Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 186 Bölüm Özeti (1 Şubat Salı) Zakir Felç Geçirir!

Can Yoldaşım 186 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 1 Şubat Salı Can Yoldaşım 186 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 186 bölüm özeti
 • 1 Şubat Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 186 Bölüm Fragmanı
 • 1 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 2 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 187 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 1 Şubat Salı Can Yoldaşım 186 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Zakir Disha ile Prema’yı yakalar. Lakin Maya arkadan gelip onun boynuna iğne yapar. Zakir felç geçirir” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 2 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 187 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 186 Bölüm Özeti

Sandiya, Zakir’in dediği adrese gider. Orada Rajkumar’ın adamını fark eder. Rajkumar’ın adamı Prabhu, polisleri görünce hemen kaçar. Lakin Sandiya adamın peşini bırakmaz. Onu çok geçmeden yakalar. Sandiya Rajkumar’ın adamını yakalar yakalamaz ona, 2310 sayısının anlamını sorar. Adam hiçbir şey bilmediğini söyler. Sandiya adamı korkutmak için onun kulağının yanına ateş eder. Adam korkudan konuşmaya aşlar. Lakin bilerek yanlış bilgi verir.

2310 divali tarihi olduğunu, divali kutlamasında bombaların patlayacağını, Rajkumar’ı hükümetten isteyeceklerini, vermedikleri zaman tüm Puşkar da bombaları patlatacaklarını açıklar. Sandiya adamdan tüm adresleri alır. Polis ekipleri hızla verilen adreslerdeki bombaları tek tek tespit edip, etkisiz hale getirirler. Sandiya adamı daha fazla konuşturup bilgi almak isterken, Maya uzaktan ateş eder ve kendi adamını öldürür. Sandya Maya’nın peşinden gitse de onu yakalayamaz.

Minakşi Sıcak su torbasını almak için Rathi evine geri döner. Prema depoda barutlarla uğraşırken Minakşi’nin geldiğini duyar. Minakşi depoya girdiğinde, Prema hemen oraya saklanır. Sonrasında Minakşi’nin arkasından gelip, kafasına vurur. Minakşi aldığı darbe ile oraya bayılır.

Santos tapınak da Minakşi’yi eklese de onun gelmemesine sinir olur. Eve geldiğinde, salonda üzeri örtü ile örtülmüş birinin uyuduğunu fark eder. Santos orada yatanın üzerindeki örtüyü kaldırınca, onun Minakşi olduğunu anlar. Santos Minakşi’yi uyandırınca, Minakşi şok olur. Kendisini en son depoya girerken hatırladığını, kafasına biri vurup bayılttığını, depoda Prema’nın olduğunu söyler. Santos da Prema’yı eli ile gösterip, Vikram’ın yanında olduğunu söyler. Minakşi Prema’yı orada görünce şok olur.

Minakşi Vikram’ın üzerine yemin edip, depoda Prema’yı gördüğünü söyler. Santos Minakşi’nin hazırlanması için Emily’in yanına gönderir. Lakin Minakşi Vikram’ın üzerine yemin etmesi, Santos’un kafasını karıştırır.

Can Yoldaşım 186 Bölüm Özeti (1 Şubat Salı) Prema Vikram'ı Kandırır

Santos Minakşi’nin Vikram’ın üzerine boş yere yemin etmeyeceğini bildiği için hemen depoya gider. Bu sırada yanına Suraj gelir. Santos’a depoda ne yaptığını sorar. Santos da Minakşi’nin anlattıklarını ona anlatır. Suraj bir yanlışlık olabileceğini söylerken, Suraj odada paket içerisinde toz bulur. Santos onun ne olduğunu sorar. Suraj da onun yasaklı madde olduğunu söyler. Santos artık Prema’yı güvenin yitirir.

Sandiya Zakir’i temize çıkarmayı başarır. Zakir emniyet binasına gelir. Emniyet Müdüründen bizzat silahını ve rozetini teslim alır. Zakir Rajkumar’ın ekibine dahil olmuş gibi kendisini gösterse de aslında hiçbir zaman onlardan olmadığını tek tek anlatır. Sandiya da Rajkumar’ın hala büyük oyunu devam ettiğini, onları yakalamak için tuzak kurmaları gerektiğini söyler. Maya ve ekibi de Sandiya’nın artık 2310 sayısını unutacağını, geriye sadece bahse konu uçağı kaçırmak kaldığını söyler.

Rathi ailesi Divali bayramını kutlar. Prema fırsattan istifade depoya gidip silahlar için barutları ayarlamaya gider. Prema depoya girer girmez arkasından Santos ve Vikram gelir. Prema Minakşi’nin her şeyi onlara söylediğini düşünüp panik yapar. Santos elindeki tozu gösterir.

“Bu ne Prema?”

Deyince, Prama silahı değil, yasaklı maddeyi sorduklarını anlar. Prema da eski kocasının onu çok dövdüğünü, o acıları unutmak için içtiğini söyler. Vikram’dan özür dileyip, onu kandırdığını, evden ayrılacağını söyleyip, duygu sömürüsü yapar. Vikram da hemen ona inanır. Annesine şöyle der.

“Anne Minakşi defalarca hata yaptı. Ona her defasında fırsat verdin. Prema da bu fırsatı hak ediyor!”

Santos da Vikram’ın ısrarı üzerine Prema’ya bir şans daha verir. Prema da ucuz yırttığını düşünür.

Maya Zakir’i arar. Artık kendi içlerinden biri olduğunu, bunu kanıtlaması için ona fırsat vereceğini, Sandiya ile ele geçindiği silahları çalıp, kendisine teslim etmesini ister. Zakir, daha da inandırıcı olmak adına onlardan bu iş karlığında para ister. Maya da iş bitiminde istediği parayı vereceğini söyler.

Zakir hemen Maya ile konuşmasını Emniyet Müdürü ile Sandiya’ya anlatır. Sandiya da sahte silahların içerisinden GPS cihazı koyacaklarını, böylelikle Rajkumar’ın tüm adamlarını yakalayacaklarını açıklar. Emniyet müdürü plana onay verir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Zakir oyuncak silahları çantasının içine koyup, Maya’nın istediği adrese gelir. Sandiya ve ekibi de olay yerinde hazır bulunur. Maya Zakir’in geldiğini görünce onu telefonla arayıp, çantayı seyyar satıcının yanına bırakmasını ister.

Maya orada dilencilik yapan bir adamın yanına gider. Gösterdiği çantayı alıp dediği adrese gelmesini, ona 1.000 Rp para vereceğini söyler. Dilenci hemen kabul eder. Seyyar satıcının yanındaki çantayı alır.

Zakir çantayı alan adamı görünce hemen polislere talimat verir. Lakin Sandiya adamları durdurup, Rajkumar’ın adamları oyun oynadığını, olay yerinde polisin olup olmadığını denemek içi sıradan birisini olaya karıştırdıklarını söyler.

“Kimse çantayı alan kişiye yaklaşmayacak. Ondan çantayı alacak kişi, bizim %100 hedefimiz!”

Deyince herkes takip de kalır. Maya dilencinin yanına kimsenin gelmediğini görünce aracından inip dilencinin yanına gider. Bu arada Sandiya’nın ekibindeki bir polisi fark eder. Maya Zakir’in kendisini kandırdığını anlar. Ona oyun oynamak için içinde silah olan çantanın aynısından herkese bedava verir. Bir anda aynı çantadan onlarca olur. Bu sırada Maya yere ateş eder ve insanlar kaçışmaya başlar. Kargaşa içerisinden dilencinin elindeki çantayı Disha ve Prema alıp kaçırır. Sandiya hızla dilencinin yanına gelir. Onun elindeki çantaya bakar. Lakin çanta çoktan değiştirildiğini fark eder.

Can Yoldaşım 186 Bölüm Özeti (1 Şubat Salı) Zakir Felç Geçirir

Sandiya çantaya yerleştirdiği GPS sinyalini takip etmeye başlar. Disha ve Prema çok geçmeden çantanın içinde sahte silahların olduğunu anlar. Hemen o çantayı kenara bırakıp uzaklaşırlar. Sandiya oraya gelir. Lakin çantanın orada durduğunu görür. Sandiya bir tarafa, Zakir bir tarafa bakınmaya başlar.

Zakir’in Maya’nın gittiği yöne gider. Maya astım hastası olduğu için yolda durup, astım spreyini sıkar. Bu esnada cebindeki telefonu yere düşer. Lakin farkına varmaz.

Birkaç dakika sonra Zakir gelir. Yerdeki telefonu fark eder. Hemen bataryasını çıkartır. Kullanan sim kartının, geçici sim olduğunu anları Teröristlerim kullandığı hat olduğunu fark eder.

Can Yoldaşım 186. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

1 Şubat Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Zakir yerden aldığı telefonla kendisini arayıp onun kime ait olduğunu tespit eder. Zakir kendisi ile konuşan kişinin telefonun yere düşürdüğünü anlar. Zakir hemen arama kayıtlarından en son kişiyi arar. Disha telefona çıkar. Disha ona nerede olduğunu sorar. Zakir hemen telefonu kapatır.

Zakir açık vermemek adına mesaj atar. Konuşamadığını söyler. Disha da yanında polis olabileceği için Maya’nın konuşmadığını zannedip, saklandıkları yerin ederesini verir. Zakir teröristlerin saklandığı yerin adresini alır almaz Sandiya’yı bilgilendirir. Zakir Sandiya’dan önce oraya gider.

Zakir Disha ile Prema’nın odada olduğunu, 2310 sefer sayılı uçağı kaçırmaktan bahsettiklerini Rajkumar’ı kurtaracaklarını söylediklerini duyar duymaz telsizden Sandiya’yı haberdar etmek ister. Lakin telsiz çekmez. Zakir Disha ile Prema’nın karşısına çıkar. Onların iki yüzlü olduklarını söyler. Adaletin kılıcından kaçamayacaklarını söylediği anda, Maya Zakir’in arkasından gelip, onun buyununa iğne yapar. Zakir iğnenin içindeki ilacın etkisi ile felç kalır.

Maya, Prema ve Disha hemen olay yerinden kaçar. Sandiya ve ekibi birkaç dakika sonra gelir. Sandiya Zakir’in dediği adrese gelir. Zakir’i yerde hareketsiz halde yattığını görünce, hemen onu hastaneye götürür. Rathi evinde Minakşi için sahte görücü gelir. Vikram kıskançlıktan kudurur.

1 Şubat Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Zakir Disha ile Prema'yı Yakalar

Rathi ailesi Vikram’ı kıskandırmak için bir adam ayarlar. Adam Minakşi’yi görmeye gelir. Santos ve Arun, Minakşi’nin evleneceği adamı çok beğenir. Adam da hava atar. Zengin olduğunu söyler. Vikram bunları duyunca sinirlenir. Müşterisine bile bakamaz. Eve gidip su alma bahanesi ile konuşulanları dinler.

Sandiya hemen Zakir’i hastaneye getirir. Doktorlar Zakir’in felç geçirdiğini, kalıcı mı yoksa geçici mi olacağına, zaman karar vereceğini söyler. Sandiya doktordan bir şey söylemesini, iyileşeceğini söylemesini isteyerek isyan ederken, doktor iyileşme umudunun daha az olduğunu söyler.

Sandiya Suraj’ı arar. Suraj bu sırada Minakşi’ye gelen damat adayı ile konuşurken, Sandiya onu arar. Sandiya hemen hastaneye gelmesini, onun desteğine ihtiyacı olduğunu söyler. Suraj ne olduğunu, neden hastaneye çağırdığını sorunca, Sandiya Zakir’in felç geçirdiğini açıklar. Rathi ailesi hemen hastaneye gelir.

Santos Sandiya’nın da benzer bir olay da başına böyle bir durum gelmesinden korkar. Arun Santos’a tepki gösterir. Herkesin annesi, babası ya da kardeşi olduğunu, güvenlik güçleri bundan çekinip mesleğini bırakması halinde, ülkeyi kimin koruyacağını sorar. Santos Arun’a hak verir.

Vikram eve gelir. Disha Prema’nın yanına gelip bomba yapımında ona yardım etmek ister. Vikram Prema’ya defalarca çağırmasına rağmen duymaz. Disha bunu fark edip Prema’ya mesaj atar. Prema Vikram’ın geldiğini görünce hemen depodan çıkar. Mısri için kalın kıyafet aradığını söyler. Vikram bu yalana inanır.

Emniyet müdürü hastaneye gelir. Sandiya terörist için başarılı bir polisin felç geçirdiğini, Rajkumar’ı vaktinden önce asılması gerektiğini ifade etse de Emniyet Müdürü yasalara ve mahkeme kararlarına saygılı olduklarını, zamanı geldiğin de asılacağını söyler. Emniyet müdürü Zakir’in yanından ayrışıldıktan sonra, Disha Zakir’i ziyarete gelir. Lakin içeri girmeden pencereden bakar. Zakir felç halinde onu görüp tepki vermeye çalışır. Sandiya Zakir’in gözlerinin hızlı hareket ettiğini görünce, onun bir mesaj ya da bilgi vermek istediğini fark eder.

Can Yoldaşım 186 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 187 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

1 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Zakir’in verdiği adrese gider
 • Rajkumar’ın adamını yakalar
 • Sandiya olay yerinden adamı konuşturur
 • Sandiya adama 2310 numarasını sorar.
 • Rajkumar’ın adamı 2310 numarası divali tarihi olduğunu söyler
 • Sandiya adamdan aldığı bilgi ile ülke çapındaki bombaların adreslerini öğrenir
 • Zakir görevine geri döner
 • Maya Zakir’den iyiliğinin karşılığını vermesini ister
 • Maya Zakir’den ele geçirdikleri silahları ister
 • Sandiya ve Zakir plan yapar
 • Maya oyun olduğunu anlar
 • Zakir Disha ile Prema’yı dükkândan yakalar
 • Maya arkasında gelip Zakir’in boynuna iğne yapar
 • Zakir felç kalır

Can Yoldaşım 186 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 1 Şubat Salı Can Yoldaşım 186. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 1 Şubat Can Yoldaşım 186 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 187 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 186 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 2 Şubat Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 187 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. Ablacim çok tešekkur ederim rica ederim yine iki bolum yazarmisiniz lutfen Zakir iyilešecekmi çok merak edyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu