Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 191 Bölüm Özeti (6 Şubat Pazar) Santos Katil Olur!

Can Yoldaşım 191 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 6 Şubat Pazar Can Yoldaşım 191 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 191 bölüm özeti
 • 6 Şubat Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 191 Bölüm Fragmanı
 • 6 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 7 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 192 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 6 Şubat Pazar Can Yoldaşım 191 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Rajkumar’ın adamları uçaktaki kontrolü yeninden ele alır. Santos katil olur!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 7 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 192 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 191 Bölüm Özeti

Hostes peruk takarak kendisini Prema’ya benzetip, pilotların kapısını üç defa çalar. Maya kendilerinden birisinin geldiğini, kapıya vurma sayısında anlar. Kameradan bakar. Prema’nın saçını zannedip, kilitli kapıyı açar.

Suraj hemen Maya’yı yakalar. Elinden silahını alır. Maya da diğer teröristlerin yanına getirilir. Pilotlar uçak kaçırmanın başarısız olduğunu merkeze bildirir. Bu haberi duyan acil koordinasyon merkezindeki bakan ve emniyet güçleri bu haber çok sevinir.

Pilot 78 yolcuyu Suraj Rathi’nin kurtardığını açıklar. Sandiya kocasının adını duyunca, onunla gurur duyar. Bakan bizzat Suraj ile telsizden konuşur. Hindistan halkı adına ona teşekkür eder. Suraj orada Sandiya’nın saatinin sesini fark eder. Telsizden Sandiya’nın orada olup olmadığını sorar.

Can Yoldaşım 191 Bölüm Özeti (6 Şubat Pazar) Sandiya Uçağın Kaybolduğunu Öğrenir

Telsiz başında ki müzakere görevlisi de Sandiya’nın yanında olduğunu, telsizi ona verdiğini söyler. Sandiya ile Suraj, telsizden hasret giderirler. Müzakereci basına bizzat Sandiya’nın açıklama yapması gerektiğini söyler. Bakan ve diğerileri basına açıklama yapar. Suraj Rathi kaçırılan uçağın içerisindeki teröristleri etkisiz hale getirdiğini, uçağın yeniden Puşkar’a döndüğünü açıklar.

Zakir ve Arun da TV’den Suraj’ın teröristlerle mücadele edip, uçak kaçırılma olayını boşa çıkardığını duyunca, Arun oğlu adına gurur duyar.

Uçak havada geri Puşkar’a dönerken Maya astık krizi geçirir. Lakin kimse inanmaz. Disha da Maya’nın gerçek hasta olduğunu söyler. Maya daha da kötüleşince ona astım ilacını verir. Maya yeni bir plan yapıp, uçak Puşkar’a inmeden bir şeyler yapmayı düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya basına açıklama yaparken, basın emniyet güçlerinin dikkatsiz olmasında dolayı hesap sorar. Büyük bir uçağı kaçırmak için plan yapan kişilerin daha önce nasıl tespit edilmediğini sorar. Sandiya da tespit edildiğini ama teröristler tarafından araba ile çarpıldığı için yolda uzun süre yardım beklediğini, duyarlı bir vatandaş kendisine yardım etmediğini sitem dolu sözlerle ifade eder.

Arun oraya gider. Oğlunun cesareti ile övünür. Puşkar halkı Suraj’ın teröristleri etkisiz hale getirmesini konuşurlar. Sandiya basına açıklama yaparken, 2310 sefer sayılı uçak denizin üzerinde giderken, birden radar kayıtlarında kaybolur. Sandiya durumu görevliye sorar. Lakin görevli uçağın iki sebeple sinyal alınamayacağını, ilk seçenek uçağın düşmüş olabileceğin, ikinci seçenek teknik bir arıza olabileceğini ifade eder.

Can Yoldaşım 191 Bölüm Özeti (6 Şubat Pazar) Santos Katil Olur

Uçaktan sinyal gelmediğini duyan basın, hemen bunu medyaya aktarır. Rathi ailesi 2310 sefer sayılı uçağın düştüğü haberi duyunca şok olur. Sandiya Suraj ile evlendiği, onunla tatlı yaptığı anları düşünüp duygulanır. Yetkililer de bu sırada basına yeniden açıklama yapar. Uçağın düştüğü konusunda ellerinden hiçbir bilgi olmadığını, teknik bir arızadan da olabileceğini söyleyip, uçak içerisinde akrabası bulunanlara ümit vermeye çalışır.

Sandiya kaybetmiş hisseder. O moral ile eve gelir. Evde herkesin morali yerle bir olmuştur. Emily ve Minakşi, Sandiya’dan Santos’u ve Suraj’ı getirmesini ister.

Can Yoldaşım 191. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

6 Şubat Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Tüm Rathi ailesi öfkesini Sandiya’dan çıkarır. Arun, Santos’un gelinine ihtiyacı olduğunu, gelini Sandiya polis olmak istediğinde Santos’a karşı çıktığını ama bugün pişmanlık içerisinde olduğunu söyler. Sandiya kayın babasından aldığı ağır eleştirilerden sonra canı epey sıkılır.

Uçak acil iniş yapar. Tüm yolcular Prema, Disha ve Maya’nın kontrolüne geçer. Teröristler tüm yolcuları bir yere toplar. Herkes ölmedikleri için dua ederken, Maya Hindistan hükümeti taleplerini reddettikleri için tüm yolcuları öldüreceklerini açıklar.

Sandiya kayın babasının söylediği sözlerinden sonra Rajkumar’ın kaldığı nezarete gider. Maya Santos’u yanına çağırır. Ona silah kullanmayı öğretir. Maya ondan 78 yolcudan birisini öldürmesini ister. Oğlu Suraj’ı bile öldürebileceğini söyler. Santos’un elleri titrer. Öldürmektense ölmenin daha iyi olduğunu söyler.

6 Şubat Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Kendisini Öldürmek İster

Prema Santos’u yanına alır. Onun eline silahı verir. Lakin Santos kendisine ateş edip, vicdan azabından kendisini kurtarmak ister. Silah da mermi olmadığı için Santos ölmez. Prema silah da bir mermi olduğunu, kime denk geleceğini çok merak ettiğini söyler.

Prema birkaç yolcunun yanına Santos’u götürür. Santos’un elindeki silahı her defasında tetiğini çeker. En son bir adamın yanına gelir. Santos adama sıkmak istemese de Prema Santos’un elindeki silahın tetiğini çeker. Adam olduğu yere yıkılır. Her tarafı kan içinde kalır. Santos vicdan azabı çekmeye başlar.  Santos kendisine katil olduğunu söyler.

Sandiya Rajkumar’ı öldürmek için hapishaneye gitse de Zakir oraya gelir. Onun kamu görevlisi olduğunu, elini kana bulamamasını ister.

Can Yoldaşım 191 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 192 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

6 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Maya’yı yakalar
 • Pilot uçağın kontrolünü ele aldıklarını açıklar
 • Bakan bizzat Suraj’a telsizden teşekkür eder
 • Uçak Puşkar’a geri dönerken, Maya yeniden silahı eline geçirir
 • Uçan radardan çıkar
 • Hindistan medyası uçağın düştüğünü haber yapar
 • Rathi ailesi Sandiya’yı suçlar
 • Sandiya sinirle Rajkumar’ı öldürmeye gider
 • Zakir oraya gelir ve Sandiya’nın katil olmasın engel olur
 • Prema Santos’un eline silah verir
 • Prema zorla Santos’un elindeki silahı ateşler
 • Uçak yolcularından birisi orada ölür

Can Yoldaşım 191 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 6 Şubat Pazar Can Yoldaşım 191. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 6 Şubat Can Yoldaşım 191 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 192 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 191 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 7 Şubat Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 192 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Ya can yoldasim 193 bolum
  ozetinde ne oluyor cok merak
  ediyorum aaa burada filizcim
  cok tesekkurler bundan oncekileri
  yazmissin ÇOOOOOOK TEŞEKKÜRLER
  😀😀😀😁😁😁😃😃👏👏👏👏👏🙏🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu