Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 185 Bölüm Özeti (31 Ocak Pazartesi) Sandiya Oyuna Gelir!

Can Yoldaşım 185 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 31 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 185 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 185 bölüm özeti
 • 31 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 185 Bölüm Fragmanı
 • 31 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 1 Şubat Salı Can Yoldaşım 186 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 31 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 185 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Maya Zakir’i kendi tarafına çekmek için bir adamını feda ederken, Sandiya oyuna gelir!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 1 Şubat Salı Can Yoldaşım 186 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 185 Bölüm Özeti

Sandiya’nın konuşması ile başlar. Minakşi’nin de başkası ile evlenmesi halinde sorunun ortadan kalkacağını, Vikram da rahatlıkla Prema ile evlenebileceğini söyler. Vikram ne diyeceğini bilemez. Sinirle “Umurumda değil” diyerek oradan uzaklaşır.

Santos ve Sandiya da Vikram’ın tepkilerinden yola çıkarak, Vikram’ın hala Minakşi’yi çok sevdiğini, yakında aralarında ki buzların eriyeceğini söyler.

Sandiya akşam kendi odasına, ele geçirilen CD de Rajkumar ve adamlarının yapacakları eylem hakkında konuşan kişinin videosunu izleyip, not alır. Suraj yanına gelir. Lakin Sandiya kulaklık yüzünden Suraj’ın dediğini duymaz. Suraj kulaklığı çıkarıp, Sandiya’ya darıldığını, kendisini dinlemediğini, kendisine zaman ayırmadığını söyler.

Sandiya Suraj’ın gönlünü alıp, tekrar kamera kaydına bakar. Videodaki konuşan kişinin söylediği sözlerden bazı ipuçları elde eder. Hemen telefonu eline alıp, Zakir’i aramak ister. Lakin Zakir’in görevden alınmasından dolayı, mevcut gelişmeyi ona aktaramayacağını düşünür. Hemen öğrendiği bilgileri Emniyet Müdürüne anlatır.

Can Yoldaşım 185 Bölüm Özeti (31 Ocak Pazartesi) Minakşi Maderin Giyinir

Ertesi gün Santos ve Arun Minakşi’nin evine gider. Minakşi onları karşısında görünce çok sevinir. Santos ona elinde zehir olduğunu, karşısında da iki seçenek olduğunu söyler. İlk seçenek elindeki zehri için ölmesi gerektiğini, diğer seçenek ise Vikam dışında başka biri ile evlenmesi gerektiğini söyler. Minakşi zehir içmeyi kabul eder. Minakşi zehir sandığı suyu içer içmez rol yapmaya başlar. Santos ve Arun, Minakşi’nin tavırlarına çok güler.

Santos her şeyi en baştan itibaren Minakşi’ye anlatır. Plan yaptıklarını, Vikram’ı yeniden elde etmesi için ikinci defa evleniyor numarasına uymasını ister. Minakşi Vikram’ı yeniden elde etmek için plana dahil olur.

Prema sari satın alan kişilere havai fişek hediye edilmesi için Vikam’a bir fikir verir. Vikram festival zamanında bu fikir sayesinde satışların artacağını düşünüp, birçok havai fişek satın alır. Sandiya bunu duyunca, nedenini çok merak eder. Vikram da Prema’nın verdiği bir öneri olduğunu açıklar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Vikram Menakşi’yi maderin giyimli bir halde Rathi evine girerken görür. “Mina ne yapıyorsun burada!” der. Minakşi de “Benim adım Minakşi!” diyerek içeri girer. Hemen ardından Santos ve Arun gelir. Vikram Minakşi’nin geldiğini, açık saçık giyindiğini haber verir. Santos da Vikram’ın başkası ile evlenme yolunda olduğu için Minakşi’ye artık karışamayacağını dile getirir.

Santos Divali kutlaması için Zakir’i de davet eder. Suraj ile Zakir Rathi evine doğru giderken, Zakir başına gelen olay da bir ten Sandiya’nın inandığını dile getirir. Bu esnada Daisa Zakir’i tanır.

“Hain burada ne yapıyorsun sen?”

Deyince Zakir şok olur. Kalabalık toplanır. Daisa Zakir’in yüze siyah boya sürmeye çalışır. Zakir sinirden deliye döner. Hiçbir zaman devletine ve milletine ihanet etmediğini söyleyip, oradan uzaklaşır. Prema ve Disha onu uzaktan görüp, planlarının başarılı olduğunu anlayıp, içten içe gülerler.

Can Yoldaşım 185 Bölüm Özeti (31 Ocak Pazartesi) Sandiya Oyuna Gelir

Suraj kendisine yeni motosiklet alır. Rathi ailesi toplanır. Santos oğlunun yeni motosikletini görür. Sandiya da yeni motosikleti çok beğenir. Mısri motosikletin plaka numarasına dikkat kesilir. Onu farklı bir tarzda okuyunca, Sandiya’nın aklına bir şey gelir. Rajkumar’ın adamlarının bir oyunu ya da bir şifresi olacağını düşünür.

Sandiya hemen plaka numarasında bir numara elde eder. Emniyet müdürüne bahse konu olay hakkında ve elde ettiği 2310 numarası hakkında bilgi verirken, Prema Sandiya’nın çok zeki biri olduğunu anlar.

Can Yoldaşım 185. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

31 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Disha Sandiya’ya Suraj’ın Dubai de ki yemek yarışmasında gideceği uçak için bilet aldığını söyler. Prema Disha’ya işaret etse de Disha anlamaz. Prema dikkati başka yöne çekmek için mum ile kanepe üzerindeki kumaşı yakar. Herkesin bir anda dikkati yangına çevrilirken, Prema hemen uçak biletlerini yakar.

Kanepenin yanan kumaşı söndürülür. Santos bu sırada uçak biletlerinin yandığını fark eder. Hemen onu söndürmek istese de başarılı olamaz. Santos biletin boşa gittiğini söylerken, Sandiya bir başka kopyası daha olacağını, merak etmemesini ister.

Disha dışarı çıkar. Dışarıda Prema ile buluşurlar. Disha ile Prema otelde kalan Maya’nın yanına gelirler. Prema ona Sandiya’nın 2310 numarasını çözdüğünü, bileti görmesi halinde uçağın kaçırılacağından haberi olacağını, bundan dolayı bileti yaktığını söyler.

Maya Sandiya’nın dikkatini başka yöne çekmek için Zakir’i kullanacaklarını, uçak biletlerinin sahtesini yapıp, Sandiya’yı kandıracaklarını söyler. Zakir evde otururken penceresine biri taş atar ve cam kırılır. Zakir taşı yerden alırken onun taş değil paketlenmiş bir cep telefonu olduğunu fark eder.

Zakir cep telefonunu açar. Maya Zakir’e kendi tarafına geçebileceklerini, polisin onu yakında tutuklayacağını, iyi düşünmesi gerektiğini söylerken, bu sırada zil çalar. Gelen Sandiya’dır. Zakir Sandiya’yı içeri alırken, telefondaki kişi Zakir’i Sandiya’ya karşı dolduruşa getirir.

Sandiya Zakir ile konuşur. Zakir’in elindeki telefonda Maya, Zakir’e Sandiya’nın oraya bazı imzalar almaya geldiğini, hatta pasaportuna bile el koymaya geldiğini, kendi tarafına geçerse eski üniformasına geri alacağını söyler.

31 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Maya Zakir'e Telefon Gönderir

Zakir Sandiya’yı salona getirir ve birazdan geleceğini söyler. Zakir diğer odaya gidip Maya ile konuşur. Maya kendi adamları suçu üstlenmek için hazır olduğunu, kendilerine katılmak isteyip istemediğini söyler. Zakir nasıl olacağını sorar. Maya da kendi adamlarının birisinin yerini ve adresini verir. Suçu onun üzerine yıkacağını, yeniden üniformayı giyebileceğini söyler.

Zakir Emniyet müdürü ile görüşür. Maya’nın verdiği adresi anlatır. Sandiya hemen oraya baskına gider. Maya’nın dediği adamı yakalar. Sandiya’nın ilk sorduğu konu 2310 numarasını olur.

Minakşi eve meşhur fotoğrafçıyı çağırır. Vikram gelen fotoğrafçı arkadaşı olduğu için onun sohbet eder. Vikram Suraj’ın Dubai’ye gitmeden resim çektirmek istediğini düşünür.

Minakşi oraya modern giyimi ile gelir. Resmi Minakşi’nin çektireceğini, taliplerine bu resmi vereceğini duyan Vikram, sinir olsa da bir şey diyemez. Minakşi her poz verdiğinde, Vikram bir kat daha sinir olur. Resim çektirme işi sona erdikten sonra Santos ve Minakşi tapınağa gider.

Minakşi yolda Vikram’ın ayaklarına sıcak su götürmek ister. Santos yüz vermemesini istese de Minakşi fark etmeden suyu oraya bırakıp geleceğini söyler. Minakşi yarı yoldan geri döner. Bu sırada Prema da havai fişeklerden bomba yapmaya başlar.

Can Yoldaşım 185 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 186 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

31 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Vikram Minakşi’in yeniden evlenmesi karşı çıkmaz
 • Vikram içten içe Minakşi’yi kıskanır
 • Sandiya Rajkumar’ın adamlarından ele geçirdiği CD’yi inceler
 • Sandiya CD içinde ipucu yakalar
 • Santos Minakşi’ye gerçekler açıklar
 • Minakşi Vikram’ı elde etmek için yalana devam etme kararı alır
 • Suraj yeni bir motosiklet alır
 • Sandiya motosikletin plakasının tesadüf olmadığını anlar
 • 2310 numarası hakkında emniyet müdürüne bilgi verir
 • Maya Zakir’i kendi tarafına çekmek için bir adamını feda eder

Can Yoldaşım 185 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 31 Ocak Pazartesi Can Yoldaşım 185. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 31 Ocak Can Yoldaşım 185 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 186 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 185 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 1 Şubat Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 186 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Filizcim iyimisin? Her şey yolundakı? Özetleri gec yazdığın için sordum umarım her şey yolundadır☹️

  1. Cuma günü yazılmadı. Cumartesi yerine 2 özet yazıldı. Çok şükür sağlık açısından iyiyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu