Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 194 Bölüm Özeti (9 Şubat Çarşamba) Maya’nın Dikkati!

Can Yoldaşım 194 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 9 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 194 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 194 bölüm özeti
 • 9 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 194 Bölüm Fragmanı
 • 9 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 10 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 195 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 9 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 194 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Maya sahte Rajkumar’ı kısa sürede fark eder!.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 10 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 195 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 194 Bölüm Özeti

Sandiya ve Zakir’in helikopterle gitmesi ile başlar. Çok geçmeden uçağın yanına giderler. Zakir ondan asla ümidini kaybetmemesini, bu defa başaracaklarını söyler.

Yolcular helikopter sesini duyunca sevinirler. Zira yakında özgürlüğüne kavuşacaklarını düşünürler. Suraj da sessizce annesine “Buradakiler Sandiya’dan nefret ediyor. Rajkumar ve adamları Sandiya’ya bir şey yapmasından çok korkuyorum!” dese de Santos hiçbir şey olmayacağını gönlünü ferah tutmasını söyler.

Sandiya helikopterden tek başına iner. Maya onu karşılar. Maya ondan silah getirmemesini söylediğini hatırlatır. Sandiya da karşılıklı güvensizlik söz konusu olduğunu açıklar. Maya Rajkumar’ı ister. Lakin Sandiya Rajkumar’ın helikopterde olduğunu, öncesinde teslim alacakları yolcuların tam olup olmadığına bakmak ister.

Maya onunla dalga geçerek içeri götürür. Maya içeri giderken Prema’dan helikoptere gidip Rajkumar’ı kontrol etmesini ister. Sandiya içeri girince tüm yolcular çok sevinir. Suraj da Sandiya’yı orada görünce mutlu olur. Prema helikoptere gider. Rajkumar zannettiği Zakir’i görür.

Can Yoldaşım 194 Bölüm Özeti (9 Şubat Çarşamba) İki Rajkumar Karşı Karşıya

Sandiya Sruaj’ın elinden tutup dışarı çıkarmak isterken, bir adam Sandiya’nın kolundan tutup önce kendisini kurtarmasını ister. Maya 60 yolcuyu teslim alabileceğini, geriye 5 yolcu kalacağını, onları da güvenli bir bölgeye geçtiklerin de vereceklerini söyler. Sandiya anlaşmaları bu şekilde olmadığını, sonradan kural koyduğunu söylese de Maya’yı ikna edemez.

Rathi evinde derin bir sessizlik hakim. Hiç kimse yemek yemiyor. Televizyondan gelecek uçak kaçırma haberine kilitlenmiş durumda. Bu sırada Emily Mohit’e gelen iş teklifi hakkında konuşur.

Mohit iş teklifini ailesi bu durumdayken kabul etmek istemez. Lakin Emily, Sandiya’yı kendisine örnek almasını, en sıkıntılı süreçte bile Sandiya ailesini değil görevini seçtiğini, onun gibi olmasını ve başka yerdeki işine gitmesini ister.

Maya Rajkumar’ı almak için helikoptere gider. Rajkumar kılığında ki Zakir de hadi gidelim dese de Maya emin olmak için Rajkumar’a defalarca soru sorar. Son olarak operasyonun amacının kim olduğunu, Sandiya mı? Yoksa Suraj mı? Diye sorar. Zakir de Suraj deyince, Maya Rajkumar zannettiği Zakir’e tokat atar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Maya onun gerçek Rajkumar olmadığını söyler. Sandiya onu inandırmaya çalışsa da Maya onun Rajkumar olmadığını, tüm yolcuları bir bir öldürmeye başlayacaklarını, ilk olarak da Santos’dan başlayacağını söyler.

“Santos’un kılına zarar gelirse Rajkumar’ın cesedini buraya atarım!”

Maya Rajkumar’ın burada olup olmadığını sorar. Sandiya da burada olduğunu söyleyince, Maya karşısında duranın Rajkumar olmadığını, onun sahte olduğunu söyleyip, yüzündeki maskeyi çıkarttır. Sandiya gerçek Rajkumar da yanlarında olduğunu bildirir.

Can Yoldaşım 194 Bölüm Özeti (9 Şubat Çarşamba) Maya'nın Dikkati

Zakir’in kimliği ortaya çıkınca devreye müzakereci girer. Kimsenin zarar görmeden Rajkumar’ı verip, yolcuları teslim almak istediklerini söyler. Sandiya gerçek Rajkumar’ı getirir. Maya tüm yolcuları vermeyeceğini, Sandiya’ya güvenmediğini, kendilerini güvenceye alana kadar hiçbir yolcunun gitmesine izin vermeyeceğini söyler. Sandiya mecburen bunu kabul etmek durumunda kalır.

Can Yoldaşım 194. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

9 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rajkumar Maya’ya sahte Rajkumar’ı nasıl yakaladığını sorar. Maya da ona görevleri ile ilgili bir soru sorduğunu, Zakir ise hem duygusuz hem de yanlış cevap verdiğini, bu nedenle onu fark ettiğini söyler.

Rajkumar eline silah alıp Suraj’ı vurmaya gider. Santos Rajkumar’a yalvarır. Oğlunu öldürmemesini söyler. Sruaj ise annesine teröristlere asla yalvarmamasını, ölümden korkmadığını söyler.

Rajkumar Santos’a oğlunu bir şartla öldürmeyeceğini, Sandiya’ya herkesin içinde tokat atması halinde Suraj’ı öldürmeyeceğini söyler. Santos gelini Sandiya’ya tokat atar. Lakin Rajkumar, bu tokadı beğenmez. Santos vurdukça, Rajkumar bir daha der. Santos defalarca Sandiya’ya tokat atar.

9 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Silahı Eline Alır

Rajkumar bugün onun doğum günü olduğunu, doğum günü pastasını kestikten sonra Suraj’ı öldüreceğini açıklar. Lakin Suraj ölümden korkmadığını bir kez daha söyler. Zakir ve Sandiya ellerinde silah olmadığı için ona karşı gelemez.

Sandiya ve Zakir Maya’nın yanında ki astım pompasını görür. Sandiya yalandan Rajkumar’ın ayaklarına kapanıp, Suraj’ı öldürmemesi için yalvarırken bu sırada astım pompasını alır. Rajkumar da Suraj ile dalga geçer.

“Tüm dünya Sanidya’nın ağzından çıkacak sözlere kilitlenmişken, Sandiya benim ayaklarıma kapanıyor. Niçin biliyor musun? Senin canın için!”

Deyip Suraj’ı sinirlendirir. Sandiya bu sırada astım pompasını alır. Bu sırada Maya’yı öksürük krizi tutar. Disha ve Prema astım pompasını ararken Sandiya Maya’nın elindeki silahı alıp, elindeki astım pompasını vuracağını, kız kardeşi de gözlerinin önünde öleceğini söyler. Zakir de hemen oradaki silahı eline alır. Rajkumar sinirlenir.

Can Yoldaşım 194 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 195 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

9 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ve Zakir olay yerine giderler
 • Prema ve Disha Zakir’i gerçek Rajkumar zanneder
 • Maya Rajkumar zannettiği Zakir’e görevle ilgili sorular sorar
 • Zakir üç sorudan ikisini bilir
 • Maya son soruda onun Rajkumar olmadığını anlar
 • Maya tüm yolcuları öldüreceğin açıklar
 • Sandiya gerçek Rajkumar’ı getirir
 • Rajkumar eline silah alır almaz Suraj’ı vurmak ister
 • Santos Rajkumar’a yalvarır
 • Sandiya plan yapar

Can Yoldaşım 194 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 9 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 194. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 9 Şubat Can Yoldaşım 194 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 195 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 194 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 10 Şubat Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 195 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu