Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 192 Bölüm Özeti (7 Şubat Pazartesi) Zakir Rajkumar’a Benzerse!

Can Yoldaşım 192 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 7 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 192 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 192 bölüm özeti
 • 7 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 192 Bölüm Fragmanı
 • 7 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 8 Şubat Salı Can Yoldaşım 193 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 7 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 192 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya yolcuları kurtarmak için Zakir’i Rajkumar’a benzetmeyi düşünür.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 8 Şubat Salı Can Yoldaşım 193 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 192 Bölüm Özeti

Santos yolculardan Arun’u vurması ile başlar. Santos katil olduğunu söyleyip vicdan azabı çekerken, Arun nefes almaya başlar. Suraj da Arun’un hala hayatta olduğunu, onun katil olmadığını söyleyip, Santos’u sakinleştirmeye çalışır.

Maya Santos’u tehdit eder. Evi aramasını ve mesajını Sandiya’ya iletmesini ister. Santos evi aramayacağını söyleyince, Maya Arun’u vurup öldürür. Tüm yolcular korkudan ne yapacaklarını bilemez.

Zakir Sandiya’nın Rajkumar’ı öldürmesine engel oluktan sonra uçağın düşüp düşmediğine dair bir delili olmadığını, hala Suraj ve Santos’un hayatta olabileceğini, zamanla her şeyin çözüme kavuşacağını söyler.

Sandiya Zakir’in sözlerinden sonra kendisine gelir. Sandiya eve gider. Ailesine ne diyeceğini bilemez. Bu sırada Maya, Santos’un telefonundan Arun’u aramasını ister. Arun ile Santos telefonda konuşur. Maya telefonu alır ve Arun’dan Sandiya’ya telefonu vermesini ister.

Sandiya Suraj ve Santos’un hayatta olduğunu görünce çok sevinir. Maya şakalarının olmadığını, Rajkumar’ı sağ istediklerini, aksi halde tüm yolcuları birer birer öldüreceklerini söyler. Sandiya’ya video kaydı gönderir. Bu kaydı yetkililere göstermesin, Rajkumar’ı serbest bırakmalarını söyler.

Can Yoldaşım 192 Bölüm Özeti (7 Şubat Pazartesi) Sandiya Maya'nın Video Kaydını Gösterir

Sandiya video kaydını izleyince hemen karakola gider. Emniyet müdürü ve diğer yetkililere bu kaydı izletir. Maya’nın tehditkâr konuşması, yetkili memurları oldukça düşündürür.

Maya, Suraj ve bir yolcu ile beraber uçağın içerisindeki ölmüş yolcuları dışarı atmasını, uçak da ceset kokusu olduğunu söyler. Santos’un vurduğu adamın karısı delirir. Kocasının ölmediğini, sadece uyuduğunu söyler.

Suraj, ölen adamın karısına kocasını ilerideki koltuklara oturtacaklarını söyleyerek adamı yerden alırlar. Prema Maya’ya neden ölen adamın cesedinin uçakta kalmasına izin verdiğini sorar. Maya da ölüm kokusu herkesin içine işlemesini istediğini açıklar.

Yolculardan çocuk yolcu annesine acıktığını söyler. Suraj bunu duyar ve Maya’dan insanlara yemek vermesini ister. Maya Suraj’ı da yanına alıp, yemeklerin olduğu kısıma gelirler. Maya Suraj ve Santos’un hayatta kalması gerektiğini, takas da en önemli kozu olduğu için üç tabak yemeği kendi ailesine vermesini ister. Suraj da 75 yolcu olduğunu ve sadece 19 tabak yemeğin olduğunu, herkesin aç olduğunu söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj kendi ailesine yemek ayırmadan, öncelikle çocuk ve yaşlılara yemek dağıtır. 20-25 yaşlarında ki delikanlı kendisinin çok aç olduğunu, yaşlılar yeterince yaşadığını, son tabağa ihtiyacı olduğunu söyleyip, Suraj’ın elinden alır. Bu sırada yemek yere düşer. Adam yaptığına pişman olur.

Sandiya video kaydını müzakereciye gösterdikten sonra müzakereci, bakan ve hükümet temsilcisi ile görüşür. Müzakereci Rajkumar’ı teslim etmeyi kabul ettiklerini Sandiya’ya açıklar. Lakin Sandiya’nın hala moralinin bozuk olduğunu görünce, nedenini sorar. Sandiya da yolcuları sağ ve salim şekilde Maya ve diğerlerinin verip veremeyeceği konusunda emin olamadığını açıklar.

Suraj’ın elinden yemeği almaya çalışan delikanlı açlıktan ağlar. Disha da ona bir şartla yemek vereceğini söyler. Genç adam da ne isterlerse yapacağını söyleyince, Disha ona kadın kıyafeti giydirip, herkesi dans ederek eğlendirmesini ister. Genç adam ağlaya ağlaya dans eder. Dans gösterisi bittikten sonra genç adam yemek ister.

Disha dans gösterisinden kimsenin etkilenmediğini, kimse onu alkışlamadığı için ona yemek veremeyeceğini söyler. Bu sırada Suraj genç adamın performansı için alkışlar. Diğer yolcular da alkışlar.

Can Yoldaşım 192 Bölüm Özeti (7 Şubat Pazartesi) Zakir Rajkumar'a Benzerse

Sandiya Maya’yı arar. Maya sonunda diyerek telefonu açar. Sandiya hükümetin Rajkumar’ı vermeyi kabul ettiğini, lakin orada bulunan yolcuların sağ ve salim geri nasıl alacaklarını, bu konuda kendilerine nasıl güvence vereceğini sorar.

Maya da yolcuların başına bir şey gelmeyeceğini Rajkumar’ı serbest bıraktıklarında tüm yolcular da özgürlüklerine kavuşacaklarını bildirir.

Sandiya bir plan yapar. Rajkumar yerine Zakir’i Rajkumar’a benzetip, Maya ve diğerlerinin yanına göndermeyi düşünür. Zakir plana tamam der.

Zakir Rajkumar gibi giyinip, müzakerecinin yanına götürür. Müzakereci onu Rajkumar zannedip, Sandiya’ya kızar. Sandiya ise onun Rajkumar değil, polis memuru Zakir olduğunu açıklar.

Can Yoldaşım 192. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

7 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya planını daha detaylı açıklar. Müzakereci Zakir’i resmen ölüme göndermek olduğunu, böyle bir şeye asla müsaade etmeyeceğini, hükümet Rajkumar’ı bırakmayı bile kabul etmişken bu riski alamayacağını söyler.

Sandiya hem Rajkumar’ın çetesini ele geçireceklerini hem de Zakir sayesinde tüm yolcuların kurtulacağını, onları kurtarmak için iyi bir planı olduğunu söyler.

Sandiya Rajkumar ile Zakir’in yüzünün benzerlik gösterdiğini, iyi bir makyaj ile Zakir’i tıpkı Rajkumar’a benzeteceklerini açıklar. Müzakereci her ne kadar istemese de kabul etmek durumunda kaldır.

Müzakereci zaman kaznamak için Maya’yı arayıp, hükümetin Rajkumar’ı bırakmayı kabul ettiklerini, lakin 20 yolcuyu serbest bırakıp, iyi niyetini göstermesini ister. Aksi halde Rajkumar’ı alıp, tüm yolcuları öldürüp öldürmeyeceği konusunda emin olamayacaklarını açıklar.

Maya sinirlenir ve telefonu kaptır. Müzakereci şimdilik zaman kazandıklarını söylerken, Maya da Rajkumar geldiğinde Sandiya’nın gözünün önünde Suraj’ı öldürüp, Sandiya’yı yaşayan ölüye çevireceğini Prema’ya anlatır. Prema dikkatli olmaları gerektiğini söyler.

Sandiya Rajkumar’ı bayıltıp, yüz analizi yaptırır. Rajkumar ile Zakir’in yüzlerini %88 oranında uyuştuğunu, iyi bir makyaj ile ona benzetebileceğini öğrenir. Sandiya iyi bir haber aldığı için mutlu olur.

7 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Hamile Kadına Yemek Verir

Sandiya, Rajkuar ile Zakir’in maske yapımını bizzat başında bekler. Uzman bilgisayar yardımı ile Rajkumar’ın tüm yüz analizi yapar. Sonrasında Zakir ile uyumunu değerlendirip, Rajkumar’ın yüz kalıbını çıkarır. Bu sırada müzakereci Sandiya’yı arar. İlerlemeyi hakkında bilgi alır. Sandiya da %88 uyum olduğu için işleri kısa sürede biteceğini söyler.

Chavi Rathi evine gelir. Annesi ve abisinin eve geleceğini, o gelmeden gelip onu karşılayacağını ağlayarak babası Arun’a anlatır.

Prema ile Maya 20 yolcu verip vermeme konusunda konuşur. Prema onlara 20 ceset göndermeyi teklif ederken, Maya o zaman istekleri temelli reddedileceğini söyler.

Santos’un önünde oturan hamile yolcu karın ağrısı çeker. Santos Disha’dan lavaboya gitmek için izin ister. Lavabodan dönerken, kendi çantasını fark eder. Çantanın içinde sakladığı laddolardan alıp saklar. Yerine geçer geçmez hamile bayana laddo verirken, Disha onları yakalar.

Disha’nın sesini duyan Maya ve Prema da oraya gelir. Disha laddoları alıp yere atar. Suraj sinirden çıldırır. Kadının aç olduğunu, hamile olduğu için yemek yemeğe ihtiyacı olduğunu ifade eder. Maya Suraj’a yemek isteyip istemediğini sorar. Suraj da istediğini söyler. Maya ona içinde et olan yemek tabağı verince Suraj şok olur. Ona dokunması bile dinen uygun olmadığı için Suraj ne yapacağını bilemez.

Can Yoldaşım 192 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 193 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

7 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos’un vurduğu adam nefes alır
 • Maya adamı herkesin gözünün önünde öldürür
 • Zakir Sandiyua’nın katil olmasına engel olur
 • Sandiya Zakir ile konuşurken aklına bir fikir gelir
 • Sandiay ebe gider
 • Santos ile Arun’un konuştuğunu duyar
 • Maya Sandiya ile konuşmak ister
 • Maya hükümet yetkililerine gönderdiği video kaydını göstermesini ister
 • Sandiya hemen karakola gidip müzakereciye video kaydığını gösterir
 • Hükümet Rajkumar’ın serbest bırakılmasını ister
 • Sandiya Zakir’in Rajkumar’a benzediğini fark eder
 • Zakir ile Rajkumar’ın yüz analizini yaptırır
 • Zakir Rajkumar olmaya karar verir

Can Yoldaşım 192 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 7 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 192. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 7 Şubat Can Yoldaşım 192 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 193 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 192 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 8 Şubat Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 193 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Filizcim meraba lutfen 194 195 bolumleri yazarmisiniz rica ederis çok bekletmeyin lutfen lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu