Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 188 Bölüm Özeti (3 Şubat Perşembe) Beklenen Gün!

Can Yoldaşım 188 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 3 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 188 Bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 188 Bölüm özeti
 • 3 Şubat Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 188 Bölüm Fragmanı
 • 3 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 4 Şubat Cuma Can Yoldaşım 189 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 3 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 188 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Suraj’ı yolcu etmeye havaalanına gelecek. Disha ile Prema da havaalanına gelir. ” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 4 Şubat Cuma Can Yoldaşım 189 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 188 Bölüm Özeti

Minakşi’nin konuşması ile başlar. Minakşi, Vikram ile arasını yapan Suraj’a teşekkür etmek için onun resmini cam çerçeve yaptırmıştır. Minakşi resmi gösterirken resim düşer. Resmin üzerindeki camın kırıldığını gören Santos şok olur. Zira Hindistan geleneklerinde batıl inanışlara göre, resim çerçevesi kırılan kişinin başının belaya gireceğine inanılır. Santos da bundan dolayı Minakşi’ye kızar.

Vikram daha önce Jaupur’a giden Suraj, şimdi de Dubai’ye gideceğini açıkladıktan sonra, kız kardeşi Chavi’nin oradan alınmasını istediği listeyi gösterir. Minakşi bunun altında kalmaz. Daha büyük bir liste verip, Suraj’dan onu almasını ister. Rathi ailesi Minakşi’nin her zamanki hallerini görünce güler.

Sandiya terörist Prema’yı yakalayabilmek için resimlerini tüm Puşkar’a dağıtır. Zira 2310 numarası ile Rajkumar arasında bir bağ olduğunu, bu bağı da en iyi işin içindeki Prema’nın bileceğini düşünür.

Zakir’in doktoru Sandiya’yı arar. Zakir in çok huzursuz olduğunu, bir şey söylemek istediğini ama anlayamadıklarını ifade eder.

Can yoldaşım 188 Bölüm Özeti

Sandiya, Zakir’in yanına gelir. Sandiya Rajkumar meselesinde ona yardım ermesini, evine kadar gelen Prema’nın bile hain çıktığını söyler. Sandiya Zakir’e 2310 numarası hakkında sorular sorar. Rajkumar bu sorulara cevap vermek istese de başaramaz. Zakir kendisini yere atar. Sandiya neden yere attığını anlayamaz. Doktorlar da hemen Zakir’in yanına gelir. Sandiya Zakir’den hiçbir bilgi almadan gitmek durumunda kalır.

Santos evin içindeki tapınak da dua ederken,  Suraj Santos’un duasını duyar. Santos Suraj’ın başına bir iş gelmesinden korktuğunu söyleyen Santos, oğlu için endişe eder.

Suraj annesini üzmek istemediğini için Dısha ile konuşur. Dubai yemek festivaline katılmak istemediğini söyler. Disha onu ikna etmek istese de başaramaz. Disha hemen Maya’yı mesele hakkında bilgilendirir. Maya da ne yapıp edip, Suraj’ı 2310 sefer sayılı uçakta olması gerektiğini ifade eder.

Sandiya Rajkumar meselesindeki tüm düğümü Prema’nın çözeceğini çok iyi biliyor. Bunu  için tüm gücünü Prema’yı bulmaya odaklanır. Bir kişi Prema’nın Jaipur’a gittiğini açıklar. Bu sırada Suraj Sandiya’yı arar. Dubai’ye gitmekten vaz geçtiğini söylemek ister. Lâkin Sandiya telefona bakamaz.

Disha kaleyi içten fethetmek için Disha Santos’un yanına gider. Santos’a Suraj’ın Dubai de ki yemek festivalinden vaz geçtiğini, sebebi olarak da Santos’un korkması olarak açıklar.

Santos oğlunun geleceğini mahvetmek istemediğini, bunun için de Suraj’ın yanına gidip Dubai‘ye kendisi de geleceğini açıklar. Suraj ona vizesinin olmadığını söylese de Santos Disha’nın kendisine vize almak için harekete geçtiğini bildirir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj Dubai’ye gitmeden Zakir’i ziyaret eder. Zakir Suraj’ın uçağa binmesine engel olmak için göz bebekleri ile derdini anlatmak ister. Lâkin Suraj anlamaz. Suraj Zakir’in anlatmaya çalıştığı harfleri Sandiya’ya söyleyeceğini bildirir.

Maya ve Prema da uçak kaçırma olayına hazırlanmak için atış talimi yaparlar. Maya artık son 24 saatin kaldığını, Sandiya’nın artık bunu durduramayacağını söyler.

Can Yoldaşım 187. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

3 Şubat Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya gece eve geç gelir. Suraj’ın uyuduğunu görünce çok üzülür. İşlerinden dolayı ona vakit ayıramadığını düşünür. Tam da bu sırada uyanır. Sandiya çok sevinir. İkisi romantik anlar yaşar.

Suraj Zakir ziyarete gittiğini, Zakir orada kendisine bir şeyler söylemek istediğini, söylediği kelimeleri not ettiğini açıklar. Sandiya kağıdı alır. Lâkin okumaz.

Sancıya uçağı ve bilgileri internetten kontrol etmek istese de başaramaz. Sandiya bunun geçici bir hata olduğunu düşünür.

Beklenen gün gelir. Sandlya işe gitmek için hazırlanırken, Suraj da Dubai’ye gitmek için hazırlık yapar. Sandiya üzerini giyer giymez, telsizden görev gelir. Sandlya hızla evden çıkar.

Chavi kendisine ev almak için kaynanası Pushpa’yı oyuna getirir. Pushpa Chavi’nin çevirdiği dolaplardan habersiz Chavi’ye tepki gösterir. Pusula oğlu Dilip ile ayni evde kalmaması gerektiğini, bir evlât gibi davranmadığını açıklar.

Sandiya Suraj’ın yanında olamasa da gitmeden ona kalem kamera verir. Yarışmada yaşadıklarını kaydetmesini, ona mail ile göndermesini ister.

Rathi ailesi Dubai’ye gidecek Suraj ve Santos için son hazırlıkları yaparlar. Bu sırada taksi gelir. Suraj, Dısha ve Santos Rathi evinden ayrılır.

Yolda Santos Suraj’a dualı kolyesini sorar. Suraj da panik içinde unuttuğunu bildirir. Santos taksiden geri eve dönmesini ister. Lakin Dısha uçuşa 2 saat kala biletleri işleme almadıkları takdir de biletlerin iptal olacağını söyler. Santos mecburen vaz geçer.

Sandiya Prema’nın izini sürer. Bir taksi de olduğu tespit edilir. Lâkin Prema yakalanmamak için batılı bir giyim ve makyaj yapmıştır. Prema yolda dört defa taksi değiştirir. Sandiya bunu fark edemez. Prema’nın ilk bindiği aracı durdurur. Taksici Prema’yı yolda indirdiğini söyler.

Prema havaalanına ulaşır. Maya da farklı bir kıyafetle havaalanına ulaşan ikinci isim olurken, Suraj ve Santos da havaalanına gelir.

Santos ve Suraj havalimanına gelir. Prema Maya’yı arar. Havaalanına geldiğini söyler. Maya ondan sona ana kadar içeri girmemesini, güvenliğin çok sıkı olduğunu, uçuşa yakın zaman da güvenliğin zayıflayacağını, tam da bu sırada uçağa girmesini ister.

Sandiya Prema’yı bulamaz. Suraj Sandiya’yı uçağa binmeden son bir kez girmek ister. Tam bu esnada Sandiya oya gelir. Suraj ile konuşur. Suraj ona Zakir’in verdiği notların olduğu gazeteyi verir. Dısha uçağa gitme vakti der. Suraj vedalaşır ve uçağa giderken, Sandiya Zakir’in yazdıklarını okur.

Can Yoldaşım 188 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 189 Bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

3 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj’ın resmi kırılır
 • Santos cok endiselenir
 • Suraj annesinin korkusunu görünce Dubai’ye gitmekten vaz geçer
 • Disha Santos’u ikna eder
 • Santos oğlu ile Dubai’ye gitmeye karar verir
 • Sandiya Prema’yı elinden kaçırır
 • Suraj Zakir’in yanina gider
 • Zakir ona gözleri ile harf söyler
 • Suraj Zakir’in söylediği harfleri anlamlandıramaz.
 • Sandiya Suraj’ı yolcu etmeye gelir
 • Sandiya Zakir’in Suraj’a söyledi harfleri görünce şok olur

Can Yoldaşım 188 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 3 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 187. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 3 Şubat Can Yoldaşım 188 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 189 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 188 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 4 Şubat Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 189 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

19 Yorum

 1. Abla çok tešekkur ederis lutfen yeni bolumi yazarmisiniz bizi merakta birakmayin suraja ne olacak ćok merak edyorus rica ederim yeni bolum

 2. Merheba özetleri neden gec yazıyorsun filizcim sen hep erken yazardın ama şimdi gec yazıyorsun

 3. Neden özetleri yazmıyorsun filiz sen hep erken yazardın ama şimdi gec yazıyorsun

  1. arkadaşlar 2 gündür hastanede refakatçi olarka kaldım. o sebeple telefondan ne yazabildiysem yazmaya çalıştım

 4. Filizcim meraba hastalandinizmi yorumcularyn sorularini cevaplamiyorsunuz ozet yazmiyorsunuz yoksa bir sorunmu var

  1. hastanede refakatçi olarka acil gittim yanımda bilgisayarım da yoktu telefondan da ancak bu kadar oldu

 5. Bekletmeyi çokmu sevyorsuniz ya zevkmi alyorsunuz kaç gundur ozet yazmayi rica edyorus yazmiyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu