Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 198 Bölüm Özeti (13 Şubat Pazar) Sandiya’yı Geri Eve Getiremem!

Can Yoldaşım 198 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 13 Şubat Pazar Can Yoldaşım 198 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 198 bölüm özeti
 • 13 Şubat Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 198 Bölüm Fragmanı
 • 13 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 14 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 199 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 13 Şubat Pazar Can Yoldaşım 198 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Ankur Suraj’dan Sandiya’yı eve getirmesini istese de Suraj eve geri getiremeyeceğini söyler!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 14 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 199 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 198 Bölüm Özeti

Arun evdekilere kızması ile başlar. Hasta olan Santos’u nasıl dışarı çıkmasına izin verdiklerini sorarken içeri Chatturi ile Santos gelir. Herkes ona nereye gittiğini sorar. Santos da gelini Sandiya’nın yanına gittiğini ve onunla konuştuğunu söyler. Vikram da gelini değil, polis memuru Sandiya diyerek tepki gösterir.

Santos Sandiya’yı eve davet ettiğini ama Sandiya’nın kadınlık gururu incindiğini, Suraj’ın hata yaptığını, bir oğul olarak Suraj görevini yaparken, bir eş olarak görevlerini unuttuğunu açıklar.

Arun Santos’a karşı çıkar. Herkes Sandiya’yı sevdiği zamanlar da Suraj ile alay ettiğini ve Sandiya gibi bir gelin istemediğini defalarca söylediğini, şimdi Sandiya’yı kimse istemediğinden onun destekçisi olduğunu söyler. Santos da “Benim gözdem Sandiya” der.

Santos Suraj ile Sandiya’nın boşanmasına engel olmak için bir şeyler yapması gerektiğini düşünürken, Arun oğlu Suraj’ın doğru yolda olduğunu düşünür.

Can Yoldaşım 198 Bölüm Özeti (13 Şubat Pazar) Santos Eve Gelir

Ankur Sandiya’ya sürpriz yapar. Yengesi Ankita, Ankur’un bölge sorumlusu olduğunu, o yüzden artık daha yakın olacaklarını, ona sürpriz yapmaya geldiklerini söyler. Sandiya ile birlikte evlerine giderler.

Sandiya yeğeni Bülbül ile konuşur. Bülbül ona tatlı getirir. Sandiya tatlıyı görünce Suraj aklına gelir. Çok üzülür. Bülbül odasına gidince, Ankur Suraj ile konuşacağını ifade eder. Lakin Sadiya abisine “Asla!” der. Aralarında ki ilişkinin bittiğini söyler.

Chaturi, Rathi evinde kalmak istemediğini, Suraj ile Sandiya bir araya gelene kadar köye gidip, Emily gibi güzellik salonu açıp çalıştıracağını söyler. Chatturi Rathi evinden ayrılır.

Ertesi gün Emily seyyar satıcıdan domates satın alırken, Minakşi Santos’un bir numaralı gözdesi olmak için en iyi domatesi almaya gider. Bu sırada karşından Ankita ve Anklur’un geldiğini görünce şok olur. Sandiya’nın akrabaları devreye girdiğini, yakında Rathi evine geleceğini düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Minakşi Ankur ile Ankitya’nın yanına gider. Ankur şoförünün getirdiği hediyeleri Rathi evine bırakmasını ister. Rathi ailesi Ankur ve Ankita’yı karşılar. Ankur Suraj’ı sorar. Santos da Chavi’den Suraj’a haber vermesini ister. Ankita eşi Ankur’un Puşkar’a transfer edildiğini, Sandiya’ya sürpriz yapmak için önceden haber vermediklerini dile getirir.

Santos misafirlere atıştırmalıklar getirmesini ister. Ankur da akraba olduklarını, buna gerek olmadığını söylerken, Arun araya girer ve Sandiya ile Suraj’ın hangi şartlarda nasıl evlendiklerini çok iyi bildiklerini söyler.

Ankur Sandiya’ya ve Rathi ailesine yalan söylediğini hatırladığını ama sonradan ilişkilerini düzelttiğini, Sandiya’nın en zor zamanlarında ona kucak açtıklarını, bundan dolayı minnettar olduğunu ifade eder.

Ankur Sandiya’nın bir tek hayali olduğunu, onu da Suraj’ın gerçekleştirdiğini, Suraj sayesinde polis memuru olabildiğini söylerken, içeri Suraj gelir. Ankur ile Suraj el sıkışır.

Can Yoldaşım 198 Bölüm Özeti (13 Şubat Pazar) Sandiya'yı Geri Eve Getiremem

Ankur, Suraj’dan Sandiya’yı eve getirmesini ister. Suraj ise Ankur’a ayak üstü konuşmamasını, oturup meseleyi enine boyuna konuşmaları gerektiğini söyler.

“Sandiya bu aile için çok yaptı. Buna karşın Rathi ailesi olarak ben eş olarak, annem kayınvalide olarak Sandiya’yı her zaman destekledi. Lakin aramızdaki her şey bitti. Ben onu geri eve getiremem!”

Ankur bunu duyunca şok olur. Suraj Sandiya’nın görevine nasıl bağlıysa kendisi de ailesine bir o kadar bağlı olduğunu, aradaki saygıyı korumak maksadı ile eve geri getirmesi hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini, kalbindeki yeri asla Sandiya’ya bir daha veremeyeceğini açıklar.

Ankur Sandiya bir kez öksüz ve yetim kaldığını, bir kez daha onu ailesiz bırakmaması gerektiğini söyler. Suaj da Ankur’a Puşkar’a transfer olduğunu, artık Sandiya’nın ailesiz kalmayacağını söyler.

Ankur Sandiya’yı geri evine getirmek isterken, tepkilerle karşılaşır. Arun Sandiya’nın görevinden başka bir şeyi olmadığını söyler. Ankur da Sandiya’nın vatan sevgisi ile yaptığını, olaydan dolayı onu sorumlu tutamayacaklarını söyler. Lakin daha büyük tepki alınca, Ankur da onlara bencil olduklarını öfkeli bir şekilde söyler. Suraj da açıkça “Sandiya’yı bir daha eve geri getiremem!” der.

Can Yoldaşım 198. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

13 Şubat Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ankita son kez Santos’a Sandiya’yı da anlamalarını ister. Lakin Ankur sinirden deliye döner. Tüm Rathi ailesine şöyle der.

“Sandiya her zaman sizin için çalıştı ve sizin tüm sıkıntılarınıza yardımcı oldu. Sandiya’nın da bir gururu var. Puşkar’ın emniyetinden sorumlu. Lakin Rathi ailesi Sandiya’yı asla hak etmiyor. Bugünden sonra Sandiya ile Suraj ilişkisini ben bitiriyorum. Bu akrabalığı burada sonlandırıyorum!”

Rathi ailesi Ankur’un bu çıkışı karsısında çok olur. Mohit ve Vikram Ankur’a sinir olur. Ankur eşi Ankita’yı da alıp oradan uzaklaşır.

Santos kocası Arun ile konuşur. Sandiya görevini yaptığını, kendilerini güvenli olan uçağa bindirdikten sonra suçlularla mücadele ederken, Suraj rahat durmayıp Sandiya’nın peşinden gittiğini, kendisi de dayanamayıp oğlunun peşinden gittiğini, bu olay da Sandiya’nın hiçbir suçu yokken tüm suç ona yıkıldığını söyler. Santos Sandiya ve Suraj’ın ayrılmasına asla izin vermeyeceğini ifade eder.

13 Şubat Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Rüşvet Alan Adamı tutuklar

Vikram ile Suraj devlet dairesine gider. Oradaki işlemler için görevliye dosyayı verir. Görevli açıkça olmasa da dolaylı yoldan rüşvet ister. Suraj sinirlenir. Vikram rüşvet vermeyeceklerini söyler. Suraj da bu işi çözeceğini dile getirir.

Zakir Sandiya’ya Suraj ile bir kez daha konuşmasını isterken, Sandiya artık çok geç der. Bu sırada içeri Suraj gelir. Zakir gülümser ve Sandiya ile Suraj’ı yalnız bırakır.

Suraj karakola gelir. Zakir Sandiya’yı geri eve götürmek için Suraj’ın geldiğini düşünse de Suraj devlet dairesine işlemler için gittiğinden oradaki memur rüşvet istediğini, bu konuda şikayette bulunmak için geldiğini söyler. Sandiya’dan devlet dairesindeki tazminatın alınabilmesi için evrakı da imzalamamasını ister.

Sandiya ile Suraj devlet dairesine gider. Sandiya

“Bay Rati! siz aynı adama gidin ve ben sizi geriden takip edeceğim. Onu suçüstü yakalamamız lazım!”

Vikram ve Suraj aynı adama gider. Adam onlardan %10 komisyon verip vermeyeceklerini sorar. Bu sırada Sandiya gelir. Adam birden tavrını değiştirir. Suraj rüşvet istediğini söyler. Adam da Suraj’ın yalancı olduğunu, adını lekelemek istediğini söyler. Sandiya’nın yanında gelen polis memuru “Suraj komiserimizin kocası” der. Adam şok olur. Sandiya rüşvet alan adamı tutuklar.

Can Yoldaşım 198 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 199 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

13 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Sandiya’nın yanına gider
 • Arun Santos’u arar
 • Santos eve döner
 • Snatos Sandiya’nın eve dönmek istemediğini açıklar
 • Ankur ve Anikta Rathi, evine gelir
 • Ankur Suraj’dan Sandiya’yı eve getirmesini ister
 • Suraj kalbinde Sandiya’ya yer olmadığını söyler
 • Ankur Rathi ailesinin Sandiya’yı hak etmediğini açıklar
 • Suraj uçak kaçırılma olayı ile ilgili tazminat almak için devlet dairesine gider
 • Devlet memuru Suraj’dan rüşvet ister
 • Suraj Sandiya’nın yanına gidip adamı şikayet eder
 • Sandiya adamı suçüstü yakalar

Can Yoldaşım 198 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 13 Şubat Pazar Can Yoldaşım 198. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 13 Şubat Can Yoldaşım 198 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 199 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 198 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 14 Şubat Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 199 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Özetler için teşekkürler filizcim ❤️🥰 ama bir sıkıntı var çünki sen hep özetleri erken yazardın ama şimdi gec yazıyorsun umarım her şey yolundadır filizcim 😰🤬

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu