Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 187 Bölüm Özeti (2 Şubat Çarşamba) Hain Prema!

Can Yoldaşım 187 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 2 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 187 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 187 bölüm özeti
 • 2 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 187 Bölüm Fragmanı
 • 2 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 3 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 188 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 2 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 187 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Prema’nın hain olduğunu anlar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 3 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 188 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 187 Bölüm Özeti

Suraj ile Disha’nın konuşması ile başlar. Disha ona 7 günlük kıyafet hazırlamasını ister. Bu sırada bir adam gelir. Haberlerde Rajkumar’ın asılma tarihinin belli olduğuna dair haberlerin yapıldığını söyler. Disha şok olur. Adam Rajkumar’ın bir gün sonra asılacağını bildirince, Disha hemen bu haberi Prema ve Maya ile paylaşmak ister.

Prema bu haberi duyar duymaz bir bahane ile Maya’nın yanına gitmek ister. Lakin Vikram müşteri yoğunluğunu gösterip, ona izin vermez. Maya TV de Rajkumar’ın idam tarihinin değiştiğini, hemen bir gün sonra asılacağını duyunca şok olur.

Maya önce Prema’yı arar. Lakin ulaşamaz. Prema telefonu çalsa da Vikram müşterilerle ilgilenmesini istediği için telefonu açamaz. Sandiya bu sırada Zakir’in yanına gelir. Zakir her ne kadar konuşamasa da gözleri ile derdini anlatmaya çalışır.

Sandiya hala 2310 numarası hakkında ne anlama geldiğini bilmediğini, Rajkumar’ın idam tarihini değiştirmiş gibi davranıp, Rajkumar’ın adamlarını panikleteceğini, planlarını erkene çekmeleri gerekeceğini, Rajkumar’ı bir şekilde hasta edip, idam tarihini ertelemek için ellerinden geleni yapacaklarını söyler. Zakir gözleri ile ona doğru yolda olduğuna dair sinyal verir.

Maya ve Disha, Vikram’ın dükkanına gelir. Prema Maya’yı orada görünce şaşırır. Maya normal bir müşteri gibi takılır. Vikram ona bazı kıyafetler gösterse de Maya beğenmez. Bunun üzerine Vikram Prema’dan evdeki depodan yeni sarilerden getirmesini ister.

Prema, Minakşi için gelen görücü evde olduğunu, Minakşi’nin annesi de evde olduğu için oraya gitmek istemediğini bahane eder. Vikram da ona hak verir. Kendi Rathi evine gider. Bu sırada Maya, Disha ve Prema, Rajkumar’ı kurtarmak için konuşular. Maya Rajkumar’ın asılmadan hemen önce hastaneye getirileceğini, doktorun vereceği rapora göre asılacağını, bu sırada Rajkumar’ı hasta etmek için A, B ve C planlarını devreye koyacaklarını tek tek açıklar. Maya hastaneye kendisi hemşire kılığında gireceğini açıklar.

Can Yoldaşım 187 Bölüm Özeti (2 Şubat Çarşamba) Rajkumar Hastaneye Getirilir

Vikram sari almak için Rathi evine gider. Orada Minakşi’yi görmeye gelen Amit ile karşılaşır. Vikram odadan kıyafet almak ister. Santos da Minakşi’nin hazırlandığını, daha sonra gelmesini istese de Vikram odaya gider. Minakşi’nin güzelliği karşısında büyülenir. Vikram kıskançlık edip, Minakşi’nin bulunduğu odanın kapısını kilitler.

Minakşi bilerek bağırır. Herkesi başına toplar. Santos kapıyı açmasını isterken, Minakşi’nin sahte nişanlısı da Vikram’a kızıp, nişanlısını bırakmasını ister. Vikram sonunda kapıyı açar.

Minakşi’nin sahte nişanlısı Vikram’a kızar. Vikram ise sinirden adamı dövmek ister. Mohit araya girer. Amit ve annesi Vikram yüzünden evi terk eder. Santos oğluna neden misafirlere kötü davrandığını, Minakşi’yi evlendirecek iyi bir kısmet bulduklarını ama onun neden kovduğunu sorar. Vikram cevapları olmadığını söyleyip, sinirle oradan ayrılır.

Sandiya Suraj’ı arar. Santos’dan özel bir yemek istediğini söyler. Suraj kimin için diye sorar. Sandiya da kendisi için istediğini açıklar. Suraj hemen annesine anlatır. Santos buna çok sevinir. Lakin Sandiya’nın özellikle yapılmasını istediği yemekleri duyan Santos şaşırır. Zira Sandiya bu yemekleri hiç mi hiç sevmediğini çok iyi bilir.

Sandiya Rajkumar’ı hastaneye, doktor raporu almaya götürür. Maya Rajkumar’ın kontrol edileceği odayı tespit eder. Lakin Disha’nın henüz gelmemesine sinir olur. Disha da Suraj’ın dükkanında çalışan elemanın eline çaktırmadan kızgın yağ döker. Suraj e Disha hemen onu hastaneye getirir.

Disha içeride taşkınlık çıkarıp, önce kendileri tedavi olması gerektiğini söyler. Sandiya gizlice Disha’nın yaptıklarına bakar. Lakin Disha istediği hamleyi yapamayınca “A” planı başarısız olur.

Maya bunu fark eder ve ikinci plana geçerler. Maya hemşire kılığında Rajkumar’a ilaç yapmaya giderken, engele takılır ve “B” planda başarısız olur. Rajkumar, Santos’un Sandiya’ya yaptığı yemekten yer. Çok geçmenden Rajkumar bayılır. Sandiya ve Maya bunu görünce şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rajkumar yere düşer düşmez hemen doktorlar müdahale eder. Doktorlar ilk belirlemelere göre tansiyonu düştüğünü söyleyip, tedavi altına alır. Sandiya ne zaman iyileşeceğini sorar. Doktoralar birkaç günü bulacağını söyler.

Sandiya kendi personelinden hastane kapılarını kapatıp, içeride olanları sorgulamalarını ister. Lohya Rajkumar’ın yemek yemeden önce çok iyi olduğunu, yemek yedikten sonra kötüleştiğini söyler.

Sandiya yemepi Santos’un yaptığını, kendi evinde hain olmayacağını ama birileri yemeğe ilaç katmış olabileceğini düşünür. Doktorlar yemekten numune alıp, laboratuvara gönderirler. Sandiya Santos’u arar. Santos da yemeği beğenip beğenmediğini sorar. Sandiya çok güzel der. Lakin Santos ona şöyle der.

“Gelinim bu yemekleri sen asla sevmezsin. Sen bana yap dediğin yemekleri kimin içindi?”

Diye sorunca, Sandiya daha sonra açıklayacağını söyleyip telefonu kapatır. Sandiya o gün Santos yemeği yaparken, mutfağa kimlerin girebileceğini düşünür. O gün Minakşi’ye görücü gelen Amit ve ailesini mercek altına alsa da oradan bir sonuç alamaz. Sandiya mutfağa sadece Prema’nın girmesine müsaade edeceğini, başka kimseyi içeri almayacağını düşünür.

Can Yoldaşım 187 Bölüm Özeti (2 Şubat Çarşamba) Hain Prema

Vikram sonunda aşkını Minakşi’ye açıklar. Minakşi bunu duyunca duygulanır. Bu sırada içeri Prema gelir. Vikram Prema’dan özür diler. Yeni bir yer bulana kadar evde kalabileceğini ama Minakşi’den alsa ayrılamayacağını açıklar.

Prema Minakşi ve Vikram adına mutlu olduğunu, ne zaman gitmecesini isterse o zaman gideceğini söyler. Bu sırada Minakşi herkese bir sürpriz yapar. Hamile olduğunu açıklar. Santos bu habere çok sevinirken, Vikram neden daha önce haber vermediğini sorar. Minakşi de “Beni bebeğim için değil, kendim için kabul etmeni bekledim.” der.

Santos güzel haberler için tapınağa gideceğini söyler. Rathi ailesi hep birlikte tapınağa gidip dua etmek ister. Santos Prema’dan Mısri’ye gelene kadar bakmasını ister. Prema hemen kabul eder. Zira amacı Rathi ailesi gelmeden, bombaları tamamlamayı düşünür.

Can Yoldaşım 187. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

2 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rathi ailesi evden çıkar çıkmaz, Prema Mısri’ye ilaç verir. Lakin bu defa çok daha fazla ilaç verip, hemen uyanmasını ister.

Sandiya Zakir’in durumunu iyiye gittiğini öğrenip mutlu olur. Sandiya Zakir’in gözleri ile konuşup bildiklerini söylemesini ister. Zakir tek tek harfleri söylerken Suraj Sandiya’yı arar. Bu sırada Rajkumar’ın adamı Zakir’e ilaç yapıp onu uyutur. Sandiya yarım yamalak bilgi alır. Sandiya ve Suraj Rajkumar’ın asılacağı gün ile Suraj’ın Dubai’ye gideceği günün aynı güne denk gelmesi, Sandiya’nın şüphelenmesine neden olur.

Tapınaktan Santos erken döner. Mısri’yi uyandırmak istese de Msıri uyanmadığını fark eder. Santos Prema’ya neden Mısri’nin uyuduğunu sorar. Prema da oyun oynadığı için yorgun düştüğünü söyler. Lakjin Santos Mısri’nin bilinçsiz bir şekilde yattığını, adeta baygın halde olduğunu söyler. Suraj hemen doktor çağıracağını açıklar.

Polis memuru laboratuvardan Rajkumar’ın yemeğine ilaç katıldığını resmi olarak doğrular. Polis memuru Lohya, ilacın cinsini ve kokusunu öğrenince, Sandiya’ya aynı koku Rathi evinde de koktuğunu açıklar.

2 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti Sandiya Yemeklere İlaç Katıldığını Öğrenir

Sandiya hastaneden çıkarken, Minakşi ve Vikram ile karşılaşır. Sandiya onları bir arada görünce mutlu olur. Minaşi yeni bir bebekleri olacağının müjdesini Sandiya’ya da verir. Sandiya onları tebrik eder. Sandiya ayak üstü ona parfüm kokusu hakkında sorular sorar. Minakşi de o koku Prema’ya ait olduğunu doğrulayınca, Sandiya Prema’nın şüpheli olduğunu anlar.

Santos Prema’nın neden Mısri’ye uyku ilacı verdiğini sorgular. Prema yalan söyler. Düştüğü için çok ağladığını, ağrısını dindirmek için verdiğini söylese de bu işten yırtamaz. Santos onu kilere kilitler. Sandiya gelene kadar orada kalmasını ister.

Sandiya eve gelince Prema’yı sorar. Santos onu kilere kilitlediğini söyler. Kileri açtıklarında, Prema’nın çoktan kaçtığını fark eder. Sandiya onun suçlu olduğunu söyleyip, terörist olduğu konusunda bilgi vermez.

Maya, Prema’nın kaçtığı bilgisini alır. Maya evdeki bombaları Disha’nın gizlice almasını ister. Sandiya hemen Prema’nın geçmişini araştırır. Kocası ona 3 yıldır işkence yaptığını ama Prema sesini dahi çıkartmadığını duyan Sandiya, Prema’nın bu eylem için 3 yıldır hazırlandığını anlar.

Can Yoldaşım 187 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 188 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

2 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Plan yapar
 • Sandiya Rajkumar’ın erken asılma haberini yayar
 • Maya ve diğerleri panik olur
 • Sanidya Rajkumar’ı asılmadan hemen önce hastaneye getirir
 • Maya Rajkumar’a ulaşamaz
 • Prema evde Rajkumar için yapılan yemeğe ilaç katar
 • Rajkumar yemekten yiyince bayılır
 • Doktorlar asılmasına izin vermez
 • Sanbdiya evden gelen yemeğin içinden ilaç çıktığını öğrenir
 • Sandiya yemeği yapan Santos’un yanında ki Prema’dan şüphelenir
 • Prema evden kaçar

Can Yoldaşım 187 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 2 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 187. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 2 Şubat Can Yoldaşım 187 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 188 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 187 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 3 Şubat Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 188 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Evet lütfen filizcim sen hep özetleri erken yazardın ama şimdi gec yaşıyorsun😰☹️

 1. Özetler için teşekkürler filizcim ❤️ yeni özetleri bekliyorum bu arada aşk yakar 31 ocak başlıyor bakalım bu sefer gercekten mi başliycak? Yoksa yine bir oyunun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu