Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 196 Bölüm Özeti (11 Şubat Cuma) Suraj Sandiya’yı Terk Eder!

Can Yoldaşım 196 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 11 Şubat Cuma Can Yoldaşım 196 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 196 bölüm özeti
 • 11 Şubat Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 196 Bölüm Fragmanı
 • 11 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 12 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 197 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 11 Şubat Cuma Can Yoldaşım 196 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Arun Suraj ve Sandiya’yı evden kovacak. Suraj Sandiya’dan ayrılma kararı alacak!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 12 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 197 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 196 Bölüm Özeti

Santos şurubu, kan olarak görmesi ile başlar. Santos “Kan bu kan!” deyip bağırır. Hemşire hemen müdahale eder. Santos’a sakinleştirici verir. Doktor Santos’u bir kez daha muayene ettikten sonra aile üyelerini odasına çağırır.

Arun eşinin neden böyle yaptığını sorar. Doktor da yaşadığı büyük travma sonrasında olduğunu dile getirir. Sandiya geçici mi? Yoksa kalıcı mı? Diye sorar. Doktor da geçici olduğunu, zamanla iyileşeceğini, psikolojik açıdan desteğe ihtiyacı olduğunu ifade eder.

Minakşi kaynanasının delirip delirmediğini merak eder. Doktor da her hastalık kanser olmadığı gibi her psikolojik durumun da delirme olamayacağını ifade der.

Hindistan hükümeti adına arabulucu olarak görev yapan müzakereci Vadeja ile  Arjun, Sandiya’ya özel izin verilmesi gerektiğini, ailesinden birisi büyük olayda yaralandığını söyler. Bu sırada Zakir olaraya gelir. Zakir onlara Santos’un ölümden döndüğünü, şimdi durumunun daha iyi olduğunu açıklar. Müzakereci Vadeja ile  Arjun, bu habere çok sevinir.

Akşam Suraj rüyasında annesinin vurulma anını hatırlayıp korku ile uyanır. Hemen Santos’un nefes alıp almadığını kontrol eder. Sandiya Suraj’ın bu davranışı karşısında çok endişelenir. Suraj’ın tek başına ağladığını görünce, ona destek olmak istese de Suraj sadece annesi ile ilgilenip, Sandiya’ya cevap bile vermez.

Can Yoldaşım 196 Bölüm Özeti (11 Şubat Cuma) Santos Rathi Evine Gelir

Ertesi gün Arun her zaman yaptığı gibi gazeteyi okur. Gazetenin baş sayfasında Sandiya’nın resmi ve etkisiz hale getirdiği teröristler hakkında ki haberleri görünce sinirlenir. Vikram’dan bir daha gazete almamasını, gazete getirene parasını vermesini, evde gazete istemediğini söyler. Arun hala gelini Sandiya’ya kızgındır.

Minakşi, Emily ve Sandiya evde Santos’a uçak kaçırılma olayı, kırmızı kan gibi ona tramvayı hatırlatacak malzemeleri evden kaldırırlar. Bu sırada içer Zakir girer. Zakir ona Emniyet Müdürünün “3 iyi iş yaparsan seni eski görevine alırım!” konuşmasını hatırlatarak, Sandiya’nın üçüncü notunu aldığını söyler.

Sandiya kaynanası Santos’un üçüncü notu da iyi şekilde alana kadar başında ki kolyeyi çıkartmış, Sandiya üç geçer not aldığında, kendi elleri ile takmasını istemişti. Sandiya da bu habere çok sevinir.

Arun eşini hastaneden çıkartmaya gider. Santos’un hastaneden çıkacağını duyan, onunla beraber uçakta aynı işkenceyi gören diğer yolcular da Rathi evine gelir. Sandiya Santosu aarti tepsisi ile karşılar.

Sandiya dualarla karşıladıktan sonra Santos’un kafasına kolyesini takar. Santos Sandiya’ya şöyle der.

“Üçüncü notunu da aldın mı?”

Evet diyerek sevincini paylaşır. Diğer yolcular da Santos’a geçmiş olsun der. Tam da bu sırada baloncunun balonu patlar. Santos balon patlamasından bile korkar. Daisa komşusunun bu kadar basit bir şeyden korktuğunu görünce şaşırır. Santos içeri girerken Kahna’nın oyuncak tabancasını görünce korkudan kriz geçirir. Hemen Rathi ailesi onu onasına çıkartır. Vikram da misafirleri yolcu eder.

Arun eşinin bu halini görünce sinirden şu sözleri sarf eder.

“Ben büyük bir karar aldım. Suraj eşini de al bu evden git!”

Vikram babasına ne dediğini sorar. Suraj şok olmuş bir şekilde babasına bakar. Mohit de babasına sakin olmasını, sinirle karar vermemesini söyler.

Arun oğlunu ve gelinini sevdiğini, arada küslük olmasını istemediğini, sadece Sandiya işini aileden daha ön plana koyduğu için Santos’u koruma içgüdüsü ile bu kararı aldığını, asla değişmeyeceğini söyler. Herkes Arun’un bu kararına şok olur. Sandiya Santos’un iyileşeceğini dile getirse de Arun oğluna valizini toplayıp evden çıkmasını sert bir ifade ile söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Arun, Suraj ve Sandiya’nın ayrılmasını ister. Minakşi ve Vikram Arun’dan bir kez daha düşünmesini istese de Arun kararının kati olduğunu söyler. Sandiya Suraj’dan babası ile konuşmasını, Santos kendisine geldiğinde ilk soracağı kişi olduğunu, gitmesi halinde Santos daha geç iyileşeceğini söyler. Lakin Suraj oralı olmaz. Çantaları toplayıp evden çıkar.

Rathi ailesinde Arun dışında herkes ağlar. Son bir umut Arun’dan Suraj ve Sandiya’yı durdurmasını ister. Lakin Arun odasının kapısını kapatır. Sandiya ile Suraj yolda giderken, mesele hakkında bir kez daha konuşur. Sandiya annesi uyandığında onu soracağını söylese de Suraj cevap vermeden yürür. Sandiya onun nereye götürdüğünü anlayamaz. Peşinden onu takip eder.

Can Yoldaşım 196 Bölüm Özeti (11 Şubat Cuma) Suraj Sandiya'yı Terk Eder

Minakşi Arun’un yanına gider. Santos uyandığında Suraj ve Sandiya’yı sorduğunda ona ne diyeceklerini sorar. Arun da iyileşene kadar yalan söyleyeceklerini, Santos iyileştiğinde gerçeği açıklayacağını ifade eder.

“Ben kaynanama nasıl yalan söylerim!”

Arun sinirlenir ve “her zaman söylediğin gibi söylersin” der. Eve bir anda cenaze çıkmışçasına hüzün çöker.

Suraj Sandiya’yı emniyet lojmanına getirir. Sandiya Suraj’ın lojmanı bilmesine çok şaşırır. İçeri girdiklerinde Laxman’ın da orada olduğunu görünce şok olur.

“Sen buraya aitsin! Senin işine hiçbir zaman karışmadım. Hep seni destekledim. Lakin sen bizi değil, işini seçtin. Ben de seni değil, ailemi seçiyorum. Artık Suraj ve Sandiya diye bir şey yok. Senden ayrılıyorum!”

Deyince Sandiya şok olur. Sandiya bunu Arun’un sözlerinden sonra yapıp yapmadığını sorar. Suraj da iki gün önce bu kararı aldığını, Puşkar’a gelir gelmez Laxman’a haber verdiğini ve iki gündür Laxman evi temizlediğini açıklayınca Sandiya şok olur.

Can Yoldaşım 196. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

11 Şubat Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj artık Sandiya ve Suraj’ın olmayacağını söyleyip Suraj Sandiya’yı terk eder. Sandiya Suraj’ın arkasından ağlar. Lakin ona kal ya da git bile diyemez. Bu ani ayrılık Sandiya’yı da şok etmiştir.

Santos korku dolu bir rüyadan sonra uyanır. Suraj’ı sorar. Arun ve diğerleri kaçamak cevap verir. Santps alışverişe gidip gitmediğini sorar. Minakşi de durumu idare etmek için dükkân için malzeme almaya gittiğini söyler. Lakin Santos oğlunun asla kendisinden habersiz alışverişe gitmeyeceğini dile getirir.

Arun Emily’den Santos’un ilacını getirmesini, yanında su da almasını ister. Emily ilaç ve su getirir. Lakin Santos, Suraj olmadan ilaç içmeyeceğini söyler. Arun aldığı karardan tam pişman olmuş bakışı atarken içeri Suraj girer. Herkes şok olur.

Suraj da annesine hemen ilacını verip sakinleştirir. Emily ile Minakşi hemen Rathi evinin dışına çıkar. Sandiya’yı içeri çağırmak ister. Lakin Sandiya’nın orada olmadığını görünce çok şaşırırlar.

Suraj annesini sakinleştirdikten sonra salona gelir. Elini yüzünü yıkadıktan sonra herkes Sandiya’nın nerede olduğunu sorar. Suraj da şöyle der.

“Sandiya artık polis lojmanlarında tek başına yaşayacak. Artık Sandiya ve Suraj yok. Biz ayrıldık!”

Arun ve Vikram bunu duyunca şok olur. Suraj bu kararı Arun’un sözlerinden sonra almadığını, Santos vurulduğunda bu kararı aldığını söyler. Geride bıraktıklarından da hiçbir zaman pişman olmadığını dile getirir

Sandiya Suraj’ın bıraktığı şekilde saatlerce lojmanın önünde ağlar. Laxman da lojman’ın tabelasını değiştirir. Artık orası Sandiya’nın yeni evi olur.

Suraj odasına gelir. Odada Sandiya’yı hatırlatan anılar bir bir gözlerinin önüne gelir. Suraj dolabı açtığında, Sandiya’nın kıyafetlerini nasıl valize koyduğunu hatırlar. Aynı şekilde Sandiya da lojmanda kendi valizini açar. Orada Sandiya’nın polis okulunda birinci olduğu ana ait resmi görünce duygulanır. Suraj ile yaşadığı anıları düşünür.

11 Şubat Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Suraj'ın Arkasından Ağlar

Sandiya iki göz iki çeşme ağlarken kapı zili çalar. Suraj’ın da ayrılığa dayanamadığını, hemen geri geldiğini düşünüp kapıya koşar. Lakin kapı zilini çalan Laxman olduğunu görünce canı sıkılır.

Arun Suraj’ın yanına gelir. Ondan eşi ile evden ayrılmasını istediğini, eşinden ayrılmasını istemediğini söyler. Suraj da kararında onun etkili olmadığını, Santos’un vurulduğu an bu kararı aldığını açıklar. Arun oğluna odasını değiştirmek isteyip istemediğini sorar. Suraj da Sandiya geçmişinde kaldığını, aciz biri olmadığı için değiştirmeye gerek olmadığını ifade eder.

Minakşi’nin annesi Minakşi’ye akıllı olmasını, Sandiya gittikten sonra Santos’dan evin kasasının anahtarını ele geçirmesini, evi yönetmesini ister. Bu konuşmayı Emily’in annesi duyar. Emily’in annesi de aynı şeyi kızı Emily’e söyler.

Sandiya aşk acısı çeker. Gece yarısından sonra Rathi evinin önüne gelir. Suraj’ın hala yatmadığını görünce ona seslenmek istese de Suraj duymaz. Sandiya yolun karşısına geçip oturur. Suraj pencereyi kapatmak isterken Sandiya’nın kaldırımda oturduğunu fark eder. Sandiya da Suraj’ı görür. Suraj konuşmadan pencereyi kapatır. Sandiya ise bir kez daha yıkılır.

Can Yoldaşım 196 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 197 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

11 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos kırmızı şurubu görünce korkar
 • Doktor Santos’un psikolojik tedavi almasını ister
 • Arun Santos’un bu halini görünce, Suraj ve Sandiya’nın evden ayrılmasını ister
 • Suraj itiraz etmeden evden ayrılır
 • Suraj Sandiya’yı polis lojmanına getirir
 • Suraj Sandiya’nın işini seçtiğini, ailesini seçmediğini söyler
 • Suraj Sandiya’dan ayrılır
 • Suraj Rathi evine geri döner
 • Herkes Suraj ve Sandiya’nın ayrıldığını öğrenir
 • Santos tüm olanlardan habersizdir

Can Yoldaşım 196 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 11 Şubat Cuma Can Yoldaşım 196. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 11 Şubat Can Yoldaşım 196 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 197 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 196 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 12 Şubat Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 197 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. Filizcim yeni bölüm özeti harika olmuş yeni bölüm özetini sabiraizlikla bekliýorm ne zaman yazarsin yeni bölüm özeti acaba ?

 2. Ya çok üzüldüm ya Sandhya ile Sooraj’ın ayılmasına, çok ama çok Arun’a kızgınım valla!

  1. Sandiya’nın kayın babası.. dizideki ismi Arun ama herkes babasa diyor. Ben ise Arun olarak yazıyorum

  2. Merhaba Meral! Arun dediğin kişi Sandhya’nın kayın babasıdır. Sooraj’ın da babasıdır. Santoz’un kocasıdır. Filiz Abla’nın dediği gibi, evdekilerin hepsi ona “Baba” der

 3. Selam Filiz abla nasılsınız? Acaba Sooraj ve Sandhya barışırlar mı çok merak etdim?

  1. Filiz abla bu kız türkmen acaba ona türkmençe anlatsam ya da yazsam bir sorun olmaz dimi?
   Salam Aygül! Men hem türkmen elbetde senem türkmen men bilýän. Ben Sandhya ile Sooraj’ın barışakalrına yürekten inanıyorum çünkü onlar dizide başrol oyunculardır. Başrol oyuncuları ayrılırsa bence dizi sıkıcı olur ben inanıyorum ki ikisi barışırlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu