Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 19 Bölüm Özeti (18 Ağustos Çarşamba) Santos Tutuklanacak Mı?

Can Yoldaşım 19 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 19 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 19 bölüm özeti
 • 18 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 19 Bölüm Fragmanı
 • 18 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 19 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım 20 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 18 Ağustos Can Yoldaşım 19 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya üniversite sınavını üçüncü olarak kazanacak. Meenakshi Santos’u şikayet edecek. Santos tutuklanacak mı?” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 19 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım 20 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 19 Bölüm Özeti

Sandiya ile Meenakshi’nin konuşması ile başlar. Meenakshi, Sandiya’ya yalvarıp öğrendiklerini kimseye söylememesini ister. Zira öğrenirlerse işkence göreceğini, belki de Santos evden kovacağını açıklar.

Sandiya kaynanası Santos’un nasıl biri olduğunu bildiği için gerçekleri ne olursa olsun söylemesi gerektiğini, böylesi bir sorumluluğu asla üzerine alamayacağını açıklar. Meenakshi Sandiya’ya yalvarsa da Sandiya öğrendiklerini açıklayacağını söyleyince bu defa Meenakshi, Sandiya’yı tehdit eder. Suraj ile aralarında soğuk rüzgar estiğini, gece dışarı çıktığını, kısaca Santos’un bilmediği ne varsa hepsini ona söyleyeceğini dile getirir.

Meenakshi’nin tehditlerine boyun eğmeyen Sandiya, ona açıkça şantaj yapmamasını söyler. Bu sırada Santos eve gelir. Evde kimseyi bulamayınca etrafa bakınır. Bu sırada Sandiya, Meenakshi’ye yangını onun yaktığını herkese açıklayacağını söylediği sırada Santos gelir.

Can Yoldaşım 19 Bölüm Özeti (18 Ağustos Çarşamba) Santos Tutuklanacak Mı
Can Yoldaşım 19 Bölüm Özeti (18 Ağustos Çarşamba) Polis Santos’u tutuklamaya Gelir

Santos ev halkını salonda toplar. Herkes ne olduğunu anlayamaz. Santos tek tek herkese “Benden gizlediğiniz bir şey var mı” diye sorar. Herkesin Santos’dan bir veya daha çok şeyi gizlediği için panik olurlar. Ancak kimse sırrını da açıklamak istemez.

Ev halkı ne olup bittiğini anlamaya çalışırken, Santos yangını Meenaskhi’nin bilerek çıkardığını açıklar. Vikram bilmiyor numarası yapar. Eşini sopa ile dövmek ister. Santos Vikram’ın elinden sopayı alıp yere attıktan sonra Meenakshi’nin yüzüne tokat atar.

“Vikram al bunu anasının evine götür! Bir daha bu eve adım atmayacak!”

Meenakshi daha önce Santos’un kızdığını, ailesine haber verip rezil ettiğini ama ilk defa anasının evine gitsin dediğini duyunca şok olur. İşler kontrolden çıkmadan önce Vikram Meenakshi’ye kızıp “Annemden özür dile” deyip yalvarmasını sağlar. Lakin Santos için tüm çaba nafiledir.

Sandiya son bir umut Meenakshi bir daha benzer bir hata yapmayacağını, onu affetmesin rica eder. Suraj da buna destek olur. Ancak Santos kararı kesin olduğunu, anasının evine gitmesini ister. Chatturi’den Meenaskhi’nin valizini getirmesini isteyip Santos oradan ayrılır.

Meenakshi hemen kayın babası Arun’un yanına gider. Bu duruma engel olmasını ister. Arun Santos’a karşı gelemeyeceğini söyleyip salondan ayrılır. Meenaskh,i Sandiya dışında herkese tek tek yalvarır. Lakin Santos’un kesin konuşmasında dolayı hiç kimse yengesinin kalması için ısrarcı olmaz.

Vikram eşi Meenakshi’yi babasının evine getirir. Meenakshi, kendisini suçsuzken evden kovduğunu söyleyip ailesini kandırır. Vikram da bu duruma karşı sesini çıkartmaz. Meenakshi Santos’un evinde rahat bir hayat sürerken, ana ocağında sıcaktan ve kalitesiz hayattan çabuk bunalır.

Santos, Meenakshi’nin yaptıklarında dolayı kendisini iyi hissetmediği için odasına çekilir. Suraj’a eşini de alıp pazar alış verişine gitmesini ister. Pazar da Sandiya üniversite sınav sonuçlarının açıklandığını göründe hemen kazanan numaralara bakar. Kendi numarasını listede göremeyince canı sıkılır. Listeyi bir kez daha kontrol edince Sandiya Hindistan genelinde üçüncü olduğunu görünce çok mutlu olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya bu güzel haberi kocası Suraj ile paylaşmak ister. Ancak baştan beri söylediği yalanlar da ortaya çıkacağı için bir anda modu düşer. Suraj gazetede neye baktığını sorar. Sandiya hiç bir şey der.

Meenakshi annesinin evinde oldukça rahatsız. Kocası Vikram’ı arayıp eve dönmesi için çabalaması gerektiğini, bu işte beraber olduklarını, onun yüzünden tokat bile yediğini söyler. Vikram da biraz sabretmesini, Santos’un siniri geçince, bir şeyler düşüneceğini söyler.

Sandiya eve gelir. Kapıda Chatturi karşılar. Sandiya kaynanasının nasıl olduğunu sorar. Chatturi hala aynı der. Sonrasına misafiri geldiğini, odasında beklediğini adının Preesti olduğunu söyleyince, Sandiya bu mutlu haberi paylaşabileceği en yakın arkadaşı geldiğin görünce koşarak yanına gider.

Can Yoldaşım 19 Bölüm Özeti (18 Ağustos Çarşamba) Santos Gerçekleri Öğrenir
Can Yoldaşım 19 Bölüm Özeti (18 Ağustos Çarşamba) Santos Meenakshi’nin Dükkanı Yaktığını Öğrenir

Preeti, Sandiya’nın odasında Sandiya ile Suraj’ın resimlerine bakıp duygulanır. Okulun en başarılı öğrencisinin düştüğü duruma bak diye içinden geçirir. Sandiya gelir. En yakın arkadaşına sarılır. Preeti onu tebrik eder. Hindistan üçüncüsü olduğunu, artık polis olmana hiç bir engel kalmadığını söyler. Ancak Sandiya bunu yapamayacağını, önünde büyük engellerin olduğunu, kocasının ailesi okumaya %100 karşı bir aile olduğunu açıklar.

Preeti kocasından destek almasını, onun desteği ile okuyabileceğini söyler. Ancak Sandiya Santos’un bu meseleyi öğrenmesi halinde anne ile oğul arasına gireceğini düşündüğü için Suraj’dan destek isteyemem der.

“Ben neye destek vermiyor muşum”

Diyerek içeri Suraj girer. Sandiya hemen konuyu değiştirir. Preeti bir ara Sandiya’nın geçmişini ve sınavı kazanmasını açıklayacağı sırada Sandiya engel olur. Preeti’nin morali bozulup evden ayrılır.

Can Yoldaşım 19. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj, Preeti’nin getirdiği gazeteyi görünce sınav sonuçları açıklandığını anlar. Chavvi’nin kaç puan aldığını sormak için aşağı iner. Chavvi de sıvan da başarılı olamadığı için kara kara düşünür. Ailesi sınav sonucu öğrenmesi halinde kendisini evlendireceğini düşündüğü için Chavvi herkese sınavda 85 puan aldığını açıklar. Herkes bu habere çok mutlu olur. Hatta Sandiya evdekilere tatlı bile dağıtır.

Santos ise her şeye farklı bir bakış açısı var. Chavvi’nin yalan söyleyip yüksek puan almasını söylemesine rağmen Santos şöyle der.

“Bir kızın başarısı, mutfaktaki beceresine ve kaynanasının memnuniyetine bağlıdır!”

Dedikten sonra Chavvi’nin mutfağa gelip artık mutfak işlerinde yardımcı olması, ilk iş de yemekleri birlikte yapmaya başlamasını söyleyip, onu mutfağa götürür. Santos Chavvi’den bezelye ayıklamasını ister.

Sandiya evde un kalmadığını görünce biraz buğday alıp onu değirmene götürmeye gider. Bu sırada Vikram da evden yiyecek çalıp dışarıda Meenakshi ile buluşur. Evdeki pahalı yiyecekleri Meenakshi’ye verir. Meenakshi bir an evvel eve dönmek istediğini söyler. Bu sırada değirmene giden Sandiya’yı fark edince, hemen saklanırlar. Vikram hemen oradan gider. Meenakshi de Sandiya’yı takip etmeye başlar. Sandiya değirmene gidip buğdayı verir. Görevli yarım saat sonra gelip almasını ister.

18 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Ankita İle Görüşür
18 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Sandiya Ankita İle Görüşürtüğü sırada Meenaskhi Gizlice Takip Eder

Sandiya zamanı değerlendirmek adına internet kafeye gidip Ankita ile görüntülü görüşür. Meenakshi de yedinci sınıfa kadar okuyan birisinin bunları yapmasına şaşırır. Onların konuşmasını daha da yakında dinlemek için internet kafaya girer.

Santos evde Chatturi, ile temizlik yaparken Sandiya’nın dolabında madalyalı resmini görünce şaşırır. Bir yarışmada madalya aldığını düşünüp resmi davara astırır. Sandiya geldiğinde resmin görünce şok olur. Santos resmi neden daha önce göstermedin der. Sandiya gerçekleri açıklamak istese de bunu başaramaz. Meenakshi, kaynanasını karakola şikayet eder. polis Santos’u tutuklamaya geldiğini söyler.

Can Yoldaşım 19 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 20 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Meenakshi gerçekleri saklaması için Sandiya’ya yalvarır
 • Sandiya gerçekleri saklayamayacağını söyler
 • Santos tüm gerçekleri onlar söylemeden duyar
 • Santos Meenaskhi’yi evden kovar
 • Sandiya babası ölmeden girdiği son sınavında Hindistan geleninde üçüncü olur
 • Sandiya bu haberi internet kafeye gidip Ankita ila paylaşır
 • Meenakshi Sandiya’yı takip eder
 • Meenaskhi Sandiya’nın açığını yakalayınca karakola gidip Santos hakkında şikayetçi olur

Can Yoldaşım 19 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 19. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Ağustos Can Yoldaşım 19 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 20 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 19 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 19 Ağustos Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 20 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu