Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 2 Bölüm Özeti (1 Ağustos 2021) Büyük Patlama!

Can Yoldaşım 2 Bölüm Özeti ve fragmanı için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Bu yazımızda;

 • Can Yoldaşım 2 bölüm özeti
 • 1 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti
 • Can Yoldaşım 2 Bölüm Fragmanı
 • 1 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 1 Ağustos Can Yoldaşım 3 Bölüm Fragmanı

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 1 Ağustos Can Yoldaşım Özeti vererek konuya başlayalım.

=> Can Yoldaşım 3 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 2 Bölüm Özeti

Bölüm Suraç’ın eve gelmesi ile başlar. Santos öfkeli halde gelini Meenakshi’ye kızdığını görünce nedenini sorar. Santos da oğluna düğün davetiyesinde müstakbel gelin adayı Kavitha’nın yerine, Sandiya adeının yazıldığını söyler. Suraç hiç merak etmemesini, gerekeni yapacağını söyler. Suraç davetiyelerin üzerine doğru ismi yazıp annesine gösterir. Artık sorun kalmadığını, diğer davetiyeleri de bu şekilde düzenleyeceğini söyler. Santos, oğlunun zekası ile övünür.

=> CAN YOLDAŞIM OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Suraç, davetiyeleri düzelttikten sonra bugün tüm gün uğraştığı tatlının parasını aldığı için annesine çok iyi satış yaptığını, düğün arifesinde lazım olacağı için parayı annesine verir. Suraç’ın kız kardeşi hemen atlar. Bu kadar büyük para der. Suraç hemen Chhavi’nin de para istediğini anlar. Hemen ona da harçlık verir. Chhavi, yeni elbiseyi alabileceğini söyler.

Ankur ile Sandiya kuyumcu dükkanına gelir Sandiya abisine neden buraya geldiğini sorar. Ankur da eşi Ankita’ya hediye almak istediğini, bu hediyeyi seçerken yanında olmasını ister. Sandiya kolyelere bakar ve çok güzel bir kolye seçer. Bu sırada içeri Suraç gelir. Sandiya’nın boynunda ki kolyesini fark eder. Sandiya ve abisi kolyenin parasını verip oradan ayrılır. Suraç da aynı kolyeden ister. Kuyumcu aynı kolyeyi Suraç’a satar.

Can Yoldaşım 2 Bölüm Özeti (1 Ağustos 2021) Büyük Patlama
Can Yoldaşım 2 Bölüm Özeti

Sandiya ve abisi eve gelir. Evde tatlıları gören Arvind (Sandiya’nın babası) evde neler olup bittiğini sorar. Ankur bir iyi bir de kötü haberinin olduğunu söyler. Ankur iyi haber olarak şirket Amerika’ya kendisini gönderdiğini açıklar. Bu haberi duyan herkes çok mutlu olur. Kötü haber ise şirket sadece Ankur’u göndermeye razı olup, masrafları karşıladığını ama Ankita’nın masraflarını karşılamadığını açıklayınca Ankita yıkılır.

Mohit Üniversiteye kayıt için abisi Suraç’dan para ister. Suraç para verirken kuyumcudan aldığı pahalı kolyenin fişi de paranın arasına karışır. Mohit fişi abisine sormak yerine hemen annesi Santos’a gösterir. Ev halkı hemen bir araya gelir. Santos, oğlunu şimdiden kaybettiğini, daha eve gelmeyen Kavitha’ya pahalı kolyeler alıp, annesini unuttuğunu söyler.

Suraç meselenin buralara kadar gelmesine çok şaşırdığını, annesini Santas’un üzüleceğini bilseydi asla yapmayacağını açıklar. Elindeki kolyeyi alıp annesinin ayaklarının dibine bıraksa da Santos geri adım atıp oğluna güvenin kırıldığını söyler. Bu durum karşısında Suraç’ın canı epey sıkılır.

Santos oğluna kızıp salonda ayrılır. Tabi diğerleri de beraberinde salondan ayrılır. Suraç ise salonun ortasında gözleri yaşlı kalır. Sandiya’nın evinde Ankur beklediği fırsatın ayaklarına geldiğini, ABD’ye gidince eşi Ankita’yı da yanına daha sonra alacağını söylese de Ankita bu duruma çok üzülür.

Akşam olduğunda Sandiya ders çalışırken yengesini düşünür ve büyük bir karar verir. Bu zaman kadar okul giderleri için biriktrdiği parasının tamamını yengesinin ABD’ye gitmesi için vermeye karar verir. Bu durumu hemen anne ve babası ile paylaşır. Arvind ile Kanchan, kızlarının bu davranışı karşısında çok duygulanır. Sandiya’nın anne ve babası ile konuşmasını duyan Ankia’nın gözleri dolar.

1 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraç annesini evde arar. Tekrar tekrar özür dilemek ister. Önce babası Arun’un yanına gider. Ancak Arun, eşi Santos’un yanında olmadığını söyler. Daha sonra balkonda annesi Santos’u bulur. Sabahtan beri hiç bir şey yemediğini, yengesi Meenakshi’nin söylediğini, bir şeyler yemesini ister. Yemek yaparken elinin yandığını, bunun içinde krem getirdiğini söyler.

“Senin benim kalbime verdiğin yangın daha büyük oğlum”

Deyip oğluna sert çıkar. Santos, henüz evlenmeden şimdiden pahalı kolyeler alarak kalbini kırdığını söyler. O sebeple kolyeyi fırlatıp atmasını ister. Suraç da hemen elindeki kolyeyi fırlatacağı zaman Santos “Dur” der. Oğlunu denediğini, kendisine bağlı bir evlat olup olmadığını test ettiğini söyler. Böylelikle anne ve oğlu barışır.

Sandiya üniversiteye gitmek için dışarı çıkacağı sırada TV de terörist eylemlerin olabileceği haberi gelse de Sandiya okula gitmek istediğini, sınavının olduğunu, sıkıntı olmayacağını söyler. Sandiya’nın anne ve babası da pazarda alış verip yapıp, dönüşte Sandiya’yı da alıp birlikte eve gelmek ister. Sandiya her ne kadar yok dese de Kanchan ile Arvind kızlarını götürür.

Sandiya’nın anne ve babası yolda Sandiya’nın beklerken yanlarına bir satıcı yaklaşır. Satıcı kalem satmaya çalışır. Arvind kızı Santos’a “S” yazan kalem hediye etmek için kelemi satın aldığı sırada şehrin bir çok yerinde gerçekleşen patlamaların biri de Sandiya’nın anne ve babasının yakınlarında patlar.

1 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya'nın annesi Öldü
1 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Özeti

Suraç patlama yakınlarında tatlı dükkanına malzeme almaya gittiğinde patlamada yaralananlara yardım eder. İlk yardım ettiği kişi ise Sandiya’nın anne ve babasıdır. Onları hastaneye götürür. Doktor Sandiya’nın annesini kontrol eder ve öldüğünü söyler. Babası Arvind’i de acil ameliyata alır.

Sandiya üniversite sınavından çıkar. Patlamayı öğrenince hemen babasını arasa da ulaşamaz. Ankur da patlama yerine gelip anne ve babasını aramaya koyulur. Suraç, Arvind’in cep telefonun çaldığını görünce telefonu açar. Telefonun sahibinin ve eşini hastaneye getirdiklerini söyler.

Ankur, eşi ve Sandiya hastaneye ulaşır. Doktor; Arvin’in ameliyatta olduğunu ama eşi bayan Kanchan’ın hastaneye ulaşamadan vefat ettiğini söyleyince Sandiya ve Ankur yıkılır. Her ikisi de göz yaşlarına boğulur.

Can Yoldaşım 2 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 3 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

1 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraç müstakbel nişanlısına kolye alacak
 • Santos oğlunun pahalı hediye aldığını öğrenecek
 • Santos oğluna küsecek
 • Suraç annesinin gönlünü anlamak için kolyeyi atmak isteyecek
 • Santos oğlunu zor da olsa affedecek
 • Ankur ABD’ye gitmesinin onaylandığını açıklayacak
 • ABD’ye eşi Ankita’yı götüremeyeceğini açıklayacak
 • Sandiya eğitim giderleri için biriktirdiği parayı yengesinin ABD’ye gitmesi için verecek
 • Sandiya Üniversiteye sınava gidecek
 • Sandiya’nın anne ve babası patlama da yaralanacak
 • Sandiya’nın annesi hastanede vefat edecek

Can Yoldaşım 2 Bölüm Fragmanı

1 Ağustos Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında Masum dizisinden sonra başlayan ve ilk bölümü ile ekrana gelen Can Yoldaşım 2 Bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir.

Can Yoldaşım 3 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 2 Bölüm özeti sonrasında en çok merak edilen ise gelecek bölümde neler olacak sorusunu sizlerle paylaşabilmek için 2 Ağustos Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can yoldaşım 3 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu