Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 193 Bölüm Özeti (8 Şubat Salı) Büyük Plan!

Can Yoldaşım 193 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 8 Şubat Salı Can Yoldaşım 193 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 193 bölüm özeti
 • 8 Şubat Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 193 Bölüm Fragmanı
 • 8 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 9 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 194 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 8 Şubat Salı Can Yoldaşım 193 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya gerçek Rajkumar yerine, yüz maskesi yapılmış Zakir’i Maya’nın yanına göndermek için plan yapar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 9 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 194 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 193 Bölüm Özeti

Maya Suraj’dan tavuk etini yemesini istemesi ile başlar. Uçakta bulunan herkesi buna şok olur. Suraj’ın inandığı dine göre tavuk etine dokunması bile uygun değilken, Maya’nın ondan tavuk etini yemesi halinde, hamile kadına yemek vereceğini söylemesi, herkesi sinir eder.

Santos oğlundan tavuk etine dokunmamasını söyler. Chatturi de dini geleneği ona bir kez daha hatırlatır. Suraj da herkesi şok eden şu sözleri söyler.

“Bir insan hayatı, dini değerlerden ve kurallardan daha ön plandadır!”

Deyip Maya’nın elinden tavuk etini alıp yer. Herkes Suraj’ın yaptığı fedakarlığı görünce, onun adına ağlar.

Suraj hemen hamile kadına yemek sepetinden yemek verir. Santos da oğluna üzülmemesini, bir insanın ve doğmamış bir bebeğin hayatını kurtardığını söyler.

Zakir Rajkumar’ın hapishanede ne yaptığını kameradan izleyip onun gibi konuşmaya, onun gibi yürümeye ve onun gibi davranmaya çalışır. Sandiya da Zakir’in ilerleyişini görünce şok olur. Rajkumar’ın tüm ailesi mercek altına alınır. Maya Rajkumar’ın öz kardeşi olduğunu öğrenen Zakir, bu ayrıntıyı daha önce fark edemedikleri için kendilerini suçlar.

Maya zamanın uzamasından şüphelenir. Zira Hindistan hükümeti kendilerini oyalayıp, başka bir plan geliştirdiklerini düşünür. Maya uçağın kokpitinden müzakereci ile konuşur. Maya Chatturi’yi yanına çağırır. Onu öldüreceğini söyler.

“Anlaşmamız bir daha kimsenin ölmemesi üzerine. Eğer uçaktan bir ceset daha çıkacak olursa, anlaşmayı iptal etme yetkimi kullanacağım. Rajkumar’ın da asılma kararını işleme koyacağım. Karar senin.”

Maya müzakerecinin konuşmasına ikna olur ve 20 yolcu değil, 10 yolcu göndereceklerini söyler. Müzakereci yerlerini tespit ettikleri uçağın yanına helikopter göndermek, yolcuları teslim almak istese de Maya çevresindeki kimseyi görmek istemediğini dile getirir.

Can Yoldaşım 193 Bölüm Özeti (8 Şubat Salı) Maya 10 Yolcuyu Seçmeye Çalışır

Maya uçağın içerisinden yer alan rehinelere 10 kişiyi göndereceklerini, aralarında kara vermesini ister. Herkes hamile kadının gitmesini istese de hamile kadının hem çocuğu hem de annesi yanında olduğu için tek gitmek istemediğini söyler. Maya üçünü bir göndermek istemediğini için hamile kadın orada kalır.

Maya gidecekleri tespit etmek için bir kâsenin içinde çikolata getirir. Bu çikolataları bulan kişinin 10 kişinin arasında olacağını söyler. Maya çikolataları etrafa saçar. Bir anda tüm rehineler birbirlerinin üzerinden atlayıp, çikolataları almaya çalışır. Arada çocuklar ve yaşlılar ezilir. Suraj ayak altında ezilen çocuğu alıp ilahi söylemeye başlar. Bir anda kalabalık da sakinleşir. Suraj ile birlikte ilahi söyler. Maya, Disha ve Prema, yolcuların birlik olduğunu görünce şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Chatturi elindeki çikolatayı atar. Herkesle birlikte gitmek istediğini söyleyince, Maya ve diğerleri şok olur. Basında teröristlerin 10 yolcuyu serbest bırakılma haberleri duyulur. Minakşi ile Arun da Sandiya ile konuşup, bu 10 kişi içinde Suraj, Chatturi ve Santos’un olması için baskı yapmak için karakola gelseler de onu bulamazlar. Minakşi orada bulunan polis memuruna yalan söyleyip, Sandiya’nın yanında hamilelik dosyası olduğunu, onun yüzünden hastaneye gidemediğini söylese de polis memuru Sandiya’nın yer hakkında bilgi vermez.

Sandiya müzakereci iki görevliyi Rajkumar’ın yüzünün kopyasının yapıldığı yere davet eder. Müzakereci Sandiya’nın planını sorarken, içerinden Rajkumar görünümlü Zakir dışarı çıkar. Rajkumar konuşmasını ve sesi ile konuşup, müzakereci şok eder. Zakir daha da inandırıcı olmak adına müzakerecinin başına silah doğrultur.

Can Yoldaşım 193 Bölüm Özeti (8 Şubat Salı) Büyük Plan

Müzakereci artık öleceğini düşünüp son duasını ederken, Zakir yüzündeki Rajkumar maskesini çıkartınca, müzakereci Vadeja şok olur. %100 gerçek Rajkumar zannettiğini söyler.

Uçak içerisinde kimin 10 kişilik listede uçaktan ayrılacağı tartışma konusu olur. Maya artık gidecekleri Suraj’a bırakır. Suraj da 10 kişinin ismini sayar. Bunlardan birisi de Chatturi olur.

Vadeja artık her şeyin hazır olduğunu ama başarısızlıkla sonuçlanması halinde, başları belaya gireceğini, Sandiya teröristleri evinde konaklattığı için yardım ve yataklıktan ceza bile alabileceğini, Zakir hain olarak anılacağını tek tek hatırlatır. Başarısızlıkla sonuçlanırsa, çok kötü olacağını söyler. Lakin hem Sandiya hem de Zakir başaracaklarını ve plana hazır olduklarını söyler.

Can Yoldaşım 193. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

8 Şubat Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Prema 10 yolcuyu serbest bırakır. Bu yolcular arasında Chatturi de vardır. Chatturi yaralandığı için 10 kişinin arasında gidenlerden olur. Maya uçak kokpitinden müzakereciyi arar. 10 kişiyi gönderdiklerini 6 saat içinde Rajkumar’ı polis memuru Sandiya Rathi’nin getirmesini istediğini söyler.

Müzakereci neden Sandiya’yı istediğini sorar. Maya da uçakta hala onun akrtabası 2 kişi olduğunu, bir aksiyon yapamayacağını söyler. Sandiya karakoldan dışarı çıkar. Bu sırada Minakşi ve kayın babası Sandiya’yı görürler. Arun ona bırakılan 10 kişiden üçünün kendi ailesinden olmasını ister. Sandiya kayın babasına cevap vermeden polis memuru Sandiya’yı çağırır. Sandiya kayın babasına ve Minakşi’ye odasına gidip kendisini beklemesini ister.

Sandiya Zakir ile görüşürken, Minakşi Sandiya’nın bilgisayarından Zakir’in Rajkumar gibi olmaya çalıştığı o videoyu görür. Arun büyük plandan haberdar olunca sinirlenir. Bu sırada içeri Sandiya girer. Arun ailesini riske atmaya asla izin vermeyeceğini söyler.

8 Şubat Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Arun Gelinine Kızar

Arun Sandiya’yı asla göndermeyeceğin, bu planın uygulanmasına asla izin vermeyeceğini söyler. Eşi ve kaynanası orada olduğunu söyledikten sonra şöyle der.

“Şimdi seçme zamanı. Aile mi yoksa görevin mi?”

Diye sorunca Sandiya polis okulunda ettiği yemini hatırlar. Masanın üzerinden duran şapkasını alınca Arun sinirlenir.

“Suraj ve Santos’a bir şey olursa seni asla ama asla affetmeyeceğim gelin!”

Deyince Sandiya ağlayarak odanda çıkar. Zakir de Arun’a tepki gösterir. Sandiya her zaman gücünü ailesinden aldığını, şimdi çok önemli görevine giderken onu zayıflattığını söyler.

Arun ve Minakşi eve gider. Çok geçmeden Chatturi polis eşliğinde eve gelir. Herkes onu karşılar. Chatturi orada yaşadıklarını tek tek anlatır.

Sandiya, Zakir’in maskesini verir. Zakir maskeyi taktıktan sonra Rajkumar gibi giyinir. Helikopterle uçağın bulunduğu yere giderler.

Can Yoldaşım 193 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 194 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

8 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Maya Suraj’dan tavuk eti yemesini ister
 • Suraj dinen yasak olmasına rağmen hamile kadına yemek verebilmek için eti yer
 • Uçaktaki herkes Suraj’ı takdir eder
 • Maya 20 yolcu yerine 10 yolcu vermeyi, kabul eder
 • Maya yolcuları seçmek için yere şeker atar
 • Herkes şekerleri almak için birbirini ezer
 • Chaturi bu sırada yaralanır
 • Suraj uçakta bulunan herkesi bir arada tutar
 • Sandya Rajkumar yerine Zakir’i oraya göndermek için plan yapar
 • Arun bu planı öğrenip Sandiya’ya ağır sözler sarf eder

Can Yoldaşım 193 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 8 Şubat Salı Can Yoldaşım 193. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 8 Şubat Can Yoldaşım 193 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 194 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 193 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 9 Şubat Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 194 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Lütfen çabucak 10 Şubat özetini verir misiniz çok ama çooooooook merak ediyorum 🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu