Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 190 Bölüm Özeti (5 Şubat Cumartesi) Suraj’ın Planı!

Can Yoldaşım 190 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 5 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 190 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 190 bölüm özeti
 • 5 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 190 Bölüm Fragmanı
 • 5 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 6 Şubat Pazar Can Yoldaşım 191 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 5 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 190 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj plan yapar. Uçağı kaçıranları alt etmek için Prema’nın silahını alır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 6 Şubat Pazar Can Yoldaşım 191 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 190 Bölüm Özeti

Rajkumar asılacağı yere gelir. 10 dakika içerisinde asılacağını duyan Rajkumar, adamlarının işini çok iyi yapması gerektiğini, aksi halde hayatını kaybedeceğini düşünür.

Uçak içerisinde bulunan yolculara, Santos tatlı ikram etmek ister. Suraj tatlıyı alırken yolcuların üzerine düşer. Prema daha fazla saklanamayacağını düşünüp ayağa kalkar. Elinde silahla yolcuların karşısında çıkar.

Uçak içerisinde bir anda panik başlar. Prema uçağı kaçırdıklarını, kendilerine karşı en ufak hamleyi cezasız bırakamayacaklarını söyleyip, tüm yolcuları yerlerine geçmesini ister. Disha arkadan gelip Prema’nın elindeki silahı alır. Suraj Disha’ya teşekkür eder. Teröristten kendilerini kurtardığını söyler

Disha silahı Suraj’ın kafasına doğrultunca, Suraj şok olur. Disha “Hala anlamadın mı?” der. Suraj onun da terörist olduğunu söyler. Disha dalga geçerek artık çok geç olduğunu ifade eder. Bu sırada Prema da üzerindeki peruk ve gözlüğü çıkartır.

Can Yoldaşım 190 Bölüm Özeti (5 Şubat Cumartesi) Rajkumar İdam Sehpasına Gelir

Santos Prema’yı görünce şok olur. Prema onunla dalga geçer. Evinde emniyet personeli olmasına rağmen, iki terörist orada rahatça yaşadıklarını, buna rağmen kendilerini tespit edemediklerini, onların aptal olduğunu söyler. Bunu duyan Suraj, Disha’ya tokat atmak istese de Prema silahını Suraj’a doğrultur. Bir adım daha atması halinde onu öldüreceğini söyler. Suraj geldiği yere geri dönmek zorunda kalır.

Prema Vikram ile karşılaşmansının bir oyun olduğunu, Vikram Minakşi ile aralarının bozuk olmasından faydalanıp onu kandırdığını dalga geçerek anlatır. Maya son 10 dakika kaldığını, bir karar vermesini ister. Müzakereci de ondan biraz daha zaman ister. Resmi işleri halletmeye çalıştıklarını bahane eder.

Maya kendilerini kandırdığını düşünüp, Prema’dan öldürmek üzere bir kişiyi göndermesini ister. Perma Santos’u seçer. Suraj onu bırakmak istemez. Bunun üzerine Disha her ikisini de öldürebileceklerini söyleyip, yanlarına alırlar. Suraj ve Santos bir anda ölümle burun bununa gelirler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Maya, Santos ve Suraj’ı öldürmek için müzakereci ile konuşur. Santos müzakereci ile görüşür. İçeride bir hostes ve uçak güvenliğinden sorumlu memurun öldüğünü, içeride olan teröristlerin hiçbir şekilde acımasının olmadığını ifade eder. Sandiya bu sırada müzakereci ile konuşan kişinin kendi kaynanası olduğunu anlayınca şok olur.

Maya müzakereciden bir cevap vermesini, Rajkumar’ın asılmasının durdurulup, durdurulmayacağını sorar. Müzakereci yine kaçamak cevaplar vermeye başlayınca, Maya silahına mermiyi doldurur. Bu anlar da uçak kokpitindeki telsizden ses gelir. Maya 3-2- 1 deyip geriye doğru sayarken, müzakereci “Tamam dur!” der.

Rajkumar asılmak için boynuna ip geçirilir. Gözleri bağlanır. Tam asılacağı sırada gelen bilgi ile Rajkumar’ın asılması durdurulur. Yüzündeki örtüyü kaldırılır. Rajkumar, adamlarının işi başardığını anlar.

Maya, Rajkumar ile telefonda görüşmek ister. Müzakereci de ikisi arasında bağlantı kuramayacaklarını, Rajkumar’ın hapishane de olduğunu ifade eder. Maya en ufak hatasında, 78 yolcuyu tek tek öldüreceğini söyler.

Can Yoldaşım 190 Bölüm Özeti (5 Şubat Cumartesi) Suraj'ın Planı

Sandiya Rajkumar’ın asılmasının durdurulmasına sinir olur. Acele durumlarda asılması ile ilgili kanun maddesini okur. Müzakereci Sandiya’nın uçakta 3 akrabası bulunduğu için panik olduğunu, lakin kendisi geriye kalan 75 yolcu içinde endişe ettiğini, ona göre karar almak durumunda kaldığını söyler.

Sandiya Rajkumar’ın asılmasının durduğunu görünce, eve gelir. Mohit uzun zamandır beklediği iş yerinden onun kabul edildiğini, iki gün içerisinden başka şehirdeki şubede işe başlayabileceğini öğrenince çok mutlu olur. Lakin Mohit annesi ve babasının onayını almadan gitmek istemez. Suraj’ın gelene kadar dükkanına bakacağına dair verdiği sözünü de hatırladığı için Arun’a sormak ister.

Sandiya eve geldiğinde, herkes onun yara bere içerindeki halini görünce şok olur. Ona ne olduğunu sorsalar da Sandiya konuşmakta zorluk çeker. Sonunda Sandiya herkese şöyle der.

“Santos ve Suraj’ın olduğu uçak, teröristler tarafında kaçırıldı!”

Bunu duyan Rathi ailesi şok olur.

Can Yoldaşım 190. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

5 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Arun gelininden eşini ve ailesini geri getirmesini, gerekiyorsa Rajkumar’ı serbest bırakmasını ister. Sandiya elinden bir şey gelemediği için ağlar. Bu sırada Emniyet müdürü Sandiya’yı arar. Puşkar da bulunan acil durum merkezine gelmesini, uçağın içerisindeki teröristlerle doğrudan irtibat kurulacağını, davadan sorumlu memur olarak orada bulunması için acele gelmesini emreder.

Sandiya kayın babasına ailesini geri getireceğine dair söz verip, hızla çıkar. Zakir de TV’den uçak kaçırılma olayını duyup, elleri ile tepki vermeye çalışır.

Uçak içerisinde toplam 3 terörist olduğunu, uçağın içerisinde ise toplam 78 yolcu olduğunu, iyi bir planla onları kolaylıkla alt edebileceklerini Suraj yanında ki adam anlatır. Adam aynı uçakta eski karısını görür. Onu bekleyen bir ailesi olmadığı için ne gerekiyorsa yapacağını söyler. Suraj bu konuda uçakta bulunan herkesin haberdar olması için plan yaparlar. Herkes meseleden haberdar olur. İsteyen teröristleri durdurmada Suraj ve diğerlerine yardım edebileceğini yazan notu okur.

Suraj’ın yanında ki teröristlerin elinde silah olduğunu, onu nasıl alacağını sorar. Suraj da eşinin polis memuru olduğunu, kendisine bu konuda birkaç taktik gösterdiğini, şimdi o taktiği kullanıp, ellerinden silahı alacağını açıklar.

Suraj planı için ayağa kalkar. Prema hemen ona döner. Herkes Suraj’ın ne yapacağını merakla bekler.

Acil koordinasyon merkezinde Sandiya Rajkumar’ın asılması gerektiğini, aynı zamanda 78 yolcuyu da kurtarmaları gerektiğini söylerken, müzakereci gerçek hayatta her ikisi bir arada ıklamayacağını, mevcut verilerle değerlendirmeleri gerektiğini söyler.

5 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Maya Pilotların Yanında Bekler

Suraj ayağa kalkar. Prema ona silahını doğrultur doğrultmaz, Suraj Prema’nın elinden silahını alır. Diğer yolcular da Disha’nın elinden silahını alırlar. Tüm yolcular hemen Rrema ile Disha’nın ağzını kapatır. Zira pilotların yanında olan Maya’nın duyması halinden uçağı düşürebileceğini söyler.

Suraj herkese içeride pilotların yanında bulunan Maya’nın Disha ve Prrema’dan çok daha akıllı olduğunu, şimdi çok daha dikkat etmeleri gerektiğini söyler. Suraj, Disha ve Prema’nın pilotların yanına nasıl gittiğini hatırlar. Teröristlerin şifresi kokpit kapısını üç defa çalındığını söyler.

Hostes Prema’nın kafasındaki peruku alır. Daha da inandırıcı olmak için Prema’nın takılarını hostes takar. Suraj ve elinde silahı olan bir başka yolcu saklanır. Hostes kapıyı üç defa çalar. Maya çağırmadığı halde pilotların yanın kimin geldiğini merak eder.

Arun evde duramaz. Zakir’in yanına gider. Ona yaşananları anlatır. Zakir parmaklarını hareket ettirip, Arun’un elini tutar. Arun Zakir’in iyileşme gösterdiğini görünce çok sevinir.

Can Yoldaşım 190 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 191 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

5 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Rajkumar asılacağı yere getirilir
 • Maya Müzakerecinin gözünü korkutmak için yolcularla tehdit eder
 • Maya yolcuklardan Suraj ve Santos’u müzakerecilerle görüştürür
 • Rathi ailesi Uçak kaçırılmasını öğrenir
 • Sandiya kaynanası ve eşinin sesini duyunca çok üzülür
 • Müzakereci Rajkumar’ın asılmasını durdurur
 • Suraj ve Santos uçaktaki yerlerine gider
 • Suraj Prema’nın elinden silahını almak için plan yapar
 • Suraj Prema’nın elinden silahı alır
 • Diğer yolcular da Disha’nın elinden silahı alır
 • Pilotun yanında ki Maya’nın elindeki silahı almak için Suraj ikinci bir plan yapar

Can Yoldaşım 190 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 5 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 190. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 5 Şubat Can Yoldaşım 190 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 191 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 190 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 6 Şubat Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 191 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Ablacim çooook tešekkur ederim çok sevindim yazmišsiniz yeni bekliyorus siz hić hastalanmayin siz hastalayinca bize ozetleri kimse yazmicak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu