Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 197 Bölüm Özeti (12 Şubat Cumartesi) Eve Dönemem!

Can Yoldaşım 197 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 12 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 197 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 197 bölüm özeti
 • 12 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 197 Bölüm Fragmanı
 • 12 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 13 Şubat Pazar Can Yoldaşım 198 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 12 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 197 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj ile Sandiya’nın arası iyice açılır. Santos Sandiya’yı eve davet etse de Sandiya eve dönemeyeceğini açıklar!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 13 Şubat Pazar Can Yoldaşım 198 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 197 Bölüm Özeti

Santos sabah her zaman yaptığı gibi sabah puja töreni yapar. Suraj da ona yardım eder. Santos gözleri iyi görmediği için ondan puja için ilahi okumasını ister. Suraj ilahı okurken, farklı düşüncelere dalar. Bu sırada elini mum yakar. Santos bunu fark eder. Suraj’ın iyi olup olmadığını sorar. Suraj da iyi olduğunu söylese de Santos oğlunu çok iyi bildiği için hemen Sandişya’yı sorar. Suraj daha fazla yalan söyleyemez.

Suraj, Sandiya’nın artık Rathi evinde yaşamadığını, karı koca ilişkilerini ruhen bitirdiklerini, yakında boşanacaklarını açıklayınca Santos şok olur.

Santos oğluna neden ve nasıl bu hale geldiklerini sorar. Suraj da ona Sandiya’nın birinci önceliği görevi olduğunu, bundan dolayı Sandiya’ya ile ayrılma kararı aldığını açıklar.

Can Yoldaşım 197 Bölüm Özeti (12 Şubat Cumartesi) Sandiya ile Suraj Konuşur

Santos oğluna uçak kaçırma da tüm olayların bir kader olduğunu, Sandiya elinden geleni yaptığını, kendisinin vurulması bir kader olduğunu, cezasını Sandiya’ya kesemeyeceğini söyler. Gidip gelinini getirmesini ister.

Suraj annesine artık Sandiya’yı istemediğini ama gelini olarak Sandiya’yı Rathi evinde görmek isterse, onu geri getirebileceğini söyler.

Suraj dışarı çıkınca Santos, Arun’dan neden buna engel olmadığını sorar. Arun da Suraj’ın haklı olduğunu, Sandiya görevini iyi yapabilmek adına ailesini riske attığını açıklar.

Sandiya radyo dinler. Herkes aşk hikayesini anlatır. Sandiya da radyoda aşk hikayesini anlatır. Suraj bunu radyodan duyar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya aşk hikayesini radyoda anlatır. Radyo DJ’yi de kocasına bir mesaj göndermek isteyip istemediğini sorar. Sandiya da şöyle der.

“Biz bir nehrin iki kolu gibiyiz. Aynı yere aksakta zaman zaman ayrılıklar oluyor. Bir gün mutlaka biz bir araya geleceğiz!”

Diyerek düşüncesini paylaşır. Suraj da Sandiya’ya “Bir daha asla seninle olmaz!” dediği anları hatırlar. Sandiya telefonu kapattıktan sonra Suraj’ın kendisini arayacağını düşünür.

Minakşi Vikram’ın yanına gider. Suraj’ın çok kararlı olduğunu, Santos’un bile onu durduramadığını, bu konuda bir şey yapmaları gerektiğini söyler. Tam da bu sırada bir adam gelir. Ona verdiği 9 Lakh değerindeki parayı ne zaman geri ödeyeceğini sorar. Vikram da yakında ödeyeceğini, merak etmemesini söyleyip, adamı yolcu eder.

Can Yoldaşım 197 Bölüm Özeti (12 Şubat Cumartesi) Eve Dönemem

Minakşi tefeciden neden borç aldığını Vikram’a sorar. Vikram da Santos’un hastane masraflarını ödemek için borç almak durumunda kaldığını açıklar.

“Ben altınlarımı asla vermem!”

Vikram da devlet tazminat vereceğini, hastane masrafları için alınan borcu tazminat ile ödeyeceğini, merak etmemesini söyler. Minakşi bunu duyunca derin bir nefes alır.

Zakir Suraj ile konuşur. Sandiya ile boşanma kararı hakkında konuşur. Sandiya’nın ailesini düşünmeyen bencil biri olmadığını, polis okulunda dört gözle kocasının aramasını bekleyen duygusal biri olduğunu, geç olmadan eşi ile konuşması gerektiğini söyler.

Suraj zaten Santos’un istediği üzerine Sandiya ile konuşacağı için Suraj Sandiya’yı arayıp, akşam bir yer de buluşmak istediğini, konuşacakları olduğunu söyler. Saniya bu haber çok sevinir. Akşam dediği yerde olacağını söyler.

Can Yoldaşım 197. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

12 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya dışarı da buluşur. Suraj ona nasıl olduğunu, yeni evinde mutlu olup olmadığını sorar. Sandiya orası onun evi olmadığını, kocası olmayan ev kendi evi olamayacağını söyler.

Minakşi Suraj’ın Sandiya ile buluşmaya gittiğini, Sandiya’yı getirip getirmeyeceğini sorar. Vikram da mesleğini ailenin önüne koyan bir yenge istemediğini söyler. Minakşi Sandiya’yı savunur. Vikram Sandiya’nın bir defa ona yardım ettiğini, ona istinaden onu desteklememesini ister. Emily de Sandiya’yı desteklerken Mohit annesini ölüme sürükleyen bir yenge istemediklerini söyler.

Suraj ile Sandiya bir araya gelmek için değil, uçak kazasında yaşanan olaylar üzerine konuşur. Suraj ona Rajkumar’ı teslim ettiğinde uçağın içine girmediğini, Rajkumar’ı yakalamaya gittiğini, Santos’un bundan dolayı yaralandığını söyler. Sandiya ise ailesini önemsediğini, ilk başta yolcularla birlikte herkesi uçağa bindirdiğini, Suraj’ın onu dinlemeyip arkasından geldiğini, bir anne olarak Santos’un da peşinden geldiğini, aslında Suraj’ın hata ettiğini ifade eder.

Suraj da korkak biri gibi karısını teröristlerin arasına tek başına bırakmayacağını, kendisini uçağa çağırdığında gelmiş olsaydı bunlar olmayacağını söyler. Suraj Sandiya’nın polislik görevi, Santos’un bir böbreğine mal olduğunu söyler.

12 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Ankur Kardeşini Teselli Eder

Sandiya Santos’u annesi gibi sevdiğini söylese de Suraj olay yerinde kendi öz annesi olsaydı bunları asla yapmayacağını, kendi öz annesini asla riske atamayacağını söyleyince, Sandiya şok olur. Sandiya Suraj’ın kendisini götürmeye geldiğini düşünürken, hala kendisini suçlaması karşısında orayı terk eder.

Santos evde Suraj ile Sandiya’nın gelmesini beklerken, Suraj eve tek başına gelir. Sandiya da eve gidip ağlaya ağlaya resmi üniformasını giyer.

Suraj Rathi evine girmeden, Santos kocası Arun’a gelini Sandiya’ya bir şey dememesini ister. Suraj’ın eve tek başına girdiğini gören Santos şok olur. Vikram abisinin tarafını tutup, doğru olanı yaptığını ifade eder.

Sandiya uzun bir zaman sonra karakola gelir. Çalışarak kafasını dağıtmak ister. Personelinden şikâyet var mı? diye sorar. Tam da bu sırada Santos oraya Chatturi ile gelir.

“Benim bir şikâyetim var!”

Deyince Sandiya şok olur. Santos’u hemen odasına götürür. Doktor dışarı çıkmasına dahi izin vermediğini, neden geldiğini sorar. Santos şikayeti olduğunu, oğlu gülümsemesini kaybettiğini, onu geri yerine getirmek istediğini söyleyerek lafa giriş yapar.

Santos gelininden eve dönmesini ister. Sandiya da Suraj’ın onu suçladığı uçak kaçırma olayında, kaynanasını önemsemediği iddia ettiğini ve hayatını riske attığını söyleyip suçladığını, gerçeği açıklamasına rağmen onu ikna edemediğin söyler. Santos Suraj’a kızacağını eve gelmesi gerektiğini söyler. Sandiya Suraj’ı en iyi bilen annesi olduğunu, Suraj bunu asla unutmayacağını, bu sebeple şöyle der.

 “Eve geri dönemem!”

Santos üzülerek eve geri döner. Sandiya Santos gittikten sonra ağlarken abisi Ankur gelir. Sandiya’yı teselli eder.

Can Yoldaşım 197 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 198 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

12 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Sandiya’yı sorar
 • Suraj Snadiya’dan ayrılma kararını aldığını açıklar
 • Santos buna çok kızar
 • Gelinin geri getirmesini ister
 • Vikram ve Mohit, Suraj’ı haklı bulur
 • Zakir Suraj ile konuşur
 • Zakir geç olmadan Sandiya ile konuşmasını ister
 • Suraj Sandiya ile dışarıda buluşur
 • Suraj hala Snadiya’nın suçlu oldğunu söyler
 • Sandiya da Suraj’ın hata ettiğini onu dinlemeyip uçaktan ayrıldığını söyler
 • Suraj ile Sandiya’nın arası iyice açılır
 • Santos Sandiya’nın yanına gider
 • Santos Sandiya’yı eve davet eder
 • Sandiya eve gelemeyeceğini açıklar

Can Yoldaşım 197 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 12 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 197. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 12 Şubat Can Yoldaşım 197 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 198 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 197 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 13 Şubat Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 198 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Ya keşke herşey güzel olsaydı yani Sandhya eve dönseydi, Santoz Sandhya Eve dönemem dedikten sonra üzülerek gitmesine çok üzüldüm yaa..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu