Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 184 Bölüm Özeti (30 Ocak Pazar) Zakir Açığa Alınır!

Can Yoldaşım 184 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 30 Ocak Pazar Can Yoldaşım 184 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 184 bölüm özeti
 • 30 Ocak Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 184 Bölüm Fragmanı
 • 30 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 31 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 185 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 30 Ocak Pazar Can Yoldaşım 184 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Rajkumar’ın adamları plan yapar. Zakir Rajkumar’a yardım eder gibi görünür. Bundan dolayı açığa alınır” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 31 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 185 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 184 Bölüm Özeti

Sandiya ve Zakir kamera kayıtlarına bakar. Bu sırada Zakir dans gösterisine gelen bayanları da yanına çağırır. Dans ekibindeki bayanlar, kendi ekibinden olmayan başka bir kadının aralarına girdiğini, onu tanımadıklarını ifade ederler. Zakir onlara robot resim çizdirmelerini ister. Bu sırada bilgisayar başında ki polis memuru, kamera kayıtlarından Prema’yı fark eder. Sandiya ve Zakir şaşırır.

Zakir Sandiya’dan gidip Prema’yı çaktırmadan sorgulamasını ister. Zira herkes kutlama alındayken, Prema’nın küplere gizlenmiş olan mermilere çok yakın bir yerde olmasının normal olmadığını söyler.

Sandiya hemen Prema’nın yanına gider. Prema’yı göremediğini, ışıklar kapatıldığında nerede olduğunu sorar. Prema da Minakşi’nin kendisini odaya kilitlediğini açıklar. Vikram bunu duyunca sinirlenirken, Minakşi odaya kilitlediğini, kocası Vikram ile orucu açma törenini kendisi yapmak istediğini söyler. Bunun üzerine Sanidya Zakir’in yanına tekrar gider. Minakşi Prema’yı odaya kilitlediği için şüpheleri ortadan kaldırdığını söyler.

Can Yoldaşım 184 Bölüm Özeti (30 Ocak Pazar) Sandiya Rüşvet Alan Polisin Evine Baskın Yapar

Sandiya tekrar Suraj’ın yanına gider. Dini tören için Sandiya orucunu Suraj’ın verdiği yemekle açması gerekmektedir. Tam Sandiya orucunu açacağı sırada bir polis memuru gelir. Acil olarak içeri gelmesi gerektiğini söyler. Sandiya orucunu açamadan geri gider.

Zakir dansçı bayanlara Rajkumar’ın adamı olarak içerine kadar gelen kadının resmini çizdirdiğini söyler. Sandiya da hemen karakollara dağıtılmasını gerektiğini söyler. Sandiya tekrardan Suraj’ın yanına gider. Ancak herkes orucunu açtığı için Sandiya aynalarla sahte bir ay yapar. Dini ritüelin şimdi yapılma zamanı olduğunu söyleyip orucunu açar.

Maya, Prema ve Disha da Zakir ile Sandiya’nın çok zeki olduklarını, onların yüzünden büyük planları suya düşeceğini, ikisinin gücünü kırmaları gerektiğini, arlarında tartışma çıkartmak için yeni bir plan yaparlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Tüm Rathi ailesi eve döner. Herkes orucunu açar. Bir tek Minakşi kalır. Santos ve Arun onda orucunu açmasını ister. Lakin Minakşi Sadece Vikram’ın vereceği yemekle orucunu açacağını söyler. Minakşi bu sırada bayılır. Vikram koşarak yanına gelir. Ona su verir. Minakşi Vikram’ın verdiği su ile orucunu açmış olur.

Santos ona neden orucunu açtırdığını sorar. Vikram da durumu çok kötü olduğunu, bu sebeple su vermek istediğini söyler.

Vikram oradan ayrıldıktan sonra Suraj ve Sandiya da Santos ile konuşur. Vikram’ın yavaş yavaş gerçek aşkını görebildiğini söyler.

Can Yoldaşım 184 Bölüm Özeti (30 Ocak Pazar) Zakir Açığa Alınır

Sandiya iş yerine gider. Orada ki bir polis memurunun çok fazla mal varlığına sahip olduğunu fark eder. Polis maaşı ile alınamayacak kadar bir anda zengin olan polisin eşi denk gelir. Sandiya kadına nasıl zengin olduklarını sorar. Kadın da eşi piyangodan kazandığını açıklar. Sadiya hemen güvendiği polis memurunu arayıp, ekip arkadaşı hakkında araştırma yapmasını ister.

Minakşi Vikram ile bir ayara geleceğini, onun gönlünü yeniden kazanacağını söylerken, yanına Vikram gelir.

“Oyun çevirmene gerek yok. Seninle bugün dışarı çıkalım mı Minakşi?”

Minakşi bunu duyunca şok olur. Hemen herkese Vikram’ın kendisini dışarı gezmeye götüreceğini söyler. Prema’ya da hava atıp, Vikram’ı asla elinden alamayacağını söyler. Santos Vikram’ın bir günde değişimine anlam veremez.

Sandiya ve polis memuru, rüşvet alan polisin evine giderler. Lakin polis kapıyı açmaz. Sandiya ve diğer polis kapıyı kırıp, içeri girdiklerinde, rüşvet alan polisin intihar edildiğini görürler. Sandiya ilk incelemelerde intihar değil, cinayet olduğunu tespit eder.

Santos Vikram’ın bu kadar çabuk değişmesini anlayamaz. Vikram’ın bir şeyler planladığını düşünür. Mohit’ten Vikram’ı aramasını ister. Mohit de Vikram’a ulaşamadığını söyleyince, panik olmaya başlar.

Can Yoldaşım 184. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

30 Ocak Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya ölen polis yanında bir not bulur

“Her şeyi Zakir’in emri ile yaptım!”

Sandiya bu notu hemen Emniyet müdürüne gösterir. Emniyet müdürü ile Sandiya, Zakir’in evine giderler. Emniyet müdürü ölen polisi ve yanında yazılan notu Zakir’e okur. Soruşturma sonuçlanana kadar açığa alındığını bildirir. Zakir Rajkumar’ın adamlarının planı olduğunu, buna inanmamalarını istese de Emniyet müdürü mevcut deliller ışında, soruşturma açmak durumunda olduğunu bildirir. Zakir’in canı çok sıkılır. Sandiya ise adını temize çıkaracağını söyler.

Vikram Minakşi’yi annesinin evine getirir. Kapıda onları Sudha karşılar. Sudha eniştesini görünce aşırır. Vikram Minakşi’yi annesinin evine getirdiğini, artık onu istemediğini açıklayınca, Minakşi şok olur. Vikram’a yalvarsa da Vikram onu orada bırakır.

Rathi evine Kahna’nın geldiğini gören Santos ve Arun onu hemen sevip, hasret giderirler. Diasa görmeden geri gitmesini, ona kızabileceklerini söyler.

“Hayır. Hayır benden habersiz gelmedi. Bizzat ben getirdim. Ben sana ne demiştim? Minakşi’yi evden kovduğun gün, Kahna’yı görebilirsin dediğimi hatırlıyor musun? İşte Kahna onun için geldi!”

Santos bunu duyunca şok olur. Tam da bu sırada içeri Vikram girer. Vikram da Minakşi’yi annesinin evine bıraktığını, Prema ile Minakşi arasında bir seçim yapması gerektiği için Prema’yı seçtiğini açıklar.

30 Ocak Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Vikram Şok olur

Sandiya Zakir’e güvence verir. Kısa sürede silahını ve kimliğini geri alacağını söyler. Bu sırada dışarıdan sesler gelir. Medya oraya gelir ve Zakir’in hain olduğunu söyler. Ölen polisin eşi, kocasının ölümünden Zakir’i sorumlu tutar. Gelen kalabalık Zakir’i dövmek istese de Sandiya araya girip Zakir’i oradan uzaklaştırır.

Santos Suraj’dan Minakşi’yi geri getirmesini isterken, içeri Minakşi ve annesi girer. Minakşi’nin annesi, sari dükkanında kızı gece gündüz çalıştığını, hakkını vermesi halinde boşanacaklarını söyler. Santos gelinine haklarını vermeleri halinde Vikram’dan boşanıp, boşanmayacağını sorar. Minakşi hiçbir şekilde boşanmak istemediğini söyler. Vikram sinir olur ve Minakşi ile annesini evden kovar. Bu anları Sandiya görür.

Arun her şeyi Sandiya’ya anlatır. Sandiya ve Arun da plan yaparlar. Sandiya Suraj’dan Vikram’ı çağırmasını ister. Vikram gelir. Minakşi’den kurtulmak için bir yol olduğunu söyler. Vikram da nasıl diye sorar. Sandiya da Minakşi’yi evlendirmeleri halinde, sorunun ortadan kaybolacağını söyler. Vikram bunu duyunca şok olur.

Can Yoldaşım 184 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 185 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

30 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ve Zakir kamera kayıtlarına bakar
 • Kamera kayıtlarından Prema’yı fark edilir
 • Sandiya Prema’yı sorgular
 • Prema Minakşi’nin kendisini odaya kilitlediğini söyler
 • Minakşi kabul eder
 • Minakşi bayılma numarası yapar
 • Vikram Minakşi’in orucunu açar
 • Vikram Minakşi’yi annesinin evine götürür
 • Minakşi’nin annesi Minakşi’nin boşanması için dükkandan pay ister
 • Rajkumar’ın adamları polis memurunu öldürürler
 • Olay yerine Zakir’in sorumlu olduğunu notu bırakırlar
 • Zakir açığa alınır

Can Yoldaşım 184 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 30 Ocak Pazar Can Yoldaşım 184. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 30 Ocak Can Yoldaşım 184 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 185 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 184 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 31 Ocak Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 185 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu