Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 199 Bölüm Özeti (14 Şubat Pazartesi) Ankur’un Planı!

Can Yoldaşım 199 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 199 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 199 bölüm özeti
 • 14 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 199 Bölüm Fragmanı
 • 14 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 15 Şubat Salı Can Yoldaşım 200 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 14 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 199 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Ankur kardeşini reddeden Suraj’a ders vermek için plan yapar!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 15 Şubat Salı Can Yoldaşım 200 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 199 Bölüm Özeti

Suraj’ın Sandiya’ya teşekkür etmesi ile başlar. Sandiya teşekkür etmesine gerek olmadığını, giydiği üniformanın hakkını verdiğini ve görevi olduğunu söyler. Suraj da ondan büyük bir komiserin kendisi ile gelmemesi gerektiğini, sıradan bir memur gönderme imkânı olmasına rağmen kendisi geldiğini, bundan dolayı teşekkür ettiğini söyler. Sandiya geri dönüp giderken kayar. Suraj ona yardım etmek ister. Sandiya kendi işini kendisi yapacağını, kimsenin yardımına ihtiyacı olmadığını söyler.

Vikram eve gelir. Suraj ile Sandiya’nın çocuklar gibi birbirlerine laf dalaşı ettiğini söyler. Santos güler. Arun da “Arada nefret var!” diyerek durumu değerlendirirken, Santos aralarında ki aşkın dışa vurumu olduğunu, yakında birbirlerini tutamayacaklarını söyleyip güler.

Emily Minakşi’ye çay getirir. Minakşi de Santos’un ilaçlarını Emily’e aldırdığını düşünüp, içten içe güler. Bu sırada eczacı gelir. Vikram’a ilaçları teslim edip, ilaçların parasını alır. Minakşi bunu görünce şok olur.

Ankur, Ankita ve kızları Bülbül, Sandiya’nın evine gelirler. Bülbül ondan kendileri ile yaşamasını ister. Ankur da artık Puşkar da olduğunu, kardeşini tek başına asla bırakmayacağını, eski günlerdeki gibi birlikte yaşayacaklarını, valizini toplamasını ister. Sandiya ise Suraj’ın kendisini bıraktığı yerde kalacağını dile getirir. Ankita Rathi ailesine gidip yaşadıklarını anlatır. Yengesi olarak birlikte kalması konusunda ısrar eder. Bülbül de yengesini yanında ister.

Sandiya her ne kadar istemese de eşyalarını toplamaya başlar. Bülbül kırmızı toz halinde bulunan sinduru sorar. Sandiya da sadece kırmızı toz diyerek anlatır. Lakin içinde fırtınalar kopar. Ankur kardeşinin halini görünce, Suraj’a neyi kaybettiğini göstereceğini düşünür.

Can Yoldaşım 199 Bölüm Özeti (14 Şubat Pazartesi) Sandiya ve Suraj Veli Toplantısına Gider
Can Yoldaşım 199 Bölüm Özeti (14 Şubat Pazartesi) Sandiya ve Suraj Veli Toplantısına Giderler

Chotu veli toplantısı olduğunu, her defasın da yengesi Sandiya’nın gittiğini, şimdi kimin gideceğini sorar. Suraj da geleceğini söyler. Chotu Suraj gittikten sonra “Onları nasıl bir araya getirebilirim” der. Bunu da Santos fark eder. Santos ona bir fikir verir. Suraj’ın telefonundan Suraj mesaj atmış gibi veli toplantısına çağırmasını, mesajı da hemen silmesini ister. Chotu da Santos’un söylediği gibi aynısını yapar.

Sandiya Zakir ile konuşurken, Suraj’ın mesajını görünce şaşırır. Neden kendisine bu mesajı attığını düşünmeye başlar.

Zakir Sandiya’dan toplantıya gidip gitmeyeceğini sorar. Sandiya da kararsız olduğunu söyler. Lakin devamlı Chotu’nun toplantılarına hep kendisi gittiğini için katılmasının daha doğru olduğuna karar verdiğini ifade eder.

Vikram, kendisine kredi veren tefeci ile konuşur. Tefeci ondan parayı ne zaman ödeyeceğini sorar. Vikram da birkaç gün içinde tüm parayı vereceğini söyler. Tefeci oradan ayrılırken, Ankur tüm bunları duyar. Ankur kredi veren tefeciye 2 lakh rüşvet verir. Ondan Rathi ailesini huzursuz etmesini, borcunu hemen istemesini söyler. Adam da hem borç verdiği parayı alacağı için hem de bu olaydan dolayı Ankur’dan 2 Lakh rüşvet aldığı için işi seve seve yapacağını söyler.

Santos Chotu’dan Suraj’ın telefonuna çaktırmadan bakmasını ister. Chotu Sandiya’nın mesaj göndermediğini, gelip gelmeyeceğini bilmediğini ifade eder. Santos ise gelinini çok iyi tanıdığını, kesinlikle geleceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Chavi, Dilip’in aklına gidip annesi ile Dilip’in arasını açtıktan sonra Pushpa Chavi’yi evden kovduğu için şimdi nereye gideceğini düşünür. Santos’un evine gelir. Kaynanasının gönderdiğini, annesine iyi bakması için birkaç gün Rathi evinde kalması için izin verdiğini söyler. Lakin Santos kaynanası orada tek olduğu için gitmesini ister.

Minakşi Vikram’ın cebinde ilaç parası çıktığı için sinir olur. Kendi sarilerinden satın alan kadınlara kampanya başlattığını, ücretsiz yüz bakımı yaptırdığını söyler. Bir kadın sari aldıktan sonra Emily’in dükkanına gidip, kendisine yüz bakımı yaptırır. Emily kadından para ister. Lakin kadın sari dükkanında sari aldığını, Minakşi’nin kampanyasından yararlandığını söyler. Emily sinirlenir. Minakşi’den hesap sorsa da Minakşi kocasının verdiği ilaç parasını öne sürer.

Bir adam oraya gelir. Vikram’ı sorar. Lakin Minakşi Vikram’ın olmadığını söyler. Adam evin erkeklerinden herhangi biri ile görüşmek ister. Emily Mohit’in olmadığını ifade eder. Bu sırada Arun gelir. Vikram’ın babası olduğunu, sorunun ne olduğunu sorar.

“Vikram benden annesinin ameliyat parası için 9 Lakh borç aldı. Lakin acil paraya ihtiyacım var. Verdiğim borcu almaya geldim!”

Arun bunu duyunca şok olur. Minakşi de ondan birkaç gün süre istediklerini, neden hemen geldiğini söyler. Adam da acil paraya ihtiyacı olduğunu, bundan dolayı geldiğini söyler.

Sandiya Chotu’nun toplantısına gider. Çok geçmeden Suraj gelir. Öğretmen Suraj ile Sandiya’yı uyumlu bir çift olarak bahseder. Her ikisinin de siyah giydiğini söyler. Suraj Sandiya’yı orada görünce şaşkınlığını gizleyemez. Sandiya da Suraj’ın kendisini orada gördüğün de şaşırmış halini görünce, neden şaşırdığını merak eder. Zira Sandiya’ya göre onu oraya çağıran Suraj’dır.

Can Yoldaşım 199 Bölüm Özeti (14 Şubat Pazartesi) Ankur'un Planı
Can Yoldaşım 199 Bölüm Özeti (14 Şubat Pazartesi) Ankur Rathi Ailesini Huzursuz Etmek İçin Plan Yapar

Chotu’nun öğretmeni derslerinde ani bir düşüşün olduğunu, nedenini tam olarak bilmediğini söyler. Sandiya da Chotu ile deha fazla ilgileneceğini söyler. Lakin öğretmeni Chotu’nun hangi dersleri kötü olduğunu tek tek açıklar. Bu derslerden kimisini Sandiya çalıştırmış, kimisini de Suraj çalıştırmıştır. Suraj ve Sandiya öğretmedikleri için birbirlerini suçlar. Sandiya da şöyle der.

“Suraj Rathi iyiki bana mesaj attın. Aksi halde bu olaylardan haberim olmayacaktı!”

Suraj bunu duyunca şok olur.

“Ben sana mesaj atmadım! “

Sandiya ona attığı mesajı gösterir. Chotu yakalandığını anlayınca, kulaklarını tutup özür diler. Sandiya ve Suraj, Chotu’ya birlikte eğitim verme konusunda anlaşırlar. Suraj Chotu ile okuldan ayrılır.

Tefeci parayı almadan gitmeyeceğini söyleyip rezillik çıkarır. Komşular başına toplanır. Santos oğulları evde olmadığını, akşam konuşup parayı ayarlayacağını söyler. Adam da paraları yoksa dükkanlarını satıp vermesini ister. Minakşi bunu duyunca şok olur. Kendi dükkânları değil, Emily’in dükkanını sattırmak için plan yapar.

Arun tefeciyi gönderir. Akşam parayı ayarlayamazsa dükkânını satıp vereceklerini söyler. Adam da parayı ya da tapuyu almadan gitmeyeceğini söyler. Minakşi hemen Vikram’ı pazar da bulur. Olan biten her şeyi anlatır. Mohit beş kuruş vermediğini, kendi dükkanlarını sattırmayacaklarını söyleyip, Vikram’ı Mohit’e karşı dolduruşa getirir. Emily de aynı şeyi Mohit’e yapar. Mohit Vikam’ı pazar yerinde bulur

Mohit ile Vikram kimin dükkanının satılacağı konusunda pazar yerinde tartışırlar. Tartışmaya Emily ve Minakşi de dahil olur. Emily Minakşi’nin yalancı olduğunu, doğurduğu çocuğu değiştirecek kadar vicdansız biri olduğunu söylerken, Minakşi de Emily’in evlenmeden hamile kaldığını herkesin içinde söyler.

Can Yoldaşım 199. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

14 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Vikram ile Mohit sokak ortasında kavga etmeye başlar. Mohit hem dükkanını vermeyeceğini hem de para vermeyeceğini söyler. Minakşi Vikram’a gaz verir. Mohit’i dövmesini ister. Vikram Mohit’i tokatlar. Etrafta toplanan kalabalık da onların kavgasını görüp güler. Suraj oradan geçerken iki kardeşin kavga ettiğini duyar. Suraj onların kim olduğuna bakınca, kendi kardeşleri olduğunu görünce şok olur. Hemen kavgalarını ayırır. Kalabalığı dağıtır.

Suraj onlara neden kavga ettiklerini sorar. Vikram da Santos’un ameliyatı için tefeciden borç aldığını söyler. Suraj da Vikram ve Mohit’e para meselesini kendisi halledeceğini, onların cebinden para çıkmayacağını açıklar. Suraj tefeciye kendi dükkânını ipotek olarak verir. Bir hafta içinde parasını ödeyeceklerini söyler.

Tefeci Ankur’u telefonla arar. Suraj’ın tatlıcı dükkanını ipotek aldığını söyler. Bu konuşmaları Ankita duyar. Sandiya’nın bu gerçeği öğrenmesi halinde kendilerini asla affetmeyeceğini açıklar. Lakin Ankur kardeşini sokak ortasına atan ve kardeşini istemeyen Suraj’ın bir bedel ödemesi gerektiğini, bunu da ondan dolayı yaptığını açıklar.

14 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Suraj'ın Motosikletini Tamir Eder
14 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Sandiya Yılları sonra Suraj’ın Motosikletini Bir kez daha Tamir Eder

Minakşi bebek duasından bahseder. Santos da ona çok kalabalık bir dua töreni yapmak istediğini açıklar. Minakşi bu habere çok sevinir. Santos oğluna Minakşi’nin bebek duasına çok kişi davet etmek istediğini söyler. Suraj da herkesi çağırabileceğini söyleyince Santos şöyle der.

“Sandiya’yı da çağırayım mı?”

Santos’un bu sorusuna Suraj sessiz kalır.

Zakir İskoçya da eğitim için seçildiğini söyler. Sandiya Zakir adına sevinirken, Zakir onunda seçilenler arsında olduğunu söyler. Sandiya normal zamanda olsaydı bu habere çok sevinirdi. Lakin Suraj’dan ayrıldığı için bu habere pek de sevinemez.

Sandiya abisinin evinden kalmaya başladığı için oraya gider. Abisi Ankur’a eğitim için İskoçya’ya gitmesi için fırsat doğduğunu ama kararsız olduğunu söyler. Ankur kariyerini düşünmesini, kariyerinden başka bir şey düşünmemesini ister.

Minakşi Chavi’nin eve geldikten soran Dilip ve Pushpa’nın hiç aramadığına dikkat eder. Santos’a söyler. Santos dünürlerini arayacağını söyler. Lakin araya laf girer ve şimdilik unutulur.

Mohit bir telefon alır ve çok sevinir. Hemen oraya geleceğini söyler. Chotu ders çalışmak için Sandiya’nın evine gitmek ister. Lakin nerede yaşadığını bilmediğini, Suraj’dan onu götürmesini ister. Suraj istemese de kabul eder.

Mohit büyük bir firmada, baş vurmadığı halde iyi bir konumda işe kabul edildiğini öğrenir. Bunun nedenini merak ederken, Ankur’un o firmada bölge sorumlusu olduğunu görünce, işi kabul etmek istemez. Ankur da ona şöyle der.

“Seni bu işe Sandiya’yı geri eve almak için işe kabul etmedim. Seni sen olduğun için bu işi sen yapabilirsin diye aldım. Zira kardeşimi geri Rathi evine çağırsalar da asla göndermem!”

Mohit bunu duyunca çok şaşırır. İlk defa aranan biri olduğunu zanneder. Lakin Ankur’un plan bambaşkadır.

Suraj ile Chotu, Ankur’un evinden kalan Sandiya’nın yanına giderken motosikleti bozulur. Suraj motosikleti tamir etmeye çalışa da başaramaz. Sandiya polis aracı ile gelirken onları görür. Sandiya Suraj’ın motosikletini daha önce tamir ettiği gibi bir kez daha tamir eder.

Can Yoldaşım 199 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 200 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

14 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’ya teşekkür eder
 • Ankur Sandiya’nın artık kendi evinde kalmasını ister
 • Sandiya önce kabul etmez
 • Bülbül ısrar edince kabul eder
 • Chotu’nun öğretmeni velisini çağırır
 • Chotu Suraj’a söyler
 • Suraj toplantıya gideceğini söyler
 • Chotu Sandiya’ya Suraj’ın telefonunda mesaj atar
 • Sandiya da aynı toplantıya gider
 • Chotu’nun öğretmeni Chotu2yu şikayet eder
 • Sandiya Chotu’yu çalıştıracağını söyler
 • Tefeci Vikram’dan parasını ister
 • Ankur bunu duyar
 • Tefeciye rüşvet verip Rathi ailesini sıkıştırmasını ister

Can Yoldaşım 199 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 14 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 199. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 14 Şubat Can Yoldaşım 199 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 200 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 199 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 15 Şubat Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 200 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Filiz ablacim, senden küçük bir ricam var. Can yoldaşim dizisinin bir bölümünde Sooraj, Santoz ve Çatuli uçakta terröristler tarafından kaçırılıyorlar ya işte onlar kurtuluyor mu onu bilmek istemiştim, kurtulan bölümü gelebilir mi acaba

  1. canım okumadın mı hepsi kurtuluyor. Santos olayda yaralanıyor. Lakin ameliyat sonrası bir böbreği alınıp kurtuluyor. Şimdi ise ikinci böbreği de alınma durumu var…. Chatturi, Suraj ile Sandiya bir araya gelene kadar köye gideceğim deyip gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu