenir. Sandiya güvenlik kameralarını kontrol eder.

Can Yoldaşım 183 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 184 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

29 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya yaralanır
 • Zakir Sandiya’yı hastaneye götürür
 • Suraj hastaneye gelir
 • Sandiya Rajkumar’ın adamlarının düşürdüğü kağıdı gösterir
 • Zakir artık amaçlarını bildiklerini söyler
 • Chavi kendi altınlarını çalar
 • Pushpa altınları bulamayınca polise haber vermek ister
 • Chavi korkudan altınları başka bir yere koyar
 • Pushpa altınları bulur
 • Emniyet personeli dini bayramı kutlar
 • Rajkuarm’ın adamları Zakir’in aracına mermileri saklar
 • Sandiya ve Zakir bunu fark eder.

Can Yoldaşım 183 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 29 Ocak Cumartesi Can Yoldaşım 183. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 29 Ocak Can Yoldaşım 183 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 184 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 183 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 30 Ocak Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 184 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu