Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 195 Bölüm Özeti (10 Şubat Perşembe) Santos Ölecek Mi?

Can Yoldaşım 195 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 10 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 195 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 195 bölüm özeti
 • 10 Şubat Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 195 Bölüm Fragmanı
 • 10 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 11 Şubat Cuma Can Yoldaşım 196 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 10 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 195 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Rajkumar Santos’u vurur. Santos hastaneye kaldırılır!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 11 Şubat Cuma Can Yoldaşım 196 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 195 Bölüm Özeti

Sandiya Maya’nın elinden silahı ve astım pompasını alır. Sandiya Maya’nın silahı ile astım pompasını vuracağını söyleyerek Rajkumar’ı tehdit eder. Rajkumar ise ona aptallık yapmamasını, aksi halde tüm yolcuları öldüreceğini söyler. Lakin Sandiya çetin ceviz çıkar. Sandiya beşe kadar sayacağını, bu sırada karar vermesini ister. Sonunda Rajkumar ikna olur. Sandiya uçağın dışında bulunan tüm yolcuları uçağa bindirir. Rajkumar’ın da gitmesini ister.

Sandiya yolcuları teker teker uçağa bindirirken birden çatışma çıkar. Herkes siper alır. Suraj Sandiya’dan uçağa gelmesini ister. Lakin Sandiya hem Rajkumar’ı orada bırakamaycağını hem de Zakir’i teröristlerle baş başa bırakmak istemediğini söyleyip, teröristlerle çatışmaya başlar.

Sandiya’nın silahındaki mermiler biter. Bu sırada Maya’nın astım pompasını yere düşürür. Sandiya Rajkumar’ı etkisiz hale getirmek için daha önce ayakkabısına yerleştirdiği elektrik şokunu aktif eder. Rajkumar olduğu yere düşer.

Sandiya bir teröristin peşinden gider. Suraj da bunu fark edip uçaktan iner. Santos oğlunun uçaktan indiğini görünce peşinden gider. Sandiya teröristi sırtından vurur. Bu sırada oradaki araç alev alır ve birden patlama olur. Sandiya o patlamanın şiddeti ile yere düşer.

Can Yoldaşım 195 Bölüm Özeti (10 Şubat Perşembe) Santos Vuruldu

Suraj Sandiya’nın yanına gelir. Onu yerden kaldırır. Sandiya Suraj’ı yanında görünce ona çok kızar. Etrafta kurşunların atıldığını, neden dışarı çıktığını söylerken, Santos’un sesi duyulur. Suraj hemen Santos’a doğru koşar. Sandiya bu sırada Disha’yı vurup öldürür.

Prema Santos’u savunmasız halde görünce onu vurmak için tam ateş edeceği sırada, Arjun tarafından öldürülür. Maya astım pompasını alıp nefes almaya başlar. Hemen Santos’u vurmak isterken, Zakir tarafından öldürülür.

Rajkumar kendisine geldiğinde, yanında kardeşi Maya’nın cansız bedenini görünce sinir krizi geçirir. Rajkumar Maya’nın silahını alır. O sırada Suraj ve Santos birbirlerine sarılır. Rajkumar intikam almak için Suraj’ı vurmak ister. Lakin Santos bunu fark edip, kurşunların önüne kendisini atar. Santos yaralanır. Sandiya Rajkumar’ı vurup, etkisi hale getirir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Kaçırılan uçak Hindistan’a geri döner. Bu haber basında büyük yer edinir. Arun, eşi ve oğlunun kurtulmasına çok sevinir. Rathi evinde hemen hazırlık başlar. Santos’u havaalanından almaya gitmek için herkes en güzel kıyafetini giyer.

Mohit kabul edildiği işe gitmemeye karar verir. Ailenin daha önemli olduğunu söyler. Arun da artık önemi olmadığını, ülkenin en sevilen ailelerinden biri olduğunu, yakında çok daha iyi iş teklifleri geleceğini söyler.

Daisa Santos ile çok kavga ettiklerini ama her zaman onu ablası gibi gördüğünü, o gelmeden ona karşılama tertipleyeceğini söyler. Zakir Rathi evine resmi araçla gelir. Onları Suraj ve Santos’a götürmeye geldiğini söyler.

Vikram, Mohit, Emily, Minakşi ve Arun araca binip havaalanına gittiklerini düşünür. Vikram Zakir’e havaalanı yolunda olmadığını, nereye gittiğini sorsa da Zakir cevap vermez. Zakir sonunda bir hastanenin önünde durur. Minakşi neden hastane önünde durduğunu sorar.

Zakir olay sırasında neler yaşandığını en baştan itibaren Rathi ailesine tek tek anlatır. Sonunda Santos’un yaralandığını açıklayınca, Arun dışında herkes koşarak hastaneye gider. Arun elindeki kırmızı gülü yere düşürür. Olduğu yerde dona kalır.

Can Yoldaşım 195 Bölüm Özeti (10 Şubat Perşembe) Santos Ölecek Mi

Suraj doktorun acil olarak istediği ilaçları hastane içerisinde bulunan eczaneden almaya gider. Bu sırada çevredekiler Suraj’ı tanırlar. Onunla resim çektirmek isteler. Sandiya oraya gelir ve Suraj’ı kurtarır. Suraj ile Sandiya Santos’un ameliyat edildiği ameliyathanenin önüne gelir. Vikram ve Mohit Suraj’a sarılır. Lakin Suraj hala olayın şokunu atlatamaz.

Arun oğlunun delirmiş gibi konuştuğunu görünce gözleri kararır. Hemen Mohit ve Vikram onu tutar. Sandiya da Arun’a yardım etmek ister. Lakin Arun Sandiya’nın kendisini tutmasına izin vermez. Sandiya Arun’un tepkisini görünce şok olur.

Müzakereci Vadejay, Sandiya Rathi ile Zakir’in büyük bir iş başardığını basına açıklar. Bu konuşmayı Arun hastane içerisindeki TV’den izler. Sandiya kayın babasına su vermeye gider. Lakin Arun onun yüzüne bile bakmaz.

“Oğluma ve eşime bir şey olursa seni affetmem demiştim! Şimdi eşim ölümle pençeleşiyor. Eşim ölürse sakın bana gelip de beni affet deme Polis Sandiya!”

Diyerek Sandiya’ya olan tepkisini ve nefretini adeta kusarar. Bu konuşmaları Zakir de dışarında duyar. Sandiya adına çok üzülür.

Can Yoldaşım 195. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

10 Şubat Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Hemşire Santos’un durumunun kötüleştiğini söyeler. Doktor gelir. Rathi ailesi doktora Santos’u sorarken, Santos’un kalbi durur. Doktor hemen müdahale etmek için harekete geçer. Rathi ailesi daha fazla dayanamaz ve içeri girmeye girer.

Santos’un gözlerinin önünde Suraj’ın evliği geçer. Suraj bu acıya daya fazla dayanamaz ve hastane koridorunda karanlık bir yere gider. Santos’un nasıl vurulduğunu düşünürken, bir anda Santos’un hayali önüne gelir. Santos ona itmesi gerektiğini, vedalaşmak için geldiğini söylerken, Suraj annesinin hayali ile tartışır.

Sandiya Arun’u sakinleştirmek ister. Lakin ona karşı sarf ettiği sözleri hatırlayıp vaz geçer. Derdiğini içine dökmek için hastanenin başka bir koridoruna gidip ağlar. Zakir bunu fark edip yanına gider. Arun’un söylediklerini duyduğunu, o lafları kalbinden değil, acısından söylediğini ifade eder. Sandiya ağlar.

10 Şubat Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Kendine Gelir

Doktor içerideki hasta yakınlarını dışarı çıkartır. Santos’un duran kabini yeniden çalıştırmak için gerekli aletlerin ve ilaçların getirilmesini ister. Rathi ailesi pencereden bakıp, panik olur.

Suraj annesinin hayali ile konuşur. Santos ona evi ve ailesini emanet eder. Lakin Suraj onun geri gelmesini, geri gelmediği takdirde tek gitmeyeceğini, kendisi de hemen arkasından geleceğini söyler. Santos ona niye diye sorar. Suraj da ölüm kendisine geldiğini ama ölümü aldatıp, kurşunun önüne atladığını söyler.

Doktor defalarca şok uygular. Sonunda pes eder. Ölüm saatini söyleyeceği sırada Sandiya bir kez daha denemesini ister. Doktor son defa yapınca, Santos kendisine gelir. Hemen tüm hayati değerleri yerine gelir. Sandiya müjdeli haberi Suraj’a verir.

Hemşire kırmızı şurup getirir. Acilen şurubu içmesini ister. Lakin Santos onun şurup değil, uçakta vurduğu adamın kanı zannedip bağırır.

Can Yoldaşım 195 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 196 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

10 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Maya’nın astım ilacını alır
 • Rajkumar Sandiya’nın istediğini kabul eder
 • Sandiya tüm yolcuları uçağa bindirir
 • Bu sırada çatışma çıkar
 • Sandiya Disha’yı vurur
 • Arjun Prema’yı vurur
 • Zakir Maya’yı vurur
 • Rajkumar Suraj’ı vurmak için ateş eder
 • Santos kurşunların önüne atlar
 • Santos ağır yaralanır
 • Santos hemen hastaneye kaldırılır
 • Arun Sandiya’ya ağır sözler sarf eder

Can Yoldaşım 195 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 10 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 195. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 10 Şubat Can Yoldaşım 195 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 196 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 195 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 11 Şubat Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 196 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Ya o Arun’un yaptığı hareteketi hiç ama hiç sevmedim ya. Sandhya gücünü ailesinden alır ya!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu