Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 189 Bölüm Özeti (4 Şubat Cuma) Uçak Kaçırıldı!

Can Yoldaşım 189 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Şubat Cuma Can Yoldaşım 189 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 189 bölüm özeti
 • 4 Şubat Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 189 Bölüm Fragmanı
 • 4 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 5 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 190 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 4 Şubat Cuma Can Yoldaşım 189 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Rajkumar’ın çetesi, Suraj ve Santos’un da aralarında bulunduğu uçağı kaçırır!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 5 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 190 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 189 Bölüm Özeti

Sandiya Suraj’ı yolcu etmesi ile başlar. Suraj adım adım kontrole giderken, Sandiya da elindeki gazetede ki Zakir’in ona verdiği kelimeleri fark eder. Sandiya hemen Emniyet müdürü ile görüşür. Şifre hakkında bilgi verir. Sandiya bir yerer oturup şifreyi çözmeye başlar.

Prema uçuş sırasında uçuş güvenlik uzmanını kimin olacağını tepsit etmeye çalışır. Prema orada duranlardna birisi, uçuş güvenliğindne sormlu kişiyi tespit etmeye çalışır. Tam da bu sırada Prema Sandiya’nın orada oturduğunu ve bir şeylerle uğraştığını fark eder. Prema hemen saklanır.

Chatturi uçağa binmedne lavaboya gitmek ister. Disha daha sonra gitmesini istese de Chatturi acil olduğunu söyler. Disha ve Chatturi, lavaboya gidip geldikten sonra Suraj’ın çantası güvenlikten geçer. Bu sırada metal algılayıcı öter.

Güvenlik görevlileri hemen çantayı aramak için Suraj’ı başka bir yere götürürler. Disha çantada silahlar olduğu için öttüğünü düşünür. Güvenlik görevlileri çantayı açarlar. Lakin metal detektörünün neden öttüğünü anlayamazlar. Disha da onlara yeni model çanta olduğunu, çantanın kendisinden metal olabileceğini söyler. Güvenlik görevlileri onlardan özür diler.

Can Yoldaşım 189 Bölüm Özeti (4 Şubat Cuma) Sandiya Şifreyi Çözmeye Çalışır

Santos, Suraj’ın bilgisayar çantasını da kargo bölümüne vermesini ister. Disha çok gerilir. Bilgisayar çantası kargo bölümüne verilmeyeceğini, yanlarına götüreceğini söyleyip, engel olur. Suraj ve beraberindekiler ilk aramadan geçerler.

Sandiya bu sırada bazı şifreler elde eder. Suraj’ın uçuş numarası ile karşılaştırmak ister. Lakin Suraj’ın uçuş numarası ile eşlen bir uçuş bulamaz. İnternetten uçuş numarasını kontrol ettiğinden 2310 numaralı uçuşu görünce şok olur. Sandiya, Suraj’ın bindiği uçağı kaçıracaklarını anlar.

Sandiya şifreyi çözer çözmez, çocukların gürültüsünü fark eder. Bir grup çocuk, Prema ile dalga geçtiğini gören Sandiya, hemen Prema’nın peşinden koşar. Onu yakalamaya ramak kala Prema dışarı çıkar. Sandiya peşinden gider. Sandiya Prema’yı yakalayacağı sırada bir araba Sandiya’ya çarpar. Sandiya yere düşer. Sandiya’ya çarpan arabayı süren kişi Maya’dır. Prema ile Maya, Sandiya’nın acı içinde yere düştüğünü görünce gülüp, hemen oradan uzaklaşırlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya aldığı darbe ile olduğu yere bayılır. Bu esnada Suraj kinci güvenlik kontrolünden geçmektedir. Güvenlik görevlileri çantanın içerisinde silah olabileceğini, ondan çantasını açmasını ister. Suraj ve Santos “Ne silahı” diyerek tepki verir. Güvenlik görevlileri çantayı açmak isterken, Disha onun bardağı metal olduğu için öttüğünü, uçağı kaçıracaklarını söyler. Disha bilerek kendi bardağını kırıp, taşkınlık çıkarır. Güvenlik görevlileri özür dileyip, onların uçağa gitmesine izin verir.

Disha artık Suraj ve ailesinin kurtuluşu kalmadığını söyler. Suraj da Sandiya’yı arayıp, güvenlik kontrolünde karşılaştıkları sorundan bahsetmek ister. Lakin Suraj Sanidya’yı arasa da Sandiya telefona cevap veremez. Suraj çok panik olur. Disha da Sandiya’nın yoğun işi olduğunu, merak etmemesini ister.

Can Yoldaşım 189 Bölüm Özeti (4 Şubat Cuma) Uçak Kaçırıldı

Suraj ve ailesi uçağa biner. Herkes yerlerini alır. Suraj Sandiya’yı ısrarla tekrar tekrar arar. Sandiya çalan telefonun sesi ile uyanır. Maya ve Prema da uçağa binmek için acele ederler. Güvenlik kontrolünden geçerken, metal detektörü alarm verir.

Maya ve Prema, birbirlerini tanımayan iki kişi gibi güvenlik kontörlüne takılırlar. Maya bacağında metal olduğunu söyler. Görevliler onu kontrol eder ve Maya onları ikna eder. Prema da güvenlik kontrolüne takılır. Görevliler onu da kontrol eder. Prema Dubai de sanatçı olduğunu, boynunda ki kolyenin öttüğünü söyler. Prema onları kandırmayı başarır.

Maya ve Prema uçağa girmeyi başarır. Suraj Sandiya için endişelenir. Hostes birazdan uçağın kalkacağını, öncesinde telefonları kapatmalarını ister. Santos telefonu kapatmadan evi arar. Minakşi ile konuşur. Santos adeta geri gelmeyecek gibi herkesle vedalaşır.

Can Yoldaşım 189. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

4 Şubat Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

2310 numaralı uçak havalanırken, Sandiya da hastaneye kaldırılır. Kendisine de olmadığı için Sandiya zamanında kimseye haber veremez. Rajkumar’ın çetesi her şeyi sırası ile yapar. Maya pilotlara kahve servisi yapan hostesin içeri girerken kullandığı şifreyi görür.

Maya lavaboya gidip kıyafetlerinin içinde sakladığı silahları yerinden çıkartıp tekrar yerine oturur. Hostes içeride pilotlara kahve servisi yaparken Maya şifreyi önceden gördüğü için içeri girer. Pilot Maya’ya şöyle der.

“Kokpit de ne işin var?”

Diyerek onun dışarı çıkmasını ister. Maya ciddiyetini anlamaları için yanlarında ki hostesi silahla vurur. Pilotlar korkudan ne yapacaklarını bilemez. Maya onlardan uçağın yönünü doğuya çevirmesini, uçağın kaçırıldığını merkeze bildirmelerini ister.

Sandiya hastanede kendisine gelir gelmez, Emniyet müdürüne 2310 numaralı uçağın kaçırıldığını bildirir. Emniyet müdürü uçuş merkezine ve ilgili birimlere haber edeceğini söyler. Maya, Emniyet müdürü ve Sandiya ile iletişime geçer. Rajkumar’ın asılmasına 35 dakika kaldığını, onun asılmasını durdurmadıkları takdirde, uçaktaki herkesi tek tek öldüreceklerini söyler. Sandiya onlardan 30 dakika süre vermesini, Rajkumar’ın asılmasına 5 dakika kala kararlarını açıklayacağını söyleyerek zaman kazanır.

4 Şubat Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya'ya Araba Çarpar

Sandiya emniyet müdüründen bir şeyler yapmasını ister. Emniyet müdürü de teröristlerle müzakere etmek için iki uzmanın görevlendirildiğini söyler. Sandiya uçakta bulunan aile üyeleri için endişelenir.

Vikram Sandiya’yı arar. Sandiya onların gerçeği bilip bilmediğini merak eder. Vikram da Santos’un uçağa binerken çok heyecanlı olduğunu, Dubai’ye gidip gitmediğini, Suraj ile yolda konuşup konuşmadığını sorar. Sandiya çok yoğun olduğunu bahane edip, telefonu kapatır.

İki müzakereci gelir. Uçuş merkezinden uçakla irtibatı olup olmadığını sorar. Maya uçakta pilotların yerine konuşur. Maya Rajkumar’ın asılmasının durdurup durdurulmadığını sorar. Müzakereci memur her defasında işi yokuşa sürüp başka şeyler anlatır. Maya sinirlenir. Son 15 dakika kaldığını, bu süreç içerisinde asılmayı durdurmadıkları takdirde, 78 yolcunun öleceğini açıklar.

Uçağın içerisinde yer alan yolcular ise uçağın kaçırıldığından habersiz şekilde yolculuk etmektedir.

Can Yoldaşım 189 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 190 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

4 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya gazetedeki şifreyi çözmeye çalışır
 • Sandiya Suraj’ın uçuş numarasını 2310 olduğunu fark eder
 • Sandiya havaalanında Prema’yı görür
 • Sandiya Prema’yı yakalamak isterken Maya’nın kullandığı araç çarpar
 • Sandiya hastaneye kaldırılır
 • Suraj ve ailesini uçağa biner
 • Uçak havalanır
 • Maya uçağı kaçırır
 • Sandiya durumu emniyet müdürüne anlatır
 • Maya Rajkumar’ın asılmasının durdurulmasını ister
 • Sandiya ailesi ve 78 yolcu için endişelenir

Can Yoldaşım 189 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 4 Şubat Cuma Can Yoldaşım 189. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 4 Şubat Can Yoldaşım 189 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 190 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 189 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 5 Şubat Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 190 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu